Internationale wedstrijd -11
6 oktober 1979
Drachten
org: de LAT

Voorbeschouwing Leeuwarder Courant
Verslag Leeuwarder Courant



mannen 20 km
1 Karagiorgios Ass Hellenique d'Athl 1952 GR 1.27.29
2 Barry Steven Roath Labour WC 1951 GB 1.34.30
3 Peter Rian Essex Police 1953 GB 1.37.52
4 Jurgen Hold LGU Brake 1952 D 1.39.47
5 Mike Scammel Belgrave Harriers 1954 GB 1.40.20
6 Dennis Sheppard Essex police 1955 GB 1.40.23
7 Ray Hankin Sheffield United WC 1949 GB 1.41.21
8 Mike Angove Greyfriars WC 1956 GB 1.42.22
9 Reg Gardner Halesowen AC 1950 GB 1.42.33
10 Phil Rodgers Bromsgrove&Reddith AC 1954 GB 1.43.04
11 Gerhard Scholz LGU Brake 1944 D 1.43.07
12 G Hunwicks Ilford 1950 GB 1.44.48
13 T Morris Greyfriars WC 1944 GB 1.44.52
14 Anthony Collins Holoway Polytechn 1959 GB 1.46.09
15 Peter Owen Royal Sutton Coldfield 1951 GB 1.47.04
16 Imco vd Wal Lionitas 1955 NL 1.49.14
17 Friedhelm Rose SV Schlafhorst 1946 D 1.49.23
18 Piet op't Broek Unitas 1947 NL 1.49.34
19 Per Jensen AIF Phonix 1957 DK 1.50.23
20 Per-Henrik Nielsen Sdr Omme IF 1959 DK 1.50.47
21 Fred Rohner Unitas 1950 NL 1.51.13
22 Ray Simmons Sheffield United WC 1946 GB 1.51.49
23 David Sharp Havering AC 1953 GB 1.52.18
24 Hans v Wakeren Unitas 1949 GB 1.52.19
25 Tim Hayes Medway AC 1949 GB 1.53.27
26 Claus Ahrens Hamaburger SV 1946 D 1.53.29
27 Borge Simonsen GKTroje 1943 DK 1.54.17
28 L Scrivens Worcester AC 1944 GB 1.54.44
29 Hans-Georg Kuster MTV Herrenhausen 1942 D 1.56.20
30 Raf Reintjes Unitas 1959 NL 1.56.22
31 Jorgen Gluud IF Arhus 1900 1957 DK 2.00.27
32 Rudolf Schonfelder MTV Herrenhausen 1947 D 2.02.31
33 Gerrit de Jong Avantri 1942 NL 2.02.35
34 Peter Gloede Post SV Bremen 1942 D 2.03.00
35 Andreas Harke MTV Herrenhausen 1961 D 2.03.44
36 Terry Unwin Bolehall Swifts WC 1949 GB 2.04.01
37 Frans Muller Unitas 1946 NL 2.08.31
38 M Russel Greyfriars WC 1958 GB 2.10.43
39 Doug Smith Bolehall Swifts WC 1952 GB 2.23.39
Klaus Lehman MTV Herrenhausen 1960 D diskw
mannen 40 20 km
1 John Smith Cleethorpes AC 38 GB 1.36.41
2 Tjabel Ras PAC 35 NL 1.40.41
3 Nico Schroten av Holland/L 34 NL 1.44.29
4 John Dunsford Belgrave Harriers 33 GB 1.49.17
5 Kenneth-George Smith Coventry Godivia 35 GB 1.50.26
6 Kenneth Frank Till Brighton&Hove 31 GB 1.53.00
7 Ronald James Powell Enfield Harriers 36 GB 1.55.00
8 Ernst Bielefeld LGU Brake 32 D 1.56.59
9 Cees Vuurpijl RWV 38 NL 1.59.14
10 Jan Ritterbeeks Unitas 31 NL 2.01.18
11 Douglas Hopkins Medway AC 39 GB 2.01.35
12 Klaus Andresen LAV Gutersloh 38 GB 2.02.32
13 John Marshall Worcester AC 35 GB 2.04.40
14 Hugh Taggert York Postal RWC 33 GB 2.07.25
15 Conny Kristiansen Sdr Omme IF 39 DK 2.10.11
16 Michael Butler Worcester AC 38 GB 2.13.43
17 Jan v Alfen de LAT 39 NL 2.13.59
