Wegwedstrijd
15 mei 1982
wegparkours
Franeker
org: Spartacus



jongens pupillen B 1 km
1 Oscar Elzinga Spartacus 6.44
2 Jan de Boer Spartacus 7.04
3 Harold Weitenberg Spartacus 7.07
jongens pupillen A 1 km
Walter v Opzeeland Spartacus 6.00
1 Baldwin Stuvel Zaanland 6.02
2 Andre Wortman TSV Schwarme 6.09
3 Harold de Boer Spartacus 6.33
4 Ralf Dessel TSV Schwarme 6.34
5 Hans Boot Spartacus 7.12
6 Joost de Cock Zaanland 7.50
jongens junioren D 1 km
1 Erik Doevendans Zaanland 4.52
2 Edwin Holwerda Zaanland 4.53
3 Paul McLoughlin Thomas Aquino 5.18
4 jeffrey Himpers Zaanland 5.32
5 Henk Koster Spartacus 6.00
6 K Scott Thomas Aquino 6.30
7 Andrew O'Flynn Thomas Aquino 6.46
8 S Tooth Thomas Aquino 6.47
9 Ronnie Riemersma Spartacus 6.57
Mark Hegarty Thomas Aquino diskw
jongens junioren C 3 km
1 Michael Muller Thomas Aquino 16.56
2 J Barker John Willmot School 17.01
3 Johan den Boer Avantri 17.28
4 Michael McGowen Thomas Aquino 17.57
5 Andrew Rankin John Willmot School 18.15
6 Michael O'Sullivan Thomas Aquino 18.17
7 Ian Hill John Willmot School 18.20
8 Eric Ottens Spartacus 18.29
9 Robert Cummings Thomas Aquino 18.35
10 Stephen Woodfield Thomas Aquino 18.53
11 Michael Nesbitt Thomas Aquino 19.10
12 Mark Kearns Thomas Aquino 19.28
13 Patrick Borfiels John Willmot School 19.50
14 Joseph Gaffney Thomas Aquino 20.25
15 Andrew Cafferkey Thomas Aquino 21.13
16 Nicolas Cairns Thomas Aquino 21.13
17 Scot Garnett John Willmot School 21.58
jongens junioren B 5 km
1 Wiebe Leistra Spartacus 30.20
2 Domenic Hassell John Willmot School 33.41
mannen 20 km
1 Detlef Heitman SV Bremen 1.38.06
2 Uwe Siebelkorn alv Koln 1.41.47
3 Hans vd Knaap RWV 1.46.07
4 Mike Scamel Belgrave Harriers 1.49.49
5 Rainer Klapper SV Bremen 1.53.59
6 Peter Gloede SV Bremen 1.54.09
7 Robertino Maas RWV 1.57.24
8 Gerrit de Jong Avatri 2.03.07
9 Gerrit Tigchelaar Zaanland 2.04.17
10 Philip Krul RWV 2.05.08
mannen veteranen 20 km
1 Peter Griffiths Birmingham Club 1.58.40
2 Rob Kemna PAC 1.59.58
3 Herwald tsv Schwarme 2.01.16
4 Joe Scamel Belgrave Harriers 2.04.49
5 Wybe Teensma LAT 2.22.22
Ernst Bielefeld LGU Brake diskw
meisjes pupillen B 1 km
1 Judith Stoelwinder Spartacus 6.16
2 Rianne Walraven Spartacus 6.40
3 Baukje de Boer Spartacus 6.56
4 Wieke vd Wal Spartacus 7.06
5 Nathalie Draaisma Spartacus 7.07
6 Ineke Wadman Spartacus 7.09
meisjes pupillen A 1 km
1 Petra boot Spartacus 6.33
2 Ingrid vd Ploeg Spartacus 6.50
3 Ciska Lamminga Spartacus 7.00
meisjes junioren D 1 km
1 Sieta keizer Spartacus 5.46
2 T Kenney Thomas Aquino 5.55
3 Mieke Ypma Spartacus 6.02
4 Mona Alkema Spartacus 6.19
5 Tjitske vd Velde Spartacus 6.40
6 Aukje Voeten Spartacus 6.52
7 Sharon Beresford Thomas Aquino 6.53
8 saskia Zeinstra Spartacus 7.04
meisjes junioren C 3 km
1 Mary-Ann Griffiths Fairfax School 17.11
2 Mirjam Aukema Spartacus 18.14
3 Martyina Cormoran Thomas Aquino 19.18
4 Jelly vd Velde Spartacus 21.31
5 Gretha Zwager Spartacus 21.39
meisjes junioren B 5 km
1 Karen Griffits John Willmot School 31.55
vrouwen 5 km
1 Christien Vijver Spartacus 27.29
Szoka Lahaye Unitas 31.31


snelwandelaar
Bovenkant pagina
Snelwandeloverzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.08.2006