Jublleumwedstrijd
21 oktober 2018
Naaldwijk
org: RWV

Org. omreken
Team Geb. Naam m/v km tijd factor M27-5km
1 EHBO c 1977 Rick Liesting M 1 03:52,7 4.862 18:51,3
2 R-team c 1964 Remco de Bruin M 5 23:14,8 0.848 19:42,8
3 Nineties a 1954 Anita Bakker V 1 07:48,2 2.573 20:04,4
4 JeRiJo a 1954 Jeanette van der Marel V 1 07:59,8 2.573 20:34,3
5 Team-1 c 1959 Hub Kaenen M 1 04:48,2 4.295 20:37,7
6 Statestiekers c 1964 Jan Nieuwenhuysen M 5 30:28,5 0.678 20:40,5
7 Globetrotters b 1973 Paul Jansen M 5 24:07,4 0.902 21:45,6
8 Jong tot Oud b 1976 Rob Tersteeg M 3 14:11,1 1.564 22:11,1
9 Gerresheimer Sterne c 1964 Christian Wiltsch M 3 16:03,4 1.442 23:08,8
10 RWV-DB c 1954 Danyell Onbehauen-Frigge V 1 09:08,5 2.573 23:31,0
11 Gerresheimer Sterne b 2000 Timo Schusters M 5 27:40,1 0.866 23:57,6
12 Statestiekers a 1957 Han Holtslag M 5 29:57,8 0.806 24:09,0
13 Globetrotters c 1949 Hans van Wakeren M 5 31:57,3 0.758 24:13,3
14 Nineties b 1951 Theo Koenis M 5 31:27,9 0.770 24:13,7
15 Drie Generaties a 2013 Marit van Bremen V 1 09:39,5 2.567 24:47,7
16 Gerresheimer Sterne a 1997 Katrin Schusters V 5 28:32,3 0.888 25:20,5
17 Jong tot Oud c 1935 Bauke te Nijenhuis M 3 22:08,3 1.146 25:22,0
18 Globetrotters a 1952 Harry Bijnen M 5 33:06,2 0.776 25:41,3
19 R-team a 2008 Richard de Bruin M 1 07:18,6 3.544 25:54,3
20 Gaonk oet de weag c 1950 Fred Röhner M 5 33:57,8 0.764 25:56,9
21 Doe Maar c 1982 Liesbet de Smet V 3 16:59,0 1.544 26:12,9
22 Waterdragers c 1946 Roel de Jonge M 1 06:51,0 3.885 26:36,7
23 Aarklan b 1966 Klaas Willemstein M 1 05:57,2 4.515 26:52,8
24 Mot Maar c 1967 Arjan Lukken M 1 05:55,0 4.547 26:54,0
25 Lemons a 2004 Carolien Schlüter V 1 07:01,1 3.859 27:04,9
26 Nineties c 1966 Freek Dekker M 5 31:45,0 0.860 27:18,3
27 Lemons c 1976 Frans Leijtens M 5 30:25,5 0.920 27:59,5
28 EHBO b 1982 Ron Timmermans M 3 17:16,6 1.625 28:04,7
29 't gaat niet vlot b 1966 Nico Gerpot M 1 06:14,6 4.515 28:11,3
30 Drie Generaties b 1986 Loes van Bremen V 1 05:47,6 4.888 28:19,0
31 Drie Generaties c 1953 Huub van den Beemt M 5 36:43,4 0.782 28:43,1
32 Mot Maar b 1957 Dick Stoevelaar M 1 06:50,5 4.232 28:57,0
33 Riezebosjes c 1965 Corina Riezebos V 5 35:56,7 0.811 29:09,1
34 Riezebosjes a 1965 Corina Riezebos V 1 06:55,1 4.258 29:27,4
35 Doe Maar a 1944 Leo de Smet M 1 07:44,5 3.822 29:35,3
36 Mot Maar a 1955 Gerda Stoevelaar V 1 07:29,6 3.959 29:39,7
37 RWV-DB a 1962 Gijs den Ouden M 1 06:46,1 4.389 29:42,4
38 't gaat niet vlot a 1976 Michiel Tamerius M 5 32:26,5 0.920 29:50,8
39 Duo-lopers a 1950 Fred Röhner M 1 07:26,9 4.011 29:52,5
40 R-team b 2011 Robbin de Bruin M 1 09:50,2 3.040 29:54,1
