Pupillen competitie regio 1-3-4
20 april 2024
Amsterdam-ZO
Org: Feniks

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Meisjes Pup A2 - U12 60m Kogel Hoog Punten
1 Inke Verbaken AV Startbaan 9.28 6.95 1.20 1549
2 Sophia Kalf AV Suomi 10.27 6.23 1.15 1310
3 Lobke de Waal AV Lycurgus 9.93 6.27 1.05 1291
4 Sofia Boukhari AV Startbaan 9.57 5.67 1.00 1274
5 Tessa Groeneveld AV Suomi 9.92 6.46 1.00 1266
6 Liv Kay AV Lycurgus 9.68 4.59 1.10 1258
7 Julia van t Ent AV Lycurgus 10.41 5.57 1.15 1248
8 Eva Kabeeva AV Startbaan 10.15 4.58 1.10 1183
9 Lieve Niessink AV Lycurgus 10.55 5.63 1.05 1160
10 Isabel van Lienen AV Lycurgus 10.16 4.29 1.05 1124
11 Evi Dijk AV Startbaan 10.37 5.20 1.00 1120
12 Bente de Pijper Atletiek Abcoude 9.86 4.44 0.95 1108
13 Lianna Pemberton AV Feniks 10.30 5.20 0.95 1094
14 Merthe Euser AV Startbaan 10.89 5.31 1.05 1093
15 Fleur van der Wolf AV Startbaan 10.58 4.58 1.05 1085
16 Josine Vellenga AV Startbaan 11.46 5.96 1.05 1064
17 Cataleya Akkermans AV Lycurgus 10.45 4.40 1.00 1053
18 Willemijn ter Veer AV Startbaan 10.80 4.94 1.00 1043
19 Merel Schotten AV Lycurgus 10.46 4.76 0.90 1004
20 Yara van Leur AV Startbaan 10.66 4.59 0.95 1002
21 Amťlie Overdijk AV Feniks 10.53 4.20 0.95 991
22 Nika Spoelstra AV Startbaan 10.65 3.93 1.00 990
23 Moise van der Grijp AV Lycurgus 10.14 4.37 0.85 986
24 Dalia Heyde AV Feniks 10.68 4.15 0.95 967
25 Bente Stam AV Lycurgus 11.71 4.78 1.05 959
26 Nova Brave AV Feniks 10.90 5.87 0.80 945
27 Evie Berkelaar AV Lycurgus 11.60 4.91 1.00 943
28 Isis Bakker AV Lycurgus 11.33 4.93 0.95 940
29 Renske Dekkers AV Lycurgus 10.82 4.02 0.95 939
30 Nyela Vreden AV Lycurgus 11.77 4.57 0.95 864
31 Merle van der Helm AV Lycurgus 11.16 4.06 0.85 824
32 Jindy Huider AV Lycurgus 11.87 4.22 0.90 791
33 Juna Klootwijk AV Suomi 11.79 3.51 0.95 782
34 Joy ifunayachi Ezeamara AV Feniks DNS 5.28 1.05 739
35 Jenai Gyabaah AV Feniks DNS 6.62 DNS 443
36 Amelia Wůjcik AV Suomi DNS DNS 0.90 269
37 Silke Pickhard AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
37 Rowan van Tunen AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
37 Isidora Veljanoska AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
37 Eva Zwanenburg AV Suomi DNS DNS DNS 0
Jongens Pup A2 - U12 60m Kogel Hoog Punten
1 Noel Sinkeldam AV Lycurgus 9.22 8.30 1.40 1786
2 Logan Kroon AV Lycurgus 9.16 7.37 1.30 1668
3 Pepijn van Kempen AV Suomi 9.23 6.99 1.30 1633
4 Rens Koetsier AV Startbaan 9.44 6.13 1.25 1509
5 Aiden Vlaanderen AV Startbaan 9.54 5.55 1.15 1382
6 Jip Jansen AV Startbaan 10.13 6.24 1.20 1368
7 Dion Moes AV Lycurgus 10.74 8.48 1.00 1260
8 Jasper van Waes AV Startbaan 9.96 6.40 1.00 1256
9 Maksym Puchka AV Lycurgus 10.50 6.22 1.05 1204
10 Nathan Mitchell AV Lycurgus 10.44 5.14 1.10 1180
