48. Internationales Straßengehen
23 april 2017
Naukburg (D)

Foto's
DTV
De Stentor

50 Kilometer
Name Vorname Verein / Nation Jg AK Zielzeit
DNF Mansutti Stefanu Italien (ITA) 1995 MJ U23 DNF
1 Marcos Valero Maria Dolores Spanien (ESP) 1979 Frauen 4.48.26 <
1 Ojeda Blas José Leyver Mexiko (MEX) 1985 Männer 3.45.09
2 Bustamente Franco Luis Amauri Mexiko (MEX) 1985 Männer 3.48.45 <<
3 Berdeja Villavicencio Cristian David Mexiko (MEX) 1981 Männer 4.07.47
Disq. Durßn Acuna Francisco Jose Spanien (ESP) 1993 Männer disq. ~<<<
DNF Florez Alejandro Francisco Schweiz (SUI) 1971 Männer DNF
DNF Dessi Lorenzo Italien (ITA) 1989 Männer DNF <
20 Kilometer
Name Vorname Verein / Nation Jg AK Runde 1 Runde 2 Runde 3 Runde 4 Runde 5 Runde 6 Runde 7 Runde 8 Runde 9 Runde 10 Runde 11 Runde 12 Runde 13 Runde 14 Runde 15 Runde 16 Runde 17 Runde 18 Runde 19 Runde 20 Zielzeit
1 Lehmeyer Emilia Polizei SV Berlin 1997 WJ U23 04.54 04.51 04.50 04.51 04.54 04.53 04.53 04.56 04.51 04.47 04.48 04.50 04.46 04.48 04.46 04.44 04.45 04.47 04.44 04.42 1.36.20
2 Feige Saskia SC Potsdam 1997 WJ U23 04.54 04.51 04.51 04.51 04.54 04.53 04.54 04.55 04.52 04.52 04.50 04.52 04.52 04.52 04.52 04.51 04.52 04.52 04.51 04.43 1.37.14
3 Barz Pauline Erfurter LAC 1998 WJ U23 05.12 05.19 05.21 05.21 05.23 05.27 05.25 05.31 05.32 05.35 05.36 05.37 05.35 05.45 05.45 05.45 05.44 05.43 05.39 05.33 1.50.48
1 Junghannß Karl LAC Erfurt 1996 MJ U23 04.12 04.08 04.09 04.07 04.10 04.06 04.02 04.07 04.04 04.16 04.16 04.09 04.02 04.05 04.06 04.06 04.01 04.07 04.07 03.48 1.22.08
2 Seiler Nathaniel TV Bühlertal 1996 MJ U23 04.21 04.09 04.10 04.08 04.07 04.08 04.08 04.09 04.06 04.08 04.08 04.04 04.02 04.04 04.06 04.07 04.02 04.09 04.16 04.16 1.22.48
3 Hilbert Jonathan LG Ohra-Energie 1995 MJ U23 04.21 04.09 04.10 04.08 04.07 04.08 04.08 04.09 04.06 04.08 04.08 04.05 04.09 04.12 04.14 04.13 04.17 04.19 04.21 04.16 1.23.48 <
4 Richter Marius SV Halle 1998 MJ U23 05.14 05.30 05.36 05.35 05.36 05.29 05.25 05.28 05.23 05.22 05.24 05.21 05.20 05.21 05.25 05.31 05.37 05.42 05.42 05.12 1.49.13
1 Takacs Julia Spanien 1989 Frauen 04.42 04.38 04.31 04.32 04.30 04.32 04.31 04.33 04.30 04.31 04.30 04.32 04.27 04.28 04.26 04.28 04.28 04.28 04.28 04.29 1.30.14
2 Silva Lizbeth Mexiko 1989 Frauen 04.41 04.39 04.33 04.34 04.39 04.40 04.37 04.38 04.40 04.41 04.41 04.43 04.46 04.49 04.47 04.46 04.53 04.55 04.53 04.50 1.34.25
3 Vitovhchyk Vasylyna Ukraine 1990 Frauen 04.50 05.05 05.11 05.08 05.07 05.05 05.02 05.12 05.09 05.16 05.10 05.13 05.09 05.12 05.11 05.15 05.25 05.20 05.19 05.03 1.43.22 <<
