Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Jongens Pup A.1   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Eljahro Philipsen Feniks 1725 0 1749 3474
2 Zeb Tesselaar Hera 1583 1628 1737 3365
3 Jayden Boldewijn Feniks 1483 1445 1567 3050
4 Florian van den Bosch Phanos 1418 1481 1548 3029
5 Florian Faber AKU 1411 0 1548 2959
6 Shae Riedewald Feniks 1500 1440 1438 2940
7 Joshua Bouwer AV23 1416 1368 1464 2880
8 Taygel Bolsman Phanos 1484 1364 0 2848
9 Bram Stapel Lycurgus 1371 0 1466 2837
10 Dmitri Sabados Hera 1177 1374 1447 2821
11 Tije Jillings Hera 1229 1349 1427 2776
12 Mano Al Lycurgus 1255 1207 1510 2765
13 Roan Snel Hera 0 1326 1434 2760
14 Luuk de Haas Hylas 1348 1408 1231 2756
15 Kay Blank Lycurgus 1244 0 1463 2707
16 Sam Pronk NOVA 1256 1284 1413 2697
17 Stefan Wielemaker kav Holland 1285 1309 1353 2662
18 Sven Rijkenberg Zaanland 1324 0 1320 2644
19 Sven de Haas SAV 1262 1378 1225 2640
20 Florian Rijks Trias 1170 1214 1411 2625
21 Sven Boshuizen Atos 1320 1295 0 2615
22 Luuk Zwanenburg Hylas 1202 1246 1358 2604
23 Olliver Könst av Haarlem 1287 1091 1317 2604
24 Jens Jegen Lycurgus 1220 0 1381 2601
25 Lean Rouwhorst AAC 1256 1213 1343 2599
26 Joey Heynneman Feniks 1261 1130 1331 2592
27 Daantje Scheele AV23 1210 1131 1380 2590
28 Sil Kramer Hera 1355 1228 0 2583
29 Kay Kosters Hylas 1095 1262 1314 2576
30 Jarit Kershof Startbaan 1140 1252 1307 2559
31 Alvin Otto NEA-Volharding 1240 1241 1286 2527
32 Lucas van Zeggelaar av Haarlemmermeer 1146 1285 1232 2517
33 Justin Maijer NOVA 1166 1229 1276 2505
34 Jaimen Berghouwer SAV 1117 1162 1337 2499
35 Mats Venselaar av Castricum 1247 1222 1250 2497
36 Laurens van den Berg Zaanland 1058 1258 1227 2485
37 Jasper van Ginkel DEM 1211 1190 1239 2450
38 Senne Eising Hera 0 1160 1288 2448
39 Liam Jourdan Startbaan 0 1184 1243 2427
40 Cas Nelissen Suomi 1186 1220 1159 2406
41 Felix Zwaal AV23 1199 1201 0 2400
42 Akira Kerr AKU 1194 1189 0 2383
43 Vikram Hartman Startbaan 1095 1211 1172 2383
44 Luke van Diemen AV23 1132 1129 1244 2376
45 Samuel Möhlmann av Castricum 1177 1199 1174 2376
46 Roan Spitters Lycurgus 1110 1265 0 2375
47 Alec Radovcic Phanos 986 1153 1213 2366
48 Sofian el Kaddouri AAC 1117 1128 1236 2364
49 Tendai Aarts AV23 1125 1158 1205 2363
50 Dex Kay Lycurgus 984 1111 1247 2358
51 Cas Weijs Lycurgus 1068 1161 1190 2351
52 Teun van Hoof Atos 330 1134 1215 2349
53 Sam Glorie av Castricum 1115 0 1231 2346
54 Jitte Kooij Hylas 1002 1143 1201 2344
55 Gijs Kant Lycurgus 1107 1156 1169 2325
56 Sem Hovinga AV23 1087 1191 1133 2324
57 Jord Stuijt NOVA 0 1135 1175 2310
58 Mark Westra AKU 0 1222 1088 2310
59 Tibor Bleeker Phanos 1147 1150 0 2297
60 Sol Kempenk Trias 1041 1099 1194 2293
61 Bink Liefting DEM 990 1078 1214 2292
62 Jesse Francke AAC 1071 0 1204 2275
63 Thijs Radder Lycurgus 1043 1134 1141 2275
64 Bima Poeze kav Holland 0 1024 1220 2244
65 Tom Bachmohr Hylas 1016 968 1223 2239
66 Timo Hensen Hylas 1071 909 1164 2235
67 Ravi Tuijn av Castricum 1088 671 1145 2233
68 Vennes de Bont Hylas 977 1101 1127 2228
69 Luka Quinn av Haarlem 1045 0 1159 2204
70 Gijs Happe Zaanland 1191 1001 0 2192
71 Gijs van den Hoek Lycurgus 1108 1078 0 2186
72 Christiaan Penning AKU 966 899 1200 2166
73 Ruben-Jay Krumeich Atos 1054 1104 0 2158
74 Gert Groot Hera 884 1074 1075 2149
75 Luuk Mulder NOVA 751 1075 1055 2130
76 Job Muller AV23 1035 1014 1086 2121
77 Yaïr van der Feen AAC 1008 0 1099 2107
78 Jort van Velzel kav Holland 956 1003 1098 2101
79 Espen van der Welle NOVA 1012 1026 1064 2090
80 Siem van Kordenoordt Zaanland 1067 985 1017 2084
81 Viggo Wolthuis NOVA 864 1011 1070 2081
82 Mika van Wel AV23 1029 0 1035 2064
83 Milan Pot Hollandia 889 1004 1059 2063
84 Roy Pfaff Hylas 965 1082 0 2047
