Finale Pupillen competitie regio 1-3-4
25 september 2021
Amstelveen
Org: Startbaan

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens pupillen A2 Vereniging 60 mtr Kogel Hoog Totaal
1 Dante Cronie AV Trias 8,97 8,18 1,45 1867
2 Alex van Eldik AV Hollandia 9,03 8,60 1,35 1795
3 Guus Hoekstra DEM 9,55 8,55 1,35 1699
4 Jeremiah Bentoh AV Atos 9,07 7,85 1,25 1675
5 Mees van der Loo AV Hera 9,28 7,85 1,30 1672
6 Leon den Ouden AV Startbaan 9,27 8,39 1,25 1667
7 Koen Niessink AV Lycurgus 9,45 7,62 1,35 1666
8 Milan Franco AV Startbaan 8,86 6,95 1,25 1665
9 Stijn van Oppens AV NEA-Volharding 9,69 8,86 1,30 1655
10 Kyan Swart AV Lycurgus 9,39 6,86 1,35 1635
11 Liam Verduin AV Castricum 9,33 6,67 1,35 1633
12 Cian Mc Glone AV Castricum 9,55 7,70 1,30 1617
13 Stijn de Boer AV Lycurgus 9,60 7,18 1,35 1617
14 Dave Visser AV Hollandia 9,54 6,84 1,35 1607
15 Finn Bakker AV 1923 9,95 9,02 1,25 1586
16 Duco Verhoeven AV Atos 9,35 6,48 1,30 1582
17 Lars Potma DEM 9,66 6,99 1,30 1559
18 Felix Kuil DEM 9,50 6,98 1,25 1549
19 Jamie Elfers AV Hollandia 9,27 6,09 1,25 1537
20 Duuk Doesburg DEM 9,25 7,29 1,15 1537
21 Maximilian van Buren AV Startbaan 9,69 7,12 1,25 1525
22 Robin Bogaard AV 1923 9,38 6,75 1,20 1520
23 Stan Happe AV Hera 9,89 8,19 1,20 1515
24 Senne de Vries AV Hera 9,73 7,32 1,20 1494
25 Ruby Steenbrugge AV Lycurgus 9,59 6,63 1,20 1477
26 Ian Van Uytrecht AV Startbaan 9,63 6,41 1,20 1457
27 Tygo van Rijn AV Hera 9,50 6,55 1,15 1450
28 Mohammed Abdirahmaan DEM 9,64 6,95 1,15 1450
29 Thimme Molleman AV Startbaan 9,76 7,27 1,15 1449
30 Lucas Koopman AV Lycurgus 9,62 6,76 1,15 1443
31 Mike Heuverkamp AV Hollandia 9,82 5,73 1,20 1384
32 Boris Maussen AV Atos 10,13 6,71 1,15 1359
33 Jason Schokker AV Atos 9,15 6,89 0,90 1349
34 Kjell Oudegeest AV Castricum 10,21 6,98 1,10 1326
35 Hugo de Rijk AV 1923 10,23 6,98 1,10 1323
36 Milan Ansari AV Castricum 10,45 6,47 1,15 1299
37 Koen Petersen AV Hera 10,22 5,89 1,15 1296
38 Nio Bril AV Hollandia 10,24 5,66 1,15 1279
39 Toon Meerman AV Atos 11,05 5,96 1,15 1187
40 Hidde van Zanen AV 1923 10,46 5,19 1,10 1180
Meisjes pupillen A2 Vereniging 60 mtr Kogel Hoog Totaal
1 Eline van Langen SAV 8,81 9,74 1,30 1858
2 Cassidy Hilgerink AV Hera 9,23 9,73 1,30 1777
3 Emmanuella Amani AKU 9,34 7,12 1,45 1741
4 Noa Popot AV Castricum 8,79 7,86 1,20 1693
5 Veere Willems Phanos 9,57 8,21 1,30 1641
6 Sara Pot AV NOVA 9,46 7,33 1,30 1612
7 Sterre Rotthier AV Hylas 9,33 6,21 1,30 1569
8 Ilse Boumans AV Hera 9,44 7,80 1,20 1568
