Pupillen competitie 2024, regio 1-3-4
Individueel klassement


Dit zijn voorlopige standen, en uitsluitend gepubliceerd voor controle door de verenigingen.
Er kunnen dus nog wijzigingen in optreden
Aan deze lijst kunnen dan ook geen rechten ontleend worden
dinsdag 11 juli wordt de stand definitief


jongens pup A.2, U12
jongens pup A.1, U11
jongens pup B, U10
jongens pup C, U9
jongens mini, U8
meisjes pup A.2, U12
meisjes pup A.1, U11
meisjes pup B, U10
meisjes pup C, U9
meisjes mini, U8
ploegenklassement

Meisjes  U12 20 april. 1 juni. 6 juli. totaal
1 Chloé Louman AV 1923 1530 1691 1573 3264
2 Victory Chimamaka Okanu Phanos 1545 1678 1448 3223
3 Deanne Kramer Trias 1593 1593 1462 3186
4 Inke Verbaken Startbaan 1549 1548 1636 3185
5 Sofia Boukhari Startbaan 1274 1640 1528 3168
6 Faya Wenners SAV 1416 1576 1419 2995
7 Cato Klijn Hylas 1491 1492 1394 2983
8 Livia SIblesz AV 1923 1454 1514 1362 2968
9 Sterre Otto Trias 1498 1467 1350 2965
10 Vesper Bloemink NEA-Volharding 1405 1501 1391 2906
11 Josefien van Veen Phanos 1392 1497 0 2889
12 Josefien Feline Witte Hera 1233 1488 1400 2888
13 Tessa Buijsman SAV 0 1567 1311 2878
14 Lisa Lenderink av Haarlem 1289 1438 1435 2873
15 Fiene Borsen av Edam 1192 1339 1492 2831
16 Emma Scholder DEM 1367 1453 1277 2820
17 Juliette Schellevis av Edam 1288 1313 1466 2779
18 Sophia Kalf Suomi 1310 1412 1262 2722
19 Roos van Oosten Atos 1276 1405 1311 2716
20 Jinthe van Baarsen kav Holland 1362 1246 1314 2676
21 Sanne de Klein NOVA 1343 1327 0 2670
22 Diede de Jong Atos 1224 1357 1308 2665
23 Elin Jonker av Castricum 1335 1328 1259 2663
24 Stijn Tesselaar Hera 1230 1421 1236 2657
25 Ella de Keijzer Phanos 1199 1424 1230 2654
26 Izzy Postema av Haarlemmermeer 1242 1365 1287 2652
27 Lobke de Waal Lycurgus 1291 1335 1294 2629
28 Isabella Groot av Edam 1270 1350 422 2620
29 Olivia Biemond AV 1923 1304 1302 1285 2606
30 Jans de Boer Trias 1284 1318 1195 2602
31 Kiki Visser SAV 1308 1286 0 2594
32 Suze den Hertog Zaanland 1278 1301 0 2579
33 Amana Ouidiroualla AAC 1166 1355 1223 2578
34 Tessa Groeneveld Suomi 1266 1306 0 2572
35 Lahna Barnhoorn DEM 1275 1285 1252 2560
36 Juliet Pijper Hylas 1250 1291 1187 2541
37 Ruby van der Kolk DEM 1265 1269 1010 2534
38 Kim de Waal Atos 1200 1331 0 2531
39 Marise Krom DEM 1247 1276 1131 2523
40 Fenna Ooijevaar NOVA 1172 1266 1247 2513
41 Mewael Amanzghi av Edam 1201 0 1310 2511
42 Elif Nur Bulut Hylas 1280 1226 1130 2506
43 Rowan van Kempen AKU 1220 0 1264 2484
44 Josine Vellenga Startbaan 1064 1231 1239 2470
45 Danielle Young Startbaan 0 1144 1322 2466
46 Isabella Alicia Wichers Startbaan 0 1279 1186 2465
47 Joanna van Klingeren AV 1923 1173 1269 428 2442
48 Willemijn ter Veer Startbaan 1043 1215 1211 2426
49 Anna van Leeuwen av Haarlemmermeer 1140 1216 1201 2417
50 Isabel van Lienen Lycurgus 1124 1261 1150 2411
51 Rozemijn Mulders Trias 1201 0 1203 2404
52 Anne Hovinga AV 1923 1207 1186 1117 2393