1 Linke Christopher SC Potsdam 1988 Männer 04.11 04.07 04.02 04.05 04.04 04.03 04.03 04.04 04.03 04.02 03.58 04.02 04.01 03.59 04.03 04.00 04.01 03.59 03.52 03.47 1.20.26
2 Brembach Nils SC Potsdam 1993 Männer 04.11 04.07 04.03 04.04 04.04 04.03 04.04 04.03 04.03 04.02 03.58 04.02 04.01 03.59 04.03 04.00 04.01 03.59 03.58 03.58 1.20.43
3 Pohle Hagen SC Potsdam 1992 Männer 04.11 04.09 04.08 04.07 04.06 04.05 04.04 04.05 04.06 04.05 04.07 04.06 04.07 04.10 04.12 04.12 04.06 04.07 04.06 04.10 1.22.29
4 Dohmann Carl SCL Heel-Baden-Baden 1990 Männer 04.21 04.09 04.10 04.08 04.07 04.08 04.08 04.09 04.06 04.08 04.07 04.05 04.02 04.08 04.06 04.03 04.10 04.16 04.20 04.23 1.23.14
5 Meddour Med Elfateh Algerien 1990 Männer 04.22 04.28 04.30 04.20 04.15 04.15 04.17 04.18 04.25 04.26 04.25 04.33 04.38 04.29 04.19 04.21 04.30 04.29 04.32 04.18 1.28.10 ~
6 Tommasino Francesco-Marco LG Nord Berlin 1993 Männer 04.54 04.52 04.49 04.51 04.52 04.51 04.53 04.53 04.51 04.54 04.53 04.56 04.57 05.08 05.11 05.19 05.29 05.34 05.54 05.55 1.41.56
1 Janker Andreas LG Röthenbach/Pegnitz 1983 M30 04.31 04.30 04.24 04.15 04.16 04.14 04.16 04.19 04.25 04.21 04.24 04.23 04.29 04.36 04.32 04.28 04.22 04.21 04.24 04.15 1.27.45
2 Romero Leo Hondura 1983 M30 04.40 04.41 04.39 04.43 04.35 04.35 04.37 04.35 04.35 04.37 04.36 04.34 04.34 04.31 04.34 04.34 04.37 04.36 04.34 04.24 1.31.51
3 Stefes Hermann-Josef Mönchengladbacher LG 1985 M30 05.06 05.18 05.10 05.07 05.08 05.11 05.11 05.11 05.11 05.08 05.05 05.06 05.03 05.06 05.08 05.08 05.07 05.07 05.08 05.05 1.42.44
1 Tayler-Talcott Erin USA 1978 W35 04.52 04.56 04.54 04.56 04.55 04.56 04.58 04.59 05.02 05.05 05.03 05.06 05.09 05.13 05.12 05.18 05.19 05.15 05.18 05.13 1.41.39
2 Schulze Kathrin ASV Erfurt 1981 W35 05.11 05.14 05.10 05.08 05.08 05.09 05.11 05.14 05.15 05.23 05.24 05.27 05.32 05.33 05.38 05.42 05.52 05.56 05.56 05.40 1.48.43
3 van Andel Anne Niederlande 1981 W35 05.40 05.41 05.40 05.39 05.34 05.38 05.36 05.43 05.43 05.46 05.48 05.45 05.48 05.48 05.47 05.51 05.54 05.53 05.52 05.46 1.54.52
4 Sarrazin Annelies Belgien 1981 W35 05.44 05.51 05.52 05.53 05.52 05.50 05.49 05.50 05.51 05.52 05.54 05.54 05.50 05.49 05.50 05.51 05.51 05.52 05.50 05.46 1.56.51
1 Listing Rick Niederlande 1977 M40 04.35 04.43 04.42 04.44 04.40 04.39 04.40 04.34 04.37 04.34 04.35 04.39 04.41 04.40 04.39 04.40 04.40 04.42 04.37 04.32 1.32.53
2 Borsch Steffen SV Halle 1973 M40 05.31 05.28 05.30 05.34 05.29 05.50 05.14 05.16 05.24 05.23 05.23 05.21 05.20 05.22 05.16 04.59 04.59 04.54 04.53 04.42 1.45.48
3 Fern Thorsten TV Groß-Gerau 1975 M40 05.52 05.50 05.49 05.52 05.50 05.49 05.50 05.49 05.49 05.46 05.46 05.48 05.48 05.48 05.49 05.51 05.51 05.50 05.54 05.42 1.56.23