9 Sanne Castricum AV Hera 9,63 7,35 1,25 1548
10 Fay Gouma AV Lycurgus 9,88 7,14 1,30 1533
11 Zonne de Vries AV 1923 9,50 6,46 1,20 1482
12 Ceylin Sarikaya DEM 9,64 6,69 1,20 1472
13 Xanthe Kappe SAV 9,50 7,52 1,10 1470
14 Gioia Pierik AV Startbaan 9,67 5,88 1,25 1455
15 Isis de Lange AV Lycurgus 9,67 6,30 1,20 1443
16 Youssra Errachidi AAC 9,49 6,37 1,15 1442
17 Indy van den Berg AV NOVA 9,76 5,91 1,25 1442
18 Lea Rosic DEM 9,66 6,06 1,20 1431
19 Yinthe Smit AV Lycurgus 10,07 5,84 1,30 1425
20 Nina Wenners SAV 9,92 7,25 1,15 1422
21 Laurine Siblesz AV 1923 9,75 5,50 1,25 1417
22 Nynke Veen AKU 9,82 6,16 1,20 1411
23 Lisa Slijkerman AV NOVA 9,95 7,68 1,10 1406
24 Laura Wiering AV 1923 9,40 6,70 1,05 1403
25 Marente Vlaar AV 1923 9,50 5,75 1,15 1401
26 Amara Blondeau AKU 9,81 5,87 1,20 1395
27 Fiene Besseling SAV 9,82 7,02 1,10 1389
28 Lana van der Klooster DEM 10,17 6,56 1,20 1381
29 Maya Bijron AV NEA-Volharding 9,23 4,21 1,20 1380
30 Pien Koenen AV Lycurgus 9,88 7,00 1,10 1379
31 Maartje Rol AV NEA-Volharding 10,13 6,37 1,20 1376
32 Naomi Keteku AKU 10,06 6,60 1,15 1363
33 Mara Tijsterman AV Lycurgus 9,80 5,77 1,15 1353
34 Jinte Huibers AV NOVA 9,50 5,15 1,05 1289
35 Filiz Ozhazinedar AV Hera 9,79 5,80 1,05 1283
36 Sofia Kes DEM 10,39 5,67 1,15 1257
37 Lenthe van Ewijk AV 1923 9,83 5,15 1,05 1235
38 Meike Huiberts AV NEA-Volharding 10,55 5,94 1,10 1216
39 Frederique Meurs AV NEA-Volharding 10,56 4,32 1,20 1179
40 Stella van der Geest DEM 10,89 5,37 1,05 1097
41 Romy van Wonderen AV NOVA 10,75 4,42 1,05 1051
42 Arantxa Ligtvoet AKU 11,43 4,72 1,05 987
43 Jennifer Kok SAV 11,64 4,63 1,00 920
Jongens pupillen A1 Vereniging 60 mtr Bal Ver Totaal
1 Abel Thelen AV Atos 9,32 28,41 4,14 1562
2 Quinten Orij AV Hylas 9,25 28,14 3,96 1535
3 Toby Gildemacher AV Atos 9,45 26,92 4,15 1523
4 Wout Overwater AV Lycurgus 9,52 21,12 4,40 1486
5 Laurens Rodriquez AV NEA-Volharding 9,23 20,71 4,15 1481
6 Nathan Griffioen AV 1923 9,44 22,12 4,03 1440
7 Luke Feeke AV Castricum 9,67 29,40 3,77 1439
8 Rylan Stins DEM 9,69 21,23 4,28 1436
9 Lennox Aron AAC 9,41 20,21 4,09 1430
10 Siem Elderenbosch AAC 8,97 15,46 4,04 1429
11 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 9,53 26,18 3,70 1411
12 Faisal Daku AV Atos 9,65 23,29 3,88 1390
13 Stijn Uijtdewilligen AV Castricum 9,68 25,37 3,72 1380
14 Collin Veraart AV Castricum 9,77 23,52 3,83 1363
15 Jordan Woerdings AV Feniks 9,83 28,13 3,53 1351
16 Joep Hoekstra DEM 9,99 27,34 3,66 1343
17 Roy Bakker DEM 9,79 21,83 3,82 1336
