internationale snelwandelwedstrijd 10
7 oktober 1978
Drachten
Org. de LAT

Verslag Leeuwarder Courant


Mannen geb 10 km 20 km
1 Steve Barry Roath WC GB 50 47.36 1.40.07
2 Gerhard Scholz LG Unterweser D 44 50.22 1.42.30
3 Murray Lambdan Boundary Harriers GB 56 49.51 1.45.11
4 Rene Zulauf SV Seengen CH 53 50.49 1.45.45
5 Philip Rodgers Bromsgrove&Red GB 57 49.58 1.47.20
6 Geoffrey Robinson Enfield AC GB 47 49.51 1.50.16
7 Borge Simonson Jerbanens IF DK 53.14 1.50.33
8 Jan de Jonge de LAT NL 46 54.08 1.50.52
9 Hans v Wakeren Unitas NL 49 53.?? 1.52.48
10 Hans Russ LAV Hamburg Nord D 39 53.35 1.53.33
11 Dirk Maassen_vd_Brink Holland/L NL 48 53.41 1.53.57
12 Niels Klausen Jerbanens IF DK 54.4 1.54.00
13 Fred Rohner Unitas NL 50 53.51 1.54.47
14 Per Jensen AIF Phonix DK 54.47 1.55.52
15 David Sharpe Roath WC GB 53 54.27 1.58.31
16 Cor v Leeuwen RWV NL 43 55.40 1.59.24
17 Walter Leumann LG Zurich CH 45 56.23 2.01.03
18 Frans Muller Unitas NL 46 57.02 2.01.09
19 Imco vd Wal de LAT NL 55 57.02 2.02.41
20 Michael Croft Illford AC GB 58 58.15 2.03.35
21 John Baldwin Worcester AC GB 54 58.2 2.03.43
22 Jorgen Glud Arhus 1900 DK 59.16 2.03.49
23 Collins Brown Worcester AC GB 54 59.08 2.08.32
24 Klaus Hamann LG Cuxhaven D 55 62.41 2.09.41
25 Bernard Krier CA Turpagne B 62.?? 2.15.38
26 Rene Tremuth CA Turpagne B 63.08 2.17.28
27 Brian Davies Roath WC GB 44 66.46 2.22.22
28 Tony Wilkinson Post SV Bremen DK 47 66.21 2.22.55
29 Victor Croft Raoth WC GB 39 64.23 2.24.44
30 Jaap Ottema de LAT NL 44 68.08 2.26.46
31 Roger Arend CA Turpagne B 69.38 2.33.07
32 Robert Haffelt CA Turpagne B 76.24 2.44.50
Otto Randa LCC Wien A 53 53.41 uitg
Arthur Boburka LGU Brake D 46 54.29 uitg
Mike Mardon Roath WC GB 56 uitg
Wayne Davies Roath WC GB 56 uitg
Joseph Theismann CA Turpagne B diskw
Nigel Stone Newham AC GB 57 diskw
mannen Vet 40 geb 10 km 20 km
1 Tjabel Ras PAC NL 35 48.47 1.41.24
2 Nico Schroten av Holland/ NL 34 49.57 1.44.48
3 Shaul Ladany Hadoel Beer ISR 36 50.22 1.45.01
4 Emiel v Landeghem AV Olympia B 32 55.19 1.58.20
5 Lothar Nitsche TSV RaunheiM D 34 58.38 2.02.24
6 Rolf Wirtz LG Ahlen D 38 60.09 2.03.13
7 Wout v Wieringen RWV NL 33 60.09 2.04.07
8 Rene Lichtfus CA Turpange B 60.09 2.10.07
9 John Powell Highgate Harriers GB 36 62.35 2.11.11
10 Gerhard Wurche LG Cuxhaven D 33 62.42 2.11.30
11 Otto Steinbrecher LG Cuxhaven D 31 2.12.03
12 John Marshall Worcester A GB 35 59.36 2.14.42
13 Michael Butler Worcester A GB 38 64.47 2.15.55
14 Wilfred Bates Worcester A GB 31 65.26 2.21.53
Ernst Bielefeld LGU Brake D 32 uitg
Gerard Pierrot CA Turpange B uitg
mannen Vet 50 geb 10 km
1 Herwald Kloppe VfL Stadhagen D 24 53.14
2 Trevor Margan Roath WC GB 28 62.58
3 Harry Kristensen GK Troja DK 15 65.15