18 Wilfried Bates Worcester AC 31 GB 2.21.16
19 Howard Hill Roath Labour WC 32 GB 2.43.56
Gerhard Wurche Cuxhaven 33 D diskw
mannen 50 20 km
1 Reginald Albert Eade Basingstoke AC 29 GB 1.52.00
2 Herwald Kloppe VfL Stadt Hagen 24 D 1.54.13
3 Harvey Jaquest Enfield Harriers 27 GB 1.58.38
4 Karl-Heinz Zimmer Post SV Bremen 25 D 2.04.54
5 Johan Kleinbeekman de LAT 29 NL 2.06.57
6 Alf Stokes Bolehall Swifts WC 29 GB 2.08.10
7 Erich Vogel ASC Grun Weiss 16 D 2.14.19
jongens junioren A 10.000 m
1 Michael Miley Harborne Harriers 60 GB 47.02.5
2 Frank v Ravensberg av Haarlem 60 NL 47.20.4
3 N Walsh Greyfriars 60 GB 48.05.1
4 A Flear Greyfriars 61 GB 48.37.9
5 Steffan Mendham Havering AC 61 GB 50.05.8
6 Lars Nielsen GK Troja 61 DK 51.25.1
7 Russel Rawlins Harborne Harriers 61 GB 52.42.2
8 Carl Hunt Havering AC 61 GB 53.57.1
9 Mark Wilkes Harborne Harriers 60 GB 54.09.4
10 Graham Pillmoor York Postal RWC 60 GB 55.49.5
11 Gary Melsom Havering AC 60 GB 56.54.4
12 T Nunn Greyfriars 61 GB 59.09.9
13 Adri v Rooy ac Fortuna 61 NL 59.43.5
14 Kenneth Littleton Havering AC 60 GB 59.52.2
Jan Madsen GK Troja 61 DK diskw
jongens junioren B 5000 m
1 K Walsh Greyfriars WC 62 GB 23.48.4
2 Christopher Marchant Havering AC 63 GB 23.57.2
3 Michael J Smith Coventry Godiva 63 GB 24.49.0
4 Peter Sugg Bromsgrove&Reddith AC 62 GB 25.32.4
5 Ian Robery Havering AC 63 GB 25.39.7
6 Nigel Bartlam Holoway Polytechn 64 GB 25.48.8
7 Ian Hartles Bromsgrove&Reddith AC 62 GB 25.58.4
8 Nigel Woods Havering AC 63 GB 26.31.4
9 Kevin Monk Medway AC 63 GB 26.45.7
10 Paul Mc Donald Holoway Polytechn 63 GB 27.14.0
11 Leif Andersen GK Troja 63 DK 27.15.0
12 Steven Phillips Havering AC 63 GB 27.16.0
13 Wim Zoomer Zaanland 62 NL 28.10.6
14 Michael Frohlingsdorf Bergisch Gladbach 63 D 28.15.0
15 Mark Pillmoor York Postal RWC 63 GB 28.34.6
16 Kevin Williams Roath Labour WC 62 GB 28.38.4
17 Johan Leistra Spartacus 63 NL 29.15.3
18 Ulf Prange LG Cuxhaven 63 D 29.40.3
Andreas Fessel AIF Phonix 62 DK diskw
Tony Smith Cleethorpes AC 63 GB uitg
jongens junioren C 3000 m
1 Mark Williams Bolehall Swifts WC 64 GB 15.12.9
2 Neal Corbett Bromsgrove&Reddith AC 65 GB 15.13.8
3 Keith Zuber Havering AC 65 GB 15.27
4 Anthony Sullens Southend AC 64 GB 15.50
5 Mark Bowers Bromsgrove&Reddith AC 64 GB 15.54.2
6 Stefan Muller TV Adelheide 65 D 16.02
7 Andrew Stokes Bolehall Swifts WC 64 GB 16.06
8 Matthias Baumgartel Bergisch Gladbach 65 D 16.12
9 Andrew Bell Harborne Harriers 65 GB 16.23
10 Fre Sprenger Spartacus 65 NL 16.25
11 Paul Toft Havering AC 65 GB 16.31
12 Christopher Field Holoway Polytechnic 65 GB 16.39
13 Matthew Clark Havering AC 65 GB 16.40
14 Andrew Hanslow Bolehall Swifts WC 64 GB 16.43