18 Siem Van der Pol Phanos 9,55 19,18 3,74 1322
19 Tom Zantinge AV Feniks 9,98 24,01 3,60 1290
20 Teun van Veen AV Atos 10,01 21,97 3,75 1289
21 Elaijh Groenbast AV Feniks 9,94 23,50 3,58 1286
22 Niek Cornet DEM 9,99 23,61 3,61 1286
23 Merlijn van Meurs DEM 9,55 15,55 3,76 1271
24 Toon Gremmen AV 1923 9,84 23,33 3,42 1268
25 Jathan van der Westen AV 1923 9,99 21,29 3,59 1251
26 Luca Vis AAC 10,34 26,11 3,46 1235
27 Bram Zoetelief AV Hylas 10,45 21,89 3,75 1224
28 Valentijn Kleine Koerkamp AV Hylas 10,08 20,56 3,51 1211
29 Lars Huveneers AV Atos 10,34 24,19 3,43 1205
30 Jari de Wolf AV Hylas 10,15 20,79 3,43 1188
31 Tom Oorthuizen AV Castricum 10,01 20,53 3,24 1167
32 Stijn de Jager AV Feniks 10,91 26,64 3,45 1162
33 Mink Nijlant Phanos 10,42 20,60 3,48 1156
34 Julius Dalmulder AV 1923 10,31 23,06 3,18 1145
35 Olli Igesz AV 1923 10,36 25,57 2,99 1132
36 Siem de Vries Phanos 10,16 16,73 3,31 1103
37 Hugo Binkhorst AV Castricum 10,92 20,43 3,39 1069
38 Victor Belopolskiy Phanos 10,63 18,33 3,17 1032
39 Yannick Jansen AV Hylas 10,85 16,29 3,33 1005
40 Jelani Enting AAC 10,71 14,37 3,27 980
41 Ashraf Saber AAC 11,13 15,31 3,01 889
42 Kebron Fromegne Nomenya AV Feniks 12,41 19,97 2,61 737
Meisjes pupillen A1 Vereniging 60 mtr Bal Ver Totaal
1 Benthe de Jong AV 1923 8,87 20,74 4,38 1596
2 Chiara Bernard AV 1923 9,13 21,22 4,00 1476
3 Naomi Tol AV Edam 9,50 23,50 4,05 1452
4 Merle Wolthuis AV Startbaan 9,46 19,11 4,16 1421
5 Salyshia Reemnet AV Feniks 9,42 20,14 3,85 1380
6 Robin Otto AV Trias 9,33 16,94 3,93 1365
7 Pueblita Renfurm SAV 9,46 18,03 3,86 1345
8 Rosalie Brown Phanos 9,66 21,14 3,77 1337
9 Eva Wysny Phanos 9,49 18,10 3,78 1325
10 Anniek Maddox AV 1923 10,30 23,36 3,86 1286
11 Melody Nillesen AV Zaanland 9,62 19,09 3,61 1284
12 Fileine Kawohl AV Startbaan 9,90 19,72 3,70 1266
13 Sanne de Nijs AV Hylas 9,60 16,35 3,70 1263
14 Olivie Mensing van Charante AV 1923 9,82 19,56 3,60 1255
15 Evy van der Steen AV Trias 9,65 17,65 3,54 1243
16 Jade Kamps AV Hylas 9,75 15,65 3,74 1235
17 Ziva Lansdaal AV Startbaan 9,77 18,77 3,38 1208
18 Tess Dekkers AV Lycurgus 9,74 13,83 3,65 1190
19 Ronja Schuurman AV 1923 10,07 14,84 3,80 1184
20 Adrianna Wasch AV Startbaan 10,02 19,00 3,43 1182
21 Julia Karreman SAV 9,55 15,01 3,18 1146
22 Lauren Gerritsen AV Startbaan 10,69 25,45 3,22 1131
23 Sophie Seijsener AV Hylas 9,81 11,12 3,58 1116
24 Mia Braun Phanos 10,28 14,32 3,60 1105
25 Steffi van Heusden AV Trias 10,02 12,94 3,49 1098
26 Eline Oppewal AV Zaanland 10,10 14,31 3,42 1096
