Pupillen competitie 2016, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

  meisjes pup B   16 april. 28 mei. 2 juli. totaal
1 Sanne Loomans Lycurgus 1302 1345 1417 2762
2 Sienna Smit DEM 1224 1282 1294 2576
3 Veronique Veldhuis Feniks 1272 1282 1247 2554
4 Fiene Rosendaal DEM 1202 1250 1292 2542
5 Chelsea Striet Noordkop 1192 1129 1338 2530
6 Nehissa Hendriks AV 23 1145 1237 1253 2490
7 Anniek van Wees kav Holland 587 1159 1305 2464
8 Sano Penha av Castricum 1169 1185 0 2354
9 Julie Rupprecht Lycurgus 1210 719 1130 2340
10 Alyssa Koobs Atos 955 1059 1261 2320
10 Babette Bosse Lycurgus 1023 1078 1242 2320
12 Britt Karel Trias 1118 1184 1127 2311
13 Meike de Moel NOVA 1165 1113 1141 2306
14 Britt de Graaf DEM 1106 1072 1184 2290
15 Merel van het Kaar Suomi 893 1185 1084 2269
16 Hannah den Breejen Startbaan 946 1119 1144 2263
17 Sarah van Exel Hylas 923 1114 1145 2259
18 Lynn van Vlaanderen av Edam 1103 1037 1154 2257
19 Rosara Cooman Feniks 1018 1126 1124 2250
20 Liz Jonk av Edam 1099 1062 1142 2241
21 Rosa Matthijssen Phanos 1057 1178 0 2235
22 Vita Meynen Startbaan 974 1114 1115 2229
23 Racheeja Uiterloo Feniks 1103 1123 1086 2226
24 Paz Meijssen av Monnickendam 1075 1001 1113 2188
25 Kiamy Jonker Lycurgus 936 1020 1159 2179
26 Tara Vlieger Feniks 978 1024 1146 2170
27 Amber Adriaansen Noordkop 1078 989 1084 2162
28 Eva Heilig SAV 922 1040 1114 2154
29 Guusje de Groot Zaanland 1032 1020 1113 2145
30 Amber van der Woude Hollandia 0 1032 1111 2143
31 Carice van Delft Hollandia 1121 1022 1016 2143
32 Jill Hoeve Hollandia 1104 1018 1032 2136
33 Amber Mol Atos 1048 1024 1084 2132
34 Ella Braun Phanos 0 1013 1086 2099
35 Luna Blaauw DEM 996 1096 973 2092
36 Maud Schrama AKU 952 1065 1015 2080
37 Maxime Zschuschen Startbaan 929 929 1150 2079
38 Nina Klouwer av Edam 977 1041 1025 2066
39 Inoa Vader Hollandia 981 950 1084 2065
40 Ako Bouman Feniks 799 947 1113 2060
41 Britt Kerklingh Lycurgus 953 916 1092 2045
42 Anouk Smit kav Holland 976 1045 0 2021
43 Lisa Sevenhuijsen Hylas 910 1071 949 2020
44 Sara Pouw AKU 868 1007 1012 2019
45 Ilse Veerman av Edam 917 968 1044 2012
46 Emma Simon Hylas 966 0 1029 1995
47 Lois Moningka av Haarlemmermeer 898 1093 0 1991
48 Melissa van Velzen SAV 938 987 1000 1987
49 Floor van Gent Hera 980 925 995 1975
50 Jasmine van der Kolk Trias 1015 928 955 1970
51 Luna Maij Zaanland 877 972 978 1950
52 Imre Schipper Atos 891 1055 0 1946
53 Ninthe Groen Lycurgus 0 935 1009 1944
54 Flore Borghesi Cipriani Lycurgus 933 949 992 1941
55 Lotte Happe Hera 888 943 981 1924
56 Lisa van den Esschert Feniks 805 939 974 1913
57 Kaitlyn Groot AV 23 846 901 1011 1912
58 Marieke Vermaat av Wieringermeer 661 801 1101 1902
59 Lotte Huisman Hylas 931 969 0 1900
60 Nienke Kemperink av Castricum 0 907 972 1879
61 Amy Ashe Startbaan 845 1019 0 1864
62 Claudia Rimedia Atos 744 828 1018 1846
63 Juliette Repelaer van Driel Phanos 813 913 927 1840
64 Eleanor Musil Phanos 808 878 961 1839
65 Lynne Bijwaard Hylas 841 921 907 1828
66 Doris Thomas AV 23 861 917 908 1825
67 Cato Schuitemaker AV 23 0 871 943 1814
68 Djuna Gersen av Aalsmeer 698 897 906 1803
69 Marthe van der Meer AV 23 706 762 1036 1798
70 Esme Gooijers Hollandia 895 901 860 1796
71 Nubia Hunting Zaanland 602 827 962 1789
72 Lisa Molenaar DEM 854 805 931 1785
73 Merel Meesters Noordkop 893 892 858 1785
74 Shannah Chalmers Startbaan 0 934 851 1785
75 Lynn van Iersel Hollandia 852 927 744 1779
