Pupillen competitie regio 1-3-4
21 mei 2022
Grootebroek
Org: SAV

Meerkamp
Estafette
Ploegen


Meerkamp

Jongens Pupil A2 Vereniging 60m Kogel Hoog Punten
1 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 9.27 5.87 1.25 1523
2 Jesse de Vries Hollandia 9.47 6.76 1.10 1432
3 Sijvert Wajer Noordkop 10.05 5.08 1.30 1379
4 Roy Kamper SAV 9.77 5.57 1.15 1345
5 Jari Reus SAV 10.46 6.20 1.20 1317
6 Jasper Castricum Hera 10.25 5.93 1.15 1295
7 Jamie Stijkel Hera 10.16 4.97 1.05 1172
8 Niek Eveleens Hollandia 10.32 4.65 1.05 1126
9 Stefan Fictoor Hera 10.27 5.54 0.95 1121
10 Flynn Koomen Hollandia 10.69 4.89 1.00 1055
11 Milo Lam NEA-Volharding 11.68 4.36 0.90 822
12 Levi Lam NEA-Volharding 12.82 3.46 0.85 599
Jongens Pupil A1 Vereniging 60m Kogel Ver Punten
1 Tom Neuvel SAV 9.38 6.10 3.90 1490
2 Tim Obdam Hollandia 9.68 6.22 3.45 1357
3 Jack Bruijn SAV 10.06 5.99 3.69 1330
4 Berend Koole Edam 9.52 4.88 3.35 1276
5 Brettley Onos SAV 9.90 5.98 3.29 1275
6 Bram Mulder Noordkop 9.88 5.28 3.45 1265
7 Jayden Tjon-Fo Hollandia 10.12 5.76 3.25 1219
8 Seth van Mullum Wieringermeer 10.17 5.46 3.22 1186
9 Jens de Groot NOVA 10.48 5.57 3.30 1165
10 Hylke ten Oever NEA-Volharding  10.67 5.50 3.28 1130
11 Sem Feldmann Hollandia 9.87 4.31 3.00 1109
12 Youri Schilder Edam 10.61 3.77 3.22 1004
13 Jop Schouten Hollandia  10.67 4.02 3.12 995
14 Milo Talen Wieringermeer 10.79 4.61 2.98 994
15 Dima van Doesburg Hollandia 10.63 3.93 2.99 967
16 Xavier Alberts Hollandia 11.71 5.83 2.97 961
17 Nero Nelen Hollandia 10.32 3.26 2.85 928
18 Pim Lutterman Noordkop 10.69 3.65 2.88 915
19 Tristan Sas Hollandia 10.65 3.91 2.74 913
20 Mikai Temme Hollandia  10.99 4.43 2.76 911
21 Tim van Kessel Hollandia  10.99 3.78 2.96 903
22 Arjan Wagemaker Hera 10.82 4.03 2.75 902
23 Levi van Wonderen NOVA  10.93 3.17 3.05 878
24 Jevi Grevelink Noordkop 11.13 3.62 2.86 852
25 Simon de Jong NEA-Volharding  10.93 3.10 2.85 832
26 Noah Koster Noordkop 11.10 3.13 2.76 795
27 Sebastian Barreveld SAV 11.46 3.58 2.76 789
28 Thijmen van Ree Hollandia 11.38 3.42 2.75 784
29 Tijmen Bakker Hera 11.57 3.54 2.50 721
30 Sam Neefjes Hollandia 11.44 3.52 2.40 715
31 Daan de Haas SAV 12.63 3.62 2.31 578
32 Aiden Koning Hera DNS DNS 2.60 238
# Jongens Pupil B Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Teun Hagtingius SAV 6.81 19.00 3.74 1363
2 Jop Kriele Hollandia 7.20 21.01 3.25 1208
2 Sam Kraak Noordkop 7.59 28.04 3.19 1208
4 Thijs Groot SAV 7.42 22.97 3.09 1158
5 Casper Jonk NEA-Volharding 7.25 19.29 3.17 1157
6 Jesse Duin Hera 7.26 17.43 3.10 1114