4 Knud Glinkborg Jerbanens IF DK 28 66.31
jongens A geb 10.000 m 1 uur
1 Martin Toporek LCC Wien A 61 48.29.6
2 Frtiz Helms LAV Hamburg Nord D 60 48.39.5
3 Hans vd Knaap RWV NL 59 49.07.9 12.168
4 Frank v Ravensberg av Haarlem NL 60 49.13.0
5 Frank Kaldenbach SV Fichte D 59 50.47.6
6 Timothey Hayes Medway AC GB 59 54.29.2
7 Bert Lemmens av Unitas NL 59 55.54.8
8 Ralf Reintjes av  Unitas NL 59 58.57.4
9 Stefan Steinbrecher LG Cuxhaven D 62 60.29.1
Paul Evans Roath WC GB 60 uitg
Hans-Peter Gathje LG Urania D 59 diskw
jongens B geb 5000 m
1 Steffan Mendham Havering AC GB 61 24.38.8
2 Rudolf Heising LG Ahlen D 62 26.02.0
3 Michael Thurk SV Friedrichsgabe D 26.04.2
4 Carlo Schanen CA Spora LUX 62 36.37.5
5 Peter Sugg Bromsgrove & Redditch GB 62 26.50.2
6 Adrie v Rooy AC Fortuna NL 61 28.24.5
7 Axel Wenckstern SV Friedrichsgabe D 28.47.9
8 Udo Thiemann LG Ahlen D 62 28.51.8
9 Keld Hansen Fredericia GK DK 62 29.27
10 Markus Heising LG Ahlen D 61 29.47
11 Kevin Williams Roath WC GB 62 30.28
12 Phikippe Eppe CA Turpange B 31.07
13 Patrick Kusseneers Antwerp AC B 61 33.32
Andrew Beck Havering AC GB 62 uitg
Michael Voigt Fredericia GK DK 61 diskw
Lars Nielsen GK Troja DK 61 diskw
jongens C geb 3000 m
1 Christopher Marchant Havering AC GB 63 14.43.3
2 Ian Robery Havering AC GB 63 15.24.0
3 Philip Ware Havering AC GB 63 15.32.5
4 Nigel Woods Havering AC GB 63 15.32.6
5 Jens Freudenburg LG Cuxhaven D 63 15.54.8
6 Ian Hartles Bromsgrove & Redditch GB 63 16.01.4
7 Leif Andersen GK Troja DK 63 16.21.0
8 Anthony Sullens Southend AC GB 64 16.30.0
9 Kevin Monk Medway AC GB 63 16.38.4
10 Ivan Jensen GK Troja DK 63 16.45.1
11 Ulf Prange LG Cuxhaven D 63 16.47.6
12 David Pugh Roath WC GB 64 16.50.0
13 Andreas Brune LG Ahlen D 64 17.04.9
14 Andreas Munster SV Friedrichsgabe D 64 17.05.1
15 Graham Williams Roath WC GB 64 17.13.6
16 Robert Rogers Southend AC GB 64 17.33.0
17 Johan Leistra de LAT NL 63 17.36.5
18 Frank Degelmann LG Ahlen D 64 19.16.4
Lars Lindbjerg Sydkysten DK 64 uitg
Jean Raymond Lichtfus CA Turpange B 63 diskw
jongens D geb 1000 m
1 Neal Corbett Bromsgrove & Redditch GB 65 4.46.4
2 Brian Nielson GK Troja DK 66 4.50.4
3 Kevin Mehan Havering AC GB 65 4.54.0
4 Wiebe Leistra Spartacus NL 66 5.01.7
5 Keith Zuber Havering AC GB 65 5.04.7
6 Golo Geissler SV Friedrichsgabe D 5.06.0
7 Fre Sprenger Spartacus NL 65 5.06.8
8 Kim Sorensen GK Troja DK 66 5.14
9 Frank Moshage LG Ahlen D 66 5.18
10 Brian Gahagan Havering AC GB 65 5.20
11 Christian Lucht SV Friedrichsgabe D 5.22
12 George Malcolm Bromsgrove & Redditch GB 66 5.23
13 Philip Croft Basildon AC GB 65 5.25
14 Martin Woods Havering AC GB 66 5.25
15 Michael Ruckwald LG Ahlen D 65 5.26
16 Ruud Kerssens Zaanland NL 65 5.27