27 Sylke Hidding AV Hylas 10,22 15,44 3,40 1092
28 Julia Boekhout AV Lycurgus 10,33 17,86 3,28 1089
29 Vada den Haas AV Lycurgus 10,27 18,67 3,14 1082
30 Jasmine de Haas SAV 10,76 20,28 3,36 1080
31 Nyah Mckeown AV Lycurgus 10,18 13,24 3,24 1029
32 Anna Keeman SAV 10,27 12,08 3,40 1028
33 May Blank AV Zaanland 10,36 13,42 3,32 1023
34 Georgia Small Phanos 10,64 15,25 3,32 1014
35 Lynn Hoogendijk SAV 10,80 18,20 3,12 998
36 Soraya Bakhuis AV Lycurgus 10,54 17,92 2,71 946
37 Annemijn Post AV Zaanland 10,75 10,56 3,19 890
38 Liv van Veen AV Zaanland 10,60 11,39 3,01 890
39 Amina Kacen Phanos 10,87 13,62 2,94 880
40 Liz van Schagen AV Trias 10,80 11,51 3,01 865
41 Sara Vendel AV Trias 10,87 11,52 2,83 821
Jongens pupillen B Vereniging 40 mtr kogel Ver Totaal
1 Lex Bijlmer AV 1923 6,41 7,31 4,06 1707
2 Thom Snoek AV 1923 6,52 6,65 4,23 1674
3 Louis Teng AV Startbaan 6,42 6,54 3,90 1628
4 Kevin Vliegenthart AAC 6,58 6,88 3,85 1597
5 Brydan Rijkaard AV Feniks 6,53 7,54 3,57 1591
6 Julian Gewargis AV Startbaan 6,59 6,93 3,64 1556
7 Jahvene Bentoh AV Atos 6,61 6,13 3,77 1529
8 Roel Verlaan AKU 6,80 6,93 3,72 1521
9 Fender Jong SAV 6,64 6,11 3,76 1518
10 Rjay Oboh AV Atos 6,69 5,67 3,66 1458
11 Noah Franco AV Startbaan 6,77 5,87 3,65 1450
12 Lamar Wietzes AV Atos 7,02 7,00 3,47 1425
13 Sten Verdegaal AV 1923 7,02 6,34 3,65 1422
14 Djowan Taylor AV Hylas 6,86 5,44 3,63 1397
15 Dilaz Rojer AV Hylas 6,86 5,08 3,62 1372
16 Tim Obdam AV Hollandia 6,85 5,21 3,45 1348
17 Thymen Tijsterman AV Lycurgus 6,98 5,09 3,55 1331
18 Tom Neuvel SAV 6,82 5,70 3,17 1331
19 Roan Grootenboer AV Atos 6,90 4,98 3,42 1316
20 Stijn Van Bochove AV Startbaan 6,98 4,85 3,54 1313
21 Henlo Marais AV Startbaan 7,11 5,45 3,47 1310
22 Lars Pouw AV Lycurgus 7,00 4,68 3,51 1290
23 Gillis Willems AV Hylas 7,07 4,93 3,42 1274
24 Mike van Ettinger AKU 7,20 5,19 3,25 1230
25 Brettley Onos SAV 7,00 5,15 3,00 1220
26 Julius Havik AV Atos 7,61 6,23 3,27 1219
27 Lode Prins AV 1923 7,13 5,28 3,08 1217
28 Jack Bruijn SAV 7,23 5,77 3,00 1212
29 Kay van den Heuvel AV Hylas 7,23 4,25 3,46 1200
30 Finn Bakker AKU 7,39 4,00 3,31 1119
31 Ernst Pijper AV Hylas 7,45 4,68 3,07 1109
32 Guus Swart SAV 7,48 4,41 3,09 1088
33 Ruben Raadschelders AKU 7,23 3,88 2,97 1074
34 Vincent Bakker AV Lycurgus 7,64 4,74 2,97 1057
35 Just Herssevoort AV Lycurgus 7,45 4,28 2,94 1054
36 Enzo Kemerink AV Lycurgus 7,63 4,08 3,00 1017
37 Bodhi Welzijn AV Hollandia 7,85 4,39 3,03 1006
38 Yari Pedro AV 1923 7,72 3,88 2,98 981
39 Tristan Sas AV Hollandia 7,66 3,79 2,56 901
