Sprint Driekamp
25 mei 2019
Veenendaal
Org: VAV

3000 m, 1e serie 2.000 m 3.000 m Punten
1 Liesbet De Smet 11.26 17.17,31 345,77
2 Jan Nieuwenhuysen 11.40 17.43,70 354,57
3 Boetje Huliselan 12.10 18.19,72 366,57
4 Theo Koenis 12.15 18.31,27 370,42
5 Loes van Bremen 14.01 20.40,14 413,38
6 Bauke te Nijenhuis 14.49 22.09,97 443,32
Han Holtslag 11.35 DQ ---
3000 m, 2e serie 2.000 m 3.000 m Punten
1 Paul Jansen 8.39 13.06,02 262,01
2 Remco de Bruin 9.11 13.45,71 275,24
3 Anne van Andel (1) 9.42 14.33,74 291,25
4 Wilfried van Bremen 10.23 15.47,44 315,81
5 Boguslaw Seidel 10.29 15.57,58 319,19
6 Hub Kaenen 10.39 15.57,89 319,3
7 Richard Christian Wiltsch 11.09 17.00,97 340,32
1000 meter, 1e serie 400 m 1000 m Punten
1 Liesbet De Smet 5.22,55 322,55
2 Boetje Huliselan 5.36,49 336,49
3 Loes van Bremen 5.43,31 343,31
4 Han Holtslag 5.43,45 343,45
5 Theo Koenis 6.13,41 373,41
6 David Gerrits 6.14,40 374,4
7 Bauke te Nijenhuis 7.12,78 432,78
8 Marit van Bremen 8.43,84 523,84
9 Mick van Bremen 4.50,3 725,75
Jan Nieuwenhuysen DNF
1000 meter, 2e serie 400 m 1000 m Punten
1 Paul Jansen 1.34 4.09,70 249,7
2 Remco de Bruin 1.42 4.20,59 260,59
3 Anne van Andel 1.52 4.40,78 280,78
4 Wilfried van Bremen 1.55 4.52,02 292,02
5 Hub Kaenen 1.56 4.55,58 295,58
6 Richard Christian Wiltsch 5.00,02 300,02
7 Boguslaw Seidel 2.00 5.01,51 301,51
8 Jan Nieuwenhuysen 2.23 6.01,46 361,46
1 mijl (1609,34 m), 1e serie 400 m 1500 m 1 mijl Punten
1 Boetje Huliselan 9.00 9.40,31 360,59
2 Jan Nieuwenhuysen 9.12 9.50,49 366,91
3 Theo Koenis 9.33 10.12,27 380,45
4 Loes van Bremen 10.28 11.00,53 410,43
5 Bauke te Nijenhuis 11.09 11.54,96 444,26
1 Marit van Bremen 3.08,4 471
Han Holtslag DQ ---
1 mijl (1609,34 m), 2e serie 1500 m 1 mijl Punten
1 Paul Jansen 6.31 7.01,95 262,19
2 Remco de Bruin 6.46 7.17,38 271,78
3 Anne van Andel 7.37 8.10,86 305,01
4 Wilfried van Bremen 7.51 8.26,70 314,85
5 Boguslaw Seidel 7.57 8.31,30 317,71
Hub Kaenen 8.05 8.39,01 322,5
67 Richard Christian Wiltsch 8.18 8.54,20 331,94
Individueel klassement (gebaseerd op drie afstanden):
Mannen sen/mast/jun AB Klasse Punten Club
1 Paul Jansen NED 1973 M45 774 DAK Drunen
2 Remco de Bruin NED 1964 M50 808 SV de LAT
3 Wilfried van Bremen NED 1987 MSen 923 RWV
4 Hub Kaenen NED 1959 M60 937 RWV
5 Boguslaw Seidel POL 1949 M65 938
6 Richard Christian Witsch GER 1964 M55 972 SG Neukirchen-Hülchrath
7 Boetje Huliselan NED 1955 M60 1064 OLAT
8 Jan Nieuwenhuysen NED 1964 M55 1083 DAK Drunen
9 Theo Koenis NED 1951 M60 1124 SV de LAT
10 Bauke te Nijenhuis NED 1935 M80 1320 RWV
11 Han Holtslag NED 1957 M60 343 1 afst DAK Drunen
12 David Gerrits NED 1968 M50 374 1 afst
Vrouwen sen/mast/jun AB Klasse Punten
1 Anne van Andel NED 1990 VSen 877 DAK Drunen
2 Loes van Bremen NED 1986 VSen 1167 RWV
3 Liesbet De Smet BEL 1982 V35 668 2 afst DUFF
Jun CD en pupillen (twee afst) Punten
1 Marit van Bremen NED 2013 VpD/U8 995 RWV
2 Mick van Bremen NED 2016 MpD/U6 726 1 afst RWV


Bovenkant pagina
Snelwandel overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 26.05.2019