85 Guus Appelman Trias 1007 974 1039 2046
86 Emiel Postema av Haarlemmermeer 970 936 1075 2045
87 Jannick de Jong AKU 961 1060 0 2021
88 Yassine Anwar-Ali Trias 995 907 1023 2018
89 Yves Verbockhaven Phanos 962 1038 0 2000
90 Jack de Heij Lycurgus 971 1010 0 1981
91 Wout Wieringa av Castricum 987 950 984 1971
92 Finn Verhaar AKU 915 972 998 1970
93 Elias Rodenbach kav Holland 982 981 0 1963
94 Wout Boekel NOVA 754 940 1010 1950
95 Sjors Eveleens Hollandia 0 950 978 1928
96 Thomas de Boo DEM 831 724 1064 1895
97 Colin van Bockel Hollandia 0 958 913 1871
98 Timo Limonard AAC 807 0 1053 1860
99 Jasper Wielemaker kav Holland 780 923 936 1859
100 Thomas Smidt Hylas 905 0 951 1856
101 Kobe Dijkema kav Holland 884 938 907 1845
102 Tjeerd Woudsma DEM 0 883 957 1840
103 Martijn Reijers kav Holland 896 864 923 1819
104 Niek de Mul Atos 754 934 885 1819
105 Geyers Kleverlaan AV23 1047 416 742 1789
106 Duuk Voogel av Monnickendam 834 839 935 1774
107 Lars Schramp av Castricum 835 676 936 1771
108 Noah Beentjes av Castricum 812 0 933 1745
109 Jari Knaapen av Castricum 828 915 0 1743
110 Thijs Koopman DEM 779 952 0 1731
111 Rens Perguin DEM 811 918 0 1729
112 Tom Jonker Hollandia 859 0 864 1723
113 Joek Heins Startbaan 788 930 0 1718
114 Bram Wiecherink Hera 541 736 970 1706
115 Per Noordstrand NOVA 601 824 879 1703
116 Max Dec AAC 0 379 1283 1662
117 Thomas van Beek Trias 814 839 0 1653
118 Tom Brouwer Trias 637 820 812 1632
119 Sven Brijde Startbaan 763 852 0 1615
120 Thijs Barendse Zaanland 761 0 852 1613
121 Koen Zonneveld DEM 384 1208 0 1592
122 Tobias Piet AV23 805 770 0 1575
123 Fabio Murtas SAV 0 746 815 1561
124 Lieuwe Andringa Lycurgus 757 0 798 1555
125 Jurre de Groot Trias 678 718 788 1506
126 Liam Brink DEM 645 833 0 1478
127 Ryan Waasdorp Startbaan 708 762 682 1470
128 Julian Short Phanos 1445 0 0 1445
129 Daniel van Zwet kav Holland 640 792 499 1432
130 Michael Winkel kav Holland 677 697 0 1374
131 Hugo Beij kav Holland 573 689 599 1288
132 Silvan Oud av Aalsmeer 0 1271 0 1271
133 Jasper de Loos av Castricum 580 660 0 1240
134 Milan Otten Hollandia 0 0 1235 1235
135 Levi Bloemhard Suomi 1221 0 0 1221
136 Floris Bool Zaanland 1210 0 0 1210
137 Demian Gort kav Holland 1175 0 0 1175
138 Kas Wijbenga Startbaan 433 578 568 1146
139 Jasper Konijn NOVA 0 0 1141 1141
140 Luuk van der Bunt av Castricum 1063 0 0 1063
141 Koen Helmstrijd Trias 0 1051 0 1051
142 Ismaïl Assbai AAC 567 472 439 1039
143 Leo van Vlaenderen Atos 0 0 1035 1035
144 Joep Velthuizen Zaanland 1027 0 0 1027
145 Fedde van der Giessen AV23 0 0 1013 1013
146 Steven Maddox AV23 0 0 982 982
147 Guus Roks kav Holland 0 0 968 968
148 Ben Dorgelo AV23 0 0 892 892
149 Alex Marinus AV23 0 889 0 889
150 Niels van Ginkel Startbaan 404 385 453 857
151 Chris van Meerwijk Startbaan 850 0 0 850
152 Bruno de Wit av Castricum 836 0 0 836
153 Finn Feldberg kav Holland 836 0 0 836
154 Biem van der Cammen AV23 827 0 0 827
155 Cesar van Zundert kav Holland 813 0 0 813
156 Luke Schuit NOVA 0 0 809 809
157 Finn Zoutzeling Noordkop 807 0 0 807
158 Max Turkenburg kav Holland 0 806 0 806
159 Khymo Knuijsting Atos 779 0 0 779
160 Robin van Nimwegen av Aalsmeer 0 769 0 769
161 Jonah Dekker Trias 766 0 0 766
162 Ilian Kuiper AKU 0 762 0 762
163 Sidney Grosmann Startbaan 753 0 0 753
164 Noah Asagbo av Castricum 710 0 0 710
165 Bouke Prevoo Startbaan 696 0 0 696
166 Tomas de Ruijter Lycurgus 0 659 0 659
167 Mees Schuurmans Startbaan 599 0 0 599
168 Tibbe Kornmann AAC 0 0 555 555
169 Sam Bruinsma SAV 547 0 0 547
170 Omar Bakkar AAC 0 0 542 542
171 Herman van der Weij Startbaan 476 0 0 476
172 Timo Arts Noordkop 435 0 0 435
173 Melvin Grosmann Startbaan 384 0 0 384

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 29.06.2019