Pupillen competitie regio 1-3-4
2 juli 2022
Edam
Org: av Edam

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pupil A2 60m Bal Ver Punten
1 Jesse de Vries Hollandia 9.50 25.77 3.63 1397
2 Thomas van Kleef Zaanland 9.88 28.47 3.53 1347
3 Ruben Bekebrede Zaanland 9.96 27.06 3.66 1343
4 Roy Kamper SAV 9.66 20.06 3.49 1266
5 Koen Brantenaar Zaanland 9.90 19.70 3.54 1233
6 Jari Reus SAV 10.32 23.60 3.43 1200
7 Sepp Hartkamp Waterland 10.04 16.18 3.42 1135
8 Stach Bouwmeester Zaanland 9.94 17.79 3.21 1132
9 Joep Tesselaar Hera 10.31 21.29 3.22 1129
10 Jim van der Kloet Waterland 10.67 22.41 3.27 1104
11 Niek Eveleens Hollandia 10.39 17.16 3.33 1080
12 Stefan Fictoor Hera 10.39 17.77 3.27 1077
13 Mats Olfers Zaanland 11.39 26.99 3.07 1031
14 Jamie Stijkel Hera 10.84 15.87 3.37 1007
15 Flynn Koomen Hollandia 10.87 15.41 3.02 926
16 Jort Heinhuis Zaanland 11.53 17.35 2.85 841
Jongens Pupil A1 60m Kogel Ver Punten
1 Tom Neuvel SAV 9.49 7.05 4.18 1583
2 Tim Obdam Hollandia 9.36 6.49 3.82 1501
3 Berend Koole Edam 9.51 4.87 3.74 1355
4 Brettley Onos SAV  9.87 5.68 3.41 1284
5 Seth van Mullum Wieringermeer 10.04 5.27 3.47 1243
6 Julian Bakker Zaanland 10.16 6.14 3.25 1237
7 Ruben van Rijn Hera 9.89 4.81 3.46 1233
8 Sem Feldmann Hollandia  9.87 4.53 3.54 1232
9 Kick Verhaal Zaanland 10.21 5.09 3.55 1221
10 Mylo de Koningh Zaanland 10.34 5.40 3.40 1193
11 Keimpe Kemper Waterland 10.32 5.13 3.26 1150
12 Jesse Hom Zaanland 10.61 5.19 3.31 1124
13 Youri Schilder Edam  10.50 5.19 3.04 1085
14 Nero Nelen Hollandia 10.13 3.72 3.30 1084
15 Mika Schmidt Waterland 10.94 5.03 3.30 1067
16 Xavier Alberts Hollandia 11.37 6.27 3.14 1062
17 Dima van Doesburg Hollandia  10.50 5.02 2.97 1060
18 Jop Schouten Hollandia  10.56 4.67 3.13 1059
19 Oliver van Beekhuizen Zaanland 10.45 3.89 3.30 1051
20 Tristan Sas Hollandia 10.17 3.87 3.07 1044
21 Giel Feenstra Hera  10.56 3.86 3.32 1038
22 Milo Talen Wieringermeer 10.92 4.84 3.20 1037
23 Dexx Leusink Hera 10.44 4.80 2.88 1034
24 Arjan Wagemaker Hera 10.92 4.58 3.07 993
25 Tim van Kessel Hollandia 10.74 3.87 3.20 990
26 Mikai Temme Hollandia 10.91 4.46 2.96 963
27 Daan de Haas SAV 12.69 3.75 2.28 576
Jongens Pupil B 40m Kogel Hoog Punten
1 Teun Hagtingius SAV 6.95 5.70 1.10 1365
2 Safin Benjamin Hernandez Koelman Zaanland 6.86 3.54 1.05 1195
3 Jop Kriele Hollandia 7.43 5.08 1.05 1188
4 Jack van Laviere SAV 7.26 4.49 1.00 1144
5 Max Knook Edam 7.35 3.46 0.95 1011
5 Thomas Reedijk Hera 7.94 3.93 1.05 1011
7 Jesse Duin Hera 7.26 3.62 0.85 968
8 Aloïs de Laat Zaanland 7.40 3.43 0.90 962
9 Nils de Haas SAV 7.68 3.74 0.90 932
10 Dean de Wit Zaanland 7.87 3.90 0.90 911
11 Jack de Vlugt Zaanland 7.34 3.11 0.85 910
12 Menno Smit Hollandia 8.03 3.17 1.00 898
13 Wouter ten Hagen Edam 8.03 4.42 0.85 886
14 Güney Dulkadir Zaanland 7.48 2.65 0.85 840
15 Kees Bakker Hollandia 7.73 2.42 0.85 771
16 Mattijs Stumpel Hollandia 8.42 3.19 0.90 763
17 Jasper Maessen Hollandia 8.72 3.63 0.90 756
18 Max van Buuren Zaanland 8.16 2.82 0.85 735
19 Tobias Schultze Edam 8.76 3.38 0.90 729
20 Odin Leusink Hera 8.47 3.02 0.80 669
21 Aidan Mmbaga Hollandia 8.82 2.65 0.85 620
22 Joey Nillesen Zaanland 8.67 2.73 0.80 613
23 Mick Tesselaar Hera 8.95 2.78 0.80 578
Jongens Pupil C 40m Bal Ver Punten
1 Milan Berghouwer SAV 7.56 20.84 3.25 1134
2 Pieter Meijerink SAV 7.62 16.64 3.07 1025
3 Brenden Onos SAV 7.79 15.92 2.98 965
4 Jax Kobé Hera 8.00 17.71 2.98 956
5 Alain Corstjens SAV 7.84 16.06 2.79 920
6 Sven de Vries Zaanland 7.72 12.10 2.81 879
7 Max den Hertog Zaanland 8.07 15.36 2.70 852
8 Collin Corstjens SAV 7.96 12.96 2.77 845
9 Milan de Graaf Zaanland 8.47 18.78 2.43 787
10 Rinus Cillekens Hollandia 8.77 14.77 2.73 741
11 Jussi Visser SAV 8.10 8.89 2.72 733
12 Gijs Groot SAV 8.34 10.96 2.46 684
13 Justin Appelman Hera 8.53 12.90 2.41 681
14 Gilles Haring Zaanland 8.71 9.09 2.53 605
15 Alex Konecki Zaanland 8.86 9.89 1.69 432
 
