Nederlands Kampioenschap
50 km Snelwandelen Mannen
10 km Snelwandelen Vrouwen
2. oktober 2011
Tilburg
org. Hart vamn Brabant - RWV


NK 50 km 5 km 10 km 15 km 20 km 25 km 30 km 35 km 40 km 45 km 50 km
1 Jerome Caprice 83 MRI 0.27.46 0:54:52 1:22:06 1:49:11 2:16:33 2:44:27 3:13:46 3:43:04 4:12:36 4:42:10
1 2 Ton van Andel 58 NED RWV 0.31.43 1:03:50 1:36:35 2:11:05 2:47:45 3:24:01 4:01:40 4:38:57 5:17:30 5:54:58
2 3 Dennis van Reeden 89 NED Flevo Delta 0.34.55 1:08:26 1:40:58 2:13:25 2:47:45 3:24:02 4:01:40 4:43:28 5:22:02 5:59:40
4 Robert Schouckens 28 BEL OSGA 0.37.53 1:17:14 1:57:20 2:37:33 3:18:25 3:59:23 4:44:10 5:25:52 6:11:30 6:56:37 WR
4 Philippe Mageren 56 BEL CABW 0.37.53 1:17:14 1:57:20 2:37:33 3:18:25 3:59:23 4:44:10 5:25:52 6:11:30 6:56:37
Benjamin Leroy 73 BEL CABW 0.29.22 0:57:42 1:25:45 1:53:36 2:21:53 2:51:24 3:16:50 DNF
Myriam Nicolas (V) 63 BEL BBS 0.32.50 1:04:01 1:35:30 2:07:51 2:41:15 3:14:57 DNF
Frank van der Gulik 77 NED sv de LAT 0.30.55 1:01:40 1:32:40 2:03:07 2:33:50 DISK
Fred Röhner 50 NED Unitas 0.34.55 1:09:42 1:44:40 2:20:44 3:00:50 DNF
Theo Koenis 51 NED sv de LAT 0.30.35 1:01:37 1:33:05 2:05:06 DNF
Laurent Dramaix 35 BEL RAC Leuvierois 0.37.53 DNF
6 uur prestatie 5 km 10 km 15 km 20 km 25 km 30 km 35 km 40 km 45 km 50 km
1 René Wakkee 65 NED RWV 0:34:55 1:09:42 1:44:44 2:20:40 2:58:25 3:37:11 4:17:35 4:57:24 5:37:10 5:52:25*
2 Lenie Huijsmans (V) 59 NED DAK 0:37:38 1:15:32 1:53:42 2:32:00 3:11:02 3:50:27 4:29:30 5:09:18 5:48:10 6:02:24*
3 Vincent Yeung 65 NED RWV 0:39:00 1:18:03 1:56:50 2:37:13 3:18:43 4:00:16 4:42:35 5:24:53 6:06:08 6:08:28**
4 Antoine Hunting 71 NED RWV 0:33:27 1:06:11 1:38:50 2:11:54 2:46:12 3:21:34 3:58:46 4:37:04 DNF
Cees Versteeg 66 NED RWV 0:34:55 1:08:26 1:41:30 2:16:14 2:52:15 DNF * = 46.862m
Toine Rombouts 75 NED DAK 0:37:38 1:15:32 1:52:50 2:31:04 DNF ** = 45.293 m
20 km 5 km 10 km 15 km 20 km
1 Wilfried van Bremen 87 NED RWV 0:28:13 0:56:45 1:26:59 1:59:02
2 Dora Jakob (V) 59 SUI CM Yverdon 0:28:48 0:58:13 1:28:26 1:59:57
3 Edwyn Derenzis 76 BEL 0:31:44 1:03:21 1:40:08 2:18:12
4 Hans van Wakeren 49 NED Unitas 0:35:16 1:10:41 1:47:56 2:25:05
5 Wim van Cappelle 55 NED OLAT 0:35:46 1:12:12 1:48:54 2:25:28
6 Eric Jan van Oorschot 65 NED OLAT 0:37:10 1:13:55 1:50:18 2:26:52
7 Emmanuel Tardi 67 F LP Longjumeau 0:33:32 1:08:04 1:46:14 2:29:56
8 Yann de Cargouet 67 FRA 0:35:55 1:13:08 1:52:15 2:30:10
9 Paul Koks 65 NL Haag Atletiek 0:40:13 1:21:36 2:45:13
Régis Brière 68 FRA OG Gif 0:28:32 0:58:40 DNF
David Durand Pichard 72 FRA ASPTT Rennes 0:26:19 0:54:24 DNF
NK 10 km 5 km 10 km
1 Colin Versteeg 95 NED RWV 0:26:26 0:54:24
2 Jan Netten 68 NED DAK 0:30:06 1:00:26
3 Ludwig Renard 94 BEL SMAC 0:30:17 1:02:58
4 Liesbet de Smet 82 BEL Duffel 0:30:49 1:03:19
1 5 Sandra Maas 85 NED RWV 0:31:40 1:03:39
2 6 Marleen Radder 51 NED RWV 0:31:53 1:05:09 NR
7 Rodjer van de Merwe 81 NED Unitas 0:34:00 1:07:28
3 8 Yvonne Grootswagers 78 NED DAK 0:34:12 1:08:28
4 9 Loes van Bremen 86 NED RWV 0:34:19 1:12:06
10 Muriel Oger 64 BEL SMAC 0:36:47 1:14:18
11 Klaas Bakker 37 NED OLAT 0:38:05 1:16:19
12 Gerrit de Jong 42 NED Avantri xx 1:29:56
5 13 Carry Ombelet 71 NED OLAT 0:46:31 1:31:58
6 14 Hermien Teske 49 NED RWV 0:53:02 1:52:55
5 km 5km
1 Boetje Huliselan 55 NED OLAT 0:29:43
2 Bart Snoeren 69 NED DAK 0:29:50
3 Ron Timmermans 82 NED RWV 0:31:23
4 Harry Bijnen 52 NED DAK 0:36:04
5 Rosa Girards 39 GER SCB Horrem 0:37:08
6 Rudolf Girards 38 GER SCB Horrem 0:37:09
7 Wim van Bremen 55 NED RWV 0:38:02
8 Mirjam Kies 52 NED OLAT 0:40:17
3 km 3km
1 Estelle Renard BEL SMAC 0:22:18
2 Emma Snoeren NED DAK 0:28:24
1 km
1 Stijn Nierop 99 NED DAK 0:08:05


Bovenkant pagina
Snelwandel overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 04.10.2011