1 Maier Andrea SV Breitenbrunn 1969 W45 06.39 06.50 06.51 06.52 06.44 06.48 06.53 06.56 06.57 06.57 07.03 07.07 07.02 07.07 07.09 07.06 07.15 07.18 07.16 07.01 2.19.51 <
1 Franke Denis TV Bühlertal 1969 M45 05.12 05.12 05.10 05.06 05.10 05.10 05.12 05.11 05.14 06.27 05.17 05.16 05.13 05.13 05.14 05.15 05.12 05.16 05.16 05.09 1.45.25
2 Maier Joachim SV Breitenbrunn 1970 M45 05.33 05.41 05.38 05.42 05.40 05.38 05.44 05.49 05.51 05.51 05.51 05.55 05.50 05.57 06.00 06.02 06.10 06.10 06.21 06.20 1.57.43
1 Müller Monika TV Groß-Gerau 1964 W50 07.05 06.58 06.55 06.53 06.56 06.59 07.07 07.10 07.07 07.04 07.05 07.09 07.09 07.06 07.06 07.16 07.17 07.15 07.17 07.11 2.22.05
1 Meyer Steffen SV Breitenbrunn 1966 M50 05.06 05.18 05.11 05.07 05.08 05.11 05.11 05.11 05.11 05.08 05.06 05.18 05.19 05.20 05.26 05.27 05.26 05.25 05.19 05.08 1.44.56
2 Daimer Nischan SV Breitenbrunn 1967 M50 05.30 05.29 05.30 05.34 05.28 05.28 05.26 05.27 05.22 05.16 05.25 05.21 05.23 05.26 05.38 05.44 05.50 05.53 05.59 05.55 1.51.04
3 Werner Stefan LG Vogtland 1964 M50 05.44 05.51 05.53 05.59 06.04 06.09 06.10 06.08 06.19 06.10 06.04 05.58 06.03 06.26 06.25 06.20 06.18 06.12 05.57 06.03 2.02.13
1 Fuchs Marion Alemannia Aachen 1960 W55 06.21 06.30 06.37 06.36 06.36 06.43 06.43 06.36 06.36 06.22 06.20 06.20 06.27 06.36 06.44 06.49 06.55 07.07 07.04 07.03 2.13.05
2 Patrzalek Brigitte TV Groß-Gerau 1958 W55 07.04 06.59 06.55 06.53 06.56 06.59 07.07 07.10 07.07 07.04 07.05 07.09 07.09 07.06 07.06 07.16 07.17 07.15 07.17 07.11 2.22.05
1 Münster Udo ART Düsseldorf 1961 M55 06.20 06.28 06.42 06.40 06.28 06.30 06.23 06.24 06.20 06.28 06.27 06.24 06.25 06.33 06.35 06.36 06.38 06.41 06.40 06.38 2.10.20
2 Nißl Stefan TV Ludweiler 1959 M55 06.30 06.44 06.40 06.36 06.35 06.39 06.39 06.36 06.46 06.43 06.43 06.46 06.41 06.49 06.48 06.28 06.27 06.49 06.49 06.31 2.13.19
1 Hauger Georg TV Bühlertal 1957 M60 05.40 05.45 05.48 05.49 05.52 05.52 05.52 05.56 05.58 06.03 06.07 06.11 06.16 06.20 06.18 06.18 06.23 06.27 06.28 06.26 2.01.49
2 Tolle Uwe Polizei SV Berlin 1955 M60 06.17 06.17 06.18 06.22 06.23 06.24 06.27 06.26 06.30 06.28 06.31 06.31 06.35 06.37 06.40 06.43 06.36 06.40 06.35 06.30 2.09.50 <
3 Schaller Werner TV Groß-Gerau 1957 M60 06.56 06.51 06.45 06.37 06.38 06.34 06.27 06.27 06.33 06.31 06.30 06.30 06.28 06.27 06.30 06.31 06.36 06.31 06.36 06.29 2.11.27
4 Evertz Günter Polizei SV Berlin 1957 M60 06.46 06.53 06.50 06.44 06.57 06.33 06.42 06.38 06.46 06.47 06.47 06.50 07.00 07.03 06.55 07.00 06.55 07.00 07.03 06.47 2.16.56 <
