Pupillen competitie 2016, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

  jongens pup B   16 april. 28 mei. 2 juli. totaal
1 Chivano Pocorni Phanos 0 1724 1659 3383
2 Tim Posthuma de Boer Hylas 1509 1480 1511 3020
3 Kian Sanches Hera 1416 1479 1432 2911
4 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 1299 1409 1439 2848
5 Maurits Groeneveld kav Holland 1315 1467 1371 2838
6 Daan Wijnand Suomi 1199 1384 1377 2761
7 Sepp Schulte av Castricum 1258 0 1448 2706
8 Albert Manu Feniks 1380 1176 1324 2704
9 Hidde van Hekezen AAC 0 1302 1376 2678
10 Levi Ravelli kav Holland 1230 1427 1226 2657
11 Hidde Hoekstra Trias 1299 1357 0 2656
12 Fabio Valle Sanchez AV 23 1173 1289 1308 2597
13 Florian Hasse Startbaan 1248 1342 1241 2590
14 Liam Jongejan Phanos 1122 1318 1260 2578
15 Ties Oosting Trias 1247 0 1264 2511
16 Youri Schneider Lycurgus 1264 1182 1216 2480
17 Timo Lammerts AV 23 1206 1262 0 2468
18 Joeri Appelo SAV 1239 1178 1228 2467
19 Robin den Engelse AV 23 1197 1245 1201 2446
20 Lucas Maclean Phanos 869 1161 1274 2435
21 Jessy Struijs SAV 1174 1219 1206 2425
22 Patrick Hees AV 23 1263 1152 1072 2415
23 Mats Castricum Lycurgus 1128 1268 1144 2412
24 Scott Kammeron Lycurgus 0 1253 1143 2396
25 Jelle Bosma Startbaan 1086 1191 1202 2393
26 Luca Vorzillo Lloveras Phanos 0 1233 1155 2388
27 Steven Waasdorp av Aalsmeer 983 1240 1144 2384
28 Max Preijer SAV 1169 1146 1197 2366
29 Robin Siegers NEA-Volharding 1040 1115 1243 2358
30 Sennen Has Hylas 1096 1147 1204 2351
31 Niek Vellema DEM 1116 1075 1233 2349
32 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 1098 1171 1173 2344
33 Chris de Jong NEA-Volharding 1140 1149 1171 2320
34 Thijs Oppewal Zaanland 1173 1146 1130 2319
35 Kyan van der Wiele Hera 1094 1149 1163 2312
36 Mick Engels Phanos 946 1077 1182 2259
37 Gijs de Vreugd Suomi 0 1069 1189 2258
38 Gijs Baneman DEM 1067 1121 1132 2253
39 Bo Bruine de Bruin av Aalsmeer 1059 1084 1165 2249
40 Ezra Ter Stroot AV 23 963 1082 1146 2228
41 Milan van Dongen Phanos 0 1076 1151 2227
42 Ivan Deugd Trias 1041 1164 1058 2222
43 Mikai Snoek Suomi 1019 977 1201 2220
44 Raul Arias Flete Phanos 0 1236 978 2214
45 Sepp Mooren av Haarlemmermeer 822 1049 1160 2209
46 Mik Commandeur DEM 1075 1070 1131 2206
47 Bo de Buisonje Startbaan 1047 1152 0 2199
48 Miran van den Ameele Atos 1037 1094 1105 2199
49 Mika Zonneveld av Castricum 1028 1089 1109 2198
50 Sil Kowalczyk Feniks 1065 1095 1097 2192
51 Senna Gerrits Startbaan 1050 1140 0 2190
52 Philippe Hulst av Haarlemmermeer 875 1068 1121 2189
53 Rowan de Wit NEA-Volharding 968 1103 1072 2175
54 Wouter Betjes DEM 993 0 1172 2165
