Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

. Jongens pup A.2   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Joris Mantel AV23 1546 1789 1802 3591
2 Manuel Pattiwaël van West Startbaan 1659 1798 1728 3526
3 Riley Groenbast Feniks 1724 1738 1746 3484
4 Samin Stoffels Phanos 1589 1621 1537 3210
5 Florian de Ruijter av Haarlemmermeer 1564 0 1642 3206
6 Denzel Jone Lunda Feniks 1592 1576 1538 3168
7 Tim van den Berg Phanos 1587 1569 1508 3156
8 Boudewijn van Oppens NEA-Volharding 1557 1591 1563 3154
9 Marciano Verzijden Startbaan 684 1511 1624 3135
10 Kai Boldewijn Lycurgus 1434 1611 1518 3129
11 Sam van Ooijen DEM 1543 1585 1440 3128
12 Jenairo Brammerloo Feniks 1417 1554 1537 3091
13 Noah Khan AV23 1575 1508 1307 3083
14 Bam Papavoine Lycurgus 1365 1611 1469 3080
15 Manuel Cronie Trias 1363 1625 1452 3077
16 Oscar Walker Phanos 1530 1540 1463 3070
17 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 1509 1539 1446 3048
18 Jacco Schoutsen NEA-Volharding 1515 1502 1513 3028
19 Vince Gressie av Haarlem 1470 1508 0 2978
20 Jairo Hopman Hera 1359 1520 1450 2970
21 Mees Groenenberg Feniks 1461 1506 1403 2967
22 Tijs Witte Trias 1180 1543 1408 2951
23 Sven Mulder Hylas 1337 1457 1479 2936
24 Thom Mulder Noordkop 0 1522 1404 2926
25 Hidde de Jager Hollandia 1457 1461 1402 2918
26 Noah Minamimoto Startbaan 1457 1431 0 2888
27 Bram Domsdorf Hollandia 1353 1534 0 2887
28 Boaz Shor Phanos 1392 1461 0 2853
29 Ayman Kwyasse Phanos 1399 1405 1317 2804
30 Koen Spelbos av Castricum 1330 1471 0 2801
31 Biek Komen Hylas 1241 1455 1340 2795
32 Sierus Caderius van Veen AV23 1355 1422 0 2777
33 Tim Steenbakker Atos 0 1429 1338 2767
34 Ismael Blay Zaanland 1284 1425 1313 2738
35 Yme van der Krieke AV23 1295 1440 1283 2735
36 Gillion van den Bosch Lycurgus 1393 1340 1268 2733
37 Marouane el Hani AAC 1262 1380 1346 2726
38 Hugo Kuil DEM 1301 1424 1294 2725
39 Quinten Canton Atos 1284 1361 1363 2724
40 Kas Commandeur DEM 1295 1417 1218 2712
41 Julian Vader NOVA 1250 0 1461 2711
42 Ossip de Haan AAC 1294 1305 1368 2673
43 Benjamin Johannes AAC 1285 1356 1315 2671
44 Rens Buikman av Edam 0 1391 1273 2664
45 Jari Oud Phanos 1327 1325 1067 2652
46 Boet van Hove Trias 1281 1363 1207 2644
47 Tijn Zwerver Startbaan 1222 1340 1293 2633
48 Jeepe Daas Lycurgus 1282 1313 1317 2630
49 Pieter Vermeij Phanos 0 1364 1255 2619
50 Joshua Bok NEA-Volharding 1284 1327 1257 2611
51 Melle Bernhard av Castricum 1115 1314 1281 2595
52 Bandi Leijen av Castricum 1241 1342 1196 2583
53 Thijn Bakker Lycurgus 1223 1357 0 2580
54 Siem Kuiper Atos 1356 1221 1037 2577
55 Royston Huiswoud Feniks 1267 1309 0 2576
56 Ivar Kalf Lycurgus 1211 1319 1237 2556
57 Imme de Reuver av Castricum 1267 1282 0 2549
58 Kyan Valentijn AKU 1191 1355 0 2546
59 Vos Tuyn Lycurgus 714 1311 1230 2541
60 Thijsel van Kleef Hollandia 1270 0 1264 2534
61 Max Feije av Haarlem 1246 1286 0 2532
62 Myron Buis NEA-Volharding 1186 1332 1200 2532
63 Tristan Hartkamp Phanos 1307 0 1223 2530
64 Borre van der Kleij kav Holland 1256 1265 1244 2521
65 Tim Lienos Noordkop 0 1275 1189 2464
66 Fabrice Groot av Castricum 638 1216 1242 2458
67 David Spits Atos 0 1282 1156 2438
68 Tije Woudenberg Startbaan 1248 1182 1179 2430
69 Thijs Overwater Lycurgus 1191 0 1224 2415
70 Kevin van Ouwerkerk Lycurgus 986 1171 1228 2399
71 Finn Born AV23 1177 0 1209 2386
72 Jens Elsensohn Trias 1067 1227 1143 2370
73 Mats Bax Startbaan 1196 1156 1171 2367
74 Brent Wehnes Lycurgus 1155 1193 0 2348
