Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Meisjes pup B   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Eline van Langen SAV 1365 1373 1432 2805
2 Noa Popot av Castricum 1144 1315 1323 2638
3 Veere Willems Phanos 1216 1268 0 2484
4 Ilse Boumans Hera 1071 1238 1197 2435
5 Cassidy Hilgerink Hera 1183 1229 0 2412
6 Indy van den Berg NOVA 1059 1101 1251 2352
7 Isis de Lange Lycurgus 1085 1134 1209 2343
8 Mara Tijsterman Lycurgus 983 1156 1140 2296
9 Maartje Rol NEA-Volharding 1133 1087 1127 2260
10 Lisa Slijkerman NOVA 948 1085 1140 2225
10 Youssra Errachidi AAC 1076 1149 1028 2225
12 Nienke Lemmens Phanos 1074 0 1138 2212
13 Resa den Haas Lycurgus 961 1095 1112 2207
14 Laura Wiering AV23 1088 0 1110 2198
15 Ilse Laan SAV 929 0 1266 2195
16 Gioia Pierik Startbaan 1000 0 1192 2192
17 Mara Visch Atos 1083 1077 1095 2178
18 Elin Bernhard av Castricum 904 1113 1063 2176
19 Sanne Castricum Hera 1064 1102 1029 2166
20 Pien Koenen Lycurgus 973 0 1190 2163
21 Sterre Rotthier Hylas 898 982 1173 2155
22 Siobhan Fullington DEM 1013 1040 1093 2133
23 Ceylin Sarikaya DEM 911 1070 1057 2127
24 Jaycee Verschoor DOKEV 982 0 1119 2101
25 Lea Rosic DEM 1052 0 1033 2085
26 Laurine Siblesz AV23 983 1066 0 2049
27 Juna Llamas av Haarlem 0 1039 995 2034
28 Isis Havik Atos 962 0 1060 2022
29 Lana van der Klooster DEM 907 980 1039 2019
30 Tika Glorie Trias 950 1069 946 2019
31 Anne Vlaar Hollandia 983 1015 995 2010
32 Duska van Rijswijk Feniks 969 1032 0 2001
33 Jamie Booij Atos 0 975 1025 2000
34 Berber Land Lycurgus 759 944 1052 1996
35 Chyara Vinju Zaanland 968 1014 972 1986
36 Yinthe Smit Lycurgus 837 877 1106 1983
37 Maya Bijron NEA-Volharding 896 952 1029 1981
38 Sofia Kes DEM 894 926 1043 1969
39 Tarayee Griffith Feniks 795 886 1079 1965
40 Joya Sapthu Feniks 756 984 954 1938
41 Eva Kwantes Startbaan 819 894 1025 1919
42 Aarna Thakare Phanos 0 947 960 1907
43 Nynke Jonges av Haarlem 860 930 970 1900
44 Nina Wenners SAV 812 945 942 1887
45 Maryse de Hullu Startbaan 789 957 919 1876
46 Mare Houbiers Atos 879 924 944 1868
47 Robyn Besselink av Castricum 837 0 1031 1868
48 Lizzy Westhoff av Wieringermeer 758 893 964 1857
49 Bo de Haas Hylas 777 861 993 1854
50 Juliet Jonk av Edam 825 868 983 1851
51 Filiz Ozhazinedar Hera 818 864 978 1842
52 Femke Feddema Hylas 843 0 997 1840
53 Jade Hermans DEM 810 925 910 1835
54 Stine Bouman AV23 808 910 912 1822
55 Jade Maessen kav Holland 0 891 929 1820
56 Sophia Stalinova Startbaan 725 809 1009 1818
57 Esmée van der Woude Hollandia 831 983 803 1814
58 Lynn Huijsmans av Haarlemmermeer 920 894 0 1814
59 Meike Huiberts NEA-Volharding 754 850 953 1803
60 Sofie Pater Hollandia 864 904 898 1802
61 Sanna van Snellenberg Hollandia 826 955 844 1799
62 Felice Bosse Lycurgus 873 924 0 1797
63 Lynn Langereis Startbaan 838 953 829 1791
64 Novi Pekel DEM 351 814 971 1785
65 Janey Nienhuis AKU 886 892 0 1778
66 Anouk de Vries Zaanland 859 884 888 1772
67 Isis Bons Atos 887 860 884 1771
68 Bo van der Kleij av Haarlemmermeer 770 951 0 1721
69 Eva den Adel Lycurgus 758 960 0 1718
70 Lotti Mensonides kav Holland 0 863 840 1703
71 Eva Sevenhuijsen Hylas 728 772 925 1697
72 Ninou Brugman kav Holland 808 887 0 1695
73 Sara de Waard av Castricum 755 836 852 1688
74 Juna Lama DEM 534 763 920 1683
75 Naomi Keteku AKU 846 824 837 1683
76 Kris de Haan AV23 0 821 852 1673