Jongens Pupil Mini 40m Bal Ver Punten
1 Raymilliano Postiena Hera 7.04 13.97 2.69 1023
2 Floris Groot SAV 7.60 13.22 3.13 985
3 Cas Verhaal Zaanland 8.04 12.90 2.68 812
4 Tobias Hom Zaanland 7.85 14.28 2.27 786
5 Mike Berghouwer SAV 8.59 17.06 2.55 767
6 Ibe Duin Hera 8.34 9.77 2.57 683
7 Bilal Ali Zaanland 8.82 16.74 2.26 672
8 Thijs Alin Zaanland 8.32 7.77 2.49 627
9 Vince Stijkel Hera 8.61 9.88 2.28 586
10 Jens Grent SAV 9.69 8.90 2.26 422
11 Mats Tesselaar Hera 9.34 7.53 2.02 385
12 Daan de Jong Hera 9.47 6.89 1.92 335
 
Meisjes Pupil A2 60m Bal Ver Punten
1 Melody Nillesen Zaanland 9.39 21.23 3.87 1405
2 Pueblita Renfurm SAV 9.31 19.29 3.92 1401
3 Jasmine de Haas SAV 10.01 25.04 3.55 1289
4 Fien Klein Edam 9.66 17.62 3.71 1275
5 Daphne Molenaar Hollandia 10.19 21.85 3.60 1230
6 Faye Neuvel SAV 9.83 15.70 3.53 1182
7 Annemijn Post Zaanland 9.88 13.21 3.69 1165
8 Anna Keeman SAV 9.92 13.92 3.63 1158
9 Lynn Hoogendijk SAV 10.30 20.62 3.36 1149
10 Eline Oppewal Zaanland 10.08 15.98 3.33 1108
11 Jessie Dijk Hollandia 10.75 20.65 3.30 1076
12 Fenna Karregat Edam 10.38 20.42 2.86 1035
13 Evy Reus SAV 10.45 15.11 3.12 998
14 Tiffany van der Zwan Hollandia 10.76 16.33 3.19 988
15 Amber Steen Zaanland 10.47 8.71 3.64 981
16 Liv van Veen Zaanland 10.42 11.55 3.08 932
17 Emma de Haan Hollandia 11.29 17.40 3.15 930
18 Sara Piechota Wieringermeer 11.10 12.72 3.06 859
19 Julia Ruiter Hera 11.65 15.83 2.79 791
20 Lieke Vet SAV 11.49 11.91 2.81 748
21 Esperanza Plugge Zaanland 11.29 10.66 2.69 723
Meisjes Pupil A1 60m Kogel Ver Punten
1 Aynalem Tesfaye Zaanland 10.09 5.88 3.76 1333
2 Eva Meijerink SAV 9.81 4.23 3.90 1293
3 Eline de Wit SAV 10.00 4.49 3.54 1210
4 Lotte Slagter SAV 9.76 4.20 3.42 1202
5 Noortje Berkhout SAV 10.28 5.12 3.20 1143
6 Naomi Jørgensen Edam 10.96 5.53 3.44 1125
7 Sabine Odinga Hollandia 10.72 4.79 3.33 1086
8 Anna Hoogendijk SAV 10.71 4.87 3.17 1060
9 Graciela Plugge Zaanland 10.67 4.10 3.26 1029
10 Niene Klappe Hollandia 10.56 4.25 3.11 1025
11 Lisa van der Laan Wieringermeer 10.96 5.42 2.95 1020
11 Rosa Hussaarts Zaanland 10.74 4.53 3.11 1020
13 Ashlynn Yard Hera 10.75 5.13 2.81 1001
14 Saar Smits Edam 11.00 4.61 3.09 988
15 Hevien Hussein Edam 10.92 4.73 2.31 852
16 Jasmine Essenburg Waterland 11.37 3.72 2.77 813
17 Inge de Vries Zaanland 11.18 3.48 2.71 805
18 Mila van de Logt Hollandia 11.84 3.01 3.13 772
