Pupillen competitie regio 1-3-4
3 juli 2021
Amstelveen
Org: Startbaan

Meerkamp
Estafette
Ploegen

Meerkamp

Jongens Pupil A2 60 mtr pnt bal pnt ver pnt totaal 1000 m
1 Milan Franco Startbaan 8,80 688 26,29 400 4,27 572 1660 3:53,04
2 Leon den Ouden Startbaan 9,42 573 29,73 441 4,21 560 1574 3:23,50
3 Tim Taanman AKU 9,58 545 28,81 430 3,99 516 1491 4:08,92
4 Ian Van Uytrecht Startbaan 9,80 509 29,05 433 3,59 436 1378 3:41,29
5 Jay van Kempen AKU 9,60 542 24,79 381 3,61 440 1363 3:52,29
6 Thimme Molleman Startbaan 10,08 466 26,32 400 3,65 448 1314 3:59,01
7 Jeroen Hoes AKU 9,63 537 16,15 260 3,75 468 1265 4:44,66
8 Jaylen Dijksteel Feniks 9,93 489 19,59 312 3,64 446 1247
9 Martin Kelechi Ezeamara Feniks 10,68 380 28,28 424 3,21 360 1164 5:13,12
10 Mitya Strakhov Startbaan 10,11 461 19,04 304 3,35 388 1153 4:10,92
11 Flynn Moor Startbaan 10,46 410 18,29 293 3,36 390 1093 4:22,79
12 Gijs Zwerver Startbaan 10,77 368 24,48 377 3,10 338 1083 4:37,73
13 Ario Khosravi Startbaan 10,46 410 17,42 280 2,96 310 1000 4:06,17
14 Roan Vlaanderen Startbaan 10,45 412 15,92 257 3,01 320 989 4:37,34
15 Waldemar Baumann Startbaan 11,09 327 19,74 314 3,04 326 967 4:08,93
16 Benjamin Joesoef Startbaan 11,27 305 21,36 336 3,00 318 959 4:59,11
17 Romme Van Hecke Startbaan 10,85 358 11,68 185 3,15 348 891 4:21,35
18 Christiaan Klaasse Bos Startbaan 11,15 320 8,98 132 3,09 336 788 4:05,00
19 Sebastiaan van der Schinkel AKU 12,28 193 19,03 304 2,73 264 761 4:18,51
20 Sam van der Jagt AKU 11,06 331 8,77 127 2,88 294 752 4:27,38
21 Ruben Sint Startbaan 11,80 244 12,04 191 2,55 228 663 4:14,91
Meisjes Pupil A2 60 mtr pnt bal pnt ver pnt totaal 1000 m
1 Gioia Pierik Startbaan 9,47 564 22,71 354 3,92 502 1420 3:28,78
2 Genice Drielinger Feniks 9,43 571 16,64 268 3,84 486 1325
3 Nynke Veen AKU 9,57 547 18,45 295 3,74 466 1308 3:55,14
4 Duska van Rijswijk Feniks 10,07 467 23,70 367 3,29 376 1210
5 Naomi Keteku AKU 10,05 470 21,40 337 3,27 372 1179 4:28,50
6 Bo van der Kleij Haarlemmermeer 9,89 495 17,91 287 3,38 394 1176 4:13,39
7 Amara Blondeau AKU 10,09 464 13,25 213 3,81 480 1157
8 Lauren Schrier Startbaan 10,75 371 23,86 369 3,24 366 1106 4:17,17
9 Joya Sapthu Feniks 10,31 432 17,21 277 3,32 382 1091 4:25,13
10 Louise Huisman Startbaan 10,22 445 18,83 301 3,13 344 1090 4:22,00
11 Eva Kwantes Startbaan 10,46 410 19,11 305 3,16 350 1065 4:38,69
12 Daantje van der Wild Feniks 10,62 388 18,62 298 3,14 346 1032 4:25,90
13 Lynn Langereis Startbaan 10,61 390 12,91 207 3,11 340 937 4:47,30