55 Giosuť Vollaard kav Holland 993 0 1159 2152
56 Kas Voges AKU 1025 1122 0 2147
57 Niels van Bergen Startbaan 994 996 1148 2144
58 Koen Tijhaar Startbaan 993 1137 0 2130
59 Eric Juckers SAV 960 1030 1095 2125
60 Bram Ruizeveld Zaanland 1031 1078 1041 2119
61 Lars Dekkers Lycurgus 1045 1068 1006 2113
62 Auryn Ramer Phanos 0 1013 1097 2110
63 Ronny Braan av Edam 970 894 1133 2103
64 Martijn Groen in t Wout Lycurgus 959 1015 1067 2082
65 Caelis de Wit Phanos 893 977 1101 2078
66 Giel Lintjer Hera 810 991 1074 2065
67 Tim Brinkhof NEA-Volharding 861 909 1113 2022
68 Justin Alewijnse av Aalsmeer 0 1067 939 2006
69 Stijn Kooij Lycurgus 980 0 1025 2005
70 Nassim el Kasmioui Lycurgus 811 1004 993 1997
71 Tygo Witteveen av Aalsmeer 866 931 1060 1991
72 Lucas Rijkes Hera 0 908 1080 1988
73 Kian Leek Hylas 0 1016 962 1978
74 Tijn Haarman AKU 998 973 0 1971
75 Marijn van den Berg Zaanland 987 977 966 1964
76 Jesse Joosten av Edam 0 938 1006 1944
77 Tobias Pierik Startbaan 740 900 1044 1944
78 Duuk van Schelven kav Holland 956 0 986 1942
79 Thijmen van der Burg Hera 957 985 849 1942
80 Alex de Best DEM 942 988 942 1930
81 Senna Bouman av Haarlem 764 934 987 1921
82 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 987 932 888 1919
83 Jilling van Stek kav Holland 851 0 1059 1910
84 Teun Kloosterman Suomi 812 0 1096 1908
85 Sven Heida av Edam 840 853 1049 1902
86 Cas Battem Hera 805 981 908 1889
87 Teis Braspenning Zaanland 896 813 973 1869
88 Zafir Ali Atos 762 961 906 1867
89 Jelle van Langen Hera 816 0 1024 1840
90 Gauthier BrieŽr Hollandia 0 900 937 1837
91 Bjorn Post Startbaan 509 918 913 1831
92 Jelle Rol NEA-Volharding 828 835 974 1809
93 Felix Tjeertes NEA-Volharding 751 839 962 1801
94 Makay Vilters Atos 813 809 978 1791
95 Stijn Rijkenberg Zaanland 788 770 988 1776
96 Luka Bloemendal Lycurgus 780 853 921 1774
97 Valentin Sijne Startbaan 821 944 0 1765
98 Lou van Gogh Phanos 845 842 917 1762
99 Midas van Zanten AV 23 0 940 814 1754
100 Ruben Bakker Startbaan 803 832 909 1741
101 Sem van der Weide Lycurgus 704 842 889 1731
102 Pelle van Houten Atos 824 890 806 1714
103 Mats Kruijer Hylas 857 854 805 1711
104 Gijs Nolen AV 23 814 893 0 1707
105 Enzo de Lange Phanos 0 796 868 1664
106 Nathan van der Meulen Hera 736 922 0 1658
107 Tom Veldt NEA-Volharding 843 747 814 1657
108 Iver van Strijen AV 23 0 820 833 1653
109 Roy Phaff Lycurgus 612 739 906 1645
110 Finne Heijmerink AV 23 636 823 782 1605
111 Jens Huiberts Suomi 702 0 902 1604
112 Bodhian van Proosdij Zaanland 726 0 854 1580
113 Simon Broady Phanos 671 775 803 1578
114 Daniel Steenmeijer Lycurgus 783 647 792 1575
115 Mees Eduard av Aalsmeer 739 819 0 1558