53 Oluchi Edeh Phanos 1159 1229 0 2388
54 Lena Marinus AV 1923 1172 1209 1037 2381
55 Lorraine Verwoerd Hollandia 1101 1234 1133 2367
56 Fiene Prins Hera 1103 1220 1141 2361
57 Wanja Schuit Atos 1061 1262 1099 2361
58 Annabel Ruiter Hera 1176 1152 1173 2349
59 Roos Vedder Hylas 1015 1197 1147 2344
60 Lieve Niessink Lycurgus 1160 1155 1183 2343
61 Julia van t Ent Lycurgus 1248 1073 0 2321
62 Evi Dijk Startbaan 1120 1155 1160 2315
63 Jenny Hill NEA-Volharding 1124 0 1190 2314
64 Lara Ooms kav Holland 1150 1145 1151 2301
65 Eva Kabeeva Startbaan 1183 1117 1093 2300
66 Jet Koolen av Wieringermeer 1130 0 1149 2279
67 Dalia Heyde Feniks 967 1108 1169 2277
68 Meike Friedel Atos 1110 1167 1082 2277
69 Madelien Overbeek AV 1923 1193 1075 999 2268
70 Fleur Bekker av Castricum 1042 1126 1135 2261
71 Dina Hussein av Edam 1070 0 1182 2252
72 Renske de Vogel av Castricum 1124 1124 963 2248
73 Carmen Elzinga NEA-Volharding 1085 1151 0 2236
74 Evi Alders Trias 1130 0 1101 2231
75 Fleur van der Wolf Startbaan 1085 1142 1067 2227
76 Liz Bontje av Castricum 1074 1153 913 2227
77 Lianna Pemberton Feniks 1094 1126 1014 2220
78 Malou Haleber Phanos 901 1070 1148 2218
79 Yente Luijnenburg Atos 0 1084 1124 2208
80 Mia-Philou van Kleef AV 1923 1096 1070 1108 2204
81 Noémi Anselma Hera 0 1097 1105 2202
82 Merel Schotten Lycurgus 1004 1140 1061 2201
83 Fenna Slooves av Castricum 1007 525 1191 2198
84 Mara Algera kav Holland 1123 1053 1068 2191
85 Anna Vermeulen DOKEV 1123 1052 1063 2186
86 Evy le Fevre av Castricum 1064 1122 908 2186
87 Angelina Sriram Atos 931 1140 1044 2184
88 Bente de Pijper Atletiek Abcoude 1108 0 1073 2181
89 Moise van der Grijp Lycurgus 986 1172 0 2158
90 Vanya van den Brink AV 1923 1001 1058 1083 2141
91 Cataleya Akkermans Lycurgus 1053 1034 1081 2134
92 Noa Smit Hera 0 1119 1008 2127
93 Bregje Klapwijk kav Holland 1005 1078 1046 2124
94 Merthe Euser Startbaan 1093 980 1001 2094
95 Eline Brus Phanos 978 1111 0 2089
96 Nora Bogaard AV 1923 1041 1047 1022 2088
97 Ilvy van der Sluis Lycurgus 0 1076 1002 2078
98 Loïs Zwan Atos 909 1057 1019 2076
99 Déliz Honig AKU 1078 0 996 2074
100 Elise Poulain Lycurgus 0 1010 1064 2074
101 Jade van der Eng av Castricum 1053 993 1021 2074
102 Nika Spoelstra Startbaan 990 1076 432 2066
103 Amélie Overdijk Feniks 991 1056 984 2047
104 Marie Zijlstra Atos 1051 991 874 2042
105 Stella Lindhout av Castricum 1065 606 966 2031
106 Sari Van der Post Atos 940 1081 0 2021
107 Janina de Graaf NEA-Volharding 956 1015 997 2012
108 Robin Stoop NOVA 988 999 1005 2004
109 Anna Isabelle Six av Aalsmeer 922 1076 0 1998
110 Yara van Leur Startbaan 1002 996 956 1998
111 Fenna van Geenhuizen Lycurgus 0 922 1072 1994
112 Imogen (Imi) Driessen AV 1923 1050 943 812 1993
113 Nienke Ruijter DOKEV 1032 959 994 1991
114 Djena Van Elst Hera 824 963 992 1955
115 Yara Van Der Lijn AV 1923 0 917 1030 1947
116 Mia Tillmann kav Holland 928 941 996 1937
117 Eva Visser AV 1923 480 991 942 1933