14 Julia Moné Startbaan 11,36 294 16,29 263 3,01 320 877 4:16,33
15 Arantxa Ligtvoet AKU 11,41 288 17,71 284 2,84 286 858 4:43,00
16 Rebelle Swanenberg Startbaan 11,10 326 10,27 158 3,03 324 808 4:17,65
17 Rifka Teijsse Startbaan 11,63 263 14,63 236 2,61 240 739 5:00,72
18 Loïs Franschman Startbaan 12,09 212 9,81 149 2,68 254 615 5:08,37
19 Lara Driessen Startbaan 13,83 52 11,83 187 2,06 130 369 6:44,43
Jongens pupillen A1 60 mtr pnt kogel pnt ver pnt totaal 1000 m
1 Jordan Woerdings Feniks 9,68 529 6,43 432 3,54 426 1387 5:18,26
2 Peter Balabanov Startbaan 9,69 527 5,86 397 3,66 450 1374
3 Diego Panday AKU 9,83 505 6,18 417 3,64 446 1368 4:12,24
4 Elaijh Groenbast Feniks 9,89 495 6,34 427 3,53 424 1346 3:56,35
5 Tom Zantinge Feniks 9,87 498 5,70 387 3,48 414 1299 3:43,74
6 Ruben van Vliet AKU 10,20 448 5,85 397 3,37 392 1237 3:58,66
7 Stijn de Jager Feniks 10,58 394 5,96 403 3,22 362 1159 3:57,38
8 Mees Ponsen Startbaan 10,61 390 5,25 358 3,46 410 1158 4:14,24
9 Jasper Spaander Startbaan 10,12 460 4,62 315 3,28 374 1149 4:05,05
10 Anthonie Van Burk Atletiek Abcoude 10,36 425 4,75 324 3,26 370 1119
11 Luuk van Manen AKU 10,39 420 5,01 342 3,08 334 1096 3:56,90
12 Mauro van den Berg Startbaan 10,83 360 4,99 340 3,29 376 1076 4:08,00
13 Pepijn Kortlandt Startbaan 10,78 367 5,21 355 3,09 336 1058 4:16,72
14 Morris Hofland Startbaan 11,13 322 5,15 351 3,16 350 1023 4:37,08
15 Ivo Dorrestein Startbaan 10,51 403 4,18 283 3,00 318 1004 3:46,07
16 Tibo Stinenbosch Startbaan 10,79 366 4,61 314 2,98 314 994 4:11,66
17 Ewout Elink Schuurman Atletiek Abcoude 10,79 366 4,10 277 3,00 318 961 3:44,84
18 Brent van de Kuilen Startbaan 10,80 364 4,16 281 2,99 316 961
19 Vihaan Bajpai Startbaan 12,07 214 6,18 417 2,67 252 883 5:35,53
20 Mikael Badulkahn AKU 12,25 196 5,40 368 2,45 208 772 5:08,64
21 Ruben Zijerveld AKU 11,89 234 3,26 210 2,61 240 684 4:58,53
22 Kasper Sinke Feniks 10,97 342 4,26 289 DNS 0 631
23 Kebron Fromegne Nomenya Feniks 12,54 167 4,01 270 2,11 140 577 8:02,39
Meisjes pupillen A1 60 mtr pnt kogel pnt ver pnt totaal 1000 m
1 Merle Wolthuis Startbaan 9,86 500 6,53 438 3,88 494 1432 4:02,15
2 Salyshia Reemnet Feniks 9,75 517 5,22 356 3,68 454 1327 4:24,35
3 Fileine Kawohl Startbaan 9,95 486 5,07 346 3,58 434 1266 4:50,91
4 Suus Hogenboom AKU 10,18 451 6,36 428 3,24 366 1245 3:56,64
5 Ziva Lansdaal Startbaan 10,13 458 4,68 319 3,36 390 1167 3:59,51
6 Bregje Veerhuis AKU 9,55 550 3,65 242 3,25 368 1160 3:57,66