15 Dirk Peters Phonix 67 D 16.47
16 Graham Williams Roath Labour WC 64 GB 16.48
17 Brian Gahagan Havering AC 65 GB 16.50
18 Philip Croft Basildon AC 65 GB 16.54
19 Carlo Muller TV Adelheide 67 D 17.27
20 Connor O'Neill Holoway Polytechnic 65 GB 17.29
21 Stefan Wagner Phonix 66 DK 17.32
22 Martin Siffels Zaanland 65 NL 17.40
23 Feite Kooistra Spartacus 64 NL 17.49
24 Wilhelm Oelkers Lehrter SV 65 D 17.51
25 Tony Goodwin Bolehall Swifts WC 65 GB 18.06
26 Ernst Storm LG Cuxhaven 65 D 18.13
27 William O'Reilly Holoway Polytechnic 65 GB 18.15
28 Frank Mausner TV Adelheide 65 D 18.32
29 C Whippe Worcester AC 65 GB 20.43
Ruud Kerssens Zaanland 65 NL diskw
Sean Marquire Havering AC 64 GB uitg
John Hartigan Holoway Polytechnic 65 GB uitg
jongens junioren D 1000 m
1 Wiebe Leistra Spartacus 66 NL 4.43.2
2 Jonthan Bolton Holoway Polytechnic 66 GB 4.48.8
3 Brian Nielsen GK Troja 66 DK 4.50.0
4 Tommy Simonsen GK Troja 67 DK 4.52.8
5 Simon Moore Coventry Godiva 66 GB 4.54.7
6 Nathan Kavanagh Roath Labour WC 67 GB 4.55.0
7 Simon Herring Havering AC 66 GB 5.00.0
8 Dirk Peters LBV Phonix 67 DK 5.02
9 Malcolm George Bromsgrove&Reddith AC 66 GB 5.14
10 Kim Sorensen GK Troja 66 DK 5.14
11 Catl Tonks Bromsgrove&Reddith AC 68 GB 5.25
12 Adrian King Bromsgrove&Reddith AC 66 GB 5.25
13 Matthew Gallagher Bromsgrove&Reddith AC 67 GB 5.25
14 Stephan Wagner LBV Phonix 66 D 5.26
15 Michael Hutchings Roath Labour WC 67 GB 5.28
16 P Ricketts Worchester AC 66 GB 5.46
17 Paul Coley Bromsgrove&Reddith AC 67 GB 5.48
18 Daniel Hermann Lehrter SV 67 D 5.48
19 Philipp Rosener Lehrter SV 67 D 5.48
20 Harry Geertsma GK Troja 67 DK 5.56
21 Gary Fryer Bromsgrove&Reddith AC 66 GB 6.02
22 Jason Bishop Roath Labour WC 66 GB 6.03
23 Burkhard Holze Lehrter SV 67 D 6.04
24 Dennis Kerssens Zaanland 67 NL 6.05
25 Bart Vos de LAT 66 NL 6.11
26 Thomas Anreden LAV Gutersloh 68 D 6.17
27 Martyn Woods Havering AC 66 GB 6.17
28 Olav Ziepel Lehrter SV 67 D 6.18
29 Calif Bishop Roath Labour WC 66 GB 6.48
Jan Ypma Spartacus 66 NL diskw
jongens pupillen A 1000 m
1 Christian Bishop Roath Labour WC 68 GB 5.19.8
2 Ian Rollins Bromsgrove&Reddith AC 68 GB 5.20.7
3 Sven Vroom Zaanland 68 NL 5.29.2
4 Bob Siffels Zaanland 69 NL 5.31.1
5 Thierry Quine ALCL F 5.33.4
6 Jan Sorensen GK Troja 68 DK 5.37
7 Preben Kristiansen SDR Omme IF 69 DK 5.45
8 Mohamed Nadrat Roath Labour WC 68 GB 5.45
9 Roland Mandjes Zaanland 69 NL 5.51
10 Oscar Kerssens Zaanland 68 NL 5.55
11 Erik Doevendans Zaanland 69 NL 5.56
12 Paul Tanner Bromsgrove&Reddith AC 68 GB 6.00
13 M Layton Worcester AC 68 GB 6.03
14 Patrick Grandon Roath Labour WC 68 GB 6.04
15 Paul Davies Roath Labour WC 68 GB 6.07
16 Tony Lycett Bolehall Swifts WC 68 GB 6.08
17 Howe Gosse ALCL F 6.14
