Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Meisjes pup A.1   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Emma Le Blansch Phanos 1585 1600 1703 3303
2 Lotte Kok TAS82 1330 1454 1483 2937
3 Lauren Timucin Startbaan 1428 1237 1496 2924
4 Jayda Koeten av Wieringermeer 1434 0 1482 2916
5 Sienna Akkers Phanos 1423 1363 1493 2916
6 Famke Heilig SAV 1408 1507 0 2915
7 Lincy van Reeuwijk DEM 1429 1146 1367 2796
8 Lucy de Kruif AV23 1335 1189 1448 2783
9 Jennecy Prokop Phanos 1288 1327 1383 2710
10 Esmee Kriger AKU 1291 1348 1319 2667
11 Femke Hidding Hylas 1246 1294 1356 2650
12 Britt Visser SAV 1277 1204 1359 2636
13 Fenna van Wijk Lycurgus 1237 1063 1390 2627
14 Sophie de Haas SAV 1114 1275 1307 2582
15 Izzie Verdegaal AV23 1184 960 1359 2543
16 Serena Baddoo AAC 1240 1141 1299 2539
17 Melody Eekelschot Phanos 1306 1232 0 2538
18 Sarah Smit av Edam 1238 1251 1273 2524
19 Britt Molenaar Lycurgus 1208 1206 1311 2519
20 Mare Blum Phanos 1217 1237 0 2454
21 Liv de Vries Atos 1246 1207 0 2453
22 Sammy van Es Suomi 995 1124 1319 2443
23 Loew Boid Feniks 1210 1232 0 2442
24 Kris Hoogeland Hylas 1135 1181 1249 2430
25 Eva Boumans Hera 1149 1206 1213 2419
26 Selina Claassen Atos 1167 1071 1248 2415
27 Malou de Gauw Zaanland 1188 1114 1226 2414
28 Jet Blaauw DEM 1176 1065 1220 2396
29 Minke Wolthuis Startbaan 1211 1184 0 2395
30 Michelle Woldberg Hollandia 1210 1156 1180 2390
31 Leila Smits Noordkop 1157 0 1221 2378
32 Kris Jonker AV23 1157 1052 1212 2369
33 Carina Mensing van Charante AV23 1136 1097 1227 2363
34 Elin Binkhorst av Castricum 1094 1129 1232 2361
35 Aicha Kacen Phanos 1168 1097 1188 2356
36 Lieve Mannaert Zaanland 0 1171 1161 2332
37 Gigi Martens av Castricum 1102 1082 1194 2296
38 Noemi Janssen kav Holland 1049 1243 0 2292
39 Malou Jorgensen av Edam 0 1162 1126 2288
40 Marije Poelman DEM 1065 1135 1149 2284
41 Mara van der Hulst DEM 890 1193 1058 2251
42 Bobby-Jean Twaalfhoven DEM 1110 1111 1129 2240
43 Femke van Velzen SAV 1081 1061 1153 2234
44 Lara Kievoet DEM 1055 0 1176 2231
45 Jip de Groot Zaanland 1130 1054 1097 2227
46 Uma Wix Phanos 1089 815 1135 2224
47 Senna Gewargis Startbaan 1050 1073 1139 2212
48 Jet van der Aar av Haarlemmermeer 0 1067 1137 2204
49 Britt Borgman av Edam 1006 1056 1122 2178
50 Izabel Arends AV23 1060 1006 1101 2161
51 Rawia Ali Atos 1037 935 1117 2154
52 Fleur Hofmijster AKU 1020 976 1125 2145
53 Tess de Weger Lycurgus 1042 1093 0 2135
54 Eva Snoek av Wieringermeer 1001 1004 1124 2128
55 Caitlin Wismeijer Startbaan 1035 1085 384 2120
56 Djona Robert Noordkop 0 1026 1076 2102
57 Suze Tijssens Waterland 969 1050 1052 2102
58 Jill Struijs SAV 968 1055 1040 2095
59 Mathilde Spruit Phanos 989 0 1068 2057
60 Jools Steen kav Holland 0 1034 1004 2038
61 Fien Plak NOVA 0 997 996 1993
62 Feline Bouwman kav Holland 996 996 0 1992
63 Noor Keck Lycurgus 914 919 1066 1985
64 Pien de Vries av Aalsmeer 960 977 1004 1981
65 Elisa Hartwijk NEA-Volharding 865 1018 961 1979
66 Yfke Schleeper kav Holland 1020 947 0 1967
67 Yara Karregat av Edam 882 1014 951 1965
68 Aimee Rood Lycurgus 928 884 1033 1961
69 Pracht van der Veek NOVA 839 1002 956 1958
70 Esmee Otto Zaanland 963 0 971 1934
71 Amber Konings Zaanland 975 954 915 1929
72 Saartje Kimman kav Holland 731 969 955 1924
73 Jill Bruin NOVA 870 920 996 1916
74 Angela Haasakker NEA-Volharding 903 940 975 1915
75 Alysha Dekker Noordkop 0 995 911 1906
76 Maartje Wit av Castricum 952 945 0 1897
77 Zoey Bakker NEA-Volharding 962 0 923 1885
78 Merel Aarts kav Holland 844 984 898 1882
79 Florine Renooij Lycurgus 848 873 1000 1873
80 Lina El Azouzi Zaanland 866 898 967 1865
81 Mirte Gunther AKU 879 929 909 1838
82 Iris Vonk av Wieringermeer 897 939 0 1836
83 Monica Schilder av Edam 790 923 910 1833
84 Tess Dijkhuis AV23 880 907 925 1832