7 Lauren Gerritsen Startbaan 11,02 336 5,98 405 3,37 392 1133 4:14,36
8 Maud van Kessel AKU 10,25 441 5,28 360 3,05 328 1129 4:00,16
9 Lotta Bijleveld Startbaan 10,19 449 4,41 300 3,26 370 1119 4:35,48
10 Jonne van Diemen AKU 10,60 391 5,01 342 3,26 370 1103 4:08,61
11 Adrianna Wasch Startbaan 10,32 430 4,33 294 3,20 358 1082 4:23,09
12 Evelien ter Veer Startbaan 10,74 372 4,77 325 2,85 288 985 4:09,86
13 Vera Wielage Startbaan 10,76 369 4,20 284 2,97 312 965 4:42,55
14 Sibel Timucin Startbaan 11,07 329 4,20 284 3,12 342 955 4:06,69
15 Mayla Nachum Startbaan 11,41 288 4,79 327 3,05 328 943 4:25,00
16 Ise Linnekamp Feniks 11,15 320 4,13 279 3,06 330 929 4:53,22
17 Noor Beumer Startbaan 11,02 336 5,01 342 2,66 250 928 4:53,69
18 Floortje van Alphen Startbaan 11,13 322 4,43 301 2,83 284 907 5:00,04
19 Ayla Keltering AKU 11,46 282 4,76 325 2,70 258 865 4:38,97
20 Isabella Rodermond Startbaan 11,20 313 3,60 238 2,92 302 853 4:55,61
21 Selin Gersen Startbaan 11,77 247 4,01 270 2,86 290 807 5:03,45
22 Evi van Agtmael Startbaan 11,80 244 4,22 286 2,72 262 792
23 Amelia Heap Startbaan 11,63 263 3,92 263 2,71 260 786 4:37,88
24 Nida Karimi AKU 12,18 203 3,98 268 2,50 218 689 4:55,09
Jongens pupillen B 40 mtr pnt kogel pnt hoog pnt totaal 1000 m
1 Julian Gewargis Startbaan 6,75 609 7,56 497 1,15 452 1558 3:59,37
2 Brydan Rijkaard Feniks 6,71 618 6,72 449 1,05 379 1446 4:54,95
3 Roel Verlaan AKU 6,98 556 6,08 411 1,10 416 1383 3:49,60
4 Louis Teng Startbaan 6,62 640 4,85 331 1,05 379 1350 3:45,24
5 Noah Franco Startbaan 6,98 556 5,37 366 1,10 416 1338
6 Stijn Van Bochove Startbaan 6,99 553 5,17 353 1,10 416 1322 4:20,43
7 Henlo Marais Startbaan 7,36 476 5,67 385 1,05 379 1240 4:00,77
8 Julien Goudriaan Startbaan 7,50 448 6,40 430 1,00 342 1220 4:19,55
9 Simon Voerman Haarlemmermeer 7,17 515 5,03 343 1,00 342 1200 4:00,12
10 Kaito Fujimoto Startbaan 7,49 450 5,39 367 1,05 379 1196 4:09,05
11 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude 6,84 587 4,81 328 0,90 269 1184 3:33,86
12 Navarro Brama Feniks 7,41 466 5,29 361 1,00 342 1169 4:54,05
13 Nick Mulder Startbaan 7,51 446 5,94 402 0,95 306 1154 4:04,36
14 Mike van Ettinger AKU 7,35 478 4,28 290 1,00 342 1110 3:49,95
15 Seb Tinga Atletiek Abcoude 6,96 560 3,55 234 0,95 306 1100 4:03,97
16 Justin de Witt Atletiek Abcoude 7,34 480 4,48 305 0,95 306 1091 4:21,93
17 Jesper Leijerzapf Startbaan 7,62 425 5,06 345 0,95 306 1076 4:26,35
18 Morne van Veen Startbaan 7,40 468 4,90 334 0,90 269 1071
