Pupillen competitie regio 1-3-4
18 juni 2022
Santpoort-Noord
Org: Suomi

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pupil A2 60m Kogel Ver Punten
1 Lennox Aron AAC 9.28 6.86 4.43 1659
2 Rylan Stins DEM 9.70 8.36 4.22 1628
3 Siem Elderenbosch AAC 9.07 6.70 3.79 1560
4 Niek Cornet DEM 9.43 7.49 3.86 1554
5 Merlijn van Meurs DEM 9.52 5.90 3.82 1437
6 Luka van Wens DEM 10.09 7.29 3.73 1410
7 Stijn Rurup Haarlem 9.69 6.13 3.71 1401
8 Lucas van Hooff DEM 9.68 5.28 3.94 1395
9 Luca Vis AAC 10.07 6.04 3.20 1233
10 Luka Huurman Haarlem 10.48 5.48 3.48 1195
11 Onno Rurup Haarlem 10.42 5.20 3.51 1191
12 Bjarne Schop Suomi 10.50 5.91 3.23 1169
13 Tijs Mietes Suomi 10.07 4.10 3.43 1148
14 Julian Hendrikse DEM 10.90 5.09 3.28 1072
15 Ashraf Saber AAC 10.93 6.09 2.89 1055
16 Just Groeneveld Suomi 11.39 5.19 2.95 952
17 Zev Grasman AAC 11.08 4.72 2.90 948
18 Toon Visser Haarlem 11.72 5.68 2.93 943
19 Eshy Beute Suomi 11.19 4.73 2.77 910
20 Cas Delmte DEM 11.10 DNS 3.40 724
Jongens Pupil A1 60m Bal Hoog Punten
1 Kevin Vliegenthart AAC 9.63 26.58 1.30 1503
2 Justin Boumann Suomi 9.39 21.05 1.05 1289
3 Ishant Ram AAC 10.15 23.03 1.05 1193
4 Lex Dammen kav Holland 10.55 23.62 1.00 1106
5 Senne Berkhout Suomi 10.29 18.42 1.00 1072
6 Jurre Butter DEM 11.16 16.71 1.15 1039
7 Loek Paree DEM 10.65 16.04 1.05 1022
8 Yens Van der Pol Suomi 10.12 12.48 1.00 1001
9 Sil Oostveen kav Holland 10.94 16.38 1.05 989
10 Kevin Schouten Suomi 11.02 16.75 1.00 948
11 Stijn van Etten DEM 11.07 16.32 1.00 934
12 Sem Veenstra Suomi 11.06 13.86 1.05 933
13 Arda Kievoet DEM 11.27 15.65 1.00 899
14 Silvio de Korte AAC 11.70 20.21 0.95 881
15 Bram Teengs Suomi 11.72 15.15 1.00 839
16 Roan de Goeij kav Holland 12.26 14.54 1.00 771
17 Ilias Akhnikh AAC 11.88 16.33 0.90 767
18 Fabian van Holland kav Holland 11.93 14.21 0.95 764
19 Jim de Jong kav Holland 11.54 18.00 0.80 758
20 Lars Doekhie AAC 10.98 12.09 0.80 729
21 Thijs Knaap DEM 11.82 10.23 0.95 704
22 Vince de Wit DEM DNS 23.27 0.95 668
23 Lars Borstel Suomi 12.05 13.50 0.80 630
Jongens Pupil B 40m Bal Ver Punten
1 Pepijn van Kempen Suomi 6.95 16.15 3.21 1182
2 Rune Gerritze Haarlem 7.18 21.10 3.01 1165
3 Dex Vinken kav Holland 7.30 15.80 3.18 1097
4 Samuel van Burk Atletiek Abcoude 7.65 23.40 2.77 1056
5 Thomas Dijkdrenth Suomi 7.32 14.72 2.94 1027
6 Flynn Broer AAC 7.64 14.22 2.98 965
7 Mats van Burk Suomi 7.62 13.31 2.96 949
8 Mats Moerkerk kav Holland 7.92 18.16 2.84 948
9 Elte de Wit AAC 7.63 10.42 3.21 944
10 Jurre Visser AAC 7.82 13.13 3.07 932
11 Tobias Limonard AAC 8.17 12.76 3.06 864
12 Br‚n Laurent AAC 8.38 14.98 2.85 826
13 Julian van Kaam Suomi 7.86 10.61 2.54 772
14 Ardjuna Elderenbosch AAC 8.37 10.27 2.81 736
15 Wybe Visser AAC 8.78 13.54 2.51 675
16 Stijn Dijkdrenth Suomi 8.47 9.98 2.54 661
17 Lukas Noordzij Suomi 8.61 10.18 2.57 650
18 Levi van Tunen DEM 8.49 9.83 2.33 613
19 Jonas Verkaik kav Holland 8.82 11.39 2.18 565
20 DaniŽl Voorhout kav Holland 8.50 7.20 2.33 554
21 Stig van Zon kav Holland 8.56 6.82 2.41 552
