Pupillen competitie regio 1-3-4
6 juli 2024
Heiloo
Org: Trias

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Meisjes U12 Vereniging 60m Bal Ver Punten
1 Deanne Kramer Trias 9.32 24.85 3.86 1462
2 Lisa Lenderink av Haarlem 9.30 20.67 3.98 1435
3 Cato Klijn Hylas 9.08 17.96 3.77 1394
4 Vesper Bloemink NEA-Volharding 9.95 34.77 3.45 1391
5 Sterre Otto Trias 9.36 16.99 3.88 1350
6 Emma Scholder DEM 9.78 23.15 3.43 1277
7 Lahna Barnhoorn DEM 9.80 22.91 3.34 1252
8 Rozemijn Mulders Trias 9.63 14.86 3.54 1203
9 Jans de Boer Trias 9.63 15.02 3.49 1195
10 Jenny Hill NEA-Volharding 9.95 22.40 3.18 1190
11 Juliet Pijper Hylas 9.98 17.06 3.57 1187
12 Roos Vedder Hylas 10.36 17.41 3.62 1147
13 Marise Krom DEM 10.66 24.82 3.24 1131
14 Elif Nur Bulut Hylas 10.02 18.02 3.24 1130
15 Evi Alders Trias 10.16 19.40 3.10 1101
16 Ruby van der Kolk DEM 9.87 12.64 2.96 1010
17 Janina de Graaf NEA-Volharding 10.04 11.48 3.13 997
18 Sien Heemskerk Trias 10.27 12.61 3.17 991
19 Kim Dettmers av Haarlem 10.72 16.27 2.62 879
20 Quinty Castricum Trias 10.60 9.31 2.72 791
21 Noortje de Jong DEM 11.38 13.81 2.66 764
22 Juna Klein NEA-Volharding 11.19 11.85 2.61 743
23 Jasmijn Bos Trias 11.39 11.58 2.66 723
Jongens U12 60m Bal Ver Punten
1 Casper Jonk NEA-Volharding 9.23 23.48 4.20 1529
2 Mason Gysbertha Hylas 9.10 23.50 4.07 1527
3 Rune Gerritze av Haarlem 9.33 26.27 3.55 1416
4 Joey Oudhoff Trias 9.84 27.03 3.84 1398
5 Bart Weber NEA-Volharding 9.60 22.25 3.90 1388
6 Valentijn Proost av Haarlem 9.33 21.10 3.56 1351
7 Nea Mulder Hylas 9.14 15.20 3.74 1334
8 Mels van de Poll Hylas 9.78 22.10 3.62 1301
9 Fabian Sietses Hylas 10.04 24.90 3.52 1277
10 Berat Yaşar Hylas 10.30 22.06 3.52 1201
11 Sven van Schie Trias 10.29 19.74 3.50 1167
12 Marijn Erbrink NEA-Volharding 10.49 22.39 3.36 1146
13 Maurits Meinen NEA-Volharding 9.95 15.39 3.31 1114
14 Bo Knuijsting Trias 10.43 17.69 3.07 1031
15 Jens Knuijsting Trias 10.82 14.91 3.08 937
16 Quinten van Dam av Haarlem 10.49 11.77 3.08 926
17 Levi van Tunen DEM 11.16 12.36 2.98 829
18 James Godding DEM DNS DNS DNS 0
18 George Ignatev DEM DNS DNS DNS 0
Meisjes U11 60m Kogel Ver Punten
1 Bobbie Smit Hylas 9.30 6.67 4.12 1582
2 DaniŽla Grootjes Hylas 9.24 4.78 4.27 1502
3 Benthe Heerema Hylas 9.71 6.76 3.77 1448
4 Rosa de Groot Hylas 9.87 6.42 3.41 1330
5 Fenna Zonneveld Hylas 9.77 5.44 3.57 1316
6 Rodie Kuiper Hylas 10.10 5.75 3.62 1295
7 Keetie Hoogeveen Trias 9.66 5.90 3.19 1288
8 Eva Diepering Hylas 10.08 5.14 3.67 1269
9 Jolet Potma DEM 9.83 5.43 3.27 1247
10 Nikki Duiker DEM 9.66 4.30 3.41 1224
11 Tirza de Ruijter DEM 10.39 7.20 2.91 1197
12 Yara Veen DEM 10.34 4.12 3.50 1124
13 Maria Kroonstuiver Trias 10.47 5.43 2.97 1091