Disq. Holtslag Han Niederlande 1957 M60 06.39 06.35 06.41 06.41 06.23 06.06 06.01 06.09 06.17 06.20 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 disq. <<<
1 Berzl Josef Gehsportverein Regensburg 1952 M65 06.16 06.17 06.18 06.22 06.23 06.24 06.28 06.26 06.29 06.29 06.13 06.10 06.16 06.17 06.21 06.23 06.26 06.24 06.31 06.26 2.07.19
2 Mildenberger Robert LAZ Obernburg-Miltenberg 1950 M65 06.16 06.17 06.18 06.22 06.23 06.24 06.28 06.26 06.29 06.29 06.30 06.32 06.34 06.37 06.41 06.45 06.49 06.42 06.44 06.41 2.10.27 <
3 Kiepert Horst MBB-SG Augsburg 1951 M65 06.39 06.36 06.34 06.32 06.34 06.37 06.36 06.34 06.38 06.35 06.36 06.37 06.38 06.41 06.42 06.45 06.42 06.46 06.50 06.43 2.12.55
4 Hammer Wolfgang Gehsportverein Regensburg 1951 M65 07.16 07.28 07.29 07.24 07.34 07.43 07.34 07.27 07.20 07.22 07.35 07.31 07.30 07.34 07.35 07.34 07.34 07.32 07.32 07.12 2.29.46
DNF Affeln Bernd ASV Erfurt 1950 M65 06.32 06.41 06.34 06.46 06.29 06.24 06.39 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 DNF <<
1 Neidel Heidrun TSG Leihgestern 1947 W70 07.23 07.25 07.28 07.29 07.32 07.37 07.46 07.50 07.53 07.54 07.53 07.59 08.01 08.06 08.13 08.11 08.14 08.20 08.18 08.12 2.37.44
2 Molter Margarete TV Groß-Gerau 1947 W70 07.38 07.43 07.46 07.59 08.05 08.11 09.06 08.19 08.17 10.46 08.23 08.15 08.21 09.44 08.17 08.14 08.15 08.14 08.09 08.00 2.47.42 <<
DNF Klink Ursula TV Groß-Gerau 1944 W70 07.05 06.59 06.55 06.55 06.57 07.03 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 DNF <
1 Dr. Lorscheider Rainer TV Ludweiler 1947 M70 06.06 06.05 06.08 06.09 06.09 06.17 06.16 06.21 06.18 06.15 06.14 06.29 06.25 06.25 06.24 06.22 06.22 06.23 06.28 06.19 2.05.55 <
2 Maier Felix SV Breitenbrunn 1943 M70 06.22 06.25 06.34 06.35 06.41 06.42 06.44 06.46 06.47 06.49 06.50 06.54 06.57 06.58 07.05 07.05 07.06 07.09 07.10 07.08 2.16.47
Disq. Maichin Richard Alemannia Aachen 1946 M70 06.34 06.46 06.49 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 disq. <<<
Disq. Hölters Bernd Polizei SV Berlin 1946 M70 06.55 06.52 06.37 06.26 06.28 06.25 06.30 06.23 06.30 06.35 06.37 06.49 06.37 06.43 06.40 06.47 07.04 07.13 00.00 00.00 disq. <<<
1 Dräger Helga LG Esslingen 1939 W75 07.41 07.42 07.45 07.51 08.09 08.04 08.18 08.31 08.42 08.49 08.51 08.59 08.49 09.02 09.08 08.59 09.14 09.15 09.12 09.04 2.52.05
Disq. Theunissen Gisela TB Gaggenau 1942 W75 07.17 07.29 07.28 07.25 07.26 07.27 07.36 07.38 07.52 07.52 07.59 07.58 08.08 08.11 08.16 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 disq. <<<
DNF Herrendoerfer Ursula Polizei SV Berlin 1940 W75 07.40 07.43 07.44 07.45 07.41 07.41 07.44 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 DNF <