77 Jasmijn Kloek av Castricum 686 749 922 1671
78 Lenthe van Ewijk AV23 781 886 0 1667
79 Jara Kemper Startbaan 773 889 730 1662
80 Daantje van der Wild Feniks 846 0 814 1660
81 Fay Los Atos 769 720 891 1660
82 Tamara Lautenschutz av Edam 821 837 752 1658
83 Amy Kapitein kav Holland 682 817 808 1625
84 Alessia Barnabé Zaanland 799 0 821 1620
85 Romy van Wonderen NOVA 782 827 765 1609
86 Cato Heineke AV23 0 724 881 1605
87 Frederique Meurs NEA-Volharding 767 818 772 1590
88 Julia Jongedijk AV23 812 777 760 1589
89 Dewy van der Vaart Trias 735 845 739 1584
90 Rosa Degeling SAV 660 744 838 1582
91 Chloë Koets Hollandia 0 778 782 1560
92 Tessa Zwaanenburg Hera 709 788 741 1529
93 Kim de Greeuw Hollandia 692 823 658 1515
94 Yenthe Zonneveld Hylas 671 726 752 1478
95 Fiene den Hertog Zaanland 695 722 744 1466
96 Karlijn Kramer Hera 763 675 0 1438
97 Isa de Goey Lycurgus 625 801 0 1426
98 Fabienne Buijsman SAV 606 0 795 1401
99 Caro Poppink kav Holland 604 694 699 1393
100 Indy van Kleef Hera 0 659 720 1379
101 Kim van Keulen Hollandia 654 724 0 1378
102 Mette Hol Startbaan 680 691 0 1371
103 Iris Eimers Feniks 670 679 0 1349
104 Esmee Rustenburg SAV 555 783 0 1338
105 Neva Berkhof Hollandia 775 547 0 1322
106 Arantxa Ligtvoet AKU 611 685 0 1296
107 Celine Buis NEA-Volharding 590 631 653 1284
108 Zoya Akhtar Feniks 611 645 0 1256
109 Sophie Zuidema av Wieringermeer 579 458 675 1254
110 Julia Monée Startbaan 511 720 0 1231
111 Jezzie Eelman av Haarlem 0 1209 0 1209
112 Zonne de Vries AV23 0 0 1203 1203
113 Fenna Verbrugge Hera 445 0 742 1187
114 Jennifer Kok SAV 572 488 605 1177
115 Valeria van der Vlugt Lycurgus 478 689 306 1167
116 Lissy de Man Hera 570 590 0 1160
117 Genice Drielinger Feniks 1145 0 0 1145
118 Veerle Bierman Hylas 496 536 608 1144
119 Evelien Spreen av Haarlem 0 1140 0 1140
120 Emmanuella Armani AKU 0 1099 0 1099
121 Sara Mol Waterland 437 0 645 1082
122 Cecile Stam av Castricum 393 0 688 1081
123 Nova de Bruijne Trias 521 557 0 1078
124 Rosa Lieve Graafsma Waterland 468 588 0 1056
125 Nina Groenendijk av Haarlem 0 1041 0 1041
126 Vera Vogelzang Phanos 0 1021 0 1021
127 Zara Burgers AKU 519 0 502 1021
128 Rosela Duineveld av Haarlemmermeer 0 1019 0 1019
129 Quin Barnhoorn av Haarlemmermeer 0 996 0 996
130 Marit Wiedijk AKU 0 569 424 993
131 Felice Bosse Lycurgus 0 0 960 960
132 Medén Patti Phanos 0 0 950 950
133 Floor Heistek Zaanland 941 0 0 941
134 Milou Nauta AV23 0 0 913 913
135 Senna Malone Atos 887 0 0 887
136 Isa Stroet av Haarlemmermeer 875 0 0 875
137 Dianne Bosman av Edam 0 853 0 853
138 Fiep Tim kav Holland 0 828 0 828
139 Anna Bruijn Hera 369 421 326 790
140 Nora Vollmer Trias 769 0 0 769
141 Joella de Boer Lycurgus 0 762 0 762
142 Liese Bruggeman AV23 0 0 729 729
143 Romy van Nimwegen av Aalsmeer 0 714 0 714
144 Abby Korver AKU 710 0 0 710
145 Mylène van Riesen av Edam 0 0 706 706
146 Sophia Basteleur Noordkop 0 0 688 688
147 Lusie van der Wal Atos 0 0 677 677
148 Rosie Mooijen av Castricum 652 0 0 652
149 Lusie van der Wal Atos 0 643 0 643
150 Britt Schilder av Edam 0 0 634 634
151 Beau Schilder av Castricum 632 0 0 632
152 Carlijn Bruinsma Startbaan 500 0 0 500
153 Ikram Er-Rady AAC 0 0 447 447
154 Livia Spruit Startbaan 424 0 0 424
155 Anne van de Beek Lycurgus 157 214 0 371

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.07.2019