Pupillen competitie 2016, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

  meisjes pup C   16 april. 28 mei. 2 juli. totaal
1 Sophie Lucas av Aalsmeer 1133 1206 1232 2438
2 Micky Kraakman Hylas 1075 1171 1201 2372
3 Maartje Tuil Hollandia 1113 1195 1090 2308
4 Maud de Jong AV 23 1022 1103 1155 2258
5 Khyra van Schooten DEM 1092 1060 1151 2243
6 Zoe Hoebe Trias 1015 0 1205 2220
7 Jeannette Jadama Phanos 812 1007 1155 2162
8 Mies Boon Lycurgus 968 0 1116 2084
9 Saar Koper Phanos 0 1000 1053 2053
10 Marieke Lakenman SAV 966 996 0 1962
11 Celine Bollen Feniks 856 990 964 1954
12 Valerie Verbree AAC 0 974 959 1933
13 Evie Lub SAV 0 932 907 1839
14 Elin van Dijken AKU 802 963 839 1802
15 Saar Warger av Edam 957 0 843 1800
16 Elin Bosschieter Lycurgus 902 777 892 1794
17 Maud Voorbraak TAS `82 831 843 950 1793
18 Katrien Zwolle Feniks 816 846 942 1788
19 Anne Kuijer DEM 745 862 890 1752
20 Ivy Olieberg AV 23 781 862 889 1751
21 Rosalie ten Bruggencate Hera 811 858 885 1743
22 Anna Hanselaar av Castricum 702 831 903 1734
23 Keke Berendsen kav Holland 0 848 884 1732
24 Naomi Zirschky SAV 656 859 870 1729
25 Laura van Luinen AKU 791 922 0 1713
26 Nura van Harmelen Feniks 862 831 0 1693
27 Aicha Trawally Feniks 704 0 973 1677
28 Maartje Brakenhoff Zaanland 714 825 841 1666
29 Bente Denneman av Castricum 616 841 824 1665
30 Chiara Wagtendonk Phanos 659 744 919 1663
31 Frederiek van Wetten Startbaan 687 839 823 1662
32 Tess van Tol AKU 766 854 807 1661
33 Hanne Steenbergen kav Holland 894 757 0 1651
34 Mayla Veraart Lycurgus 697 748 903 1651
35 Guusje de Graaf Phanos 790 781 854 1644
36 Rhyona v Velsen Noordkop 676 0 953 1629
37 Evelien van Vilsteren Startbaan 752 771 856 1627
38 Jennifer Griekspoor av Aalsmeer 0 731 890 1621
39 Eliane Meurs NEA-Volharding 825 703 783 1608
40 Famke van der Zouw Startbaan 756 701 837 1593
41 Kidist Tesfaye Zaanland 797 776 684 1573
42 Renske Olieman av Aalsmeer 0 758 782 1540
43 Gwen Hoekstra SAV 773 758 739 1531
44 Nikki Bot Hera 704 719 806 1525
45 Jessie de Vries av Haarlemmermeer 0 772 750 1522
46 Aya el Yousfi AAC 664 713 746 1459
47 Roos Koedijk Phanos 544 756 698 1454
48 Eva O Connor Phanos 0 709 734 1443
49 Kim Duin Hera 624 0 802 1426
50 Tessa Zomers NOVA 0 623 797 1420
51 Nora de Rijk AV 23 636 771 0 1407
52 Isabel Poel Phanos 0 690 707 1397
53 Emma Teeuw Lycurgus 658 692 704 1396
54 Fiene Jonk av Edam 660 697 676 1373
55 Suzanne Bakker Hollandia 620 705 661 1366
56 Suzette Berkhout Lycurgus 0 651 705 1356
57 Senna Ponsen Startbaan 0 599 744 1343
58 Lisa de Vries av Aalsmeer 541 690 632 1322
59 Mila te Pas DEM 617 651 670 1321
60 Merel Schipper Startbaan 642 671 634 1313
61 Ilse Bosschieter Waterland 0 691 615 1306
62 Jinthe Dijkman NEA-Volharding 678 625 569 1303
63 India Zantinge Feniks 543 598 688 1286