11 Gijs de Jong AV Startbaan 10.58 5.26 1.10 1169
12 Alexander Achterberg AV Startbaan 11.25 7.13 1.05 1159
13 Marlee Chirino AV Startbaan 10.18 4.93 1.00 1129
14 Finn Runhaar AV Lycurgus 10.10 3.30 1.10 1093
15 Thomas Dijkdrenth AV Suomi 10.18 4.63 0.95 1073
16 Timme Geise AV Startbaan 10.46 4.17 1.05 1071
17 Joel van Dijk Atletiek Abcoude 11.33 5.30 1.05 1038
18 Sem Alberda AV Startbaan 11.25 5.84 0.95 1009
19 Julian van Kaam AV Suomi 10.66 4.15 1.00 1006
20 Age Jacobs AV Lycurgus 11.10 4.25 1.05 993
21 Kobus Valkema AV Startbaan 11.80 4.85 1.00 917
22 Mikaail Feysal Nuur AV Feniks 12.32 5.54 1.00 908
23 Stijn Dijkdrenth AV Suomi 11.13 4.32 0.90 884
24 Pieter Beijer AV Startbaan 9.86 5.37 DNS 866
25 Najim Murtaza AV Startbaan 11.93 3.94 0.95 800
26 Thomas Snip AV Lycurgus 11.91 4.07 0.90 776
27 Marijn Jongejans AV Suomi 10.73 DNS 1.05 752
28 Joe Sikma AV Lycurgus 10.68 DNS 1.00 722
29 Stijn Szekely AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
29 Santiago Di Mondo AV Startbaan DNS DNS DNS 0
29 Pjotr Reznikov AV Startbaan DNS DNS DNS 0
Meisjes Pup A1 - U11 60m Kogel Ver Punten
1 Franka van Scherpenzeel AV Startbaan 9.53 4.62 3.78 1343
2 Kiki Stam AV Startbaan 9.90 5.24 3.67 1303
3 Elin van Melle AV Startbaan 10.00 5.90 3.25 1246
4 Liv Jorissen AV Lycurgus 10.04 4.99 3.30 1190
4 Kim Wynants AV Lycurgus 10.44 6.55 3.10 1190
6 Emily van Bemmel AV Startbaan 10.50 5.45 3.45 1184
7 Emelynn Rigby AV Lycurgus 10.01 5.05 3.11 1161
8 Ihuoma joy Ukagha AV Feniks 10.26 4.51 3.34 1132
9 Daniek Mulder AV Lycurgus 10.32 4.85 3.23 1125
10 Evy De Haan AV Startbaan 10.66 5.63 3.08 1100
11 Nikki Uit de Bulten AV Startbaan 10.55 4.01 3.07 1000
12 Antieka Aboikonie AV Feniks 10.93 5.06 2.94 998
13 Leyi Fu AV Startbaan 10.27 4.33 2.70 990
14 Alyssa Bohmer AV Lycurgus 10.89 4.51 2.95 967
15 Liyarah Scheltens AV Feniks 10.87 3.84 2.76 882
16 Vivien Hooimeijer AV Startbaan 11.34 4.46 2.80 877
17 Fenna Blaauw Atletiek Abcoude 11.29 3.79 2.85 843
18 Bente Wieringa AV Lycurgus 11.21 4.24 2.61 839
19 Mies Kloosterman AV Startbaan 12.22 5.03 2.70 800
20 Levi Berkhout AV Lycurgus 11.41 3.23 2.87 788
21 Mirthe Ras AV Lycurgus 11.15 3.85 2.39 774
22 Sophia de Murashkin AV Feniks 11.23 3.69 2.39 751
23 Rosa Euser AV Startbaan 11.58 3.37 2.66 738
24 Maya van Uchelen AV Suomi 12.21 3.87 2.75 728
25 Cato Horlings Atletiek Abcoude 11.21 2.50 2.60 692
26 Jasmina Oud AV Lycurgus 11.86 3.44 2.55 690
27 Sophie Klaasen AV Suomi 11.62 3.15 2.45 673
28 Winta Emha AV Feniks 12.25 3.03 2.67 639
29 Isabel de Bruijn AV Lycurgus 12.34 3.81 2.30 620
30 Julie Yff AV Suomi 11.95 3.87 2.07 619
31 Megan Ruijgvoorn AV Suomi 12.11 3.59 2.04 573
32 Guusje Lubben AV Lycurgus 12.21 4.42 1.64 547
Jongens Pup A1 - U11 60m Kogel Ver Punten