18 Richard v Wakeren Ubitas 69 NL 6.29
Steven Kramer Spartacus 68 NL diskw
jongens pupillen B 1000 m
1 Russel Hutchings Roath Labour WC 70 GB 5.48.1
2 Lars Petersen GK Troja 70 DK 6.01.9
3 Germ Steensma Spartacus 71 NL 6.07.1
4 Edwin Holwerda Zaanland 70 NL 6.09.5
5 Jeffrey Himpers Zaanland 70 NL 6.09.8
6 Alexander Fierek Worcester AC 70 GB 6.30.0
7 Stefan Breebaard Zaanland 71 NL 6.46.2
8 Torben Kristiansen SDR Omme IF 72 DK 6.48.1
9 Douwe Jan Kooistra de LAT 71 NL 6.57.3
10 Eric v Wakeren Unitas 73 NL 8.11.5
11 Kennetti Kragelund GK Troja 71 DK 8.11.5
J Price Worcester AC 71 GB uitg
vrouwen 5000 m
1 Sylvia Saunders Harborne Harriers 58 GB 27.31.9
2 Laila Nielsen GK Troja 60 DK 29.28.2
3 Heike Sheppard Havering AC 57 GB 34.12.5
4 Susan Hankin Sheffield United WC 51 GB 34.21.3
5 Julie Robery Havering AC 60 GB diskw
6 Kim Boatright Epsom&Ewell 59 GB diskw
vrouwen vet 5000 m
1 Regine Broders Concordia Schonkirchen 29 D 26.04.0
2 Jean Pillmoor York Postal RWC 41 GB 29.40.2
3 Renate Prange LG Cuxhaven 40 D 29.58.5
4 Hildegard Keuchel ETSV Hanburg 14 D 33.23.0
5 Ingrid Hansen Fredericia GK 37 GB 36.07.8
meisjes junioren A 3000 m
1 Susan Till Brighton&Hove 61 GB 15.19.9
2 Constanze Bahner LG Cuxhaven 63 D 15.55.9
3 C Brookes Solihull AC 61 GB 16.44
4 Jackie Askew Medway AC 62 GB 17.48
5 Gillian Brackpool Epsom&Ewell 62 GB 18.19
6 Karin Jensen SDR Omme IF 61 DK 18.42
7 Sabinne Schroder LG Cuxhaven 63 D 18.48
8 Jean Devine Harborne Harriers 62 GB 19.28
9 C Rothery Worcester ac 62 GB 19.34
10 Anja Zoomer Zaanland 61 NL 19.41
11 Claire Gahagan Havering AC 62 GB 20.05
Dawn Morgan Harborne Harriers 62 GB uitg
meisjes junioren B 3000 m
1 Karen Nipper Roath Labour WC 64 GB 16.08.4
2 Karen Blows Havering AC 63 GB 16.35.3
3 Louise Mc Carthy Havering AC 63 GB 16.41.7
4 Annette Jones Harborne Harriers 63 GB 16.44
5 Angela Copeland Holoway Polytechn 64 GB 16.49
6 Caroline Fierek Worcester AC 64 GB 16.55
7 Angela Beilfuss Lehrter SV 64 D 17.10
8 Tina Butler Havering AC 64 GB 17.38
9 Helen Rowe Solihul AC 63 GB 17.44
10 Susan Connelly Havering AC 63 GB 17.45
11 Moira Mc Carthy Havering AC 63 GB 18.15
12 Denise Miley Harborne Harriers 63 GB 18.22
13 Gunhild Kristiansen SDR Omme IF 63 DK 18.24
14 Ute Schroder LG Cuxhaven 65 D 18.30
15 Karran Pitt Bromsgrove&Reddith AC 63 GB 18.45
16 Hanna Ryan Epsom&Ewell 64 GB 19.14
17 Carol Humhrey Epsom&Ewell 63 GB 19.16
18 Angela Dawton Medway AC 63 GB 19.25
19 Marianne Hansen Fredericia GK 63 DK 20.08
20 Susan Castling Havering AC 64 GB 20.14
21 Elizabeth Gahagan Havering AC 64 GB 20.18
22 Jill Goodwin Bolehall Swifts WC 64 GB 20.52
23 Heike Holst LG Cuxhaven 63 D 21.01
24 Grethe Lindbjerg Sydkysten 63 DK 21.32
25 Lore Larsen Sydkysten 63 DK 22.36
