Thuiswedstrijd-3
19 juli 2020
Wereldwijd
org: RWV

Bij deze thuiswestrijd, zet iedere deelnemer in zijn eigen woonomgeving een
parcours uit van 1, 3 of 5 km, en registreert darabij zijn eigen tijd.
Een en ander naar aanleiding van de wedstrijd beperkingen tijdens en
na de corona lock down.

5 km
1 Paul Jansen M 1973 DAK/RWV 0:23:18
2 Martin Averesch M 1978 0:27:31
3 Edwin van Wijngaarden M 1977 DAK 0:28:37
4 Leon Pullens M 1974 (Waalwijk) 0:28:56
5 Jos Boot M 1956 RWV 0:29:37
6 Peter Van Hove M 1981 ACHL 0:29:44
7 Jantinus Meints M 1958 RWV 0:31:08
8 Gerrit Riezebos M 1959 RWV 0:31:17
9 Frans Leijtens M 1976 RWV 0:31:41
10 Arjan Lukken M 1967 RWV 0:32:25
11 Jan Cortenbach M 1959 OLAT 0:32:33
12 Herman van Buggenum M 1949 OLAT 0:32:49
13 Mitchell Perdon M 1990 RWV 0:33:48
14 Bart Putman M 1968 RWV 0:35:30
15 Hans van den Dobbelsteen M 1960 Ireland 0:35:42
16 Mike Bertrand M 1987 OLAT 0:36:01
17 Arjan Bogerd M 1972 RWV 0:37:21
18 Erik Dikken M 1967 OLAT & WS78 0:37:30
19 Larissa Droogendijk V 1972 RWV 0:38:13
20 Boz North M 1959 UK 0:42:18
21 Kelly Kuiper V 1994 RWV 0:44:23
22 Rageni Goeptar-Sewnarain V 1960 OLAT/WS78 0:44:51
23 Carla Crespillo Monayao V 1967 Ireland 0:45:49
24 Leilani Torralba V 1976 Ireland 0:53:39
Hans-Peter Damitz M 1943 LAC Langenhagen 0:00:00
Gerard Spreeuw M 1949 Le Champion 0:00:00
3 km
1 Rick Liesting M 1975 Daventria 0:12:33
2 Remco de Bruin M 1964 sv de LAT 0:13:46
3 Monica Svensson V 1978 Växjö AIS,Sweden 0:14:06
4 Hub Kaenen M 1959 RWV 0:15:01
5 Ulf-Peter Sjöholm M 1965 Växjö AIS,Sweden 0:16:52
6 Marco Bernatzki M 1969 LA Herten 0:17:57
7 Ad Martens M 1948 DJA 0:18:30
8 Richard de Bruin M 2008 sv de LAT 0:20:07
9 Jacqueline van Drongelen V 1969 RWV / OLAT 0:20:27
10 Yvonne Grootswagers V 1978 DAK 0:21:05
11 Hans van Wakeren M 1949 Unitas 0:21:11
12 Ad van Oijen M 1944 RWV 0:21:28
13 Gijs den Ouden M 1962 RWV 0:21:44
14 Bauke te Nijenhuis M 1935 RWV 0:22:26
15 Bart Grootswagers M 2006 DAK 0:22:40
16 Ad Leermakers M 1951 DAK 0:22:42
17 Marijke Nijland V 1979 RWV / WS78 0:24:08
18 Gerrit Tigchelaar M 1944 DEM 0:24:38
19 Henk Dikken M 1940 De Arend & WS78 0:34:21
1 km
1 Hans van der Knaap M 1959 RWV 0:06:35
2 Hendrika Karin Bogards V 1960 Le Champion 0:06:50
3 Neva Droogendijk V 2007 RWV 0:07:01
4 Kyra de Ruijter V 2011 DEM 0:07:15
5 Thomas de Boo M 2009 DEM 0:07:16
6 Stijn van Etten M 2012 DEM 0:07:46
7 Sophie Steenbergen V 2013 DEM 0:07:56
8 Marise Krom V 2013 DEM 0:07:57
9 Natalia Sjöholm V 2011 Växjö AIS,Sweden 0:08:49
10 Robbin de Bruin M 2011 sv de LAT 0:08:52
11 Danyell Onbehauen-Frigge V 1954 RWV 0:09:27
12 Tirza de Ruijter V 2014 DEM 0:09:34
13 Danique Tuip V 2012 DEM 0:09:35
14 Olivia Sjöholm V 2013 Växjö AIS,Sweden 0:09:42
Wilko Koster M 1967 RWV & PolitieNN 0:00:00


Bovenkant pagina
Snelwandel overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.07.2020