40 Thijs van Diemen AKU 7,91 4,23 2,47 872
41 Mikai Temme AV Hollandia 8,06 4,15 2,51 849
Meisjes pupillen B Vereniging 40 mtr kogel Ver Totaal
1 Roos Gaasbeek AV 1923 7,05 5,74 3,69 1386
2 Silke Potma DEM 6,97 5,21 3,75 1381
3 Gi-Angely Valmont AV NEA-Volharding 7,20 6,58 3,54 1375
4 Aynalem Tesfaye AV Zaanland 6,94 5,04 3,50 1327
5 Suzanne Regelink AV Startbaan 6,93 5,11 3,40 1314
6 Fae Tuijn AV Castricum 6,88 4,83 3,39 1304
7 Lotte Slagter SAV 6,84 4,59 3,40 1298
8 Emelie PattiwaŽl v Westerloo AV Startbaan 7,10 4,70 3,62 1291
9 Eva Meijerink SAV 7,23 4,77 3,64 1273
10 Emmelie de Groot AV Hylas 7,00 4,34 3,22 1208
11 Eline de Wit SAV 7,30 4,37 3,52 1207
12 Jordan Samuel AV Hera 7,22 4,73 3,30 1205
13 Liv Janssen DEM 7,45 4,41 3,61 1198
14 Tess Hartensveld AV Castricum 7,15 4,32 3,32 1194
15 Aukje Moeskops AV Hylas 7,27 4,65 3,14 1157
16 Nika Lakerveld AV Startbaan 7,36 4,24 3,31 1143
17 Mia Doeven KAV Holland 7,29 4,41 3,14 1136
18 Saar Tukker AV 1923 7,38 4,74 3,08 1129
19 Phileine Zeelenberg KAV Holland 7,33 4,31 2,99 1091
20 Kiki Conijn KAV Holland 7,55 5,20 2,83 1077
21 Lois Walraven AV Startbaan 7,51 4,34 3,03 1065
22 Pam Oliander DEM 7,51 4,49 2,95 1060
23 Yinte Roeper AV Hera 7,10 3,55 2,87 1055
24 Naomi Kok SAV 7,66 4,17 3,15 1048
25 Elin Rotthier AV Hylas 7,71 4,18 3,15 1040
26 Rosa Yang DEM 7,73 4,36 3,08 1035
27 Ashlynn Yard AV Hera 7,61 4,84 2,79 1033
28 Eva van Weenen AV Castricum 7,53 4,06 2,99 1032
29 Anna Hoogendijk SAV 7,80 4,35 3,13 1031
30 Philine Valentijn AV Hylas 7,59 3,90 3,08 1027
31 Lieve Jawetz AV Startbaan 7,21 3,39 2,79 1003
32 Fay Bergfeld AV Castricum 7,51 3,72 2,85 982
33 Lisa Lukasiak AV Hera 7,56 3,82 2,83 977
34 Marit van Essen DEM 7,62 4,20 2,74 975
35 Isis Plooijer KAV Holland 7,58 3,88 2,70 951
36 Janne Joosten KAV Holland 7,72 3,50 2,70 895
37 Roos Bekker AV Castricum 7,66 3,10 2,78 889
38 Emily van Hove AV 1923 7,73 2,83 2,95 886
39 Evi Baltzer AV 1923 8,02 3,82 2,62 852
40 Tess Fenger AV 1923 7,84 3,79 2,42 840
41 Valerie Kosse AV Hylas 8,35 2,77 2,56 699
Jongens pupillen C Vereniging 40 mtr Bal Ver Totaal
1 Jip Hofmijster AKU 7,00 22,87 3,67 1360
2 Logan Kroon AV Monnickendam 6,95 24,53 3,49 1356
3 Mason Gysbertha AV Hylas 6,88 23,06 3,36 1327
4 Rayan Veening AV 1923 7,00 22,71 3,17 1257
5 Noel Sinkeldam AV Lycurgus 7,34 25,07 3,21 1225
6 Felix Achterberg AV Castricum 7,33 21,05 3,34 1200
7 Nathan van der Werf AV Hylas 7,49 24,43 3,14 1173
8 Tom de Ruijter AV Castricum 7,36 20,76 3,23 1168