14 Emma Schftenaar Trias 10.51 4.46 3.19 1062
15 Flore Luik Hylas 10.88 5.56 2.84 1018
16 Pilou Soonius Trias 10.64 4.35 3.01 1001
17 Elin Wijdeman Trias 10.55 4.14 2.95 986
18 Adalie Punt Trias 10.85 4.17 3.00 958
19 Fanta Conde DEM 12.24 4.33 2.53 715
20 Stanislava Ignateva DEM DNS DNS DNS 0
Jongens U11 60m Kogel Ver Punten
1 Wessel Koenis Hylas 9.08 6.18 3.94 1557
2 Jari Boon DEM 9.44 6.86 3.84 1513
3 Jeroen van Ginkel Hylas 9.29 5.50 3.93 1473
4 Vincent Orij Hylas 9.53 6.74 3.30 1383
5 Robin Borst Hylas 10.07 6.36 3.53 1319
6 Joop van Brug Hylas 10.11 5.18 3.68 1268
7 Sam Vlegels Trias 10.12 5.26 3.50 1237
8 Dylan Bril Trias 10.35 5.91 3.46 1236
9 Noud Hesterman Hylas 9.78 4.32 3.34 1192
10 Liam Markus DEM 10.77 5.53 3.16 1094
11 Christof Boshoven Hylas 11.08 5.68 3.29 1090
12 Mika Koppes Trias 10.58 5.00 3.11 1075
13 Thijmen van Loo NEA-Volharding 10.79 5.07 3.05 1040
14 Huub Molenaar Trias 11.28 5.09 2.95 959
15 Djayce Stins DEM 11.06 4.70 2.83 935
16 Bojan van der Heijden av Haarlem 10.82 3.91 2.71 885
17 Yannick Stegink NEA-Volharding 11.60 4.95 2.65 852
18 Rogier van Lunteren Hylas 11.88 4.01 2.71 765
19 Roderick Meuzelaar DEM 11.78 3.23 2.83 738
20 Victor Carmona Galicia av Haarlem DNS DNS DNS 0
Meisjes U10 40m Kogel Hoog Punten
1 Nova Lauret Hylas 6.74 6.20 1.15 1481
2 Haley Nobel NEA-Volharding 7.14 4.61 1.05 1214
3 Ise de Bueger Trias 7.41 4.48 1.05 1150
4 Esmee Erbrink NEA-Volharding 7.37 3.84 1.05 1110
5 Bo Ootjers Trias 7.39 3.98 1.00 1080
6 Laura Sotera DEM 7.65 4.08 1.05 1075
7 Lena Duijzer Trias 7.21 3.62 0.95 1052
8 Nova Vermeer Hylas 8.05 4.51 0.95 962
9 Liene van Heusden Trias 7.51 3.50 0.90 945
10 Dycke Oud Hylas 7.98 3.60 0.95 905
11 Lauren Kramer NEA-Volharding 7.39 2.51 0.90 882
12 Tess Meijer DEM 7.83 3.80 0.85 873
13 Iris Stolk DEM 7.83 3.10 0.80 780
14 Nora Gouda Trias 7.77 3.02 0.75 747
15 Fayenne Wullings DEM 8.18 3.46 DNS 555
16 Julia Otten av Haarlem DNS DNS DNS 0
`Jongens U10 40m Kogel Hoog Punten
1 Kai Kolder DEM 7.23 5.59 1.10 1298
2 Jesse Hartog av Haarlem 6.89 5.02 1.00 1261
3 Findlay Koeznetsov Hylas 7.00 4.82 1.05 1259
4 Lars van der Steen Trias 6.95 4.88 1.00 1237
5 Naut Visser Trias 7.03 4.87 1.00 1219
6 Jace de Haan NEA-Volharding 6.95 4.02 1.05 1212
7 Mika Warmerdam DEM 7.02 4.23 1.00 1176
8 Thomas Jansen Hylas 7.67 5.39 1.00 1125
9 Kjeld van Beek Trias 7.23 4.50 0.85 1040
10 Thijmen de Jong Hylas 7.34 4.15 0.85 993
10 Leyton van Nassauw NEA-Volharding 7.37 2.88 1.00 993
12 Sietze de Haan NEA-Volharding 7.65 4.42 0.90 990
13 Niels Ruijter Hylas 8.05 4.44 0.85 883
14 Mirza Pinar Hylas 7.99 3.25 0.90 838
15 Inigo Herbe NEA-Volharding 8.17 4.10 0.80 803
16 Sam Boske Hylas 8.27 3.66 0.85 789