19 Jesse van der Wal Startbaan 7,19 510 4,72 322 0,85 232 1064 5:00,27
20 Finn Bakker AKU 7,47 454 4,25 288 0,95 306 1048 4:14,36
21 Frederik Burger AKU 7,90 375 4,12 279 1,00 342 996 4:32,17
22 Troy Daly Startbaan 8,11 339 5,53 376 0,90 269 984 4:11,87
23 Patryk Bera Haarlemmermeer 7,21 506 3,61 239 0,85 232 977 4:10,99
24 Stellan Kroezen Atletiek Abcoude 7,83 387 4,11 278 0,95 306 971 4:01,45
25 Ruben Raadschelders AKU 7,76 400 3,81 255 0,90 269 924 4:22,27
26 Mitchell Tatan Startbaan 7,83 387 4,01 270 0,85 232 889 4:29,75
27 Jack Hogervorst AKU 7,97 363 3,77 252 0,90 269 884 4:20,65
28 Daan Scheerder Atletiek Abcoude 7,93 370 4,45 303 0,80 196 869
29 Tijn de Graaf Startbaan 7,93 370 3,88 260 0,85 232 862 4:24,81
30 Dominique Verzijden Startbaan 8,39 295 4,13 279 0,90 269 843 5:01,43
31 Thijs van Diemen AKU 7,93 370 4,38 298 0,75 159 827 4:42,63
32 Thomas de Jong Atletiek Abcoude 8,17 330 3,31 215 0,85 232 777 4:34,87
33 Christiaan Letterie Startbaan 8,38 296 3,72 248 0,85 232 776 4:08,91
34 Doede Bardok Feniks 8,14 334 3,88 260 0,75 159 753 4:57,36
35 Gijs Timmerman Startbaan 8,20 325 3,85 258 0,75 159 742 4:57,32
36 Daniël De Flart Startbaan 8,13 336 3,68 245 0,75 159 740 4:49,90
37 Teis van Oudenallen AKU 9,21 180 3,85 258 0,75 159 597 4:50,78
Meisjes pupillen B 40 mtr pnt kogel pnt hoog pnt totaal 1000 m
1 Emelie Pattiwaël van Westerloo Startbaan 7,17 515 4,87 332 1,10 416 1263 4:28,38
2 Suzanne Regelink Startbaan 7,28 492 4,64 316 1,00 342 1150 4:44,92
3 Imani Burgzorg Feniks 7,49 450 5,37 366 0,95 306 1122
4 Nika Lakerveld Startbaan 7,35 478 3,69 245 1,00 342 1065 4:21,58
5 Evi Schoen AKU 7,74 403 4,61 314 1,00 342 1059 4:17,96
6 Zazza Groenbast Feniks 7,65 420 4,14 280 1,00 342 1042 4:31,10
7 Robin Haaima AKU 7,69 412 4,72 322 0,95 306 1040
8 Dania Ouladmhand Haarlemmermeer 7,33 482 3,89 261 0,85 232 975 4:22,96
9 Lieve Jawetz Startbaan 7,26 496 3,08 195 0,90 269 960 4:24,69
10 Lois Walraven Startbaan 7,53 442 3,56 235 0,85 232 909 4:52,68
11 Charlotte Jongejeugd Feniks 8,08 344 3,57 236 0,90 269 849 4:57,23
12 Lotta van den Toorn Startbaan 8,11 339 3,90 262 0,85 232 833 5:21,58
13 Lea van den Berg AKU 8,28 312 3,49 229 0,90 269 810 4:49,01
14 Ilse Hagman Haarlemmermeer 8,60 263 3,64 241 0,90 269 773 5:22,43
15 Norah Coenders Startbaan 8,21 323 2,85 175 0,90 269 767 4:59,19
16 Esmee Horlings AKU 8,40 293 3,50 230 0,85 232 755 5:43,09
17 Demi Brouwer AKU 8,11 339 4,23 287 0,70 122 748
18 Norah van Goor den Oosterlingh AKU 8,85 228 3,52 232 0,85 232 692 5:42,58