1 Jilles ten Have AV Lycurgus 9.67 6.55 3.75 1437
2 Jasper Cocheret AV Startbaan 9.61 5.92 3.50 1359
3 Lars Schouten AV Startbaan 10.01 6.98 3.39 1336
4 Joel Achukwu AV Feniks 10.02 5.72 3.75 1331
5 Jelle Kawohl AV Startbaan 9.70 6.28 3.29 1325
6 Dirk Regelink AV Startbaan 9.89 5.24 3.53 1276
7 Isaac Yvelaar AV Feniks 10.13 5.88 3.48 1271
8 Luka Pilcevic AV Startbaan 10.56 7.19 3.09 1209
9 Olan Slings AV Lycurgus 9.77 3.87 3.38 1168
10 Lucas Boekhout AV Lycurgus 10.61 4.88 3.04 1049
11 Kayo Resende da Costa AV Startbaan 10.88 5.64 2.95 1045
12 Brandon van Es AV Startbaan 10.88 5.44 2.95 1032
13 Wout Wolthuis AV Lycurgus 10.46 4.48 2.99 1031
14 Elliot Kessler AV Suomi 11.10 5.77 2.96 1028
15 Roan van Eck AV Feniks 10.85 4.21 3.25 1011
16 Hidde Brand AV Lycurgus 10.72 4.94 2.89 1008
17 Rijk Muller Atletiek Abcoude 11.06 4.83 2.85 949
18 Rowen Leurs AV Lycurgus 11.27 4.91 2.80 918
19 Fedde van Velzen AV Startbaan 11.24 4.63 2.84 910
20 Jamil Lo-A-Njoe AV Feniks 10.99 4.12 2.73 883
21 Lucas Piet AV Startbaan 11.60 5.38 2.59 868
22 David Olgers AV Startbaan 11.46 4.86 2.61 854
23 Maxime Brinkman AV Lycurgus 11.41 4.36 2.61 824
24 Xander Zwart AV Suomi 11.54 4.33 2.67 819
25 Mees Kammeijer AV Feniks 11.66 4.21 2.78 818
26 Roman Dzhafarov AV Startbaan 11.31 4.18 2.56 813
27 Collin den Dulk AV Startbaan 11.37 3.42 2.73 781
28 Casper Lima AV Feniks 11.84 3.69 2.86 774
29 Tyson Gonzalez Tusveld AV Startbaan 12.14 5.30 2.42 770
30 Francesco Privitera AV Startbaan 11.58 4.14 2.44 754
31 Mees Metin AV Startbaan 11.60 4.03 2.30 716
32 Ivo Cackov AV Startbaan 11.57 3.09 2.50 684
33 Liam Smid AV Suomi 12.24 4.17 2.30 657
34 Jent Meijns AV Lycurgus 11.61 3.35 2.26 653
35 Silvan Roukes AV Startbaan 12.08 3.09 2.53 633
36 Gijs van der Werf AV Lycurgus 11.80 3.05 2.39 632
37 GabriŽl Rovekamp AV Startbaan 13.28 4.25 2.42 589
38 Tim Bonhof AV Lycurgus DNS DNS 3.08 334
39 Moos de Haan AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
39 Marci Katona AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
39 Luca Rodermond AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
39 Leslie Rozemeijer AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
Meisjes Pup B - U10 40m Bal Ver Punten
1 Saya Haaijen AV Startbaan 7.14 14.99 3.23 1127
2 Mae Van Uytrecht AV Startbaan 7.57 19.60 3.19 1103
3 Canay ÷zel AV Startbaan 7.43 15.93 2.82 1001
4 Sigrid Teijsse AV Startbaan 7.68 14.46 3.02 969
5 Lisa Koekenbier AV Startbaan 7.45 12.20 2.97 964
6 Carmen Koning AV Lycurgus 7.52 14.48 2.78 951
7 Reagen Kee Groen AV Feniks 7.80 16.40 2.85 944
8 Kashvi Vyas AV Startbaan 7.48 11.54 2.74 900
9 Anouk Gerrits AV Startbaan 7.76 13.04 2.86 899
10 Isa de Pijper Atletiek Abcoude 7.38 8.43 2.84 878
11 Elodie de Ruig AV Suomi 7.67 10.76 2.83 867
