Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Meisjes pup C   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Benthe de Jong AV23 1160 1358 0 2518
2 Kyra de Ruijter DEM 795 1089 1114 2203
3 Naomi Tol av Edam 965 1067 1110 2177
4 Salyshia Reemnet Feniks 999 1077 1066 2143
5 Olivie Mensing van Charante AV23 1052 994 1078 2130
6 Eline Oppewal Zaanland 974 1007 1051 2058
7 Chiara Bernard AV23 1074 0 965 2039
8 Fien Klein av Edam 986 988 918 1974
9 Melody Nillesen Zaanland 908 1003 963 1966
10 Rosalie Brown Phanos 806 938 1019 1957
11 Yuna Brouwer Hera 916 1028 0 1944
12 Lauren Gerritsen Startbaan 0 970 943 1913
13 Lotus Oosten Hera 887 988 853 1875
14 Maxe Bennink AV23 870 993 0 1863
15 Kiara Jourdan Startbaan 898 931 876 1829
16 Julia Boekhout Lycurgus 840 961 862 1823
17 Evy van der Steen Trias 912 902 908 1820
18 Naomi Hak Suomi 684 968 842 1810
19 Ziva Lansdaal Startbaan 863 927 870 1797
20 Robijn Janssen Zaanland 0 849 914 1763
21 Isa Weltman NEA-Volharding 0 880 858 1738
22 Jada Griffith Feniks 796 887 847 1734
23 Daantje Kraan Feniks 720 875 836 1711
24 Mia Braun Phanos 0 832 865 1697
25 Daphne Molenaar Hollandia 765 874 822 1696
26 Fileine Kawohl Startbaan 802 856 0 1658
27 Jasmine de Haas SAV 847 774 809 1656
28 Vada den Haas Lycurgus 725 802 842 1644
29 Sarah Huitema AV23 794 798 840 1638
30 Fenna Karregat av Edam 784 828 805 1633
31 Adrianna Wasch Startbaan 807 0 817 1624
32 Jalou Leek av Castricum 502 847 774 1621
33 Yara van der Werf Hylas 0 802 806 1608
34 Maartje de Haan NEA-Volharding 772 778 811 1589
35 Evelien ter Veer Startbaan 756 793 0 1549
36 Zoe Pletinckx Lycurgus 0 774 775 1549
37 Annemieke Iyimen Hera 761 0 774 1535
38 Roos Geerlings av Castricum 741 777 0 1518
39 Anna Keeman SAV 703 727 789 1516
40 Kaylen Kemper av Edam 701 726 787 1513
41 Merle Wolthuis Startbaan 688 805 0 1493
42 Sibel Timucin Startbaan 651 716 763 1479
43 Amina Kacen Phanos 675 739 734 1473
44 Loulou Martens av Castricum 678 769 699 1468
45 Charlotte Roeland AV23 706 0 758 1464
46 Amorella Dos Santos Startbaan 699 757 0 1456
47 Charlotte de Vrij av Castricum 747 700 0 1447
48 Eva de Goede DEM 510 706 737 1443
49 Sylke Hidding Hylas 691 0 748 1439
50 Nora Soentken Startbaan 637 791 0 1428
51 Floortje van Alphen Startbaan 0 755 654 1409
52 Yaemilly Watson Atos 722 684 485 1406
53 Amber van Rooij Zaanland 585 663 740 1403
54 Lola Kroeze kav Holland 527 731 651 1382
55 Nikki Boekel NOVA 640 738 591 1378
56 Noortje de Vries NOVA 619 727 646 1373
57 Lotte de Boer kav Holland 504 661 680 1341
58 Yfke Hoffschult av Castricum 656 684 600 1340
59 Vera Wielage Startbaan 613 725 0 1338
60 Lotte de Graaf DEM 0 654 679 1333
61 Marlin Kaandorp av Castricum 499 650 674 1324