9 Joes Bar AKU 7,28 15,79 3,36 1137
10 Thor Koning AV Atos 7,74 25,86 3,07 1130
11 Duy Hoang AV Atos 7,30 17,89 3,14 1121
12 Jimi van Dongen AV Atos 7,60 24,90 2,93 1116
13 Jent de Reuver AV Castricum 7,70 25,18 2,97 1109
14 Alexander Achterberg AV Startbaan 7,66 25,48 2,88 1102
15 Pieter Beijer AV Startbaan 7,71 22,68 3,10 1101
16 Jordan Cairo AV Feniks 7,24 21,06 2,75 1100
17 William Gavin Thornton AV Startbaan 7,23 16,48 3,06 1098
18 Olivier Vink AV 1923 7,25 14,88 3,08 1072
19 Manuel Berroa Mateo AV Castricum 7,56 18,23 3,08 1063
20 Jens Teule AV Hylas 7,64 17,37 3,08 1035
21 Aiden Vlaanderen AV Startbaan 7,47 13,02 3,25 1031
22 Huub le Mair AV Castricum 7,19 12,03 2,93 1005
23 Michael Lankhaar AV Atos 7,94 21,09 2,91 1001
24 Santiago Di Mondo AV Startbaan 7,42 11,88 3,15 1000
25 Maxwell Biseswar AV Feniks 7,41 15,40 2,82 996
26 Finn Geven AV Hylas 7,65 16,83 2,93 995
27 Max Lentink AAC 7,88 22,16 2,58 959
28 Ivan Leeuwerink AV 1923 7,70 16,32 2,83 958
29 Bram van der Lee AKU 7,77 15,15 2,95 950
30 Nea Mulder AV Hylas 7,48 11,48 2,86 923
31 Mats Rouwhorst AAC 8,10 18,24 2,81 913
32 Noah van der Zande AV 1923 7,65 13,46 2,79 912
33 Stijn Heemskerk AKU 7,67 13,97 2,73 905
34 Hugo Cabral AAC 7,98 16,49 2,72 889
35 Mozes Fatah AV Atos 8,09 14,01 2,95 877
36 Thijs van Putten AKU 8,19 13,77 2,76 818
37 Tobias Limonard AAC 8,23 13,78 2,55 770
38 Elijah Reemnet AV Feniks 8,28 12,34 2,40 707
39 Adam Abri AV 1923 8,51 14,02 2,35 691
40 Samuel de Korver AV Feniks 9,05 7,05 1,88 384
41 Ardjuna Elderenbosch AAC DNS 9,33 NM 0
Meisjes pupillen C Vereniging 40 mtr Bal Ver Totaal
1 Victory Okanu AV Feniks 7,07 13,05 3,25 1113
2 Chloť Louman AV 1923 7,14 13,59 3,20 1097
3 Livia SIblesz AV 1923 7,11 12,07 3,18 1073
4 Ema Hromadkova AV Startbaan 7,48 15,29 3,28 1073
5 Deanne Kramer AV Trias 7,48 15,79 3,12 1049
6 Joy ifunayachi Ezeamara AV Feniks 7,50 18,19 2,90 1037
7 Olivia Biemond AV 1923 7,63 17,03 3,08 1031
8 Thyrsa Smit AV Lycurgus 7,49 13,95 3,12 1017
9 Lobke de Waal AV Lycurgus 7,54 17,55 2,85 1010
10 Gurbani Bhugra AKU 7,68 15,56 3,08 999
11 Lena Marinus AV 1923 7,50 14,28 3,01 998
12 Liv Kay AV Lycurgus 7,77 16,57 3,06 995
13 Elin Jonker AV Castricum 7,45 13,76 2,97 991
14 Sterre Otto AV Trias 7,34 10,88 3,10 988
15 Faya Wenners SAV 7,36 11,75 2,90 960
16 Victoria Okanu AV Feniks 7,40 13,09 2,70 936
17 Suze den Hertog AV Zaanland 7,42 10,47 2,80 904
18 Bente Stam AV Lycurgus 7,68 11,18 2,98 903
19 Josine Vellenga AV Startbaan 8,08 13,82 3,04 892
20 Fleur Bekker AV Castricum 7,74 14,72 2,65 888