12 Hanna Dane AV Lycurgus 7.50 10.44 2.65 857
13 Malin van der Woude AV Lycurgus 7.65 12.25 2.49 831
14 Kira van der Sluis AV Lycurgus 7.72 9.72 2.78 828
15 Femke Hamer AV Startbaan 7.76 12.12 2.51 813
16 Norah Holkamp AV Lycurgus 7.68 10.21 2.61 811
17 Fayenne ten Wolde AV Lycurgus 7.95 13.92 2.42 792
18 Yara de Heer AV Suomi 8.03 12.03 2.40 742
19 Lynn Stam AV Lycurgus 7.86 11.29 2.26 729
20 Julie Sinkeldam AV Lycurgus 7.73 9.53 2.22 710
21 Jill Woord AV Lycurgus 8.27 12.94 2.35 709
22 Mila Berkhout AV Suomi 8.12 10.34 2.40 695
23 Romeira Fršser AV Startbaan 7.96 9.93 2.27 688
24 Elise Veenstra AV Suomi 8.38 11.48 2.45 685
25 Daphne de Droog AV Startbaan 8.49 10.54 2.40 641
26 Romee Stam AV Lycurgus 8.39 9.94 2.28 620
27 Saar van Dalen AV Suomi 8.01 7.45 2.15 602
28 Milou Valk AV Lycurgus 8.60 12.76 1.97 579
29 Daniek Wijbenga AV Startbaan 9.03 10.84 2.29 548
30 Mara Koetsier AV Startbaan 8.72 6.89 2.38 525
31 Olivia Kanhai AV Startbaan 8.94 11.03 1.94 493
32 Tess Visser AV Lycurgus 9.07 7.81 1.87 396
33 Romaisa Ballouti AV Lycurgus 8.95 6.08 1.80 357
34 Elynn Mechielsen AV Startbaan DNS NM DNS 0
34 Sukhman Kaur Singh AV Startbaan DNS NM DNS 0
Jongens Pup B - U10 Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Marco Boumann Atletiek Abcoude 6.80 22.83 3.19 1309
2 Maurits Popping Atletiek Abcoude 7.26 25.89 3.19 1247
3 Connor Pemberton AV Feniks 6.92 22.04 3.03 1239
4 Yelle Dorrestein AV Startbaan 7.36 26.50 3.13 1223
5 Mathis Paques AV Startbaan 7.10 18.58 3.34 1212
6 Ivan den Hengst AV Startbaan 7.30 26.32 3.00 1206
7 Sharqin Aboikonie AV Feniks 7.58 20.62 3.25 1127
8 Robert Shelestov AV Startbaan 7.23 18.48 3.03 1122
9 Adnane Aitkhouda AV Lycurgus 7.51 21.47 3.02 1106
10 Nathan Campbell AV Suomi 7.59 20.72 2.95 1067
11 Matz van der Horst AV Lycurgus 7.51 14.90 3.07 1018
12 Koen Beijer AV Startbaan 7.42 14.41 2.98 1010
13 Ricardo Huizinga AV Feniks 7.55 15.47 2.97 1000
14 Ferre Veenis AV Lycurgus 7.75 16.66 2.94 975
15 Tijn van Bemmel AV Startbaan 7.45 11.95 2.72 910
16 Dawken Latumeten AV Feniks 8.36 23.80 2.60 906
17 Siem van Dalen AV Suomi 7.97 12.70 2.74 832
18 Ole Wallast AV Feniks 8.40 14.65 2.75 797
19 Lucas Goudriaan AV Startbaan 8.87 16.72 2.52 716
20 Sharan Bhatti AV Startbaan 8.15 12.42 2.18 685
21 Jens Bak AV Lycurgus 8.22 10.73 2.32 671
22 Shlok Sharma AV Startbaan 7.95 14.44 DNS 599
23 Moos Schuurman AV Suomi 8.93 9.49 2.30 537
24 Adonai Emha AV Feniks 9.60 13.04 2.23 505
25 Ivan Rosen AV Feniks 9.16 9.18 1.94 428
26 Yago Suarez Agrasot AV Startbaan 9.42 12.41 1.77 424
27 Gabriel Scolaro Boccamazzo AV Feniks DNS DNS DNS 0
27 Naud Quik AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
27 Gen Belu-John AV Startbaan DNS DNS DNS 0
