Wegwedstrijd
30 september 2017
Chalon Sur Saone (F)


30 km
1 GUETAT GERARD  Troyes Omnisports  MASTER 2 HOMME (1)   02.44.01.19 
2 SERRANO RENE  S/L La Foulee d Annemasse  MASTER 2 HOMME (2)   02.54.17.31 
3 SEVELLEC SYLVIE  AC Cesson  MASTER 2 FEMME (1)   03.05.11.81 
4 BONVARLET LILIANE  AFA Feyzin-Venissieux  MASTER 3 FEMME (1)   03.27.49.85 
5 ANXIONNAT CLAUDINE  Athletic Vosges Entente Clubs MASTER 3 FEMME (2)   03.34.35.60 
6 JORDANA ALEXIS  Blagnac SC  MASTER 5 HOMME (1)   03.37.53.68 
7 FARAGO BELA  ECLA ALBI  MASTER 3 HOMME (1)   03.45.31.08 
20 km
1 DURAND-PICHARD DAVID  Athletisme Metz Metropole  MASTER 1 HOMME (1)   01.48.17.18 
2 BRANLE-BRANICKI RICHARD  S/L ASL Voiron  MASTER 2 HOMME (1)   01.49.30.96 
3 BOBAN VALERIE  Athletisme Metz Metropole  MASTER 1 FEMME (1)   01.52.40.23 
4 BONVARLET PATRICK  AFA Feyzin-Venissieux  MASTER 2 HOMME (2)   01.53.54.04 
5 DEMEUZOY INTA ENTENTE  MOULIN YSEURE  MASTER 1 FEMME (2)   01.55.19.72 
6 BRAY VIOLAINE Entent  Athletique Saint Malo  MASTER 1 FEMME (3)   01.55.26.88 
7 DUQUESNE LAURA  EA LE Creusot  SENIOR FEMME (1)   01.58.21.19 
8 LE TERTRE MARINE  EACESSON  SENIOR FEMME (2)   02.00.59.55 
9 BRIERE DORA  CM Cour Lausanne  MASTER 2 FEMME (1)   02.02.43.29 
10 BAERT FABIEN  AS Tournus  SENIOR HOMME (1)   02.02.52.03 
11 TURETTE DIDIER  Enntente Athletique Saint Malo  MASTER 2 HOMME (3)   02.04.07.50 
12 ROPERS ADELE  SL/CCA Rouffach  SENIOR FEMME (3)   02.10.44.27 
13 HALLOY NATHALIE  EHA Pulversheim  MASTER 2 FEMME (2)   02.12.27.88 
14 SEFFARI ABDELAZIZ  AFA Feyzin-Venissieux  MASTER 2 HOMME (4)   02.13.33.35 
15 BROT DANIEL  CM Yverdon Les Bains  MASTER 3 HOMME (1)  02.31.03.60 
10 km
1 CHAUMETTE VALENTIN  Beauvais Oise Union Club  CADET (1)   00.46.12.65 
2 BERETTA CLEMENCE  S/L AVEC Pays de Bruyeres  ESPOIR FEMME (1)   00.49.45.09 
3 TERREC ELOISE  AC Roche-Sur-Yon  JUNIOR FEMME (1)   00.50.17.13 
4 COMTET STEPHANIE  Entente Chalonnaise d Athl. SENIOR FEMME (1)   00.52.29.96 
5 GUEBEY DOMINIQUE  ESL/ASUL Bron  MASTER 3 HOMME (1)   00.52.37.00 
6 DEMON SONIA  EFS Reims Athletisme  MASTER 1 FEMME (1)   00.52.37.59 
7 WINTREBERT PAULINE  SL/Jogging Athl?tisme Fret  CADETTE (1)   00.55.33.42 
8 PEREZ GERARD  Racing Club Haut-Jura Morez  MASTER 3 HOMME (2)   00.56.53.14 
9 BUAUD ELISE  Athletisme Metz Metropole  SENIOR FEMME (2)   00.56.53.97 
10 SIEGENFUHR DANIEL  ES Thaon  MASTER 3 HOMME (3)   00.56.58.40
11 BRASTEL ADELINE  EFS Reims Athletisme  SENIOR FEMME (3)   00.58.43.40 
12 BRIERE REGIS  S/L AC Pontarlier  MASTER 1 HOMME (1)   01.00.58.76
13 ROYER VANESSA  Athletisme Metz Metropole  MASTER 1 FEMME (2)   01.00.59.06
