Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Jongens pup A.2 21 mei. 18 juni. 2 juli. totaal
1 Abel Thelen Atos 1792 1766 1683 3558
2 Toby Gildemacher Atos 1540 1653 1674 3327
3 Nathan Griffioen AV23 1661 0 1615 3276
4 Lennox Aron AAC 1590 1659 1597 3256
5 Rylan Stins DEM 1599 1628 1537 3227
6 Quinten Orij Hylas 1472 1732 0 3204
7 Tibe Smit Trias 1006 1674 1515 3189
8 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 0 1577 1601 3178
9 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 1523 1547 1624 3171
10 Siem Elderenbosch AAC 1607 1560 1411 3167
11 Luke Feeke Castricum 1535 1583 1544 3127
12 Oscar Zwaal AV23 1464 1530 1532 3062
13 Niek Cornet DEM 1401 1554 1483 3037
14 Diego Panday AKU 1404 1625 0 3029
15 Collin Veraart Castricum 0 1484 1518 3002
16 Tim Visser Hylas 1543 0 1452 2995
17 Peter Balabanov Startbaan 1314 1477 1505 2982
18 Jari de Wolf Hylas 1474 1496 1347 2970
19 Faisal Daku Atos 1376 1519 1448 2967
20 Wout Overwater Lycurgus 1492 1473 1460 2965
21 Faas Thoes Trias 1129 1549 1394 2943
22 Teun van Veen Atos 1459 1475 1357 2934
23 Joshua van Spengen Atos 1455 1474 1385 2929
24 Joep Hoekstra DEM 1483 0 1433 2916
25 Emanuel de Roy van Zuydewijn Startbaan 1362 1385 1519 2904
26 Siem de Vries Phanos 1463 1434 1428 2897
27 Jathan van der Westen AV23 1480 1396 1393 2876
28 Semme Vrouwe Phanos 1382 1444 1427 2871
29 Liam Bloemsma Haarlemmermeer 1402 1449 1295 2851
30 Siem Van der Pol Phanos 1353 1442 1402 2844
31 Jesse de Vries Hollandia 1432 1399 1397 2831
32 Stijn Uijtdewilligen Castricum 1392 1402 1423 2825
33 Tom Zantinge Feniks 1442 1372 0 2814
34 Stijn Rurup Haarlem 0 1401 1404 2805
35 Bram Zoetelief Hylas 1339 1391 1377 2768
36 Merlijn van Meurs DEM 0 1437 1325 2762
37 Luka van Wens DEM 1347 1410 1264 2757
38 Lars Huveneers Atos 1383 1367 1269 2750
39 Maicah van Lammeren Startbaan 1374 1375 1268 2749
40 Octave Le tourneur d'Ison Phanos 0 1451 1293 2744
41 Julius Dalmulder AV23 1380 1265 1341 2721
42 Liam Stoffele Atos 0 1400 1308 2708
43 Lucas van Hooff DEM 1281 1395 1310 2705
44 Roy Kamper SAV 1345 1355 1266 2700
45 Anthonie Van Burk Atletiek Abcoude 1343 0 1316 2659
46 Valentijn Kleine Koerkamp Hylas 1219 1409 1235 2644
47 Luc Swagerman Lycurgus 1268 1215 1364 2632
48 Luuk van Manen AKU 1340 1289 1236 2629
49 Toon Gremmen AV23 0 1434 1193 2627
50 Louis Edixhoven AV23 0 1334 1291 2625
51 Sijvert Wajer Noordkop 1379 1228 1134 2607
52 Ruben Bekebrede Zaanland 0 1263 1343 2606
53 Thomas van Kleef Zaanland 1220 1225 1347 2572
54 Dex Zonneveld Castricum 1199 1316 1252 2568
55 Koen Brantenaar Zaanland 1335 0 1233 2568
56 Jasper Castricum Hera 1295 1267 0 2562
57 Noël Camps Castricum 1253 1305 1255 2560
58 Olli Igesz AV23 1285 1275 1254 2560
59 Luca Vis AAC 1306 1233 1169 2539
60 Mees Ponsen Startbaan 1369 1169 0 2538
61 Luuk Geven Hylas 1192 1257 1279 2536
62 Jari Reus SAV 1317 0 1200 2517
63 Yannick Jansen Hylas 1175 1300 1212 2512
64 Pepijn Kortlandt Startbaan 1302 1201 1178 2503
65 Roemer Vrolijk Startbaan 1242 1244 1159 2486
66 Sunny Mateike AV23 1310 0 1160 2470
67 Jasper Spaander Startbaan 1228 1214 1147 2442
68 Jip de Ruijter Castricum 1249 1193 1124 2442
69 Caspar Oskam AV23 1240 1191 1118 2431
70 Twan ten Have Monnickendam 0 1211 1214 2425
71 Dani Holst Zaanland 1244 1175 0 2419
72 Stach Bouwmeester Zaanland 1281 0 1132 2413
73 Mees Brouwer Haarlem 1115 0 1276 2391
74 Luka Huurman Haarlem 0 1195 1193 2388
75 Morris Hofland Startbaan 1250 0 1124 2374