17 Martin Siffels Zaanland NL 65 5.44
18 Mark Hill Basildon AC GB 66 5.48
19 Michael Zdrinke GK Troja DK 65 5.58
20 Philip Ricketts Worcester AC GB 66 6.04
21 Thomas Pietzka LG Ahlen D 66 6.05
22 Dirk Meier LG Ahlen D 66 6.26
23 Bart Vos de LAT NL 66 6.32
24 Marcel Sorber Zaanland NL 65 6.42
25 Thilo Katz LG Cuxhaven D 66 6.48
Calif Bishop Roath WC GB 66 diskw
Dal Carr Roath WC GB 65 diskw
Jimmy Nielsen AIF Phonix DK 66 diskw
jongens pupillen A geb 1000 m
1 Tonny Simonsen GK Troja DK 67 5.1.4
2 Nathen Kauanagh Roath WC GB 67 5.23.0
3 Richard v Berge Zaanland NL 67 5.29.0
4 Martin Evans Roath WC GB 67 5.29.1
5 Frank Schott LG Ahlen D  67 5.30.5
6 Loyd Tapper Roath WC GB 67 5.47.9
7 Christian Bishop Roath WC GB 68 5.48.4
8 Jan Sorensen GK Troja D 68 5.51.9
9 Patrick Grandon Roath WC GB 68 5.53.6
10 Sven Vroom Zaanland NL 68 5.58.5
11 Paul Davies Roath WC GB 68 6.02.6
12 Rene Sorber Zaanland NL 68 6.16
13 Dennis Kerssen Zaanland NL 67 6.31
14 Pascal Kirsch CA Turpagne B 68 6.43
15 Bart Lont de LAT NL 68 6.58
16 Chris Whittle Roath WC GB 67 7.05
17 Frank Arend CA Turpagne B 68 7.09
Mike Nutchins Roath WC GB 67 diskw
Carl Tonks Bromsgrove & Redditch GB 67 diskw
jongens pupillen B geb 400 m
1 Roland Mantjes Zaanland NL 69 2.10.1
2 Andrew Wilkinson Roath WC GB 69 2.19.0
3 Brian Ash Roath WC GB 69 2.24.1
4 Richard v Wakeren Unitas NL 69 2.26.1
5 Warren Fowler Roath WC GB 69 2.36.0
Bob Siffels Zaanland NL 69 diskw
jongens pupillen C geb 400 m
1 Russel Hutchins Roath WC GB 71 2.19.0
2 Alexander Fierek Worcester AC GB 70 2.34.2
3 Andrew Tapper Roath WC GB 70 2.36.2
4 Aad Noman Zaanland NL 71 2.42.4
5 Douwe Jan Kooistra de LAT NL 71 2.57.0
6 Jeroen Korsse Zaanland NL 71 3.12.0
vrouwen geb 5000 m
1 Kim Boatright Epsom&Ewell GB 59 31.21.2
2 Annie Klausen Jerbanens IF DK 34.11.0
vrouwen Vet 35 geb 5000 m
1 Astrid Schiller SV Friedrichsgabe D 43 28.59.1
2 Hildegard Keuchel ETSV Hambur D 14 33.53.1
3 Ingrid Hansen Fredericia DK 37 39.02.2
Renate Prange LG Cuxhaven D 40 diskw
Meisjes A geb 3000 m
1 Susan Till Brighton & Hove GB 61 16.36.1
2 Tina K Thomsen GK Troja DK 61 15.45.0
3 Julie Robery Havering AC GB 60 15.52.7
4 Laila Nielsen GK Troja DK 60 16.34.2
5 Carol Brooke Solihull AC GB 61 16.45.7
6 Astrid Kusseneers Antwerp AC B 60 18.19
7 Birte Wurche LG Cuxhaven D  60 18.20
8 Bettina Lau LG Cuxhaven D 62 19.40
9 Anja Zoomer Zaanland NL 61 19.57
10 Gretha Lindbjerg Sydkysten DK 21.53
Meisjes B geb 3000 m
1 Charlotte Hansen GK Troja DK 63 15.26.2
2 Loraine Nolan Epsom & Ewel Harriers GB 63 16.42.4
3 Louise Mc Carthy Havering AC GB 63 17.06.0
4 Vivi Ovesen GK Troja DK 63 17.11.4
5 Susan Connelley Havering AC GB 63 17.18.9
6 Moira Mc Carthy Havering AC GB 63 17.26
7 Dawn Birbeck Worcester AC GB 62 17.47