76 Madelief Rave AAC 776 843 932 1775
77 Antonia Oosters AV 23 0 823 936 1759
78 Eveline Kappar Hera 855 878 871 1749
79 Mireille Ketel Lycurgus 846 901 0 1747
80 Naomi Bekker Hylas 879 862 802 1741
81 Amber Deijkers Zaanland 840 884 838 1724
82 Meike Fortuin Phanos 695 874 850 1724
83 Maura van Voornveld AAC 726 0 963 1689
84 Veerle Zwart kav Holland 736 877 808 1685
85 Carmen Marzio AV 23 732 0 948 1680
86 Vera Bisdonk Noordkop 858 759 820 1678
87 Ella Klumpenhouwer SAV 725 782 886 1668
88 Senna Vormer Hollandia 826 0 842 1668
89 Anne Jongedijk AV 23 661 722 913 1635
90 Mylene Hagnauer Lycurgus 774 0 854 1628
91 Lina Cheikh Mtioui Phanos 587 888 734 1622
92 Lisa Meijer AKU 726 819 792 1611
93 Fenna Visser Hera 700 748 844 1592
94 Anna Vast NOVA 715 789 794 1583
95 Floor van Minnen av Wieringermeer 680 659 901 1581
96 Carice Heemskerk av Aalsmeer 545 708 868 1576
97 Vlinder Ouderling AKU 724 802 767 1569
98 Malin Wattel AV 23 740 804 0 1544
99 Jasmeet Kaur Ram AAC 755 0 776 1531
100 Roos Stroet av Haarlemmermeer 648 877 0 1525
101 Marieke Stal AAC 661 0 837 1498
102 Charlize Helena Eg Hylas 689 760 730 1490
103 Mimosa Goudriaan Phanos 572 737 742 1479
104 Fenna de Koning Hollandia 719 753 651 1472
105 Noa Heijmerink AV 23 602 691 767 1458
106 Vicky de Haan NEA-Volharding 763 609 695 1458
107 Tara Darphorn Noordkop 663 793 0 1456
108 Tessa Yntema av Aalsmeer 707 0 741 1448
109 Sia Westphal Trias 600 702 716 1418
110 Nadia Breed Noordkop 689 0 696 1385
111 Limsie van Schie Hera 592 571 788 1380
112 Luna Kemna de la Iglesia Lycurgus 590 686 693 1379
113 Chevelle Brown Feniks 0 0 1372 1372
114 Tess Boers AV 23 646 711 0 1357
115 Kirsten Hartwijk NEA-Volharding 654 700 0 1354
116 Manja Kuijs av Castricum 612 658 684 1342
117 Amal Errachidi AAC 507 646 687 1333
118 Jip van der Voorn Zaanland 0 676 638 1314
119 Katie Zwarthoed av Edam 658 654 0 1312
120 Eliana Candido av Aalsmeer 601 692 0 1293
121 Nikita Bons Atos 0 632 651 1283
122 Olivia Musil Phanos 533 739 0 1272
123 Rosalie Mijnheer Hera 555 563 702 1265
124 Hind Lahri AAC 614 618 578 1232
125 Sara Groot NOVA 467 515 611 1126
126 Lisemijn van den Bosch Phanos 0 1106 0 1106
127 Julia vd Voort Noordkop 997 0 0 997
128 Jonna Eising Hera 0 979 0 979
129 Felien Zinger Trias 0 0 968 968
130 Bibi Lemstra Trias 0 910 0 910
131 Charly Overgaauw Noordkop 877 0 0 877
132 Lisa Kiekebos Noordkop 0 0 851 851
133 Blyss Schavemaker Lycurgus 454 396 0 850
134 Eline Tomesen Phanos 0 0 837 837
135 Louise Jansen Noordkop 833 0 0 833
136 Nikky IJtsma DEM 0 0 832 832
137 Berber Wijnia Trias 0 0 819 819
138 Fenna Hudson AV 23 0 0 813 813
139 Felien De Zinger Trias 775 0 0 775
140 Tessel van Tuyl Phanos 0 709 0 709
141 Mia van het Nederend av Haarlem 201 0 505 706
142 Fee Buitenhuis AV 23 688 0 0 688
143 Lisette Vermeer AV 23 0 675 0 675
144 Annet van Kessel AKU 671 0 0 671
145 Liz Frederiks Noordkop 671 0 0 671
146 Annie Skaanild Phanos 658 0 0 658
147 Nana Owusu Feniks 639 0 0 639
148 Lux Wierts Zaanland 619 0 0 619
149 Stella Rutjes Zaanland 595 0 0 595
150 Ouiam Ouaskioud Zaanland 579 0 0 579
151 Rynke Van Der Meer AV 23 0 569 0 569
152 Roos Hoving Lycurgus 0 0 564 564
153 Aliza van Zuilen Van Hera 0 0 548 548
154 Lisa Rens Noordkop 523 0 0 523
155 Mila Consolini Phanos 0 464 0 464
156 Sara Alonso Bayon Trias 0 0 409 409
157 Anna Sigtema NEA-Volharding 0 373 0 373

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.07.2016