Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Jongens pup C   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Dax Haakman SAV 1295 1224 1281 2576
2 Toby Gildemacher Atos 1255 1269 1228 2524
3 Krijn Maarschalkerweerd Phanos 1236 0 1252 2488
4 Jordan Woerdings Feniks 1190 1145 1288 2478
5 Abel Thelen Atos 1105 1155 1256 2411
6 Laurens Rodriquez NEA-Volharding 1163 1198 1195 2393
7 Nathan Griffioen AV23 0 1259 1133 2392
8 Mees Olie Lycurgus 958 1270 1108 2378
9 Wout Overwater Lycurgus 1125 1147 1212 2359
10 Rylan Stins DEM 1132 1173 1182 2355
11 Ricardo Zirschkij SAV 894 1198 1074 2272
12 Elaijh Groenbast Feniks 1097 1146 988 2243
13 Luke Feeke av Castricum 1096 1117 1038 2213
14 Joep Hoekstra DEM 952 1091 1116 2207
15 Siem Elderenbosch AAC 902 1135 1068 2203
16 Peter Balabanov Startbaan 1022 1138 1058 2196
17 Remy Visser NEA-Volharding 913 1138 1029 2167
18 Stijn de Jager Feniks 1068 1095 991 2163
19 Quinten Orij Hylas 0 1060 1101 2161
20 Max Geldof Lycurgus 1093 1048 0 2141
21 Niek Cornet DEM 1031 1100 0 2131
22 Remco van Ginkel DEM 1010 1001 1115 2125
23 Kyan Maan Lycurgus 1007 1117 943 2124
24 Ruben van Vliet AKU 994 999 979 1993
25 Collin Veraart Lycurgus 919 1035 949 1984
26 Thimo Huszar Phanos 950 1007 976 1983
27 Ruben Bekebrede Zaanland 882 989 972 1961
28 Tom Zantinge Feniks 666 944 959 1903
29 Chris Renooij Lycurgus 886 984 907 1891
30 Luca Vis AAC 844 954 931 1885
31 Jaro Koper DEM 751 970 914 1884
32 Jari de Wolf Hylas 943 875 737 1818
33 Roy Bakker DEM 762 922 896 1818
34 Sem van 't Ende kav Holland 898 883 919 1817
35 Valentijn Kleine Koerkamp Hylas 791 931 876 1807
36 Lars Huveneers Atos 838 967 0 1805
37 Fresco de Boer Hylas 0 932 868 1800
38 Teun van Veen Atos 831 943 0 1774
39 Thomas van Kleef Zaanland 841 0 923 1764
40 Luka van Wens DEM 832 890 0 1722
41 Hugo Binkhorst av Castricum 848 867 676 1715
42 Jim van der Kloet Waterland 800 866 848 1714
43 Mats Olfers Zaanland 788 836 866 1702
44 Jathan van der Westen AV23 692 836 859 1695
45 Bram Groskamp Hylas 0 814 879 1693
46 Darío Lezcano Hylas 829 844 0 1673
47 Koen Brantenaar Zaanland 810 861 798 1671
48 Luc Swagerman Lycurgus 811 844 0 1655
49 Tim Solopchuk Feniks 0 721 926 1647
50 Guus de Waal Lycurgus 751 891 0 1642
51 Luuk van Manen AKU 791 839 797 1636
52 Finn Deen DEM 638 829 785 1614
53 Gijs van Kordenoordt Zaanland 769 753 843 1612
54 Olli Igesz AV23 700 791 805 1596
55 Mees Ponsen Startbaan 839 749 754 1593
56 Caspar Oskam AV23 676 778 806 1584
57 Dani Holst Zaanland 801 779 760 1580
58 Ivo Dorrestein Startbaan 757 773 798 1571
59 Jari Reus SAV 706 729 810 1539
60 Guus Bijl Startbaan 747 757 772 1529
61 Hidde Visser Zaanland 703 0 820 1523
62 Mink Nijlant Phanos 0 776 743 1519
63 Faisal Daku Atos 0 727 761 1488
64 Jasper Castricum Hera 677 805 667 1482
65 Sven Horré SAV 720 750 0 1470
66 Julian Hendrikse DEM 441 706 757 1463
67 Brycen Geertruida Hera 0 744 707 1451
68 Zilvan Koopman av Wieringermeer 624 700 730 1430
69 Fedja Sutorius AV23 676 752 0 1428
70 Stanley Spoor Suomi 490 765 640 1405
71 Niek Eveleens Hollandia 0 751 653 1404
72 Jamie Stijkel Hera 560 683 686 1369
73 Jip de Ruijter av Castricum 648 703 612 1351
74 Yannick Jansen Hylas 620 731 595 1351
75 Timo Smit Lycurgus 634 698 626 1332
76 Younes Mors DEM 701 0 625 1326
77 Danilo Murtas SAV 545 685 630 1315
78 Roan Kerkstra DEM 607 697 0 1304
79 Justin Zweekhorst Hera 600 690 560 1290
80 Dylan L'abée av Castricum 549 653 589 1242
81 Milo Lam NEA-Volharding 590 0 618 1208
82 Tygo Wiecherink Hera 0 607 562 1169
83 Maurits Jagt kav Holland 394 687 0 1081
84 Stefan van den Berg AV23 412 658 0 1070
85 Fabian Boon DOKEV 505 543 498 1048
86 Tygo Oostmeijer Hera 546 222 502 1048
87 Diago Manzanares Atos 444 551 482 1033
88 Levi Lam NEA-Volharding 533 0 460 993
89 Liam Amand Hylas 0 978 0 978
90 Kaj Veenis Lycurgus 466 0 503 969
91 Benjamin Natinson kav Holland 0 492 470 962
92 Siem de Vries Phanos 0 943 0 943
93 Vigo Taanman Waterland 438 473 379 911
94 Samuel Sumter Startbaan 862 0 0 862
95 Thomas de Ruiter Zaanland 847 0 0 847
96 Senn Koek AKU 0 843 0 843
97 Thijs Drenth DOKEV 306 524 0 830
98 Aydin Ozdemir DEM 0 821 0 821
99 Vince Spitters Lycurgus 250 570 0 820
100 Tibbe van der Heijden Waterland 813 0 0 813
101 Mika Tillema NOVA 0 0 811 811
102 Mateo De la Rosa Mondi Hylas 0 805 0 805
103 Ruben Zijerveld AKU 373 358 428 801
104 Kaj Werkman AV23 0 0 791 791
105 Stijn van der Hoorn av Haarlemmermeer 0 782 0 782
106 Oscar Herrebrugh AV23 0 0 774 774
107 Inse Stuvel Lycurgus 763 0 0 763
108 Jurian Gillissen AAC 0 0 723 723
109 Siem Jillings Waterland 318 389 205 707
110 Duuk Snijders av Castricum 0 705 0 705
111 Dex de Jongh Hera 293 382 0 675
112 Adam Benachour AAC 0 0 650 650
113 Mika Rood SAV 630 0 0 630
114 Dante Orth Atletiek Abcoude 608 0 0 608
115 Nils Boll Lycurgus 0 589 0 589
116 Pepijn Kortlandt Startbaan 0 586 0 586
117 Don Steding Zaanland 292 0 268 560
118 Antonie Brinkman Lycurgus 0 358 197 555
119 Fin Beemster TAS82 548 0 0 548
120 Levi van Hoorn Atos 530 0 0 530
121 Sverre Eype Lycurgus 293 218 157 511
122 Nader Yusuf Trias 357 0 0 357
123 Xavi van der Wal Suomi 240 0 0 240

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.07..2019