Pupillen competitie 2016, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

  jongens pup C   16 april. 28 mei. 2 juli. totaal
1 Sam van Ooijen DEM 1027 1129 1276 2405
2 Florian de Ruijter av Haarlemmermeer 0 1179 1222 2401
3 Tijn Zwerver Startbaan 1222 1141 1172 2394
4 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 1125 1157 1234 2391
5 Tijn Hoffer SAV 1079 0 1256 2335
6 Joris Mantel AV 23 1118 360 1190 2308
7 Denzel Jones Lunda Feniks 1021 1107 1194 2301
8 Manuel Pattiwael v Westerloo Startbaan 1108 1123 1157 2280
9 Bam Papavoine Lycurgus 924 1059 1219 2278
10 Iloy Buffing Startbaan 1159 1109 1109 2268
11 Duncan Grootjans Noordkop 1092 1047 1141 2233
12 Nils Smithuis av Aalsmeer 1035 1059 1172 2231
13 Samin Stoffels Phanos 1009 1019 1209 2228
14 Wouter Janssen DEM 1001 1029 1177 2206
15 Sven Mulder Hylas 1091 1091 1053 2182
16 Obi George Hera 1063 1041 971 2104
17 Florian Meijer Trias 945 1089 1007 2096
18 Jahnario Theunis Feniks 930 1051 1034 2085
19 Reinier van Oostveen AV 23 972 983 1098 2081
20 Tim van den Berg Phanos 1004 1065 1015 2080
21 Hugo Kuil DEM 857 1002 1077 2079
22 Kai Boldewijn Lycurgus 0 1076 1002 2078
23 Mykah Blanker Feniks 784 1020 1041 2061
24 Hidde de Jager Hollandia 0 949 1091 2040
25 Liam van Hasse Hylas 930 0 1109 2039
26 Martijn van der Meijden Hylas 0 985 1004 1989
27 Boet van Houten kav Holland 886 984 995 1979
28 Tijs Witte Trias 912 973 958 1931
29 Jacco Schoutsen NEA-Volharding 906 916 998 1914
30 Ruben List Phanos 875 884 1029 1913
31 Ayman Kwyasse AV 23 839 929 972 1901
32 Nick van Dijck Lycurgus 789 0 1103 1892
33 Boet van Hove Trias 947 934 888 1881
34 Sierus Caderius Van Veen AV 23 0 920 961 1881
35 Kas Commandeur DEM 863 912 964 1876
36 Matthijs Janson Hylas 967 0 898 1865
37 Yannick Veldt kav Holland 866 968 895 1863
38 Jessie Haringsma AKU 881 968 0 1849
39 Siem Kuiper Atos 746 890 932 1822
40 Yoeri Lammers DEM 786 831 990 1821
41 Tim Steenbakker Atos 792 844 971 1815
42 Xavi Krajenbrink Startbaan 860 796 948 1808
43 Tarik Errachidi AAC 798 916 889 1805
44 Luka Cibic Atos 839 761 964 1803
45 Kimi Smid DEM 786 834 965 1799
46 Tristan Hartkamp Phanos 0 855 939 1794
47 Myron Buis NEA-Volharding 0 900 890 1790
48 Finn Giezen AKU 889 819 897 1786
49 Yarran Rippl AV 23 812 828 950 1778
50 Brent Wehnes Lycurgus 754 835 915 1750
51 Abel van Gildemacher Atos 734 859 890 1749
52 Jari Oud Phanos 786 860 881 1741
53 Manel Carreras Lloveras AV 23 0 817 916 1733
54 Jairo Dylan Hopman Hera 849 736 881 1730
55 Jelte van Vught kav Holland 739 890 833 1723
56 Elias Hagel Franco Phanos 779 935 0 1714
57 Thijs Overwater Lycurgus 718 817 883 1700
58 Fedde van Oostenbrugge Lycurgus 724 821 831 1652
59 Mauro Ternede AV 23 0 806 821 1627
60 Gillion van den Bosch Lycurgus 0 711 913 1624
61 Jonah Kuipers Phanos 756 792 826 1618
62 Melle Bernhard av Castricum 691 0 914 1605