14 CARRIER JEAN-CLAUDE  Athl Calade Val De Saone  MASTER 3 HOMME (4)   01.02.15.48
15 RIGOLET MARIE  Racing Club Haut-Jura Morez  JUNIOR FEMME (2)   01.02.20.20 
16 GENESTE JEAN-LOUIS  RC Vichy  MASTER 2 HOMME (1)   01.05.31.20
17 SAINT-JEVEINT PEGGY  US Oyonnax  MASTER 1 FEMME (3)   01.06.03.54 
18 VASSIEUX NATACHA  US Oyonnax  MASTER 1 FEMME (4)   01.06.28.04 
19 CHARRIERE JEANNE  ASPTT Clermont Athletisme  MASTER 3 FEMME (1)   01.06.41.83 
20 PETETIN BEATRICE  Racing Club Haut-Jura Morez  MASTER 1 FEMME (5)   01.09.06.97 
21 GABRIEL VALERIE  AC Cheneve  MASTER 1 FEMME (6)   01.09.40.78 
22 BORDIER DANIEL  AC CHATEAU THIERRY  MASTER 4 HOMME (1)   01.10.51.59 
23 DE COPPET ALEXIS  CM YVERDON  MASTER 4 HOMME (2)   01.11.01.94 
24 CHAPOTOT CORINNE  ASPTT Clermont Athletisme  MASTER 2 FEMME (1)   01.18.23.41 
25 GUILLET NADINE  US Oyonnax  MASTER 2 FEMME (2)  01.18.51.16 
5 km
1 NEISSE ERIC  SL/ASUL Bron  MASTER HOMME (1)   00.25.17.00 
2 MOUTARD CAMILLE  S/L Athl 21 AO Arnetoise  CADETTE (1)   00.26.32.00 
3 LE MONTAGNER JACQUE  SA AUTUN  MASTER 3 HOMME (1)   00.30.37.00 
4 REGNIER SYLVIE  S/L Athltisme Chetillonnais  MASTER FEMME (1)   00.30.42.00 
5 NICOLAS MYRIAM   MASTER FEMME (2)   00.31.01.00 
6 LEGRAS ALICE  SA AUTUN  MASTER FEMME (3)   00.31.55.00 
7 BAERT ANNE-SOPHIE  AS Tournus  SENIOR FEMME (1)   00.35.20.00 
8 HELIAS CHARLINE  EA Le Creusot  ESPOIR FEMME (1)   00.36.08.00 
9 SIEGENFUHR YVETTE  ES Thaon  MASTER FEMME (4)   00.36.21.00 
10 GRAVALLON MANON  AS Tournus  CADETTE (2)  00.36.40.00 
3 km
1 GARREAU FAUSTIN  AFA FEYZIN  MINIME GARCON (1)   00.17.58.00 
2 DUTRONCY LEA  Grand Chalon Athletisme  MINIME FILLE (1)   00.20.47.00 
3 BELIN JADE  Grand Chalon Athletisme  MINIME FILLE (2)   00.21.32.00 
4 JOUNAL NOAN  SA AUTUN  MINIME FILLE (3)  00.23.24.00 
2 km
1 ALAMPI SAMUEL  Grand Chalon Athletisme  BENJAMIN GARCON (1)   00.12.26.00 
2 PAGE ANELIA  AS Tournus  BENJAMIN FILLE (1)   00.12.30.00 
3 GOIN MATHEO  Grand Chalon Athletisme  BENJAMIN GARCON (2)   00.12.46.00 
4 PAGET OSCAR  Grand Chalon Athletisme  BENJAMIN GARCON (3)   00.12.59.00 
5 BAERT ALEXANDRE  Entente Chalonnaise d Athl BENJAMIN GARCON (4)   00.13.00.00 
6 YGNARD ROMANE  Entente Chalonnaise d Athl BENJAMIN FILLE (2)   00.15.19.00 
7 CHEVAUX ANAIS  SA AUTUN  BENJAMIN FILLE (3)   00.15.41.00 
8 DELREE ELEANA   BENJAMIN FILLE (4)   00.16.32.00 
9 CHEVAUX MARIE  SA AUTUN  BENJAMIN FILLE (5)   00.16.32.00 
10 DELREE SYRIELLE   BENJAMIN FILLE (6)  00.16.33.00 


Bovenkant pagina
Snelwandel overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.10.2017