1 Schumm Peter Alemannia Aachen 1942 M75 06.41 06.32 06.29 06.28 06.31 06.27 06.26 06.29 06.31 06.33 06.32 06.34 06.34 06.39 06.38 06.39 06.39 06.40 06.38 06.32 2.11.12
2 Höhne Christoph TV Fürstenwalde 1941 M75 06.55 06.52 06.47 06.46 06.47 06.51 06.50 06.49 06.53 06.56 06.46 06.47 06.50 07.00 06.59 06.53 06.55 06.49 06.50 06.45 2.17.00
1 Flassnöcker Holger TG Harkort W etter 1937 M80 07.18 07.26 07.29 07.25 07.33 07.43 07.45 07.51 08.02 08.12 08.13 08.04 08.05 08.09 08.08 08.11 08.16 08.21 08.23 08.22 2.38.56
Disq. Daske Alfred PSG Calw 1935 M80 09.21 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 disq. <<<<
5 Kilometer
Name Vorname Verein / Nation Jg AK Runde 1 Runde 2 Runde 3 Runde 4 Runde 5 Zielzeit
1 Arnhold Nico SV Halle 2004 M13 05.40 05.41 05.47 05.42 05.27 0.28.17
2 Warstat Martin SV Halle 2004 M13 06.15 06.36 06.41 06.51 06.21 0.32.44
1 Trick Liv ASC Düsseldorf 2003 W14 05.31 05.51 05.57 05.59 05.53 0.29.11
2 Franke Leonie ASV Sangerhausen 2003 W14 05.32 05.56 06.19 06.15 05.55 0.29.57
3 Wenzel Nathalie ASV Erfurt 2003 W14 05.43 06.04 06.16 06.05 05.57 0.30.05
4 Klein Clara SV Lok Aschersleben 1704 2003 W14 05.51 06.15 06.24 06.29 06.22 0.31.21
5 Hiesener Janin SV Lok Aschersleben 1704 2003 W14 06.12 07.06 07.28 07.43 07.10 0.35.39
6 Schröder Valerie SV Lok Aschersleben 1704 2003 W14 06.42 07.25 07.28 07.16 06.57 0.35.48
1 Ecknig Jordis SV Halle 2003 M14 06.05 06.20 06.18 06.14 06.01 0.30.58
1 Riedel Sina ASV Erfurt 2002 W15 05.27 05.32 05.32 05.35 05.30 0.27.36
2 Magiera Milla Erfurter LAC 2002 W15 05.28 05.32 05.31 05.36 05.32 0.27.39
3 Riedel Lena ASV Erfurt 2002 W15 05.28 05.32 05.34 05.41 05.27 0.27.42
4 Dethloff Nina SC Berlin 2002 W15 05.28 05.34 05.34 05.38 05.30 0.27.44
5 Neumann Hanna LG Nord Berlin 2002 W15 05.34 05.48 05.57 05.58 05.37 0.28.54
6 Bigall Kimberly SV Preußen/Berlin 2002 W15 05.45 06.08 06.16 06.13 06.08 0.30.30
1 Grandi Josephine Alisa SC Potsdam 2000 WJ U18 04.43 04.52 04.59 04.59 04.46 0.24.19
2 Ulbrich Yasmin SG Motor Thum 2000 WJ U18 05.11 05.24 05.23 05.28 05.23 0.26.49
3 Wax Johanna SpVgg Niederaichbach 2000 WJ U18 05.41 06.01 05.57 06.11 05.45 0.29.35
4 Schubert Zoe SC Berlin 2001 WJ U18 05.45 06.03 06.16 06.04 05.45 0.29.53
5 Aletic Amina LG Olympia Dortmund 2001 WJ U18 06.05 06.21 06.21 06.11 06.02 0.31.00
6 Wolf Henriette ASV Sangerhausen 2001 WJ U18 05.47 06.16 06.25 06.30 06.10 0.31.08
7 Thielemann Melanie LG Merseburg 2001 WJ U18 05.50 06.22 06.37 06.36 06.24 0.31.49
Disq. Hagos Malewos Naumburg 1994 Männer 05.04 00.00 00.00 00.00 00.00 disq.
