Pupillen competitie regio 1-3-4
18 juni 2022
Purmerend
Org: NEA-Volharding

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pupil A2 60m Kogel Ver Punten
1 Diego Panday AKU 9.21 6.75 4.23 1625
2 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 9.36 6.29 4.11 1547
3 Peter Balabanov Startbaan 9.62 6.40 3.95 1477
4 Emanuel de Roy van Zuydewijn Startbaan 9.50 4.67 3.95 1385
5 Maicah van Lammeren Startbaan 10.30 7.22 3.73 1375
6 Luuk van Manen AKU 10.13 5.86 3.58 1289
7 Roemer Vrolijk Startbaan 10.33 7.27 3.08 1244
8 Jasper Spaander Startbaan 10.09 5.31 3.35 1214
9 Aron De Boer Waterland 10.28 5.12 3.50 1203
10 Pepijn Kortlandt Startbaan 10.90 6.20 3.57 1201
11 Mees Ponsen Startbaan 10.60 6.07 3.25 1169
12 Sepp Hartkamp Waterland 10.14 4.61 3.18 1125
13 Tibo Stinenbosch Startbaan 11.20 6.16 2.99 1045
14 Ivo Dorrestein Startbaan 10.87 4.73 3.13 1022
15 Milo Lam NEA-Volharding 11.50 3.78 2.91 831
16 Liam Matthew Durbin Startbaan 11.84 4.61 2.76 823
17 Ruben Zijerveld AKU 11.73 4.19 2.68 789
18 Viggo Taanman Waterland 13.11 5.37 2.70 738
19 Levi Lam NEA-Volharding 12.07 3.99 2.59 719
20 Arnav Chaubey Startbaan 12.90 4.90 2.47 679
 
Jongens Pupil A1 60m Bal Hoog Punten
1 Roel Verlaan AKU 9.50 31.08 1.20 1504
2 Louis Teng Startbaan 9.09 26.85 1.15 1491
3 Stijn Van Bochove Startbaan 9.59 23.93 1.20 1403
4 Mike van Ettinger AKU 9.79 21.99 1.15 1308
5 Julien Goudriaan Startbaan 10.77 23.73 1.25 1262
6 Noah Franco Startbaan 9.80 18.17 1.15 1252
7 Kaito Fujimoto Startbaan 10.34 18.62 1.15 1177
8 Finn Bakker AKU 10.33 20.20 1.10 1165
9 Charlie Oen AKU 9.83 17.26 1.00 1124
10 Aaron Timmer Startbaan 10.59 17.84 1.05 1057
11 Troy Daly Startbaan 10.97 21.58 1.00 1023
12 Jesper Leijerzapf Startbaan 10.90 21.09 0.90 953
13 Thijs van Diemen AKU 11.17 17.89 1.00 946
14 Jesse van der Wal Startbaan 9.78 DNS 1.10 929
15 Mitchell Tatan Startbaan 10.83 17.03 0.90 903
16 Owen Pankras NEA-Volharding 11.18 14.93 1.00 899
17 Mika Schmidt Waterland 11.05 13.34 0.95 852
18 Romijn Enting Waterland 12.34 13.81 0.75 568
 