19 Kyara Duisdeiker AKU 8,68 252 2,85 175 0,85 232 659
20 Giulietta Manasse Feniks 8,17 330 2,64 156 0,75 159 645 5:16,04
21 Kaira Gullapalli Startbaan 9,16 186 2,85 175 0,75 159 520 5:08,56
22 Nienke Vis Startbaan DNS 0 3,62 240 0,75 159 399
23 Vera Schrager Atletiek Abcoude 8,81 233 DNS 0 0,70 122 355
24 Theea Gullapalli Startbaan 9,99 88 2,68 159 0,65 86 333 5:31,56
25 Hiddekella Fosu Hemaa Debrah Feniks DNS 0 DNS 0 0,90 269 269 4:58,63
Jongens pupillen C
1 Jip Hofmijster AKU 7,27 494 20,37 323 3,41 400 1217 2:04,46
2 Skye Asiedu Haarlemmermeer 7,38 472 22,05 346 3,10 338 1156 2:27,09
3 Jordan Cairo Feniks 7,23 502 20,34 322 2,95 308 1132 2:55,93
4 Joes Bar AKU 7,46 456 16,51 266 3,12 342 1064 2:23,64
5 William Thornton Startbaan 7,40 468 14,90 240 2,97 312 1020 2:28,04
6 Santiago Di Mondo Startbaan 7,53 442 16,15 260 2,90 298 1000 2:14,73
7 Aiden Vlaanderen Startbaan 7,59 431 16,88 272 2,82 282 985 2:29,50
8 Gidon Attali Startbaan 7,51 446 15,88 256 2,78 274 976 2:25,23
9 Justin vana Vliet AKU 7,80 392 14,52 234 2,87 292 918 2:40,95
10 Pieter Beijer Startbaan 7,98 361 18,01 289 2,75 268 918 2:22,02
11 Raphaël Durazzi Startbaan 7,91 373 17,91 287 2,66 250 910 2:37,28
12 Guus Seriese Startbaan 7,48 452 13,12 210 2,65 248 910 2:19,14
13 Thiago Panday AKU 7,68 414 15,34 247 2,54 226 887 2:38,04
14 Ben Groot Feniks 8,02 354 18,10 290 2,60 238 882 2:38,61
15 Dylan Rosalina Feniks 7,70 411 15,19 245 2,54 226 882 2:30,91
16 Jip Jansen Startbaan 7,95 366 12,91 207 2,84 286 859 2:36,76
17 Maxwell Biseswar Feniks 7,33 482 7,05 89 2,78 274 845 2:27,78
18 Stijn Heemskerk AKU 7,90 375 11,33 178 2,73 264 817 2:50,54
19 Thijs van Putten AKU 8,22 322 12,69 203 2,62 242 767 2:40,25
20 Santi Hoogeweg Feniks 8,05 349 10,50 162 2,62 242 753 2:51,35
21 Elijah Reemnet Feniks 8,46 284 14,71 237 2,55 228 749 2:46,67
22 Ward Goud Startbaan 8,40 293 11,73 186 2,53 224 703 2:32,80
23 Ahmad Rasoul AKU 8,33 304 10,63 165 2,55 228 697 2:29,07
24 Jilles Elink Schuurman Atletiek Abcoude 8,47 283 13,04 209 2,42 202 694 2:27,96
25 Bram van der Lee AKU 8,34 303 9,91 151 2,51 220 674 2:32,75
26 Alexander Klaasse Bos Startbaan 8,37 298 11,41 180 2,36 190 668 2:36,29
27 Jamie Golebiewski Startbaan 8,50 278 15,08 243 2,14 146 667 3:13,83
28 Mats van Manen AKU 8,60 263 12,50 199 2,34 186 648 2:34,27
29 Jayden Verlaan AKU 8,64 257 9,50 142 2,55 228 627 2:47,91
30 Jasper van Waes Startbaan 8,45 286 9,93 151 2,33 184 621 2:42,42