41 Lemons b 1974 Veronica Bunschoten V 1 06:45,5 4.531 30:37,2
42 Unicorns a 1999 Marjolein Schlüter V 1 06:57,5 4.431 30:49,9
43 Statestiekers b 1959 Peter Hopman M 1 07:13,9 4.295 31:03,4
44 Aarklan a 1952 Aart van Dijk M 1 07:37,6 4.074 31:04,3
45 JeRiJo c 1955 Joop Aten M 1 07:28,2 4.169 31:08,3
46 Duo-lopers b 1967 Arjan Lukken M 3 21:12,1 1.472 31:12,8
47 Doe Maar b 1956 Bert Timmermans M 1 07:28,7 4.200 31:24,5
48 Unicorns c 1974 Veronica Bunschoten V 1 06:58,0 4.531 31:33,9
49 Mooi in evenwicht a 1957 Frans de Roo M 1 07:29,0 4.232 31:39,9
50 Mooi in evenwicht b 1960 Anita de Roo V 1 08:01,3 4.111 32:58,5
51 't gaat niet vlot c 1964 Lucy de Keiser-Clement V 1 08:01,0 4.232 33:55,4
52 Willen is Kunnen b 1961 John Samshuijzen M 1 07:53,6 4.358 34:23,7
53 3 Generaties b 1989 Tom vd Beemt M 1 06:35,7 5.219 34:25,0
54 Team-2 c 1972 Larissa Droogendijk V 1 07:42,6 4.468 34:26,8
55 Mooi in evenwicht c 1968 Carla Lukken V 1 08:01,2 4.347 34:51,8
56 Aarklan c 1965 Andrea Willemstein V 1 08:23,9 4.258 35:45,5
57 Jong tot Oud a 2015 Mick van Bremen M 0.4 06:30,5 5.590 36:22,9
58 Willen is Kunnen c 1962 Wilma Samshuijzen V 1 08:46,4 4.169 36:34,3
59 RWV-DB b 1984 Sabine Tebbens V 1 09:38,7 3.864 37:16,1
60 Waterdragers b 1949 Ludo Eijgenraam M 1 09:22,4 3.980 37:18,1
61 Team-1 a 1992 Aletta Riezebos V 1 07:35,4 4.951 37:34,6
62 3 Generaties c 1960 Astrid Bijl V 1 09:08,8 4.111 37:36,0
63 JeRiJo b 1955 Ria Aten V 1 09:39,2 3.959 38:12,8
64 3 Generaties a 2017 Zoë Sanchez V 0.4 10:22,0 3.705 38:24,5
65 Willen is Kunnen a 1960 Julia van der Vlist V 1 09:27,4 4.111 38:52,4
66 Team-1 b 1984 Perry van Holstein M 1 07:42,1 5.082 39:08,4
67 Team-2 a 1968 Mirjam Valstar V 1 09:02,1 4.347 39:16,5
68 Team-2 b 1962 Astrid Assenberg V 1 09:27,7 4.169 39:26,5
69 EHBO a 1980 Josephine Moers V 1 08:41,6 4.709 40:56,3
70 Unicorns b 2003 Annemiek Schlüter V 1 10:22,0 3.974 41:12,0
71 Riezebosjes b 1995 Goos Riezebos M 1 08:02,6 5.150 41:25,5
72 Gaonk oet de weag a 1979 Jeanine van de Merwe V 1 11:20,2 3.742 42:25,4
73 Duo-lopers c 1982 Ron Timmermans M 1 08:42,0 5.019 43:39,9
74 Waterdragers a 1953 Maartje Eijgenraam V 1 11:20,8 3.901 44:15,6
75 Gaonk oet de weag b 1953 Tilly van de Merwe V 1 11:21,4 3.901 44:18,0
76 Team # 1976 Frans Leijtens M 1 09:38,3 4.830 46:33,2
De werkelijk gelopen tijden in onderstaande uitslag werden met behulp van correctiefactoren omgerekend naar een prestatie die is te
vergelijken met een wedstrijdtijd van een man van 27, op de 5000 meter. Is de afstand anders of de leeftijd of het geslacht van de
deelnemer, dan wordt dit gecompenseerd met deze omrekenfactor. De tijden en factoren vindt u in de individuele uitslag.