Jongens Pupil B 40m Bal Ver Punten
1 Jip Hofmijster AKU 7.00 22.01 3.66 1346
2 Casper Jonk NEA-Volharding  7.34 22.25 3.56 1258
3 Thiago Panday AKU 7.22 19.56 3.22 1177
4 Joes Bar AKU 7.49 19.27 3.43 1161
5 Pieter Beijer Startbaan  7.34 16.83 3.40 1149
6 Aiden Vlaanderen Startbaan 7.43 18.88 3.30 1141
7 Jashwant Hindori AKU 7.44 18.13 3.17 1102
8 Aleksandar Perovic Startbaan 7.95 23.04 3.10 1063
9 Gidon Attali Startbaan 7.48 16.80 2.98 1036
10 Cayden Poulina Startbaan 7.68 17.54 3.10 1034
11 Rens Koetsier Startbaan 7.59 13.94 3.20 1013
12 Ward Goud Startbaan 7.85 15.80 3.13 983
13 Stijn Heemskerk AKU 7.61 14.14 2.98 969
14 Bart Weber NEA-Volharding 7.81 13.37 3.11 946
15 Marijn Erbrink NEA-Volharding  8.08 18.36 2.90 936
16 Dylan Rodriguez Villa NEA-Volharding 8.33 21.16 2.78 912
17 Jip Jansen Startbaan 7.90 14.61 2.89 907
18 Bram van der Lee AKU 7.70 12.55 2.84 897
19 Marlee Chirino Startbaan 7.78 9.82 3.07 877
20 Milan Weller AKU 8.46 17.98 2.87 864
21 Cesar Van der Zee Waterland 7.66 13.13 2.49 845
22 Mats van Manen AKU 7.93 12.86 2.69 832
23 Jasper van Waes Startbaan 8.06 13.73 2.71 829
24 Ahmad Rasoul AKU  8.08 12.95 2.74 817
25 Rafael Tavares Diogo da Silva Startbaan 7.99 10.80 2.60 765
26 Kobus Valkema Startbaan 8.83 13.59 2.48 662
27 Jayden Verlaan AKU 8.76 6.65 2.72 581
28 Faas Sandbergen Waterland 8.91 9.23 2.02 478
 
Jongens Pupil C 40m Bal Ver Punten
1 Jesayah Gravenbeek Startbaan 6.74 23.64 3.80 1456
2 Siem Verlaan AKU 7.13 24.70 3.45 1311
3 Lars Schouten Startbaan  7.42 31.49 3.24 1291
4 Luka Pilcevic Startbaan  7.42 21.98 3.35 1197
5 Jelle Kawohl Startbaan 7.43 21.67 3.20 1161
6 Jasper Cocheret Startbaan 7.34 15.41 3.28 1103
7 Dirk Regelink Startbaan 7.56 20.13 3.08 1090
8 Mathies de Wildt AKU 7.54 17.78 3.22 1087
9 Revi van 't Schip AKU 8.08 20.47 2.94 974
10 David Olgers Startbaan 7.80 14.30 2.79 898
11 Sylvan Leijerzapf Startbaan 8.07 16.07 2.75 873
12 Lucas Piet Startbaan 8.61 20.34 2.79 860
13 Brandon van Es Startbaan 8.20 16.49 2.71 851
14 Abel Buster NEA-Volharding 8.26 16.74 2.68 839
15 Finn de Kuijer AKU 8.22 12.26 2.84 803
16 Joeri Stolwijk AKU 8.31 14.76 2.65 793
17 Joep Hansen Waterland 8.15 9.86 2.86 773
18 Tygo Konijn NEA-Volharding 8.38 14.44 2.46 739
19 Joep Seibert Waterland 9.00 16.23 2.49 685
20 Thiago Ligtvoet AKU 8.05 8.17 2.36 653
21 Luuk Overmars Waterland 8.83 11.46 2.51 631
22 Francesco Privitera Startbaan 8.81 11.29 2.43 614
23 Camiel Taanman Waterland 9.24 14.58 2.32 593
24 Finn Duifhuis AKU 8.94 11.18 2.35 578
25 Luuk Duifhuis AKU 10.07 5.72 1.82 216
 