31 Abel van Zaanen AKU 8,43 289 9,16 135 2,20 158 582 2:35,22
32 Kobus Valkema Startbaan 9,01 206 11,48 181 2,14 146 533 2:48,92
33 Pjotr Reznikov Startbaan 9,22 179 6,97 87 2,59 236 502 2:40,71
34 Samuel de Korver Feniks 8,74 243 5,90 60 1,97 112 415 2:57,36
Meisjes pupillen C 40 mtr pnt bal pnt ver pnt totaal 600 m
1 Victory Okanu Feniks 7,54 440 10,93 171 3,13 344 955 2:25,26
2 Joy ifunayachi Ezeamara Feniks 7,67 416 18,89 302 2,42 202 920 2:45,31
3 Jenai Gyabaah Feniks 7,81 391 14,43 233 2,66 250 874 2:34,84
4 Josine Vellenga Startbaan 8,31 307 14,13 228 2,96 310 845 2:25,62
5 Robin Koorn Feniks 8,55 271 16,70 269 2,81 280 820 2:43,12
6 Gurbani Bhugra AKU 8,09 343 13,43 216 2,71 260 819 2:38,88
7 Fien van der Kleij Haarlemmermeer 7,85 384 9,63 145 2,75 268 797 2:28,87
8 Victoria Okanu Feniks 7,86 382 14,17 228 2,30 178 788 2:41,76
9 Lina Homan Startbaan 8,01 356 9,67 146 2,60 238 740 2:38,32
10 Willemijn ter Veer Startbaan 7,76 400 7,22 93 2,43 204 697 2:32,53
11 Rowan van Kempen AKU 8,08 344 9,33 139 2,44 206 689 2:34,59
12 Eva Kabeeva Startbaan 8,26 315 9,94 151 2,52 222 688 2:29,83
13 Miya Fung Kon Jin Atletiek Abcoude 7,94 368 DNS 0 2,93 304 672
14 Amélie Staphorst Startbaan 8,62 260 14,74 238 2,26 170 668 2:53,98
15 Bente De Pijper Atletiek Abcoude 8,11 339 9,27 138 2,35 188 665 2:45,71
16 Evi Dijk Startbaan 8,34 303 8,78 127 2,52 222 652 2:25,71
17 Déliz Honig AKU 8,48 281 11,68 185 2,33 184 650 2:39,54
18 Fleur van der Wolf Startbaan 8,19 326 10,15 155 2,19 156 637 2:37,25
19 Fien de Waele Janssen AKU 8,00 358 8,82 128 2,10 138 624 DNF
20 Kayley van Mook AKU 8,28 312 8,65 125 2,30 178 615 2:44,70
21 Bo Scholten Atletiek Abcoude 8,43 289 8,37 119 2,36 190 598 2:53,00
22 Marina Tykhonov Startbaan 8,56 269 6,69 80 2,59 236 585 2:48,64
23 Feline Verlaan AKU 8,37 298 7,59 101 2,31 180 579 2:54,50
24 Lotte Janjetovic Startbaan 8,63 259 7,92 109 1,96 110 478 2:54,88
25 Isabella Hoekstra Startbaan 8,90 221 7,32 95 2,15 148 464 2:55,03
Jongens pupillen Mini 40 mtr pnt bal pnt ver pnt totaal 600 m
1 Siem Verlaan AKU 7,46 456 20,05 318 3,03 324 1098 2:16,07
2 Lars Schouten Startbaan 7,73 405 15,55 251 2,95 308 964 2:33,30
3 Luka Pilcevic Startbaan 7,89 377 16,03 258 2,71 260 895 2:31,19
4 Hugo Hulleman Atletiek Abcoude 8,07 346 16,94 273 2,65 248 867 2:25,80
5 Dirk Regelink Startbaan 7,85 384 13,67 220 2,72 262 866 2:21,83
6 Jasper Cocheret Startbaan 7,71 409 10,98 172 2,76 270 851 2:21,30
7 Max Stegeman Startbaan 8,23 320 15,31 247 2,50 218 785