63 Bodey van Oosten Lycurgus 606 751 847 1598
64 Myron de Koning Hera 774 0 815 1589
65 Luca David Eli Has Hylas 777 747 797 1574
66 Kick Zandstra Phanos 714 835 0 1549
67 Joshua Bok NEA-Volharding 693 692 842 1535
68 Pepijn van der Meijden Hylas 0 772 746 1518
69 Maurits Nibbering NEA-Volharding 762 749 0 1511
70 Clovis Kriek AV 23 636 694 815 1509
71 Seven Keijlard Hera 727 688 762 1489
72 Pieter Bron NEA-Volharding 633 697 753 1450
73 Joey Korver Hollandia 0 651 792 1443
74 Abel Ter Stroot AV 23 714 656 727 1441
75 Safouan Lahri AAC 719 709 583 1428
76 Roy Sinemus NEA-Volharding 610 638 782 1420
77 Ties Overtoom Hera 130 674 746 1420
78 Mika Riedel Startbaan 459 654 760 1414
79 Kees Kruijer NOVA 660 0 741 1401
80 Douwe Zwikker av Castricum 680 0 711 1391
81 Jaron de Weert Noordkop 683 0 708 1391
82 Jens Elsensohn Trias 624 600 729 1353
83 Menno Brandt SAV 407 750 598 1348
84 Koen van de Beek Lycurgus 559 677 670 1347
85 Ivar Klos Hylas 651 660 619 1311
86 Nathan Berlee DEM 508 490 773 1281
87 Oscará den Hengst Hylas 0 740 539 1279
88 Pim Braak DEM 653 623 0 1276
89 David Spits Atos 0 602 648 1250
90 Luwe van Happen Atos 600 648 593 1248
91 Koen Federer kav Holland 576 655 501 1231
92 Ids Elderenbosch AAC 511 644 553 1197
93 Quinten Nales Startbaan 610 571 0 1181
94 Jelle Taanman AKU 509 590 585 1175
95 Riley Groenbast Feniks 0 0 1169 1169
96 Bjorn Schneider Lycurgus 564 600 530 1164
97 Tim Gortzak NEA-Volharding 448 541 589 1130
98 Noah Minamimoto Startbaan 0 0 1097 1097
99 Borre der van Kleij kav Holland 0 0 1044 1044
100 Thijs Overtoom Hera 0 463 559 1022
101 Kian Schuchart DEM 0 453 566 1019
102 Luuk van der Stokker av Aalsmeer 0 0 1013 1013
103 Merijn Oosterwal DEM 340 391 555 946
104 Michiel Meijer av Castricum 937 0 0 937
105 Arvid Jansma Lycurgus 247 417 511 928
106 Fabrice Groot av Castricum 0 0 885 885
107 Buck Diercks Startbaan 0 875 0 875
108 Eef van Ruymbeke AV 23 0 0 823 823
109 Luuk Reurts av Castricum 0 809 0 809
110 Morgan Vermeulen Phanos 808 0 0 808
111 Joep Herrebrugh AV 23 0 767 0 767
112 Ala´n Hechavarria Napoles Atos 0 763 0 763
113 Maris van Wees Atos 759 0 0 759
114 Daan Aberson av Texel 747 0 0 747
115 Wobbe Bleeker NOVA 396 351 321 747
116 Tom Kivits Noordkop 736 0 0 736
117 Jim van Meegen Atos 0 714 0 714
118 Bo Govaars AV 23 0 683 0 683
119 Paul Worman av Castricum 652 0 0 652
120 Ivan Bas av Monnickendam 314 309 0 623
121 Joachim Kleijwegt Phanos 0 620 0 620
122 Ewan Jansen Phanos 0 605 0 605
123 Lucas Danen NOVA 0 0 587 587
124 Robin Fictoor Hera 0 0 574 574
125 Thom Mulder Noordkop 573 0 0 573
126 Abel Schwartz Atos 570 0 0 570
127 Matz de Heij Lycurgus 0 0 559 559
128 Martijn van der Wel DEM 0 0 425 425
129 Boris Capel AV 23 0 383 0 383
130 Justin van Zeijl av Castricum 0 0 379 379

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.07.2016