21 Jenai Gyabaah AV Feniks 7,46 14,67 2,37 885
22 Rowan van Kempen AKU 7,88 15,53 2,62 871
23 Faya Castricum AV Lycurgus 7,90 14,95 2,65 864
24 Nora Bogaard AV 1923 7,77 9,31 2,82 818
25 Willemijn ter Veer AV Startbaan 7,60 9,13 2,68 818
26 Fenna Slooves AV Castricum 7,97 12,74 2,66 817
27 Kiki Visser SAV 7,72 11,36 2,48 800
28 Caroline Hoornsman AV Castricum 7,84 14,20 2,28 788
29 Liz Bontje AV Castricum 8,05 11,02 2,74 787
30 Marise Krom DEM 8,49 17,60 2,50 781
31 Lina Homan AV Startbaan 7,96 11,90 2,50 772
32 Eva Kabeeva AV Startbaan 8,09 9,04 2,78 750
33 Fiene Reus SAV 8,09 8,77 2,67 722
34 Jaira de Groot SAV 8,11 10,82 2,40 705
35 Kayley van Mook AKU 8,34 8,68 2,68 682
36 Lexie Zwarthoed DEM 8,70 12,28 2,46 655
37 Feline Verlaan AKU 8,54 9,63 2,57 649
38 Ruby van der Kolk DEM 8,27 8,14 2,52 649
39 Rosa Waal DEM 8,59 8,80 2,52 615
40 Fenna Appelman SAV 8,48 7,81 2,16 537
41 Noortje de Jong DEM 8,98 10,86 1,85 467
42 Dťliz Honig AKU 8,64 11,18 NM 432
Jongens pupillen Mini Vereniging 40 mtr Bal Ver Totaal
1 Siem Verlaan AKU 7,21 26,54 3,15 1257
2 Luck Hurkmans KAV Holland 7,34 22,77 2,74 1101
3 Vincent Orij AV Hylas 7,29 21,18 2,79 1100
4 Lars Schouten AV Startbaan 7,62 19,55 2,90 1034
5 Bodhi van Leeuwen AV Monnickendam 7,57 18,96 2,87 1030
6 Jasper Cocheret AV Startbaan 7,54 15,32 2,98 1001
7 Timo Schram DEM 7,57 18,03 2,75 992
8 Dirk Regelink AV Startbaan 7,66 15,83 2,97 985
9 Max Van Egmond AV Castricum 7,33 15,15 2,70 984
10 Luka Pilcevic AV Startbaan 7,75 18,78 2,81 981
11 Kaj Pouw AV Lycurgus 7,98 19,78 2,80 953
12 Ty Ansano AKU 7,55 13,31 2,68 906
13 Obbo de Groot AV Castricum 7,40 12,94 2,55 903
14 Ryan Dwars DEM 7,96 18,20 2,62 899
15 Dylan Bril AV Trias 7,91 14,46 2,86 896
16 Joost van Waveren AV 1923 7,58 11,13 2,84 893
17 Tijs Huizinga AV Lycurgus 7,54 12,10 2,71 892
18 Djayce Stins DEM 8,30 18,10 2,82 881
19 Yannic Manschot AV 1923 8,04 15,80 2,56 836
20 Mano Bax AV Lycurgus 7,88 14,44 2,52 833
21 Laurens Dirks AV Startbaan 7,78 11,14 2,69 827
22 Tobias Milikowski AV 1923 8,40 12,73 2,61 737
23 Mathies de Wildt AKU 8,43 11,08 2,78 736
24 Kyan Visscher AV Hollandia 8,45 12,09 2,58 712
25 Joeri Stolwijk AKU 8,37 10,14 2,68 707
26 Sven Sillessen AV Hollandia 8,43 13,84 2,38 706
27 Lucas Boekhout AV Lycurgus 8,82 12,67 2,48 648
28 Finn de Kuijer AKU 8,53 10,78 2,40 640
29 Raaf Renard AV 1923 8,15 9,20 2,25 637
30 Bryan Vlek AV Castricum 8,13 8,54 2,28 632
31 Gijs de Jong AV Hollandia 8,25 7,18 2,45 617
32 Otis Hein AV 1923 8,67 10,72 2,39 616