8 Ty Ansano AKU 7,82 389 5,81 58 2,55 228 675 3:32,49
9 Sylvan Leijerzapf Startbaan 8,44 287 8,65 125 2,70 258 670 2:36,71
10 Dorian Nachum Startbaan 8,47 283 8,75 127 2,52 222 632 2:28,50
11 Yu-Hsin Chang Atletiek Abcoude 8,47 283 9,75 147 2,28 174 604 2:37,18
12 Finn de Kuijer AKU 8,96 213 12,27 195 2,36 190 598 2:42,32
13 Tobias de Witt Atletiek Abcoude 8,65 256 10,85 169 2,27 172 597 2:46,03
14 Joeri Stolwijk AKU 8,76 240 8,92 130 2,54 226 596 2:44,53
15 Gabriel Papapanagiotou Startbaan 8,57 268 12,79 205 1,98 114 587
16 David Olgers Startbaan 9,06 199 13,62 219 2,23 164 582 3:07,22
17 Jernoah Musoke Atletiek Abcoude 8,99 209 10,94 171 2,21 160 540 3:25,54
18 Thiago Ligtvoet AKU 8,77 239 9,31 138 1,95 108 485 3:13,44
19 Wilfred Heap Startbaan 9,09 195 9,39 140 2,14 146 481 3:07,34
20 Zakariya Raihane Feniks 8,78 237 7,97 110 2,06 130 477 2:53,72
21 Simon Turnau Startbaan 9,44 151 10,92 170 2,05 128 449 3:15,86
22 Francesco Privitera Startbaan 9,14 189 6,56 77 2,12 142 408 2:51,63
23 Rupert Cockrell Startbaan 9,09 195 0 2,22 162 357
24 Finn Duifhuis AKU 9,56 137 6,62 78 2,11 140 355 3:34,01
25 Shaya de Levie Startbaan 9,45 150 11,40 179 1,52 22 351 3:01,33
26 Daniel de Jager Feniks 10,01 86 9,63 145 1,93 104 335 3:13,67
27 Benjamin Rodermond Startbaan 9,76 114 5,95 61 2,10 138 313 3:11,41
28 Ryan Müller AKU 9,65 126 5,45 48 1,76 70 244 2:57,56
29 Lucas Goudriaan Startbaan 10,42 43 7,43 97 1,64 46 186 3:04,23
30 Luuk Duifhuis AKU 10,76 10 4,26 14 1,39 0 24 3:29,95
Meisjes pupillen Mini 40 mtr pnt bal pnt ver pnt totaal 600 m
1 Ihuoma joy Ukagha Feniks 8,13 336 7,88 108 2,57 232 676 3:05,74
2 Emily van Bemmel Startbaan 8,23 320 10,43 161 2,36 190 671 2:29,30
3 Jill Verhoef AKU 8,79 236 9,39 140 2,47 212 588 2:38,18
4 Evy De Haan Startbaan 8,79 236 9,67 146 2,34 186 568 2:58,97
5 Evelyn Thornton Startbaan 8,46 384 8,72 126 1,95 108 518 3:17,10
6 Julia Geerlings AKU 7,90 375 3,97 5 1,90 98 478
7 Sigrid Teijsse Startbaan 8,88 224 6,51 75 2,14 146 445 2:52,50
8 Mishika Khare AKU 8,50 278 5,87 59 1,91 100 437 3:02,73
9 Vivien Hooimeijer Startbaan 9,41 155 10,05 153 2,00 118 426 2:56,08
10 Ipsita Shukla Startbaan 9,00 207 8,08 112 1,83 84 403 3:15,57
11 Roos van Oudenallen AKU 9,83 106 8,74 126 2,01 120 352 3:00,95
12 Noya de Levie Startbaan 9,03 203 4,86 32 1,55 28 263 3:12,93
13 Jennefer Happé Startbaan 9,54 139 5,63 53 1,70 58 250 3:15,70
14 Inaya Singh Feniks 10,16 70 6,76 82 1,49 16 168 4:08,82

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 04.07.2021