Jongens Pupil Mini 40m Bal Ver Punten
1 Laurens Dirks Startbaan 7.90 18.21 2.79 943
2 Yuvan Patankar AKU 8.06 15.72 2.56 832
3 Wilfred Heap Startbaan 8.10 14.27 2.66 821
4 Jace de Haan NEA-Volharding 8.54 16.61 2.70 798
5 Jayant Hindori AKU 8.23 11.76 2.76 776
6 Robert Shelestov Startbaan 8.24 13.44 2.43 738
7 Akshay Tilokani Startbaan 8.22 9.05 2.52 677
8 Sparsh A Parmar Startbaan 8.48 12.11 2.37 665
9 Yelle Dorrestein Startbaan 8.75 12.81 2.06 577
10 Tijn van Bemmel Startbaan 8.94 11.18 2.18 544
10 Lias de Vries Startbaan 9.03 11.51 2.21 544
12 Shaya de Levie Startbaan 9.08 14.41 1.97 541
13 Darian Kohinor AKU 9.20 12.04 1.72 434
14 Leon Regelink Startbaan 9.19 8.26 1.81 378
15 Tyn Kok Waterland 9.66 DNS 1.97 237
 
Meisjes Pupil A2 60m Kogel Ver Punten
1 Merle Wolthuis Startbaan 9.61 7.12 4.19 1568
2 Fileine Kawohl Startbaan 9.74 5.69 3.85 1394
3 Suus Hogenboom AKU 10.16 7.15 3.70 1386
4 Bregje Veerhuis AKU 9.66 5.23 3.81 1369
5 Maartje de Haan NEA-Volharding 9.87 5.92 3.75 1367
6 Ezinne Nzeribe NEA-Volharding 9.95 5.69 3.71 1333
7 Jonne van Diemen AKU 10.01 4.84 3.99 1322
8 Ziva Lansdaal Startbaan 9.91 5.45 3.49 1279
9 Maud van Kessel AKU 10.18 5.73 3.51 1260
10 Adrianna Wasch Startbaan 10.30 6.29 3.30 1235
11 Sibel Timucin Startbaan 10.38 4.99 3.35 1150
12 Joy van Dijk AKU 10.67 4.90 3.43 1120
13 Lauren Gerritsen Startbaan 11.08 5.78 2.76 990
14 Vera Wielage Startbaan 10.89 3.73 3.25 969
15 Floortje van Alphen Startbaan 11.12 5.30 2.82 966
16 Nova Pankras NEA-Volharding 11.44 5.13 2.80 913
17 Selin Gersen Startbaan 11.66 4.87 2.97 903
18 Amelia Heap Startbaan 11.35 3.46 3.00 840
19 Eszter Liza Nagy Startbaan 11.96 4.50 2.60 770
20 Lotta Bijleveld Startbaan DNS DNS DNS 0
Meisjes Pupil A1 60m Bal Hoog Punten
1 Suzanne Regelink Startbaan 9.59 16.02 1.20 1291
2 Emelie Pattiwaël van Westerloo Startbaan 9.68 16.78 1.15 1251
3 Gi-Angely Valmont NEA-Volharding 10.06 19.65 1.15 1234
4 Robin Haaima AKU 10.41 13.14 1.15 1080
5 Evi Schoen AKU 10.48 13.24 1.05 999
6 Elise van Vilsteren Startbaan 10.67 12.50 1.10 997
7 Lieve Jawetz Startbaan 9.99 10.92 1.00 992
8 Phoenix Wolfswinkel NEA-Volharding 10.51 15.41 0.95 958
9 Louise van Dongen Startbaan 10.93 10.93 1.10 934
10 Kate Megens NEA-Volharding 10.83 16.55 0.95 933
11 Lois Walraven Startbaan 10.69 14.71 0.95 922
12 Julie Witsenboer Startbaan 10.86 12.55 0.95 862
13 Norah Coenders Startbaan 11.32 11.33 0.95 783
14 Demi Brouwer AKU 12.10 15.90 0.85 699
15 Eva Kamping NEA-Volharding 12.01 10.56 0.90 653
16 Lea van den Berg AKU 11.57 9.84 0.85 651
17 Nea Wolterink Startbaan 11.74 9.51 0.85 625
18 Elin Huiberts NEA-Volharding 11.87 9.50 0.80 574
19 Norah van Goor den Oosterlingh AKU 12.76 9.46 0.90 557
20 Dhvni Bhardwaj Startbaan 12.88 11.91 0.85 555
21 Aimée Villafuerte NEA-Volharding 13.00 9.70 0.85 501
22 Jasmine Essenburg Waterland 11.73 8.52 0.70 495
23 Theea Gullapalli Startbaan 13.87 9.63 0.90 463
24 Kaira Gullapalli Startbaan 13.50 9.60 0.80 420
Meisjes Pupil B 40m Bal Ver Punten
1 Ema Hromadkova Startbaan 7.47 17.64 3.16 1087
2 Josine Vellenga Startbaan 7.84 15.84 3.19 996
3 Vesper Bloemink NEA-Volharding  7.57 16.12 2.89 991
4 Rowan van Kempen AKU  7.57 14.89 2.94 981
5 Eva Kabeeva Startbaan 7.59 11.77 3.09 953
6 Elea Smit Waterland 7.83 14.36 3.04 944
7 Sarah Langereis Waterland 7.81 13.23 3.01 923
8 Eva Wellink Startbaan  7.76 9.27 3.24 904
9 Lina Homan Startbaan  7.76 13.20 2.79 888
10 Noor Pietersen Waterland 8.20 14.16 2.77 825
11 Nika Spoelstra Startbaan 7.97 9.36 2.99 818
12 Evi Dijk Startbaan 8.08 14.33 2.62 817
13 Merthe Euser Startbaan 7.89 12.05 2.50 786
14 Fleur van der Wolf Startbaan 8.11 11.67 2.65 771
15 Vesper Bolder Waterland 8.33 11.10 2.81 758
16 Van leur Yara Startbaan 8.09 6.96 2.88 723
17 Kayley van Mook AKU 8.36 10.13 2.44 660
18 Dafni Grunder Waterland 8.43 5.23 2.72 593
 