Cathrine Gahagan Havering AC 63 GB diskw
Isabelle Gossmann LG Cuxhaven 65 D diskw
meisjes junioren C
1 Corrine Rawlings Harborne Harriers 66 GB 4.53.6
2 Peggie Behring LG Cuxhaven 66 D 4.55.0
3 Annette Gronbak GK Troja 66 DK 4.56.2
4 Katrina Todd Sutton & Cheam 66 GB 5.08.2
5 Anne Nette Herning GK Troja 66 DK 5.12.8
6 Roberta Sturdy Bromsgrove&Reddith AC 66 GB 5.13.2
7 Caraine Urquhart Sutton & Cheam 66 GB 5.23
8 Maxime Small Worcester AC 66 GB 5.26
9 Nichola Gates Havering AC 66 GB 5.38
10 Jachie Croot Bolehall Swifts WC 66 GB 5.43
11 Joyce Kerssens Zaanland 66 NL 5.45
12 Maike Konitz LG Cuxhaven 66 D 5.48
13 D Byrne Worcester AC 66 GB 5.49
14 Debbie Nicolls Bolehall Swifts WC 65 GB 5.54
15 Pat Harding Bolehall Swifts WC 65 GB 6.05
16 Alison Moore Havering AC 66 GB 6.05
17 J Harrison Worcester AC 66 GB 6.34
18 Carla Breidenbach de LAT 66 NL 6.50
Helen Downi Epsom & Ewell 65 GB dislw
Dawn Naybr Harborne Harriers 66 GB dislw
meisjes junioren D 1000 m
1 Karen Bowers Bromsgrove&Reddith AC 67 GB 4.56.4
2 Elizabeth Ryan Epsom & Ewell 67 GB 5.23.2
3 Karin v Vliet RWV 67 NL 5.26.3
4 Angela Hind Bolehall Swifts WC 67 GB 5.28.0
5 Berte Nielsen SDR Omme IF 67 DK 5.31.9
6 Alison Gallagher Bromsgrove&Reddith AC 68 GB 5.36.8
7 S Price Worcester AC 67 GB 5.40
8 Charlotte Kragelund GK Troja 68 DK 5.44
9 Jytte Kristiansen SDR Omme IF 67 DK 5.44
10 Linda Bakker RWV 68 NL 5.45
11 Tracy Tanner Bromsgrove&Reddith AC 67 GB 5.47
12 Maria Herring Havering AC 67 GB 5.49
13 Birgitte Ernst SDR Omme IF 68 DK 5.59
14 Anette Hansen Fredericia GK 67 DK 5.59
15 Trine Langager GK Troja 68 DK 6.09
16 Lita Vermeer Zaanland 67 NL 6.32
17 Permille Jensen GK Troja 68 DK 6.45
18 Inge Jensen SDR Omme IF 67 DK 6.52
19 Marianne Jacobsen Fredericia GK 68 DK 6.55
20 H Bates Worcester AC 67 GB 7.21
Helle Beck SDR Omme IF 67 DK diskw
meisjes pupillen A 1000 m
1 Tina Price Worcester AC 69 GB 5.36.6
2 Sharon Tonks Bromsgrove&Reddith AC 70 GB 5.43.4
3 Laila Hansen sdr Omme GK 69 DK 5.54.2
4 Rikke Christensen Fredericia GK 69 DK 5.54.8
5 Michele Bossee ALCL F 5.55.4
6 M.Line Frass ALCL F 6.27.1
7 Gitte Nissen sdr Omme GK 70 DK 6.30.3
8 Ann Spandet sdr Omme GK 70 DK 6.32.1
9 Catherine v Splunter Zaanland 69 NL 6.39.6
10 Carola Korsse Zaanland 69 NL 7.09.2
11 Lynn Wyeth York Postal RWC 69 GB 7.15.2
12 J Sinclare Worcester AC 70 GB 7.55.3
meisjes pupillen B 1000 m
1 Maria Ricketts Worcester AC 71 GB 6.08.1
2 J Thompson Worcester AC 72 GB 7.18.9
3 C Thompson Worcester AC 71 GB 7.44.1
4 Ilja Siffels Zaanland 72 NL 7.44.2
5 Ceiros Bishop Roath Labour WC 71 GB 7.44.5
6 J Bates Worcester AC 72 GB 7.55.2



Bovenkant pagina
Snelwandeloverzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.07.2011