Meisjes Pup C - U9 Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Silvie Blaauw Atletiek Abcoude 7.47 15.58 2.89 1001
2 Lizzy Rekers AV Feniks 7.54 8.21 2.87 847
3 Sara de Jong AV Startbaan 7.71 7.78 2.98 828
4 Tesa Petrovic AV Startbaan 7.65 8.29 2.79 813
5 Josephine Paanen AV Startbaan 7.58 10.23 2.46 800
6 Weike Hoogewerf AV Startbaan 7.91 9.14 2.83 792
7 Bo Tinga Atletiek Abcoude 8.15 11.41 2.58 747
8 LuciŽnne Kappel AV Startbaan 7.76 8.99 2.47 744
9 Jayla Hellegers AV Startbaan 8.26 9.92 2.59 702
10 Lo Caljouw AV Suomi 7.84 8.01 2.40 694
11 Lian Ensing AV Startbaan 8.52 9.46 2.56 647
12 Noa-Lee Cherish Vin AV Feniks 8.30 7.32 2.39 600
13 Mees Klootwijk AV Suomi 8.58 7.83 2.37 565
14 Sophie Appelman AV Lycurgus 7.95 6.05 2.06 560
15 Lieke Slegt AV Feniks 8.55 6.11 2.50 554
16 Jana Jotic AV Startbaan 8.62 7.71 2.10 502
17 Gioia Bohncke AV Startbaan 8.70 7.91 2.07 489
18 Daphne van Gorp AV Feniks 8.75 6.21 2.23 474
19 Amaya Chaudhry Atletiek Abcoude 9.33 10.20 2.11 461
20 Jane De Haas AV Startbaan 9.11 8.71 2.04 445
21 Jolijn Teengs AV Suomi 9.11 7.48 1.98 406
22 Quirine Rahusen Atletiek Abcoude 9.61 5.39 2.29 354
23 Eleonora Orrķ AV Feniks DNS DNS DNS 0
23 Iksha Kulkarni AV Startbaan DNS DNS DNS 0
23 Benthe Mechielsen AV Startbaan DNS DNS DNS 0
23 Roos van Kempen AV Suomi DNS DNS DNS 0
Jongens Pup C - U9 Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Tyrus Ansano AV Startbaan 7.20 17.94 2.92 1098
2 Daan Kempers AV Startbaan 7.62 22.34 2.94 1081
3 Morris van Dijk Atletiek Abcoude 7.50 15.66 3.03 1025
4 Jesse Groot AV Lycurgus 7.61 16.20 2.81 968
5 Gabriel Roa AV Startbaan 8.14 17.65 2.78 891
6 Melle Wieringa AV Lycurgus 7.73 12.23 2.78 874
7 Willem Beijer AV Startbaan 7.76 14.38 2.56 862
8 Sieb Bakker AV Lycurgus 8.31 15.83 2.83 846
9 Olivier Ruber AV Startbaan 7.99 16.16 2.51 840
10 Siem Brands AV Suomi 8.14 15.65 2.55 814
11 Kristof Linders AV Suomi 8.60 16.29 2.75 794
12 Leon Regelink AV Startbaan 8.26 13.30 2.68 783
13 Ryu Rooijendijk AV Startbaan 8.47 12.38 2.67 732
14 Ole Vermeulen AV Startbaan 8.73 13.74 2.64 712
15 Aaron Timmermans AV Feniks 8.32 7.89 2.85 702
16 Tias Wirsching AV Lycurgus 8.41 11.67 2.49 692
17 Senn Albers AV Lycurgus 8.56 10.49 2.54 657
18 Samuel van Heeringen AV Lycurgus 8.02 10.88 2.06 654
19 Luuk van der Werf AV Lycurgus 8.79 13.61 2.35 643
20 Miquel Power AV Feniks 8.62 9.21 2.22 558
21 Bradley Koster AV Lycurgus 8.67 10.60 2.09 553
22 Ruben Stoop AV Startbaan 8.59 7.93 2.18 528
23 Casper van den Berg AV Lycurgus 8.51 4.87 2.42 511
24 Melle Stinenbosch AV Startbaan 9.71 14.69 1.88 450
25 Viggo Landegent AV Suomi 9.47 7.49 1.87 339
26 Dex Bhageloe AV Feniks 9.58 6.98 1.91 321
27 Casper Kuilman AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
