Beker der Vlaamse Provincies
12 augustus 1979
Diepenbeek
org: atletiekvrienden Diepenbeek



meisjes pupillen 1 km
1 Marijke Croes 6.57
2 Hilde Lamerichs 7.13
3 Yolande Geebelen 7.35
meisjes miniemen 2 km
1 Christa Ceulemans HDD 12.31
2 Alda Segers ACAL 12.44
3 Christa Ruysen 14.04
4 Nicole Bocklandt ACHA 14.26
5 Josianne Geebelen WAAC 14.33
6 Viviane Raemaekers 14.42
meisjes kadetten 3 km
1 Martien Vanderspickken HDD 18.53
2 Anne-Marie Marckelbach HDD 19.20
3 Martien Marckelbach HDD 19.22
4 Lieve Briers 19.53
5 Els Steyvers WAAC 21.05
6 Monique Hendrix WAAC 22.06
meisjes scholieren 3 km
1 Gerarda Lamerichs HDD 20.11
2 Marleen Ebers HDD 20.21
3 Marijke Grootaerts HDD 20.46
vrouwen Junioren-Senioren 5 km
1 Claudine Hoogstoel ASSA 27.24
2 Nadine Hoogstoel ASSA 30.07
3 Frieda de Wolf BREE 32.37
4 Brigitte Cornelissen HDD 36.20
5 Marleen Vandijck 40.15
6 Carine Aelvoet ASSA 42.26
jongens pupillen 2 km
1 Guy Marckelbach HDD 12.33
1 Erwin Loos HDD 12.33
3 Nico Segers 12.53
4 Frank Steegmans 14.27
5 David Vaes 15.10
6 Olivier Vaes 15.16
jongens miniemen 3 km
1 Luc Segers ACAL 17.09
2 Dirk Vandebosch HDD 17.27
3 Patrick Vandebosch HDD 18.17
4 Patrick Blokken HDD 18.28
5 Raimond Lamerichs HDD 18.57
6 Ronny Geebelen WAAC 18.58
7 Benny Vanheusden HDD 18.59
8 Filippe Martens HDD 19.01
jongens kadetten 5 km
1 Jos Martens HDD 25.30
2 Dominique Verstappen HDD 29.28
3 Erik Vanheusden HDD 32.59
jongens scholieren 7 km 520
1 Freddy Panis HDD 47.12
2 Daniel Vandael SKNE 47.15
3 Eric Coppejans HDD 49.50
4 Stefan Marquet SKNE 51.13
mannen junioren-senioren 20 km
1 Rene Ceulemans HDD 1.45.07
2 Johan Lambrecht RCG 1.48.05
3 Patrick Demaere OLYM 1.50.16
4 Marc Kerschot OLYM 1.56.21
5 Marcel de Rede RCM 1.57.44
6 Pierre Gabriels BREE 2.09.07
7 Jean Bocklandt ACHA 2.10.11
8 Jean de Rede RCM 2.11.25
mannen veteranen 20 km
1 Frans Steemans ACLI 1.57.16
2 Emiel v Landeghem OLYM 2.00.17
3 August de Weyer WAAC 2.02.40



Bovenkant pagina
Snelwandeloverzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.07.2011