76 Delano Touwslager Lycurgus 1182 1188 0 2370
77 Bjarne Schop Suomi 1195 1169 1161 2364
78 Joep Tesselaar Hera 0 1234 1129 2363
79 Thijmen Roukema Castricum 0 1286 1075 2361
80 Niek Keijning Hylas 1151 1189 1092 2340
81 Fedja Sutorius AV23 1147 1192 970 2339
82 Mink Nijlant Phanos 1063 0 1276 2339
83 Imme de Clercq Zubli AV23 1200 0 1135 2335
84 Victor Belopolskiy Phanos 0 1204 1119 2323
85 Milan Rutte Atos 1137 1161 1004 2298
86 Joris van Hoof Atos 0 1162 1100 2262
87 Sepp Hartkamp Waterland 0 1125 1135 2260
88 Dylan L'abée Castricum 1055 1203 0 2258
89 Cas Delmte DEM 1278 724 952 2230
90 Lucas Beckman Atos 1119 1109 0 2228
91 Rahul Ramrattan AV23 1043 1124 1104 2228
92 Tijs Mietes Suomi 1065 1148 0 2213
93 Niek Eveleens Hollandia 1126 1080 1080 2206
94 Younes Mors DEM 1155 0 1044 2199
95 Stefan Fictoor Hera 1121 748 1077 2198
96 Tibo Stinenbosch Startbaan 1153 1045 882 2198
97 Ewout Elink Schuurman Atletiek Abcoude 1085 0 1110 2195
98 Julian Hendrikse DEM 1109 1072 0 2181
99 Jamie Stijkel Hera 1172 941 1007 2179
100 Hugo Binkhorst Castricum 1107 1065 1044 2172
101 Onno Rurup Haarlem 0 1191 969 2160
102 Ryan Veltman Haarlemmermeer 1134 938 1008 2142
103 Rover Graaff AV23 0 1096 1038 2134
104 Lucas Visser AAC 1011 0 1051 2062
105 Yannick El Oualid Phanos 1041 0 1016 2057
106 Flynn Koomen Hollandia 1055 940 926 1995
107 Ashraf Saber AAC 0 1055 932 1987
108 Issay Fernandes AV23 1081 885 813 1966
109 Ivo Dorrestein Startbaan 911 1022 890 1933
110 Neil Willemse Phanos 0 1068 857 1925
111 Syb Hamers DEM 997 0 924 1921
112 Zev Grasman AAC 965 948 890 1913
113 Rico Gonzalez Garcia Lycurgus 986 919 926 1912
114 Dexter Rodrigues Pereira AV23 0 1007 900 1907
115 Eshy Beute Suomi 975 910 917 1892
116 Jort Heinhuis Zaanland 883 976 841 1859
117 Kaj Werkman AV23 1028 0 817 1845
118 Luca Schill Feniks 954 881 0 1835
119 Neil Arts Atos 930 873 815 1803
120 Toon Visser Haarlem 0 943 841 1784
121 Just Groeneveld Suomi 0 952 822 1774
122 Milo Lam NEA-Volharding 822 831 934 1765
123 Thijmen Roos Lycurgus 920 709 703 1629
124 Ruben Zijerveld AKU 800 789 628 1589
125 Tibbe Schmidt Phanos 0 801 765 1566
126 Levi Lam NEA-Volharding 599 719 735 1454
127 Iven Ligthart NOVA 0 1425 0 1425
128 Tijmen van Bentum DOKEV 1418 0 0 1418
129 Jaron van Bossé AAC 1411 0 0 1411
130 Yaban Mentes Startbaan 1344 0 0 1344
131 Mauro van den Berg Startbaan 1343 0 0 1343
132 Jaap Ziemer Trias 0 0 1333 1333
133 Antonie Brinkman Lycurgus 679 650 626 1329
134 Raf Govaars AV23 586 0 738 1324
135 Jason Saak Lycurgus 0 0 1314 1314
136 Boaz van Vliet Lycurgus 0 1264 0 1264
137 Constantijn Tebbe AV23 0 0 1261 1261
138 Tom Oorthuizen Castricum 1221 0 0 1221
139 Arnav Chaubey Startbaan 0 679 537 1216
140 Jayden Stolwijk AKU 0 0 1216 1216
141 Aron De Boer Waterland 0 1203 0 1203
142 Koen Pronk NOVA 0 1154 0 1154
143 Trevor de Kom AV23 0 0 1120 1120
144 Jim van der Kloet Waterland 0 0 1104 1104
145 Sven Dingerdis Trias 467 0 612 1079
146 Tim Hudig Atos 1078 0 0 1078
147 Gijs van Kordenoordt Zaanland 1077 0 0 1077
148 Teun Dekker Hollandia 0 1075 0 1075
149 Nathan Scheele AAC 1073 0 0 1073
150 Mats Olfers Zaanland 0 0 1031 1031
151 Mees Kok Noordkop 0 1003 0 1003
152 Ids Boonstra Noordkop 0 994 0 994
153 Mink Janmaat Phanos 952 0 0 952
154 Liam Matthew Durbin Startbaan 0 823 0 823
155 Robbie Wright AAC 783 0 0 783
156 Vihaan Bajpai Startbaan 779 0 0 779
157 Viggo Taanman Waterland 0 738 0 738

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 09.07.2022