7 Roef Duijn Hera 7.43 18.15 2.96 1063
8 Jack van Laviere SAV 7.12 11.60 3.12 1050
9 Julian Vriend SAV 7.33 16.47 2.92 1049
10 Dylan Rodriguez Villa NEA-Volharding 7.73 22.70 2.64 1005
11 Marijn Erbrink NEA-Volharding 7.67 16.30 2.92 981
12 Imraam Abubakar SAV 7.75 20.12 2.71 980
13 Kees Bakker Hollandia 7.78 15.74 2.97 962
14 Max Knook Edam 7.45 14.50 2.70 950
15 Bart Weber NEA-Volharding 7.65 12.33 2.82 898
15 Benjamin Stolk Noordkop 7.83 15.18 2.74 898
17 Nils de Haas SAV 7.76 11.21 3.00 894
18 Sem Westmeijer Hera 7.71 12.19 2.77 875
19 Terrence Raydon Smal Hera 7.85 14.10 2.70 869
20 Menno Smit Hollandia 7.94 12.66 2.81 850
21 Tim Rem SAV 7.79 15.11 2.44 844
22 Sverre ter Hofstede SAV  8.11 15.13 2.62 825
23 Micha Post Noordkop  8.11 14.59 2.65 822
24 Mattijs Stumpel Hollandia 8.35 10.16 2.74 723
25 Jasper Maessen Hollandia 8.52 14.52 2.35 697
26 Mick Tesselaar Hera 8.66 10.15 2.50 628
27 Kay Sinselmeijer Edam 8.90 6.90 2.45 514
Jongens Pupil C Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Jilles ten Have Monnickendam  7.48 23.10 3.29 1188
2 Bodhi van Leeuwen Monnickendam 7.27 20.20 3.18 1168
3 Pieter Meijerink SAV  7.48 15.74 3.17 1058
4 Jurre Blankendaal NOVA 7.86 21.90 2.82 1008
5 Milan Berghouwer SAV 7.78 16.13 2.88 950
6 Owen Reekers Noordkop 7.51 10.81 3.01 934
7 Sky Wolfswinkel NEA-Volharding 7.54 17.00 2.42 916
8 Jax Kobé Hera 8.01 17.11 2.80 909
9 Brenden Onos SAV 7.81 16.35 2.45 862
10 Gijs de Jong Hollandia 7.69 10.62 2.79 853
11 Kyan Visscher Hollandia  8.15 15.41 2.56 812
12 Alain Corstjens SAV 7.95 12.84 2.54 797
13 Louis Brevé SAV  8.15 19.36 2.14 787
14 Nick Molenaar Hollandia 8.41 16.65 2.51 780
15 Justin Appelman Hera 8.17 16.87 2.28 776
16 Jussi Visser SAV 8.16 10.78 2.67 751
17 Yannick de Boois Monnickendam 8.22 12.34 2.55 747
18 Abel Buster NEA-Volharding 8.13 11.52 2.55 746
19 Collin Corstjens SAV 7.91 10.65 2.40 736
20 Sven Sillessen Hollandia 8.08 11.74 2.30 708
21 Tygo Konijn NEA-Volharding 8.23 10.37 2.46 690
22 Rinus Cillekens Hollandia 8.65 11.79 2.42 645
23 Daan Mulder Noordkop 8.18 6.86 2.27 584
24 Liam Smit Hollandia 8.86 7.16 2.13 461
Jongens Pupil Mini Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Raymilliano Postiena Hera 6.83 13.19 2.73 1066
2 Floris Groot SAV 7.48 17.89 3.03 1063
3 Jace de Haan NEA-Volharding 8.28 12.29 2.32 690
4 Ibe Duin Hera 8.31 9.44 2.52 670
5 Ivan Grevelink Noordkop 8.18 9.88 2.34 664
6 Mike Berghouwer SAV 8.81 15.79 2.20 646
7 Daan de Jong Hera 9.20 15.69 2.05 562
8 Vince Stijkel Hera 8.43 4.58 2.12 455
