Pupillen competitie 2019, regio 1-3-4
Individueel klassement



Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategorie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini
ploegenklassement

  Jongens mini   13 april. 18 mei. 15 juni. totaal
1 Julian Gewargis Startbaan 910 1088 1095 2183
2 Lex Bijlmer AV23 1096 1075 1082 2178
3 Thom Snoek AV23 921 1031 1120 2151
4 Louis Teng Startbaan 927 995 1043 2038
5 Jahvene Bentoh Phanos 980 979 1044 2024
6 Roel Verlaan AKU 679 908 1078 1986
7 Fender Jong SAV 1020 939 875 1959
8 Devin Hoever Feniks 922 972 978 1950
9 Sten Verdegaal AV23 891 897 951 1848
10 Tom Petri Lycurgus 0 857 949 1806
11 Jip Houtenbos DEM 848 908 892 1800
12 Djowan Taylor Hylas 852 0 895 1747
12 Julien Goudriaan Startbaan 774 852 895 1747
14 Thijmen Tijsterman Lycurgus 709 849 855 1704
15 Lars Pouw Lycurgus 645 881 820 1701
16 Djaleesh Anwar-Ali Trias 728 831 823 1654
17 Jip Hofmijster AKU 677 805 830 1635
18 Noah Franco Startbaan 675 795 821 1616
19 Lex Dammen kav Holland 659 773 836 1609
20 Jack Bruijn SAV 762 776 832 1608
21 Tom van Geel DOKEV 671 850 753 1603
22 Bram Mulder Noordkop 775 745 792 1567
23 Phil Kalwij Startbaan 713 745 802 1547
24 Dex Blokker Phanos 707 836 0 1543
25 Julian Bakker Zaanland 642 777 738 1515
26 Ishant Ram AAC 711 701 802 1513
27 Morne van Veen Startbaan 571 701 810 1511
28 Gillis Willems Hylas 0 759 707 1466
29 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude 631 804 0 1435
30 Jesse Hom Zaanland 379 710 714 1424
31 Vince de Wit DEM 662 673 733 1406
32 Tim Glorie av Castricum 654 0 738 1392
33 Kick Verhaal Zaanland 579 766 623 1389
34 Levi van Hoorn Atos 0 641 746 1387
35 Floris Zut DOKEV 614 638 733 1371
36 Felix Milikowski AV23 641 666 651 1317
37 Rayan Veening AV23 0 602 698 1300
38 Julius Havik Atos 613 0 673 1286
39 Aeden Maan Lycurgus 644 637 608 1281
40 Brettley Onos SAV 566 0 654 1220
41 Silvio de Korte Startbaan 443 614 604 1218
42 Enzo Kemerink Lycurgus 341 562 633 1195
43 Gabe de Groot av Castricum 363 599 596 1195
44 Bruno Stuster DEM 555 569 622 1191
45 Ruben van Rijn Hera 504 581 600 1181
46 Guus Swart SAV 603 558 0 1161
47 Vincent Bolleman Lycurgus 540 620 0 1160
48 Victor Balabanov Startbaan 376 533 607 1140
49 Milan Spin Hollandia 510 0 609 1119
50 Stijn van Etten DEM 505 543 569 1112
51 Daan den Harder av Castricum 155 610 501 1111
52 Noam Ndoh Mvondo Hera 0 446 658 1104
53 Wesley Wargers AAC 525 552 503 1077
54 Joris le Mair av Castricum 505 0 546 1051
55 Jevi Grevelink Noordkop 489 498 550 1048
56 Nigan Philippa Zaanland 315 534 513 1047
57 Dylan Kapitein kav Holland 496 515 453 1011
58 Stan Brijde Startbaan 490 521 0 1011
59 Mick Brasser DEM 393 463 495 958
60 Stellan Kroezen Atletiek Abcoude 0 443 497 940
61 Ayoub Belmahi AAC 0 0 936 936
62 Thijs Knaap DEM 369 429 505 934
63 Ben van Geldere AV23 233 0 694 927
64 Skip Bangma av Castricum 431 0 484 915
65 Lieuwe Meindersma AV23 415 487 308 902
66 Luuk Hoogland Lycurgus 352 540 0 892
67 Mikai Temme Hollandia 421 464 332 885
68 Bas Oolman Startbaan 386 430 0 816
69 Levi van Wonderen NOVA 421 370 384 805
70 Elijah Reemnet Feniks 272 410 384 794
71 Mitchell Tatan Startbaan 367 404 0 771
72 Deen Akhtar Feniks 298 472 0 770
73 Seth van Mullum av Wieringermeer 0 0 762 762
74 Silas van Rooij Zaanland 0 473 282 755
75 Hugo Hulleman Atletiek Abcoude 0 511 181 692
76 Matteo Iyimen Hera 275 0 407 682
77 Silver Krumeich Atos 0 642 0 642
78 Kaito Fujimoto Startbaan 0 616 0 616
79 Maddox van Sauers AV23 592 0 0 592
80 Allard Fris Phanos 0 0 585 585
81 Milo Talen av Wieringermeer 0 0 585 585
82 Mylo de Koningh Zaanland 0 0 581 581
83 Jent de Reuver av Castricum 572 0 0 572
84 Jitse van der Wal Atos 0 0 535 535
85 Roberto Rocket Wrigstedt AV23 0 0 517 517
86 Frederik Burger AKU 0 498 0 498
87 Oscar van Driel Atos 0 475 0 475
88 Abel de Champeaux Atos 0 472 0 472
89 Daan de Haas SAV 151 291 173 464
90 Maarten Out av Haarlem 0 451 0 451
91 Milo Slieker AV23 0 0 439 439
92 Max van Geel DOKEV 64 215 216 431
93 Semih Colkesen Lycurgus 0 401 0 401
94 Finn Leeuwendaal Lycurgus 384 0 0 384
95 Brend Vloon Zaanland 376 0 0 376
96 Nadir Yusuf Trias 371 0 0 371
97 Marijn Warger av Edam 0 0 366 366
98 Ilias Benachour AAC 0 0 363 363
99 Mees L'abée av Castricum 61 199 150 349
100 Fabio Kastelijns Phanos 0 344 0 344
101 Moos Molenaar Atletiek Abcoude 0 0 285 285
102 Adam Abri AV23 0 0 173 173
103 Abe van Diemen de Jel AV23 0 0 171 171

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.7.2019