19 Yvon Mol Hollandia 10.98 3.29 2.30 732
20 Silke Holleman Hera DNS 5.05 3.32 727
20 Distiny Duijn SAV 11.11 2.87 2.54 727
22 Miana Coffa Zaanland 11.48 3.35 2.52 720
23 Elien Slagter SAV 12.10 3.52 2.71 703
Meisjes Pupil B 40m Kogel Hoog Punten
1 Esin Aydin Zaanland 7.00 5.12 1.05 1279
2 Josefien Feline Witte Hera 6.91 4.46 1.05 1253
3 Isabella Groot Edam 6.75 3.46 1.00 1178
4 Faya Wenners SAV 7.10 4.96 0.95 1173
5 Femke Sjerps SAV 7.52 4.28 1.10 1150
6 Stijn Tesselaar Hera 7.12 5.01 0.90 1136
7 Juliette Schellevis Edam 7.25 3.25 1.05 1087
8 Sarah Langereis Waterland 7.44 4.20 1.00 1086
9 Fiene Prins Hera 7.31 4.28 0.95 1082
10 Noor Pietersen Waterland 7.82 4.94 1.00 1068
11 Jet Koolen Wieringermeer 7.19 3.26 0.95 1026
12 Kiki Visser SAV 7.25 3.47 0.90 995
13 Evi Voorthuijzen Edam 7.13 2.70 0.90 953
14 Lorraine Verwoerd Hollandia 7.81 3.18 0.90 864
15 Annabel Ruiter Hera 8.33 4.53 0.85 844
16 Fenna Appelman SAV 7.80 3.26 0.85 834
17 Fiene Reus SAV 7.84 3.56 0.80 816
18 Youssra Amajar Zaanland 8.33 3.82 0.85 792
19 Sophie Sinning León Hollandia 7.77 2.23 0.90 783
20 Dina Hussein Edam 7.77 2.31 0.75 681
21 Lucía Ouwehand Edam 8.21 2.90 0.70 624
22 Jelka Kropf Hollandia 7.76 2.95 DNS 584
23 Lina Ouazane Zaanland 9.37 3.43 0.75 544
 
Meisjes Pupil C 40m Bal Ver Punten
1 Rasheyna Postiena Hera 7.26 11.93 2.90 983
2 Marlou Sinnige SAV 7.60 11.55 2.97 923
3 Isa Grent SAV 7.68 15.33 2.68 915
4 Noortje Sofie de Vries Hera 7.46 8.95 2.90 885
5 Isabelle Neuvel SAV 7.72 10.16 2.53 787
6 Salma Rezzak Hera 8.06 11.16 2.72 785
7 Ella Reus SAV 8.02 10.08 2.65 756
8 Deya Parry Waterland 8.38 10.53 2.57 691
9 Emilie Zhakra Zaanland 8.54 11.19 2.48 661
9 Nova van Beekhuizen Zaanland 8.04 10.30 2.17 661
11 Liza van der Meer Zaanland 8.28 8.57 2.52 657
12 Jaylinn Bergkamp Wieringermeer 8.55 8.40 2.59 626
13 Feline Paauw Wieringermeer 8.41 7.22 2.38 579
14 Esmee Bakker Zaanland 8.86 7.96 2.28 509
15 Zara van de Logt Hollandia 9.03 8.01 2.08 448
Meisjes Pupil Mini 40m Bal Ver Punten
1 Benthe Boon SAV 8.14 11.65 2.65 766
2 Fayline Groot Edam 7.57 7.28 2.54 755
3 Fleur Reedijk Hera  8.18 10.48 2.65 738
4 Lexi Knook Edam  8.18 7.22 2.49 637
5 Luena Huurnink Hollandia 8.88 9.23 2.36 551
6 Avia Parry Waterland 8.87 5.13 2.16 414
7 Sara van Rijn Hera 9.46 5.72 1.87 296
8 Risheylena Postiena Hera 9.47 4.13 1.54 184

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.07.2022