9 Mats Tesselaar Hera 8.90 6.70 2.02 423
10 Jens Grent SAV 9.26 9.23 1.95 418
Meisjes Pupil A2 Vereniging 60m Kogel Hoog Punten
1 Jasmine de Haas SAV 9.89 7.19 1.25 1497
2 Maartje de Haan NEA-Volharding 9.68 6.47 1.20 1453
3 Julia Karreman SAV 9.27 5.70 1.05 1365
4 Fien Klein Edam 9.70 5.17 1.15 1331
5 Floortje Ruijter Hollandia 10.36 4.61 1.30 1301
6 Moniek Preijer SAV 10.54 6.73 1.10 1265
7 Lynn Hoogendijk SAV 10.33 6.17 1.10 1261
8 Amy Smit Hollandia 10.01 5.44 1.05 1225
9 Daphne Molenaar Hollandia  10.48 6.39 1.05 1217
10 Nikki Boekel NOVA  10.48 5.21 1.15 1215
11 Faye Neuvel SAV 9.78 5.80 0.95 1212
12 Anna Keeman SAV 9.99 4.85 1.05 1190
13 Stacey Kroese SAV 10.76 6.21 1.00 1130
14 Jessie Dijk Hollandia 10.53 5.19 1.00 1097
15 Tiffany van der Zwan Hollandia 10.66 4.78 1.05 1088
16 Fenna Karregat Edam 10.72 5.15 1.00 1068
16 Femm Bruin NOVA 10.52 3.75 1.10 1068
18 Evy Reus SAV 10.61 4.33 1.05 1063
19 Lieke Vet SAV 11.69 4.78 1.10 998
20 Lynn Evers SAV 11.26 4.44 1.05 987
21 Emma de Haan Hollandia 11.03 4.54 1.00 986
22 Noortje de Vries NOVA 12.61 5.73 1.05 928
23 Sara Piechota Wieringermeer 11.11 4.35 0.90 888
24 Noa Lammers SAV 12.02 4.47 0.95 830
Meisjes Pupil A1 Vereniging 60m Kogel Ver Punten
1 Jordan Samuel Hera 9.61 6.02 3.90 1445
2 Eva Meijerink SAV  9.60 4.48 3.63 1291
3 Puck de Koning NEA-Volharding  9.60 4.63 3.57 1290
4 Yuna Swart Monnickendam  10.30 5.07 3.69 1235
5 Lotte Slagter SAV 9.68 4.05 3.45 1210
6 Naomi Jørgensen Edam 10.44 5.73 3.39 1198
7 Anna Hoogendijk SAV 10.25 4.67 3.42 1161
8 Eline de Wit SAV 10.01 4.26 3.38 1159
9 Yinte Roeper Hera 9.71 4.31 3.08 1151
10 Silke Holleman Hera 10.23 4.52 2.99 1067
11 Sofie van Mourik Noordkop 10.39 4.16 3.17 1053
12 Kate Megens NEA-Volharding 10.32 3.46 3.25 1025
13 Saar Smits Edam 10.95 4.77 3.18 1024
14 Lisa van der Laan Wieringermeer 10.70 4.77 3.00 1020
15 Julia Verment Hollandia 10.85 4.30 3.23 1014
15 Mena Eckhardt Noordkop 10.07 5.02 2.43 1014
17 Lisa Lukasiak Hera 10.71 4.32 3.11 1009
18 Phoenix Wolfswinkel NEA-Volharding  10.30 3.76 3.03 1008
19 Sabine Odinga Hollandia 10.90 4.53 3.07 991
20 Niene Klappe Hollandia 10.66 4.18 2.97 978
21 Elin van der Veldt Wieringermeer 11.30 4.85 2.75 900
22 Mila van de Logt Hollandia 11.17 3.40 3.17 891
23 Frederique van Westen SAV 11.08 3.41 2.71 811
24 Elien Slagter SAV 12.01 4.48 2.83 810
25 Hevien Hussein Edam 11.18 4.65 2.20 791
26 Liv Westerheijden SAV 11.97 4.36 2.61 761
27 Jasmijn Scholten SAV 11.44 2.94 2.86 758
28 Elin Huiberts NEA-Volharding 11.87 3.89 2.65 745