64 Floor Brand Hylas 485 625 644 1269
65 Nina Delen Startbaan 627 631 580 1258
66 Janet de Leeuw Lycurgus 572 635 618 1253
67 Tess Nijland AV 23 0 637 603 1240
68 Bregt Hopman NOVA 0 599 634 1233
69 Mint van Wees Startbaan 576 655 0 1231
70 Ede den Engelse Phanos 521 0 708 1229
71 Anouk Portegies Zwart Lycurgus 573 630 0 1203
72 Renee Galesloot NEA-Volharding 575 569 607 1182
73 Zara Velten AKU 552 604 576 1180
74 Nena Donker AV 23 338 802 0 1140
75 Livia van Weldam Phanos 445 510 628 1138
76 Eva Ahmad Hollandia 0 538 584 1122
77 Lisa van Kleef Zaanland 528 571 535 1106
78 Fien Denneman Hylas 555 527 484 1082
79 Fiene Schipper NOVA 0 505 567 1072
80 Nadyne Nait-Rrami Atos 541 529 0 1070
81 Ana Luisa Filipini Phanos 0 498 571 1069
82 Sara Smit Zaanland 514 551 0 1065
83 Amber Olij Noordkop 0 0 1064 1064
84 Haley van Straten Zaanland 468 515 538 1053
85 May Diop Zaanland 579 0 454 1033
86 Janiek van Tilborg Lycurgus 414 490 515 1005
87 Frederique Bleeker NOVA 439 486 514 1000
88 Farah Vos AV 23 423 529 462 991
89 Mariama van der Kraan AV 23 377 611 0 988
90 Reza Werkman Phanos 406 0 582 988
91 Freya Gronloh Lycurgus 466 387 498 964
92 Indy Sluijter DEM 474 322 486 960
93 Julienne Van der Horst Trias 0 0 945 945
94 Lieke Bijl Noordkop 943 0 0 943
95 Pink Groot Noordkop 875 0 0 875
96 Janine Sicking Zaanland 423 0 442 865
97 Lieke Arends NEA-Volharding 377 417 422 839
98 Lieke Pfeffer AV 23 276 329 483 812
99 Meret Caspers av Haarlem 0 0 809 809
100 Suraya Buskens Hera 207 412 351 763
101 Nadine van Hattum Lycurgus 0 0 747 747
102 Delilah Hilgerink Hera 0 0 740 740
103 Nadine Jafari Phanos 0 728 0 728
104 Naomi Emmelkamp Atos 0 0 708 708
105 Sanne Guth Waterland 368 0 332 700
106 Estelle Dekker Trias 692 0 0 692
107 Elise van het Nederend av Haarlem 310 0 349 659
108 Linde van Nooijen AV 23 0 657 0 657
109 Fiona Buis ARO `88 0 0 649 649
110 Maura Kes DEM 0 0 645 645
111 Floortje van t Wout Lycurgus 639 0 0 639
112 Noor Hofman kav Holland 636 0 0 636
113 Amina Abdel Razek Phanos 0 624 0 624
114 Liora Jonson AV 23 151 472 0 623
115 Maren Veldt NEA-Volharding 220 282 330 612
116 Norah Koophof SAV 0 0 584 584
117 Jitte Moojen Lycurgus 566 0 0 566
118 Alissa Hurkmans Lycurgus 540 0 0 540
119 Tess de Vries Lycurgus 540 0 0 540
120 Fee de Veer Suomi 0 0 539 539
121 Elin Gols kav Holland 538 0 0 538
122 Minou Mirsalari Hylas 0 0 537 537
123 Susan Voor in\ít Holt NEA-Volharding 0 0 517 517
124 Charley Blom Phanos 0 490 0 490
125 Mia Lo A Foe AAC 0 331 157 488
126 Katja Out av Haarlem 473 0 0 473
127 Isa de Groot Hylas 0 0 433 433
128 Giada Mendeszoon Zaanland 417 0 0 417
129 Nirmin el Maddahi Feniks 0 256 0 256
130 Maya Hoogveld Phanos 236 0 0 236
131 Zoe van Duijn Lycurgus 0 185 0 185
132 Liesbeth Hannema av Haarlem 98 0 0 98

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.07.2016