Hallengehen
11 november 2017
Erfurt
org: ASV Erfurt


1000 m
1 Pia Ulrich 2006 ASV Erfurt V 11 05.25,7
2 Laura Sophia Volkel 2008 ASV Erfurt V 9 05.47,9
3 Benjamin Golle 2006 LG Vogtland M 11 05.48,5
4 Josie Rossler 2006 LG Vogtland V 11 05.52,3
5 Jona Maria Schwarzer 2006 SC Potsdam V 11 05.57,1
6 Paula-Margot Wollschläger 2007 ASV Erfurt V10 06.03,3
7 Anne-Sophie Jungnickel 2006 ASV Erfurt V 11 06.16,5
8 Philipp Gruschwitz 2008 LG Vogtland M 9 06.18,2
9 Lara Ackermann 2008 LG Vogtland V 9 06.20,9
10 Charlotte Petring 2008 ASV Erfurt V 9 06.25,0
11 Emma Riess 2007 ASV Erfurt V10 06.32,8
12 Cecilia Vortshove 2008 ESV Erfurt V 9 06.39,3
13 Zuzka Walter 2007 ASV Erfurt V10 06.45,1
14 Antonia Wenzel 2010 ASV Erfurt V 8 07.16,7
2000 m
1 Mathilde Frenzl 2002 Hallesche LA Freunde V 15 09.34,9
2 Lena Sonntag 2004 SC Potsdam V 13 11.04,8
3 Marvin Bockel 2005 LG Vogtland M 12 11.08,4
4 Julia Schmidt 2004 SpVgg Niederaichbach V 13 11.45.3
5 Kylie Garreis 2005 LG Vogtland V 12 11.50,2
6 Leonie Luise Franke 2003 SC Potsdam V 14 12.06,4
7 Lukas Gruschwitz 2005 LG Vogtland M 12 12.21,8
8 Tassilo Ritzinger 2002 SpVgg Niederaichbach M 15 14.02,7
9 Lena Espenhain 2005 SF Neukieritzsch V 12 14.46,8
Theresa Keller 2003 SF Neukieritzsch 1921 V 14 dsq
3000 m
1 Jonathan Hilbert 1995 LG Ohra Energie M sen 11.52,1
2 Johannes Frenzl 2001 Hallesche LA Freunde M U18 12.58,3
3 Jan Stramka 2000 Erfurter LAC M U18 13.04,0
4 Sakia Feige 1997 SC Potsdam V sen 13.09,5
5 Teresa Zurek 1998 SC Potsdam W U20 13.15,6
6 Jakob Schmidt 2001 SC Potsdam M U18 13.37,8
7 Julia Richter 1999 SC Potsdam W U20 14.12,6
8 Otto Junghannss 2000 Erfurter LAC M U18 14.29,1
9 Steffen Meyer 1966 SV Breitenbrunn M 50 14.30,2
10 Andreas Wild 1982 SV Einheit 1875 Worbis M 35 14.48,1
11 Carolin Kirchner 1999 ASV Erfurt W U20 14.54,5
12 Julia Henze 1998 ASV Erfurt W U20 15.38,9
13 Georg Hauger 1957 TV Buhlertal M 60 15.54,1
14 Stefan Werner 1964 LG Vogtland M 50 16.04,3
15 Ronald Papst 1962 SV Einheit 1875 Worbis M 55 16.50,0
16 Hub Kaenen 1959 RWV / NL M 55 17.12,3
17 Reinhard Langhammer 1952 Neuhaus am Rennweg M 65 18.02,3
18 Jurgen Hold 1952 LG Kreis Verden M 65 18.30,5
19 Gunter Evertz 1957 PSV Berlin M 60 18.38,7
20 Han Holtslag 1957 DAK / NL M 60 18.51,2
21 Jana Keller 1974 SF Neukieritzsch 1921 W 40 19.01,4
22 Horst Kiepert 1951 MBB-SG Augsburg M 65 19.14,8
23 Ina Keller 1974 SF Neukieritzsch 1921 W 40 19.32,5
24 Joost van der Plicht 1948 Atletico 73 / NL M 65 19.47,6
25 Wolfgang Hammer 1951 Gehsportv Regensburg M 65 19.49,9
26 Bernd Affeln 1950 ASV Erfurt M 65 20.44,7
27 Heinz Mittman 1941 PSV Berlin M 75 22.27,4
28 Heidrun Neidel 1947 TSG Leihgestern W 70 22.29,4
29 Helga Drager 1939 TS Esslingen W 75 22.29,9
30 Hans Peter Damitz 1943 LAC Langenhagen M 70 22.30,6
Frank Knaringer 1936 TSG Esslingen M 80 dsq


Bovenkant pagina
Snelwandel overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 13.11.2017