118 Mint Rouwendal av Castricum 950 0 976 1926
119 Eva Staphorst av Castricum 916 996 0 1912
120 Nova Brave Feniks 945 0 961 1906
121 Jenai Gyabaah Feniks 443 1440 0 1883
122 Liz Van der Landen av Castricum 900 816 959 1859
123 Juna Klein NEA-Volharding 939 913 743 1852
124 Joy ifunayachi Ezeamara Feniks 739 1111 0 1850
125 Vera Bouter AV 1923 941 897 832 1838
126 Isis van Gorkom kav Holland 927 909 840 1836
127 Fajah de Wit Noordkop 916 858 916 1832
128 Noortje de Jong DEM 1051 0 764 1815
129 Fem Pronk NOVA 917 885 0 1802
130 Evie Berkelaar Lycurgus 943 851 815 1794
131 Kim Dettmers av Haarlem 0 901 879 1780
132 Yara Smit av Edam 815 0 939 1754
133 Merle van der Helm Lycurgus 824 0 925 1749
134 Lorah Grasman AAC 756 926 813 1739
135 Yfke Kremer av Edam 746 0 989 1735
136 Dafni Grunder Atos 818 881 846 1727
137 Quinty Castricum Trias 0 934 791 1725
138 Evi Talen av Wieringermeer 797 886 822 1708
139 Lotje van der Werff av Haarlemmermeer 776 919 0 1695
140 Elisa Buurlage Atos 797 858 0 1655
141 Nyela Vreden Lycurgus 864 774 0 1638
142 Lucía Ouwehand av Edam 493 824 789 1613
143 Rozemarijn Roukema av Castricum 755 845 600 1600
144 Jindy Huider Lycurgus 791 0 752 1543
145 Juna Klootwijk Suomi 782 0 611 1393
146 Fien Middelkoop av Aalsmeer 1324 0 0 1324
147 Liv Kay Lycurgus 1258 0 0 1258
148 Manna Bousie kav Holland 0 1224 0 1224
149 Fien van der Kleij av Haarlemmermeer 0 1223 0 1223
150 Amelia Wójcik Suomi 269 0 908 1177
151 Jitske Hieminga AAC 0 1154 0 1154
152 Eva Wellink Startbaan 0 1153 0 1153
153 Eva van Luit Zaanland 0 1041 0 1041
154 Ninte van der Kuur Atos 0 0 1039 1039
155 Uma Mouthaan AV 1923 1032 0 0 1032
156 Lena Simons Atos 1029 0 0 1029
157 Eva Zwanenburg Suomi 0 0 1013 1013
158 Marlou Laan av Haarlemmermeer 994 0 0 994
159 Sien Heemskerk Trias 0 0 991 991
160 Floor Valkhof AV 1923 0 0 990 990
161 Tamar Sternefeld Phanos 985 0 0 985
162 Hanna van Schooten Suomi 0 0 973 973
163 Fayenne Verkaik av Castricum 0 0 972 972
164 Aafke Weijer av Castricum 964 0 0 964
165 Bente Stam Lycurgus 959 0 0 959
166 Isis Bakker Lycurgus 940 0 0 940
167 Renske Dekkers Lycurgus 939 0 0 939
168 Isabella van Spengen Atos 0 0 929 929
169 Noëlla Teku Zaanland 910 0 0 910
170 Vesper Bolder Waterland 908 0 0 908
171 Jessie Ruijter AV 1923 0 0 905 905
172 Luna Kempers Startbaan 0 0 859 859
173 Lisanne de Winter SAV 0 852 0 852
174 Mia Spierings DEM 836 0 0 836
175 Silke Pickhard Lycurgus 0 0 825 825
176 Lieke van Zelderen av Aalsmeer 750 0 0 750
177 Céline Thijssen Zaanland 0 0 746 746
178 Jasmijn Bos Trias 0 0 723 723
179 Isa a Meeder Atos 710 0 0 710
180 Eva Kooij av Aalsmeer 702 0 0 702
181 Floor Flotman Hollandia 677 0 0 677
182 Manar Oukar AAC 0 650 0 650
183 Filou Breg av Castricum 0 0 594 594
184 Isabella Rafaelian Startbaan 0 0 506 506
185 Nova Jobst av Haarlem 409 0 0 409
186 Lisa Koolen av Aalsmeer 342 0 0 342

Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 09.07.2024