75 Bodey van Oosten Lycurgus 1092 1243 0 2335
76 Joey Wempe Lycurgus 1068 1263 1029 2331
77 Jens Kooijman av Haarlem 1141 1176 0 2317
78 Yarran Rippl AV23 1132 1165 1015 2297
79 Julian Schreuder Phanos 1093 1185 915 2278
80 Pieter Bron NEA-Volharding 1162 1109 0 2271
81 Iker Keesom Lycurgus 1082 1159 1097 2256
82 Marijn Weltman NEA-Volharding 1149 1099 810 2248
83 Nour Raja Atos 1117 1095 1126 2243
84 Finn Verheijen Zaanland 987 1093 1149 2242
85 Joep Havik Zaanland 1136 1103 1049 2239
86 Haijo Endedijk Phanos 0 1195 1043 2238
87 Arno Thomas kav Holland 1085 1147 1052 2232
88 Dean Blank Zaanland 1167 1049 1065 2232
89 Tarik Errachidi AAC 1041 1171 0 2212
90 Tijl Janssen DEM 1049 1145 1064 2209
91 Bonne Snuverink AAC 1115 1091 952 2206
92 Gijs Schuur AV23 928 1126 1074 2200
93 Tim Gortzak NEA-Volharding 1078 1122 976 2200
94 Clovis Kriek AV23 0 1161 1036 2197
95 Piet Nijbacker Trias 1064 1126 904 2190
96 Tim Bouma Zaanland 1118 1065 931 2183
97 Russell Dekker DEM 1091 1091 927 2182
98 Valentino Roa- vd Hout Startbaan 1083 1067 0 2150
99 Thijs Ruiter AAC 0 1188 957 2145
100 Robin Fictoor Hera 1115 0 1018 2133
101 Pelle Weustink Startbaan 1022 1110 0 2132
102 Stef Wijbenga Startbaan 983 1144 0 2127
103 Roy Sinemus NEA-Volharding 1075 1037 845 2112
104 Ids Elderenbosch AAC 936 1072 1032 2104
105 Kai Grillo AAC 1023 1078 988 2101
106 Björn van Heijninge Hera 984 1059 1037 2096
107 Koen Federer kav Holland 1023 1029 1067 2096
108 Obi George Hera 1177 906 0 2083
109 Gijs Schouten Hollandia 0 1064 996 2060
110 Eef van Ruymbeke AV23 970 1051 948 2021
111 Lasse Zentveld av Castricum 904 1105 0 2009
112 Noud van Saase av Castricum 987 992 527 1979
113 Casper Dinkelaar AV23 982 985 808 1967
114 Maurits Nibbering NEA-Volharding 1159 803 0 1962
115 Thom Sant av Haarlem 782 1177 0 1959
116 Matz de Heij Lycurgus 935 1011 0 1946
117 Aydan Hopster Lycurgus 829 985 952 1937
118 Joshua van Liempt av Haarlem 954 952 857 1906
119 Luuk Reurts av Castricum 1004 902 0 1906
120 Ties Overtoom Hera 975 928 0 1903
121 Kees Kruijer NOVA 994 0 898 1892
122 Jonah Kuipers Phanos 0 964 910 1874
123 Jaron de Weert Noordkop 0 1006 856 1862
124 Koen van de Beek Lycurgus 927 899 0 1826
125 Aaron De Vries Feniks 948 0 830 1778
126 Bjorn Schneider Lycurgus 805 937 0 1742
127 Kevin Bruin DOKEV 792 929 780 1721
128 Thijs Vasen Zaanland 762 819 878 1697
129 Ryan Hoever Feniks 0 0 1551 1551
130 Geert Beukers av Castricum 729 757 0 1486
131 Joep Herrebru AV23 0 0 1432 1432
132 Justin van Zeijl av Castricum 708 687 671 1395
133 Rik Bekker NOVA 0 0 1326 1326
134 Leo Lam NEA-Volharding 686 624 418 1310
135 Emanuel Etnel Feniks 1306 0 0 1306
136 Alaïn Hechavarria Napoles Atos 0 1258 0 1258
137 Olaf Werkman AV23 0 0 1240 1240
138 Ryan Taylor AKU 0 1211 0 1211
139 Ferro Kastelijns Phanos 0 1199 0 1199
140 Finn de Ruiter Zaanland 1110 0 0 1110
141 Kasper Zweers Lycurgus 1092 0 0 1092
142 Thijs Kapteijn Suomi 1070 0 0 1070
143 Abel Visser AAC 0 0 1064 1064
144 Kris Onda Hera 0 1047 0 1047
145 Bo Govaars AV23 0 0 1041 1041
146 Thomas van Toledo Lycurgus 0 0 1025 1025
147 Krijn Vermeulen AV23 0 963 0 963
148 Chiel van Assem NOVA 0 0 921 921
149 Raoul de Wilde av Castricum 359 492 0 851
150 Thijs Overtoom Hera 0 0 822 822
151 Orkun Önen Zaanland 808 0 0 808
152 Shahid Chahbouni Zaanland 0 621 0 621
153 Ammar Bakkar AAC 0 0 525 525
154 Thijs Overtoom Hera 318 0 0 318
155 Ferry Heeremans Suomi 307 0 0 307

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.07.2019