116 Bas Appelman Trias 718 821 0 1539
117 Diego Rodriquez Caceres av Aalsmeer 767 518 772 1539
118 Adne Vermaire Hera 745 776 759 1535
119 Merlijn Neerlaar Atos 723 692 808 1531
120 Barun Duijn Hera 711 730 753 1483
121 Koen van Broekhoven NEA-Volharding 683 783 0 1466
122 Jitse de Leu Lycurgus 540 579 843 1422
123 Ivan Nillesen NEA-Volharding 532 685 722 1407
124 Maxwell van Bommel kav Holland 565 0 808 1373
125 Luc Hekkens DEM 677 607 679 1356
126 Sjoerd Nijdam Lycurgus 608 648 684 1332
127 Milan Dupon Hollandia 557 622 672 1294
128 Ruben Bleeker SAV 0 0 1289 1289
129 Mikolaj la manna Jerzak Phanos 0 1208 0 1208
130 Duncan Pels av Edam 0 472 721 1193
131 Tahir Elliot Feniks 1178 0 0 1178
132 Philippe Rosman Phanos 0 1167 0 1167
133 Lars Wiedijk AKU 564 580 446 1144
134 Lars Ooijevaar NOVA 0 0 1089 1089
135 RuŽl Boelijn Feniks 1045 0 0 1045
136 Amin el Yaacoubi Phanos 0 1043 0 1043
137 Quinten Burgmeijer Trias 0 0 1035 1035
138 Luc Jordan Phanos 0 1034 0 1034
139 Kaan Altintas Lycurgus 1031 0 0 1031
140 Kaio Hermes AV 23 0 0 1018 1018
141 Tijn Touwen Noordkop 1018 0 0 1018
142 Benjamin Bernfeld Phanos 0 1004 0 1004
143 Jorg Kelpin AV 23 0 988 0 988
144 Deen van Veenendaal AKU 476 504 0 980
145 Tom Hodde av Haarlem 0 0 945 945
146 Jouke Hoek Suomi 0 0 927 927
147 Mike van der Veen Suomi 0 0 927 927
148 Jelte Sier av Edam 0 915 0 915
149 Merijn de Clercq Zubli AV 23 0 896 0 896
150 Riemer van Munster Startbaan 896 0 0 896
151 Tayshaun Jap-A-Joe Feniks 444 450 0 894
152 Niels van der Burgt Suomi 0 0 893 893
153 Ruben Lahat Trias 0 0 893 893
154 Daan Sloog av Castricum 888 0 0 888
155 Skip Blok Trias 0 0 879 879
156 Teun van Leeuwen kav Holland 873 0 0 873
157 Daniel Myles Startbaan 864 0 0 864
158 Casper van Vuuren AV 23 0 860 0 860
159 Levi Simon Hera 860 0 0 860
160 Jilles Olden Atos 0 843 0 843
161 Daniel Kodde Reyna Atos 0 820 0 820
162 Teun van Westen SAV 819 0 0 819
163 Seppe Kinsbergen Zaanland 813 0 0 813
164 Fabian Van Brunchem Trias 792 0 0 792
165 Jan Kanters kav Holland 325 459 0 784
166 Dani Hoed Atos 771 0 0 771
167 Ilai van der Feen AAC 0 0 746 746
168 Ruben Bruinsma kav Holland 744 0 0 744
169 Jannick van Velzen av Castricum 0 0 725 725
170 Jarrod Bakker Hollandia 0 0 682 682
171 Vigo Witte Noordkop 675 0 0 675
172 Collin Plooij AKU 666 0 0 666
173 Max Bolderheij Startbaan 659 0 0 659
174 Petran Dijk kav Holland 0 0 621 621
175 Joaquin Fernandez Cordoba Phanos 0 613 0 613
176 Casper van Schaardenbrug AKU 0 609 0 609
177 Titiaan Kruijver Startbaan 551 0 0 551
178 Tiger Kruijsen Atos 547 0 0 547

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.07.2016