29 Bo van Kempen TAS `82 11.25 3.60 2.20 703
30 Lisa Klos Hera 11.73 3.00 2.53 663
31 Eva Kamping NEA-Volharding 12.10 2.64 2.43 571
32 Aimée Villafuerte NEA-Volharding 12.75 3.22 2.25 522
33 Ina Heuvelmans Hollandia 12.22 3.14 2.01 519
34 Fenne Bakker SAV DNS DNS DNS 0
Meisjes Pupil B Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Vesper Bloemink NEA-Volharding 7.27 17.30 3.20 1130
2 Faya Wenners SAV 7.11 14.07 2.99 1070
3 Josefien Feline Witte Hera 7.08 13.05 2.94 1049
4 Juliette Schellevis Edam 7.48 13.56 3.20 1028
5 Kiki Visser SAV 7.25 11.90 2.56 917
6 Femke Sjerps SAV 7.61 14.95 2.64 914
7 Fiene Prins Hera 7.41 11.39 2.70 903
7 Sophie Sinning León Hollandia 7.88 16.56 2.70 903
7 Jet Koolen Wieringermeer 7.32 9.22 2.82 903
10 Lexxy Ivy Muus Hera 7.36 10.10 2.43 834
10 Lorraine Verwoerd Hollandia 7.85 12.65 2.65 834
12 Jelka Kropf Hollandia 7.98 14.94 2.54 828
13 Emma Hommers Hera 7.72 9.94 2.55 786
14 Dina Hussein Edam 7.47 11.99 1.92 746
15 Juna Klein NEA-Volharding 8.10 10.33 2.55 728
16 Fenna Appelman SAV  7.89 9.01 2.45 717
17 Fiene Reus SAV  7.89 7.79 2.22 645
18 Annabel Ruiter Hera 8.69 12.24 2.36 635
19 Timiro Cansuur Noordkop 8.74 7.30 2.23 501
20 Elise Scherpenzeel Hollandia 8.88 7.54 1.74 390
Meisjes Pupil C Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Marlou Sinnige SAV 7.56 12.61 2.74 904
2 Isa Grent SAV 7.73 13.59 2.63 867
3 Binta Diallo Noordkop 7.74 10.00 2.92 857
4 Rasheyna Postiena Hera 7.37 11.75 2.34 846
5 Isabelle Neuvel SAV 7.75 10.05 2.65 802
6 Louisa-Jade Striet Noordkop 8.25 14.56 2.56 782
7 Salma Rezzak Hera 8.09 12.57 2.58 778
8 Noortje Sofie de Vries Hera 7.76 9.39 2.50 758
9 Ella Reus SAV 8.13 12.07 2.49 744
10 Bobbi van der Laan Hera 8.17 9.68 2.43 680
11 Jaylinn Bergkamp Wieringermeer 8.53 10.45 2.24 601
12 Marleen Uwiragiye Hollandia 8.49 11.56 2.05 590
13 Feline Paauw Wieringermeer 8.36 9.83 2.06 578
14 Elivia Margaret Hera 8.23 5.89 2.19 536
15 Zara van de Logt Hollandia 9.00 8.83 2.21 495
16 Emma Laan SAV 8.82 9.70 1.76 448
Meisjes Pupil Mini Vereniging 40m Bal Ver Punten
1 Esmee Erbrink NEA-Volharding 7.68 6.12 2.87 772
2 Haley Nobel NEA-Volharding 7.65 7.90 2.60 766
3 Benthe Boon SAV  8.14 10.79 2.50 720
4 Maud Kraak Noordkop 8.17 10.16 2.44 692
5 Lexi Knook Edam 8.53 8.64 2.65 646
6 Isabelle van Westen SAV  8.14 8.26 2.20 608
7 Linne Stumpel Hollandia 8.69 10.60 2.18 568
8 Luena Huurnink Hollandia 8.70 7.89 2.35 545
9 Risheylena Postiena Hera 9.15 2.61 1.45 196

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 21.05.2022