Disq. Spanner Franziska SpVgg Niederaichbach 1987 W30 05.41 06.07 06.14 06.15 00.00 disq.
1 Bonneß Yvonne ASV Erfurt 1978 W35 05.50 05.55 05.58 06.07 06.03 0.29.53
2 Golle Constanze LG Vogtland 1981 W35 06.12 06.23 06.24 06.28 06.15 0.31.42
1 Schröter Brit LG Vogtland 1974 W40 04.44 05.01 05.11 05.08 05.07 0.25.11
1 Unterholzner Maria TV Altötting 1968 W45 05.32 05.48 05.56 05.57 05.42 0.28.55
1 Schröter Uwe LG Vogtland 1959 M55 04.43 04.51 04.59 04.59 04.58 0.24.30
2 Unterholzner Martin TV Altötting 1958 M55 06.31 06.43 06.57 06.52 06.48 0.33.51
1 Patten Nancy FTSV Straubing 1955 W60 05.54 05.52 05.50 05.56 05.55 0.29.27
1 Allen Steve Großbritanien 1956 M60 05.35 06.02 06.00 06.05 05.57 0.29.39
1 Schaeffer Udo ASV Erfurt 1950 M65 05.27 05.32 05.32 05.31 05.29 0.27.31
2 Langner Gerhard SpVgg Niederaichbach 1949 M65 06.01 06.03 06.03 06.06 06.06 0.30.19
1 Mittmann Heinz-Jürgen Polizei SV Berlin 1941 M75 07.06 07.14 07.21 07.29 07.40 0.36.50
3 Kilometer U14
Plg. Name Vorname Vorname  Verein / Nation AK Runde 1 Runde 2 Runde 3 Zielzeit Jg
1 Gerlach Annika ASV Erfurt W12 05.42 05.51 05.42 0.17.15 2005
2 Garreis Kylie LG Vogtland W12 05.42 05.53 05.41 0.17.16 2005
3 Boll Emily SV Halle W12 06.32 07.25 07.07 0.21.04 < 2005
1 Böckel Marvin LG Vogtland M12 05.29 05.53 05.43 0.17.05 2005
Disq. Fromm Paul LC Eilenburger Land M12 07.08 09.11 disq. <<< 2005
1 Schneider Lena SV Halle W13 05.17 06.01 05.40 0.16.58 2004
2 Döring Jule SV Halle W13 05.17 06.01 05.55 0.17.13 2004
3 Böttcher Maya SV Halle W13 05.28 06.05 06.25 0.17.58 2004
4 Diecken Katharina SG Neukirchen-Hülchrath W13 06.17 06.51 06.42 0.19.50 2004
1 Henze Jadon SV Lok Aschersleben 1704 M13 06.10 06.43 06.19 0.19.12 2004
1 Fromm Michaela LC Eilenburger Land W14 06.55 07.14 07.19 0.21.28 2003


Bovenkant pagina
Snelwandel overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 24.04.2017