85 Sterre Bartens av Aalsmeer 0 892 916 1808
86 Julia Djordjevic av Aalsmeer 0 942 861 1803
87 Carice Gerritsen Startbaan 0 836 963 1799
88 Froukje Verhoeve av Edam 908 889 0 1797
89 Ella Mentjens DOKEV 811 985 0 1796
90 Lilian Groot AV23 871 919 0 1790
91 Esmay van Wonderen NOVA 767 886 898 1784
92 Kenza Droste av Haarlemmermeer 0 900 868 1768
93 Femke Kooij Lycurgus 0 741 1013 1754
94 Los Rump AV23 901 825 0 1726
95 Sanne Rupert kav Holland 0 851 851 1702
96 Pippe Jansen van der Geest AV23 885 812 310 1697
97 Fiene van het Kaar Suomi 665 844 850 1694
98 Fleur van der Schaaf av Wieringermeer 804 841 849 1690
99 Cenna Akker Suomi 783 0 904 1687
100 Heleni van den Berg AV23 0 790 896 1686
101 Linn Smithuis av Aalsmeer 0 867 792 1659
102 Noura Boujaou Zaanland 860 792 0 1652
103 Milou Koopman SAV 734 0 912 1646
104 Senna Ebbers Zaanland 791 814 823 1637
105 Julia de Rooij AV23 809 816 0 1625
106 Lisa van Kooten DOKEV 750 872 0 1622
107 Eva van der Weide Lycurgus 828 792 0 1620
108 Evi Drommel av Castricum 732 0 871 1603
109 Heidi Prinsen av Castricum 685 759 842 1601
110 Emily de Leeuw Atos 759 793 806 1599
111 Tess Boxma Atos 666 730 865 1595
112 Tess Huveneers Atos 842 745 0 1587
113 Naomi Boot Lycurgus 671 913 0 1584
114 Frieda van Schaik kav Holland 726 0 849 1575
115 Nora van Lunteren Feniks 758 815 0 1573
116 Maloe Klein av Edam 835 729 0 1564
117 Marlou Smorenburg AKU 733 815 735 1550
118 Jasmijn Kieft NEA-Volharding 796 719 743 1539
119 Sofia Bloothoofd Trias 0 648 870 1518
120 Pleun Goed TAS82 732 759 0 1491
121 Sofie Fransen av Castricum 493 714 777 1491
122 Julia Pessel Waterland 558 706 784 1490
123 Lieke Kamping NEA-Volharding 731 636 741 1472
124 Ymke Kuiper Atos 664 672 762 1434
125 Nienke van Manen AKU 639 708 712 1420
126 Asantti Gurmu Startbaan 669 747 0 1416
127 Anouk Verhaal Zaanland 689 709 703 1412
128 Isa Bouwman AKU 459 732 677 1409
129 Betty van der Meer AV23 746 624 0 1370
130 Lisa Koning av Edam 0 685 673 1358
131 Suus Kruijer NOVA 530 686 637 1323
132 Jullia Malek Hera 624 0 686 1310
133 Jentl Kolf kav Holland 602 700 0 1302
134 Hanske van Houten Atos 539 715 0 1254
135 Iris van Eeken Hera 528 663 563 1226
136 Manisha Landvreugd Atos 1209 0 0 1209
137 Elke Wijbenga Startbaan 428 550 556 1106
138 Cassidy van Sauers AV23 1092 0 0 1092
139 Dana Hogenboom AKU 0 1074 0 1074
140 Anoushka van Liempt av Haarlem 0 527 490 1017
141 Amana Lakradi AAC 0 0 998 998
142 Lauretta Donker NEA-Volharding 0 0 985 985
143 Isabelle Schulte-Fischedick Atos 0 967 0 967
144 Jasmijn van Ginkel Startbaan 456 503 428 959
145 Sophie Konijn av Edam 0 0 956 956
146 Noor Sachs AV23 0 0 926 926
147 Roos Heistek Zaanland 0 0 909 909
148 Lola Groot av Monnickendam 0 0 907 907
149 Angelina Farkas Hera 329 430 472 902
150 Ida Willems kav Holland 0 890 0 890
151 Joumane el Ouardani Hollandia 861 0 0 861
152 Lotte Vermeulen Zaanland 0 0 847 847
153 Amelie Vermeer AV23 837 0 0 837
154 Melody van Dongen Suomi 819 0 0 819
155 Chloe de Fost Lycurgus 0 804 0 804
156 Rosalie Pronk NEA-Volharding 0 804 0 804
157 Anniek Hijne Atos 790 0 0 790
158 Indy Lakeman Waterland 777 0 0 777
159 Ise van Taanom Lycurgus 771 0 0 771
160 Sophie Oversteegen Lycurgus 744 0 0 744
161 Mara Visser Waterland 0 717 0 717
162 Britt Hoogendijk SAV 700 0 0 700
163 Sam Kops Trias 700 0 0 700
164 Danique Nooij Lycurgus 0 0 658 658
165 Samantha Bovaird AV23 653 0 0 653
166 Fleur Lexmond DEM 650 0 0 650
167 Anna Kreuk SAV 632 0 0 632
168 Sarra Ouchene Zaanland 0 629 0 629
169 Suzette Hillecamp Startbaan 608 0 0 608
170 Emily Brem Startbaan 572 0 0 572
171 Lidewij Nieuwenhuizen Feniks 0 513 0 513
172 Elise Hoetmer AKU 0 506 0 506
173 Esila Halici Atos 0 423 0 423
174 Soumaya Er-Rady AAC 0 0 404 404

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.07.2019