33 Ethan Gaari AV Hollandia 8,99 15,51 2,16 609
34 Lars van der Steen AV Trias 8,47 9,45 2,33 608
35 Huub Molenaar AV Trias 8,89 12,06 2,37 606
36 Nathan van der Eng AV Castricum 8,87 15,38 2,02 595
37 Mats Aarnink DEM 8,80 14,75 1,96 583
38 Maxime Brinkman AV Lycurgus 8,71 9,15 2,26 552
39 Rudi Klaasse AV Castricum 9,69 8,88 2,04 377
Meisjes pupillen Mini Vereniging 40 mtr Bal Ver Totaal
1 Elena Van der Westen AV 1923 7,49 14,10 2,77 949
2 Rasheyna Postiena AV Hera 7,35 11,85 2,65 914
3 Rosa de Groot AV Hylas 7,51 10,61 2,86 900
4 Meis Zeelenberg KAV Holland 7,45 10,24 2,80 893
5 Fenna Zonneveld AV Hylas 7,80 13,96 2,68 871
6 DaniŽla Grootjes AV Hylas 7,80 14,32 2,58 857
7 Noor Faber AV 1923 7,79 11,43 2,81 854
8 Jolet Potma DEM 7,64 9,56 2,69 822
9 Marlou Sinnige SAV 7,65 11,47 2,50 819
10 Tirza de Ruijter DEM 7,81 10,45 2,74 818
11 Emily van Bemmel AV Startbaan 7,88 12,33 2,59 810
12 Benthe Heerema AV Hylas 8,07 13,63 2,57 797
13 Emmy Prins AV 1923 8,02 13,57 2,53 796
14 Ihuoma joy Ukagha AV Feniks 7,57 8,58 2,48 772
15 Linde Borremans AV Castricum 7,76 8,68 2,54 751
16 Isa Grent SAV 8,04 11,20 2,51 747
17 Daniek Mulder AV Lycurgus 7,76 8,63 2,47 736
18 Evelyn Claire Thornton AV Startbaan 8,13 13,49 2,27 725
19 Kim Wynants AV Lycurgus 8,02 11,75 2,33 724
20 Evy De Haan AV Startbaan 8,26 13,24 2,32 709
21 Liv Jorissen AV Lycurgus 7,92 9,76 2,35 707
22 Yalou Schoorl AV Castricum 8,07 10,19 2,39 698
23 Jill Verhoef AKU 8,37 10,03 2,60 689
24 Jasmijn Lokkerbol DEM 8,10 7,09 2,66 681
25 Jelka Schuit AKU 8,50 11,10 2,46 662
26 Kiki Stam AV Startbaan 7,93 6,97 2,31 637
27 Joy Veldt AV Castricum 8,21 9,98 2,19 631
28 Eef Compier AV 1923 8,55 11,27 2,30 626
29 Noortje Sofie de Vries AV Hera 8,26 7,22 2,47 620
30 Flore Luik AV Hylas 8,51 9,83 2,38 620
31 Mishika Khare AKU 7,87 8,16 2,03 618
32 Milou de Wit DEM 8,51 8,35 2,47 607
33 Liva Nelissen AV Castricum 8,38 8,33 2,35 602
34 Bobbi van der Laan AV Hera 8,66 12,60 2,06 586
35 Sigrid Teijsse AV Startbaan 8,69 11,70 2,05 563
36 Tessel Bakker AV Castricum 8,42 9,16 1,96 535
37 Anna van Diemen AKU 8,62 8,02 2,11 511
38 Fleur Reedijk AV Hera 8,97 7,95 2,32 502
39 Magalie Mensing v Charante AV 1923 8,87 5,36 2,18 425
40 Kira van der Sluis AV Lycurgus 9,15 7,42 2,02 407
41 Tess Meijer DEM 9,48 9,14 1,99 397
42 Roos van Oudenallen AKU 9,81 7,54 2,18 362
43 Bente Wieringa AV Lycurgus 9,21 5,66 1,90 332
44 Sara van Rijn AV Hera 9,69 3,00 1,75 190

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 26.09.2021