8 Annette Andersen GK Troja DK 63 18.10
9 Karen Puffet Epsom & Ewel Harriers GB 62 18.21
10 Sabine Schroder LG Cuxhaven D  63 18.27
11 Jackie Askew Medway AC GB 62 18.30
12 Caroline Rothery Worcester AC GB 63 18.42
13 Helen Roe Solihull AC GB 63 17.47
14 Carol Humpries Epsom & Ewel Harriers GB 63 19.00
15 Jane Sheehan Havering AC GB 63 19.16
16 Bianca Maas RWV NL 63 19.18
17 Teresa Berlin Epsom & Ewel Harriers GB 63 19.47
18 Frauke Tramsen LG Cuxhaven D 63 19.48
19 Marianne Hansen Fredericia GK DK 63 19.56
20 Linda Felz CA Turpange B 62 22.17
Kathrine Gahagan Havering AC GB 63 uitg
Heike Holst LG Cuxhaven D 63 uitg
Maxine Way Epsom & Ewel Harriers GB 62 diskw
Meisjes C geb 1000 m
1 Karen Nipper Roath WC GB 64 4.58.1
2 Jeanette Hansen GK Troja DK 64 5.00.0
3 Tina Butler Havering AC GB 64 5.01.4
4 Caroline Fierek Worcester AC GB 64 5.19.7
5 Helen Downie Epsom & Ewel Harriers GB 65 5.20.1
6 Sharon o'Neil Worcester AC GB 64 5.27.3
7 Ute Schroder LG Cuxhaven D  65 5.28.7
8 Hanne Andersen Fredericia GK DK 64 5.30.0
9 Hanna Ryan Epsom & Ewel Harriers GB 64 5.31.6
10 Isabell Gossmann LG Cuxhaven D 65 5.33.0
11 Louise Tyrell Worcester AC GB 64 5.35.8
12 Angela Ricketts Worcester AC GB 65 5.36
13 Nicola Askew Medway AC GB 64 6.09
14 Liselotte Voigt Fredericia GK DK 65 7.01
15 Petra Katz LG Cuxhaven D 64 8.03
Elizabeth Gahagan Havering AC GB 64 diskw
Meisjes D geb 1000 m
1 Peggy Behring LG Cuxhaven D 66 4.59.4
2 Katrina Todd Sutton & Cheam Harriers GB 66 5.21.0
3 Maxine Small Worcester AC GB 66 5.25.0
4 Laraine Urquhart Sutton & Cheam Harriers GB 66 5.27.9
5 Karen Bowers Bromsgrove & Redditch GB 67 5.37.5
6 Nicola Gates Havering AC GB 66 5.46.8
7 Anne-Nette Herning GK Troja DK 66 5.47.1
8 Joyce Kerssens Zaanland NL 66 6.05.0
9 Lita Vermeer Zaanland NL 67 6.26.4
10 Anette Hansen Fredericia GK DK 67 6.42.0
11 Nadinne Arend CA Turpange B 66 7.01.0
12 Carole Littinger CA Turpange B 66 7.50.0
Pernille Hannecke Allerod GK DK 66 diskw
meisjes pupillen A geb 1000 m 400 m
1 Tina Thomsen GK Troja DK 68 6.31.4
2 Corinna Schroder LG Cuxhaven D 68 6.41.0
Esther Zoomer Zaanland NL 68 2.41.2
Deborah Hinton Worcester AC GB 68 diskw
Trine Langager GK Troja DK 68 diskw
meisjes pupillen B geb 400 m
1 Tina Price Worcester AC GB 69 2.07.4
2 Laila Hansen Fredericia GK DK 2.28.1
3 Catherine v Splunter Zaanland NL 69 2.29.2
4 Hilde Hagen Zaanland NL 69 2.45.8
5 Carola Korsse Zaanland NL 69 diskw
6 Christine Kooistra de LAT NL 69 diskw
meisjes pupillen C geb 400 m
2 Sharon Tonks Bromsgrove & Redditch GB 70 2.06.3
3 Maria Ricketts Worcester AC GB 71 2.38.1
4 Bonnie Kooistra de LAT NL 73 4.02.6



Bovenkant pagina
Snelwandeloverzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.10.2006