17 Sebas van Duin av Haarlem 8.14 3.00 0.85 754
18 Hero Albrink Trias 8.60 3.33 0.85 711
19 Olaf Langendijk DEM 8.16 2.48 0.80 667
20 Beau Niesten DEM 8.60 2.84 0.75 596
Meisjes U9 40m Bal Ver Punten
1 JuliŽtte Meuzelaar DEM 7.62 17.88 3.07 1044
2 Louise Carmona Galicia av Haarlem 7.18 10.36 2.84 958
3 Floor Krabbe DEM 7.48 11.65 2.88 930
4 Josien Visser Trias 7.94 14.16 2.71 856
5 Sam Ootjers Trias 7.77 10.17 2.78 828
6 Riva Rojer Hylas 8.05 11.44 2.88 823
7 Maelynn van der Heijden av Haarlem 7.93 10.91 2.82 822
8 Caroline van Berkum av Haarlem 8.41 12.12 2.54 711
9 Sophie van Berkum av Haarlem 8.13 10.11 2.37 683
10 Lise Berenbak DEM 8.41 8.37 2.51 631
11 Anna Lindenburg Trias 8.86 9.83 2.17 527
12 Ivy Dekker DEM DNS DNS DNS 0
Jongens U9 40m Bal Ver Punten
1 Kayden Gysbertha Hylas 6.89 33.08 3.62 1497
2 Lennon de Goed DEM 7.34 29.81 3.30 1300
3 Kyano van Hameren Hylas 7.24 22.98 3.34 1244
4 Joep van Koningsbruggen av Haarlem 7.97 34.45 3.07 1189
5 James Kanninga NEA-Volharding 7.14 17.62 3.24 1170
6 Jason Gretton DEM 7.39 15.15 3.36 1104
7 Finn Nakken DEM 7.84 19.91 3.11 1041
8 Teun de Groot Hylas 7.86 17.70 3.10 1004
9 Daan de Boer NEA-Volharding 7.89 14.58 2.80 890
10 Spencer Baay Trias 8.04 11.93 2.87 832
11 Tom Dettmers av Haarlem 8.11 16.13 2.50 817
12 Sven van Weerdenburg NEA-Volharding 8.45 14.85 2.80 804
13 Luuk Blom DEM 7.95 12.76 2.49 786
14 Axel Bezooijen DEM 8.05 13.40 2.50 782
15 Koen van Gessel Trias 8.31 12.57 2.73 772
16 Jari Lampe Trias 8.22 11.55 2.59 740
17 Tycho Wolthuis Hylas 8.75 18.36 2.41 736
18 Noud Beerepoot Trias 8.72 14.66 2.49 698
19 LoÔc Froeling Hylas 8.83 9.05 2.35 551
20 Bauke Sterkenburg av Haarlem 8.77 8.79 2.18 521
Meisjes U8 40m Bal Ver Punten
1 Anna Scheffer DEM 8.15 8.74 2.81 739
1 Lexie Blom Trias 8.26 12.21 2.56 739
3 Fien van Embden DEM 8.15 10.50 2.47 707
4 Mila Bril Trias 8.54 8.91 2.48 616
5 Aivey Zoe Vos Hylas 8.71 11.36 2.23 590
6 Femke Stegink NEA-Volharding 8.91 10.83 2.31 568
7 Feline Rwebangira DEM 9.11 13.32 2.19 563
8 Juna Marijn Booij Trias 8.87 10.11 2.28 554
9 Yulia Koeznetsov Hylas 8.50 7.52 2.16 528
10 Lyssa Rwebangira DEM 9.65 7.68 1.93 333
Jongens U8 40m Bal Ver Punten
1 Philip Boshoven Hylas 7.42 10.15 2.92 921
2 Miles van Malderen Hylas 7.92 16.26 2.57 865
3 Lewis de Goed DEM 7.87 13.87 2.67 855
4 Gianni Sotera DEM 7.92 13.02 2.72 842
5 Lieuwe Sterkenburg av Haarlem 8.83 15.98 2.25 656
6 Mats Koks DEM 8.98 14.52 2.10 582
7 Jasper Ruijter Hylas 9.03 12.93 1.95 518
8 Ruben Wullings DEM 9.21 9.85 2.15 477
9 Noah Grootjes Hylas 9.04 8.40 1.83 405
10 Indigo Duyn DEM 9.94 9.30 1.63 275
11 Bram Dek av Haarlem 9.60 5.54 1.83 267

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.07.2024