Jongens Pupil C 40m Bal Ver Punten
1 Luck Hurkmans kav Holland 7.25 25.77 3.00 1210
2 Ryan Dwars DEM 8.43 27.37 3.04 1028
3 Timo Schram DEM 8.06 18.69 3.19 1003
4 Djayce Stins DEM 7.91 19.42 2.93 986
5 Auke Bouwman kav Holland 8.33 22.88 2.94 967
6 Tygo van der Poel kav Holland 7.93 19.19 2.83 960
7 Kick Bergsma kav Holland 7.93 11.73 3.13 900
8 Kasper Satink kav Holland 8.15 17.08 2.72 870
9 Liam Markus DEM 8.72 20.86 2.67 827
10 Ivar Booden Suomi 8.17 12.08 2.73 786
11 Xander Zwart Suomi 8.18 7.96 2.63 681
12 Soufian Taki AAC 8.51 7.76 2.69 638
13 Liam Smid Suomi 9.26 15.65 2.32 607
14 Nolan Bais Haarlem 8.79 10.63 2.43 605
15 Dex Delmte DEM 9.21 11.25 2.52 579
16 Chiel van Duijnen DEM 9.33 12.02 2.18 510
Jongens Pupil Mini 40m Bal Ver Punten
1 Kai Kolder DEM 8.04 22.29 2.98 1014
2 Marco Boumann Atletiek Abcoude 7.69 15.86 2.80 946
3 Maurits Popping Atletiek Abcoude 7.91 15.58 2.91 924
4 Samuel Westdijk kav Holland 7.94 13.98 2.68 847
5 Jason Liemburg DEM 8.23 15.31 2.61 807
6 Evan Kramer DEM 8.18 14.79 2.35 755
7 Finn Nakken DEM 9.08 16.77 2.41 667
8 Mika Warmerdam DEM 8.03 8.14 2.37 658
9 Joaquim Vleeskruijer kav Holland 8.44 9.25 2.51 644
10 Jules Hoogewerf kav Holland 8.77 11.82 2.43 630
11 Max Commandeur Aalsmeer 8.65 5.65 2.50 527
12 Kajus Kreyzer AAC 8.89 7.27 2.03 440
13 Gianni Sotera DEM 9.16 5.44 2.08 368
14 Dominiek van Burk Atletiek Abcoude 9.75 13.00 1.31 323
15 Wik Sprengers DEM 10.11 6.87 2.06 289
16 Rupert Siedle Aalsmeer 10.28 10.36 1.35 217
Meisjes Pupil A2 60m Kogel Ver Punten
1 Kyra de Ruijter DEM 10.15 7.91 3.84 1457
2 Ilse Oosterbroek kav Holland 9.71 6.68 3.68 1425
3 Naomi Hak Suomi 10.30 5.51 3.53 1232
4 Noa Strikwerda DEM 10.20 4.54 3.44 1163
5 Lisa Molenaar Suomi 10.28 4.31 3.54 1155
6 Loes Thomas kav Holland 10.32 5.06 3.30 1153
7 ZoŽ Brink DEM 10.90 6.34 3.26 1148
8 Renske Krom DEM 10.88 5.60 3.16 1085
9 Lotte de Graaf DEM 10.70 4.96 3.13 1059
10 Lia Morsen DEM 10.72 3.78 3.16 978
11 Iris Satink kav Holland 11.45 5.57 2.89 958
12 Sofie Hoenson DEM 11.09 4.95 2.84 951
13 Julia Both Suomi 11.16 5.25 2.74 942
14 Emi Satink kav Holland 11.18 4.81 2.87 936
15 Lotte de Boer kav Holland 11.44 4.90 2.96 929
16 Dominique Woning DEM 11.88 5.93 2.82 919
17 Saar van Assouw kav Holland 11.59 3.84 2.90 822
18 Olivia van den Bos Suomi 11.35 3.12 2.94 799
19 Mira Stehouwer Suomi 12.70 4.82 2.48 694
20 Feline Tasseron Suomi 11.91 3.66 2.39 671
21 Madelief Kos DEM 12.29 4.06 2.35 654
Meisjes Pupil A1 60m Bal Hoog Punten
1 Silke Potma DEM 10.11 18.96 1.20 1253
2 Ruby Kolder DEM 10.52 22.72 1.00 1099
3 Marika de Jong AAC 10.50 16.39 1.10 1085
4 Liv Janssen DEM 10.82 14.12 1.20 1078
5 Anna Letort Haarlem 10.60 13.23 1.15 1055
6 Elena Hogendoorn Haarlem 10.17 10.85 1.10 1037
7 Sarah van Hooff DEM 10.44 12.81 1.10 1034
8 Pam Oliander DEM 10.85 14.34 1.10 1005
9 Amina Nait el ghazi AAC 10.90 19.16 1.00 999
10 Phileine Zeelenberg kav Holland 10.67 14.07 1.05 988
11 Lieke Schelling kav Holland 10.63 10.80 1.10 971
12 Sienna Groen DEM 10.61 11.50 1.05 950