27 Daan Rodenhuis AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
27 Aiden Bruinhart AV Startbaan DNS DNS DNS 0
27 Kai Nouws AV Startbaan DNS DNS DNS 0
Meisjes Pup mini -U8 40m Bal Ver Punten
1 Anna Hulleman Atletiek Abcoude 7.64 9.23 2.61 799
2 Ruby Marcet AV Startbaan 8.52 8.62 2.55 627
3 Cťcile Smits Atletiek Abcoude 8.48 9.93 2.15 580
3 Valeria Privitera AV Startbaan 8.44 9.36 2.18 580
5 Nina Comfort AV Feniks 9.06 9.97 2.42 553
6 Bente Gilijamse AV Feniks 8.81 8.37 2.34 538
7 Milou Nienhuis AV Startbaan 8.33 DNS 2.40 502
8 Noor de Pijper Atletiek Abcoude 8.61 7.62 1.81 444
9 Bo Jacobs AV Lycurgus 8.86 7.08 2.00 433
10 Nova Rose Karsari AV Feniks 9.42 6.86 2.33 422
11 Noor Damman AV Feniks 9.22 7.28 2.06 403
12 Niska van Velzen AV Startbaan 9.15 5.34 2.16 383
13 Famke Koning AV Lycurgus 9.61 7.35 2.12 369
14 Tessa Griekspoor AV Suomi DNS 10.22 2.34 343
15 Stephanie Samardzic AV Startbaan 9.51 6.90 1.93 332
16 Annabel Veldhuis AV Startbaan 9.64 6.98 1.95 322
17 Jasmijn Vellinga AV Lycurgus 8.97 7.50 1.44 316
18 Bente Uiterwijk AV Startbaan 9.90 7.50 1.99 313
19 Ester van Eck AV Feniks 8.67 DNS DNS 253
19 Natalia Dzhafarova AV Startbaan 10.03 8.12 1.69 253
21 Jaimy de Pijper Atletiek Abcoude 9.46 2.46 1.76 219
22 Marit Hamer AV Startbaan 10.69 7.29 1.89 207
23 Impana Praveen AV Startbaan 10.12 DNS 1.54 100
24 Nora Brinkman AV Lycurgus 9.95 3.90 1.26 95
25 ZoŽ Chatterjee AV Feniks 10.04 3.12 1.36 83
26 Antonella Habashi AV Feniks DNS DNS DNS 0
26 Lieke Dane AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
26 Yenthe Hondema AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
26 Anna Shelestova AV Startbaan DNS DNS DNS 0
Jongens Pup mini -U8 40m Bal Ver Punten
1 Roemer Teijsse AV Startbaan 8.02 17.20 2.47 843
2 Thiago Musquet AV Feniks 8.36 16.67 2.14 713
3 Jaxon Kroon AV Lycurgus 8.31 13.03 2.38 710
4 Kai Van Uytrecht AV Startbaan 8.55 16.41 2.12 677
5 Leon Vaubourgeix AV Feniks 8.41 10.51 2.22 616
6 Ben van Lavieren Atletiek Abcoude 7.98 10.22 1.78 592
7 Harvey Hooimeijer AV Startbaan 9.17 13.52 2.25 570
8 Sam van der Pol AV Lycurgus 7.98 7.00 1.96 558
9 Younes Semmeling AV Startbaan 8.50 6.48 2.27 525
10 Pablo Schoep AV Feniks 8.72 7.17 2.09 473
11 D'nahi van Ommeren AV Feniks 8.96 8.68 2.08 472
12 Filippos Belmpas AV Startbaan 8.61 10.35 1.50 439
13 Brandon van den Dries AV Lycurgus 9.41 7.16 1.63 290
14 Ayden AÔssaoui AV Feniks 8.43 DNS DNS 289
15 Alec Smits Atletiek Abcoude 9.28 3.77 1.05 171
16 Kaan Balci AV Startbaan 10.18 6.44 0.87 142
17 Jacob Hamer AV Startbaan 12.31 8.07 1.15 112
18 Luuk Dolsma AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
18 Soham Naphade AV Startbaan DNS DNS DNS 0
18 Ian Chung AV Suomi DNS DNS DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.04.2024