Team Team - leden
1 Nineties Anita Bakker / Theo Koenis / Freek Dekker 20:04,4 + 24:13,7 + 27:18,3 = 1:11:36,4
2 Globetrotters Harry Bijnen / Paul Jansen / Hans van Wakeren 25:41,3 + 21:45,6 + 24:13,3 = 1:11:40,2
3 Gerresheimer Sterne Katrin Schusters / Timo Schusters / Christian Wiltsch 25:20,5 + 23:57,6 + 23:08,8 = 1:12:27,0
4 R-team Richard de Bruin / Robbin de Bruin / Remco de Bruin 25:54,3 + 29:54,1 + 19:42,8 = 1:15:31,1
5 Statestiekers Han Holtslag / Peter Hopman / Jan Nieuwenhuysen 24:09,0 + 31:03,4 + 20:40,5 = 1:15:52,9
6 Drie Generaties Marit van Bremen / Loes van Bremen / Huub van den Beemt 24:47,7 + 28:19,0 + 28:43,1 = 1:21:49,8
7 Jong tot Oud Mick van Bremen / Rob Tersteeg / Bauke te Nijenhuis 36:22,9 + 22:11,1 + 25:22,0 = 1:23:56,0
8 Mot Maar Gerda Stoevelaar / Dick Stoevelaar / Arjan Lukken 29:39,7 + 28:57,0 + 26:54,0 = 1:25:30,8
9 Lemons Carolien Schlüter / Veronica Bunschoten  / Frans Leijtens 27:04,9 + 30:37,2 + 27:59,5 = 1:25:41,6
10 Doe Maar Leo de Smet / Bert Timmermans / Liesbetde Smet 29:35,3 + 31:24,5 + 26:12,9 = 1:27:12,8
11 EHBO Josephine Moers / Ron Timmermans / Rick Liesting 40:56,3 + 28:04,7 + 18:51,3 = 1:27:52,3
12 JeRiJo Jeanette van der Marel / Ria Aten / Joop Aten 20:34,3 + 38:12,8 + 31:08,3 = 1:29:55,4
13 RWV-DB Gijs den Ouden / Sabine Tebbens / Danyell Onbehauen-Frigge 29:42,4 + 37:16,1 + 23:31,0 = 1:30:29,5
14 't gaat niet vlot Michiel Tamerius / Nico Gerpot / Lucy de Keiser-Clement 29:50,8 + 28:11,3 + 33:55,4 = 1:31:57,5
15 Aarklan Aart van Dijk / Klaas Willemstein / Andrea Willemstein 31:04,3 + 26:52,8 + 35:45,5 = 1:33:42,5
16 Team-1 Aletta Riezebos / Perry van Holstein / Hub Kaenen 37:34,6 + 39:08,4 + 20:37,7 = 1:37:20,6
17 Mooi in evenwicht Frans de Roo / Anita de Roo / Carla Lukken 31:39,9 + 32:58,5 + 34:51,8 = 1:39:30,2
18 Riezebosjes Corina Riezebos / Goos Riezebos / Corina Riezebos 29:27,4 + 41:25,5 + 29:09,1 = 1:40:02,0
19 Unicorns Marjolein Schlüter / Annemiek Schlüter / Veronica Bunschoten 30:49,9 + 41:12,0 + 31:33,9 = 1:43:35,8
20 Duo-lopers Fred Röhner / Arjan Lukken / Ron Timmermans 29:52,5 + 31:12,8 + 43:39,9 = 1:44:45,2
21 Waterdragers Maartje Eijgenraam / Ludo Eijgenraam / Roel de Jonge 44:15,6 + 37:18,1 + 26:36,7 = 1:48:10,4
22 Willen is Kunnen Julia van der Vlist / John Samshuijzen / Wilma Samshuijzen 38:52,4 + 34:23,7 + 36:34,3 = 1:49:50,4
23 3 Generaties Zoë Sanchez / Tom vd Beemt / Astrid Bijl 38:24,5 + 34:25,0 + 37:36,0 = 1:50:25,5
24 Gaonk oet de weag Jeanine van de Merwe / Tilly van de Merwe / Fred Röhner 42:25,4 + 44:18,0 + 25:56,9 = 1:52:40,3
25 Team-2 Mirjam Valstar / Astrid Assenberg / Larissa Droogendijk 39:16,5 + 39:26,5 + 34:26,8 = 1:53:09,7


Bovenkant pagina
Snelwandel overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.10.2018