Meisjes Pupil C 40m Bal Ver Punten
1 Emily van Bemmel Startbaan 7.76 15.64 2.86 942
2 Farah Teng Startbaan  7.86 15.95 2.63 883
3 Mishika Khare AKU 7.41 8.85 2.59 831
4 Evy De Haan Startbaan 8.24 14.10 2.74 811
5 Nikki Uit de Bulten Startbaan 8.05 10.52 2.61 752
6 Kiki Stam Startbaan  7.86 8.49 2.51 723
7 Anna van Diemen AKU 8.11 10.72 2.37 698
7 Jill Verhoef AKU 8.59 12.02 2.62 698
9 Rosa Euser Startbaan 8.45 9.19 2.56 652
10 Noraly Kohinor AKU 8.72 13.25 2.07 591
11 Vivien Hooimeijer Startbaan 8.53 9.14 2.07 541
12 Caia van Gils AKU 9.02 9.60 2.29 525
13 Kavya Bhardwaj Startbaan 9.19 7.33 2.48 491
14 Bela Hromadkova Startbaan 8.88 10.96 1.84 481
 
Meisjes Pupil Mini 40m Bal Ver Punten
1 Haley Nobel NEA-Volharding 7.81 10.81 2.75 827
2 Esmee Erbrink NEA-Volharding 7.84 9.43 2.91 826
3 Mae Van Uytrecht Startbaan 7.93 11.73 2.74 822
4 Sigrid Teijsse Startbaan 8.11 10.40 2.65 747
5 Elynn Mechielsen Startbaan  8.23 8.23 2.44 641
6 Kashvi Vyas Startbaan 8.20 6.33 2.31 576
7 Yana Lansdaal Startbaan 8.66 8.72 2.30 559
8 Noya de Levie Startbaan 8.56 10.19 1.90 523
9 Josephine Paanen Startbaan  8.23 5.80 2.01 497
10 Mehra Lajmir Startbaan 8.77 7.93 2.08 482
11 Tesa Petrovic Startbaan 9.25 4.82 2.78 480
12 Livv de Kuijer AKU 9.00 6.96 2.34 479

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.06.2022