13 Marit van Essen DEM 10.27 12.24 0.95 939
14 Kaat de Vries Aalsmeer 10.96 12.96 1.05 930
15 Krystl Zwart Suomi 10.57 11.49 1.00 918
16 Mia Doeven kav Holland 11.22 13.97 1.05 915
17 Saar Bijsterbosch kav Holland 11.00 12.28 1.05 913
18 Isis Plooijer kav Holland 10.55 10.70 1.00 906
19 Juliette Meyer-Luesink Suomi 10.61 10.73 1.00 899
20 Emma Booden Suomi 11.07 11.06 1.05 881
21 Lisa van den Berg AAC 11.59 9.17 0.95 709
22 Anouk Haan Suomi 12.73 12.40 0.95 652
23 Fiene Van Wetering Suomi 12.42 9.35 0.95 624
24 Janne Joosten kav Holland DNS DNS 0.95 306
Meisjes Pupil B 40m Bal Ver Punten
1 Fien Middelkoop Aalsmeer 7.36 15.22 3.25 1090
2 Emma Scholder DEM 7.50 17.25 3.10 1063
3 Sophia Kalf Suomi 7.41 15.39 3.15 1062
4 Sofia Boukhari AAC 7.18 13.67 2.93 1036
5 Sophie Yeh kav Holland 7.59 18.06 2.82 1002
6 Bente de Pijper Atletiek Abcoude 7.42 11.94 3.10 991
7 Lahna Barnhoorn DEM 7.62 13.78 3.08 981
8 Mara Algera kav Holland 7.57 11.99 2.86 915
9 Lara Ooms kav Holland 7.60 10.64 2.84 880
10 Thirza Balkenende kav Holland 7.93 14.78 2.74 874
11 Marise Krom DEM 8.42 18.01 2.81 859
12 Ruby van der Kolk DEM 7.90 11.69 2.73 824
13 Yana Joor Suomi 7.88 9.35 2.76 787
14 Eva Zwanenburg Suomi 8.20 10.54 2.88 782
15 Lexie Zwarthoed DEM 8.61 13.66 2.49 698
16 Lorah Grasman AAC 8.35 8.91 2.63 675
17 Robine Tjeenk Willink Haarlem 8.81 11.10 2.18 561
Meisjes Pupil C 40m Bal Ver Punten
1 Meis Zeelenberg kav Holland 7.59 14.92 2.90 970
2 Milou de Wit DEM 7.88 11.01 2.86 840
3 Guusje Mijnlieff kav Holland 7.71 8.34 2.97 839
4 Tirza de Ruijter DEM 8.19 14.42 2.77 830
5 Jolet Potma DEM 7.83 9.15 2.91 822
6 Jasmijn Lokkerbol DEM 8.00 9.46 2.59 736
7 Hidaya Saber AAC 8.42 7.79 2.68 650
8 Ana Sofia Stuppek DEM 8.75 9.14 2.61 617
9 Nynke Visser Haarlem 8.40 7.92 2.47 614
10 ViŽnne van der Linde kav Holland 8.82 10.34 2.35 579
11 Fenna Blaauw Atletiek Abcoude 9.17 13.03 2.32 576
11 Pleuni Duineveld DEM 8.33 6.78 2.36 576
13 Sophie Klaasen Suomi 8.87 9.99 2.20 535
14 Marit van den Born Haarlem 8.77 7.09 2.14 475
15 Megan Ruijgvoorn Suomi 8.70 7.51 2.04 474
Meisjes Pupil Mini 40m Bal Ver Punten
1 Lauren Goedhart kav Holland 7.92 11.82 2.47 770
2 Jasmijn Roelse Suomi 8.22 10.41 2.47 695
3 Isa De Pijper Atletiek Abcoude 7.98 5.56 2.45 620
4 Olivia Van den Berg Aalsmeer 8.63 9.90 2.43 613
5 Steffi Smit Atletiek Abcoude 8.23 8.55 2.19 598
6 Tess Meijer DEM 8.54 9.65 2.21 577
7 Yara Rwebangira DEM 8.59 8.67 2.24 556
8 Silvie Blaauw Atletiek Abcoude 8.89 8.78 2.33 533
9 Tara Berkhout kav Holland 8.68 6.20 2.27 492
10 Sylvie Smit Atletiek Abcoude 8.72 4.75 2.09 411
11 Elise Veenstra Suomi 9.24 7.22 2.10 407
12 Meike Bouwman kav Holland 8.87 6.03 2.00 406
13 Laura Sotera DEM 9.16 7.00 2.02 395
14 Anna Hulleman Atletiek Abcoude 8.73 5.77 1.86 392
15 Evi Vermeulen Atletiek Abcoude 9.25 7.64 1.76 347
16 Rixt de Wit AAC 9.42 6.40 1.99 343
17 Eva van Hooff DEM 9.66 7.34 1.47 232
18 Noor De Pijper Atletiek Abcoude 10.43 4.39 DNS 60

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.06.2022