62 Mila Knijn AV23 0 620 687 1307
63 Liz van Schagen Trias 0 672 631 1303
64 Dominique Woning DEM 507 613 689 1302
65 Femm Bruin NOVA 614 670 517 1284
66 Madée Heemskerk Feniks 486 695 581 1276
67 Tiffany van der Zwan DEM 0 653 603 1256
68 Zinzi Stoker AV23 564 668 0 1232
69 Lieke van den Broek kav Holland 538 691 0 1229
70 Caro Bleijenberg AAC 594 629 0 1223
71 Pien Hilhorst AV23 591 0 631 1222
72 Elin Timans Waterland 513 598 618 1216
73 Evi van Agtmael Startbaan 0 678 525 1203
74 Josephine de Jong AKU 586 609 0 1195
75 Jitske Bouwman kav Holland 515 665 0 1180
76 Zoë Brink DEM 557 603 0 1160
77 Sofie de Weijer SAV 594 536 0 1130
78 Isabel Sluis av Castricum 496 625 406 1121
79 Kate Veerman av Edam 0 643 467 1110
80 Mare Schravesande Atos 538 567 0 1105
81 Amela Bahtiri Lycurgus 562 536 0 1098
82 Isabel van Saaze AV23 439 638 0 1077
83 Fenna de Vries SAV 263 537 537 1074
84 Ilse de Waard av Castricum 433 620 0 1053
85 Meike van Tilborg Lycurgus 464 561 484 1045
86 Dine Peters Atos 453 0 585 1038
87 Fenna Tesselaar NOVA 479 0 536 1015
88 Jade Kamps Hylas 0 1003 0 1003
89 Anne Leah Visser Atletiek Abcoude 488 492 0 980
90 Emma Thomson av Castricum 424 543 320 967
91 Eva de Champeaux Atos 466 497 0 963
92 Wiep Zevenberg SAV 938 0 0 938
93 Esra Mirte Krausz AV23 0 929 0 929
94 Lena Wijte Zaanland 430 457 426 887
95 Kenza el Kaddouri AAC 0 504 374 878
96 Rosa Visser Waterland 416 451 0 867
97 Suus Hogenboom AKU 0 842 0 842
98 Lotte Roelofsen AAC 0 0 826 826
99 May Blank Zaanland 805 0 0 805
100 Lotte Lienos Noordkop 0 0 768 768
101 Dinky Steding Zaanland 342 0 425 767
102 Anna Brugman Trias 0 433 329 762
103 Jill van Leeuwen Zaanland 717 0 0 717
104 Samantha Slooves av Castricum 716 0 0 716
105 Lynn Hoogendijk SAV 694 0 0 694
106 Rosa Imoula AV23 0 0 682 682
107 Phileine Wiersma Lycurgus 316 362 0 678
108 Stephanie Ligthart DEM 0 0 676 676
109 Meggie May Rotteveel Trias 0 657 0 657
110 Marlene Drommel av Castricum 271 0 363 634
111 Fleur van der Zee Lycurgus 0 0 620 620
112 Meike van Die Startbaan 0 0 580 580
113 Tesnime Reffas AAC 0 0 577 577
114 Pleun Groothedde Suomi 546 0 0 546
115 Farah den Haan kav Holland 0 0 513 513
116 Hasat van Haren av Aalsmeer 0 502 0 502
117 Loes Thomas kav Holland 494 0 0 494
118 Soraya Bakhuis Lycurgus 0 0 485 485
119 Linn Bekker av Castricum 482 0 0 482
120 Famke Mors av Castricum 458 0 0 458
121 Pien Veldt Trias 267 127 0 394
122 Liv Steijlen av Castricum 389 0 0 389
123 Selma Alla AAC 387 0 0 387
124 Lotte-Sophie van Schuppen Atletiek Abcoude 349 0 0 349
125 Laura Marques de Haan Startbaan 318 0 0 318
126 Lina Setta Zaanland 148 166 108 314
127 Mette van Beusekom Waterland 0 161 0 161

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.07.2019