Pupillen competitie 2016, regio 1-3-4
Individueel klassement



Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

  jongens pup A2   16 april. 28 mei. 2 juli. totaal
1 Isaac Mensah Feniks 1642 1857 0 3499
2 Valerio Cairo av Haarlemmermeer 1433 1719 1694 3413
3 Jael Blanker Feniks 1693 1709 1608 3402
4 Finn Rademaker av Aalsmeer 1468 1649 1659 3308
5 Malick Dahlberg Phanos 1481 1691 1598 3289
6 Lennart Boogaard Hera 1438 1606 1645 3251
7 Zack Rot Lycurgus 1512 1604 1612 3216
8 Carlitos Barreto Faustino AV 23 0 1621 1563 3184
9 Joris Cotterink Lycurgus 1418 1560 1608 3168
10 Kris Linsen DEM 1489 1556 1593 3149
11 Quincy Koeten av Wieringermeer 1597 1535 1486 3132
12 Max Jongenburger Phanos 1523 1572 1552 3124
13 Tymo Bouman av Haarlem 1465 1551 1556 3107
14 Gijs Smolenaars Trias 1553 1504 1451 3057
15 Yarno Dijkman NEA-Volharding 1527 1493 1396 3020
16 Daniel Winkels av Aalsmeer 1448 1525 1491 3016
17 Roy Deijkers Zaanland 1393 1498 1516 3014
18 Levy Folmer Hylas 0 1551 1455 3006
19 Damian Paap DEM 1474 1459 1519 2993
20 Teun Kalis AV 23 1233 1467 1524 2991
21 Mees Beukenhorst Phanos 1435 1523 1459 2982
22 Joris Mens kav Holland 1415 1475 1493 2968
23 Pim Leibbrand Zaanland 1397 1475 1490 2965
24 Isaiah Sweeb Phanos 1333 1500 1441 2941
25 Bo Kraijnbrink Hollandia 1448 1492 1392 2940
26 Sicco Deurloo Hollandia 1477 1437 1388 2914
27 Pekka van der Zwan Trias 0 1457 1455 2912
28 Julian Allis Trias 1425 1483 1247 2908
29 Skip Lemstra Trias 1367 1534 1370 2904
30 Robin Nannes NOVA 1163 1490 1412 2902
31 Jan Runderkamp av Edam 1400 1492 1396 2892
32 Bryan van der Putten Lycurgus 0 1380 1511 2891
33 Derk Hoefman av Haarlem 1376 1463 1380 2843
34 Gijs van der Kolk Trias 1076 1389 1442 2831
35 Sil Westenbrink Lycurgus 1340 1350 1451 2801
36 Hessel de Vries av Castricum 0 1393 1392 2785
37 Jasper Boelhouwer AV 23 1351 1417 1348 2768
38 Lucas Knetemann Hollandia 1317 1404 1360 2764
39 Joey Veen NEA-Volharding 1321 1413 1345 2758
40 Finn Castricum Lycurgus 1331 1359 1392 2751
41 Max Engelsman kav Holland 1364 1385 1317 2749
42 Umed Taniwal Feniks 1354 1387 1322 2741
43 Casper Ceton Phanos 1184 1373 1358 2731
44 Noah Oling kav Holland 1366 1361 1354 2727
45 Sven Koolmoes av Haarlem 1395 1332 1147 2727
46 Ben Verhoeven AV 23 1341 1384 1325 2725
47 Thor Hakon Koopman Zaanland 1175 1400 1321 2721
48 Christian Prins Atos 1357 1362 1139 2719
49 David Kostelijk Feniks 1337 1376 1248 2713
50 Virgel Norah Feniks 1339 1370 1301 2709
51 Keane-Noa Raalte Suomi 1237 1463 0 2700
52 Marijn Dijkstra Hylas 0 1370 1327 2697
53 Miguel Kemna de la Iglesia Lycurgus 1289 1372 1318 2690
54 Rik Grapendaal Hylas 1297 1392 0 2689
55 Jonas Reynders AV 23 1337 1347 1274 2684
56 Leon Heijman Zaanland 1313 1359 1175 2672
57 Maik van Diepen Hollandia 0 1347 1316 2663
58 Gabo van de Weijer AV 23 1316 1335 1286 2651
59 Quinten Holland av Castricum 1426 0 1222 2648
60 Finn van Driel av Edam 1313 1259 1323 2636
61 Sil van den Berg NOVA 1229 1338 1296 2634
62 Samuel van Rijckevorsel Phanos 0 1310 1317 2627
63 Sem Mutsaers perez Hollandia 1016 0 1599 2615
64 Timo de Wit Noordkop 0 1307 1307 2614
65 Danny Kruidenberg av Castricum 1171 1305 1284 2589
66 Vasco Overes AKU 1310 1272 1218 2582
67 Christiaan Rozendaal NOVA 0 1363 1214 2577
68 Monne Sutorius AV 23 1144 1284 1282 2566
69 Veron Ambaum Phanos 1061 1304 1246 2550
70 Gijs van Oostenbrugge Lycurgus 1209 1277 1271 2548
71 Ingmar Visser av Wieringermeer 1280 1263 1198 2543
72 Kilian Guijt Hollandia 1306 1234 1116 2540
73 Berend Hauwert AAC 1177 1261 1273 2534
74 Simon Veldhuis DEM 1277 1252 1206 2529
75 Jelte Goudriaan av Haarlemmermeer 1169 1304 1219 2523
76 Timon Kalogeris Atos 1275 1235 1155 2510
77 Jamal Geoffrey Atos 1231 1278 0 2509
78 Koen Rosendaal DEM 1252 1254 1232 2506
79 Jonne Roos Lycurgus 1217 1250 1240 2490
80 Willem Westendorp AV 23 1185 1246 1236 2482
81 Lev ter Haar Phanos 1123 1346 0 2469
82 Jip de Vreugd Suomi 0 1281 1169 2450
83 Raf ter Weijden AV 23 0 1193 1249 2442
84 Ymme van Komen av Wieringermeer 1198 1244 1191 2442
85 Thomas Carrillo Trias 1056 1204 1222 2426
86 Thomas Meijer Phanos 0 1194 1165 2359
87 Aodhan Wadey NEA-Volharding 0 1165 1159 2324
88 Joey Hobrecker AV 23 1136 1186 1044 2322
89 Levi de Koning AV 23 1114 1131 1184 2315
90 Pibe Baartman Phanos 1072 1237 0 2309
91 Daan Runderkamp av Edam 1171 0 1123 2294
92 Bjorn Boll Lycurgus 0 1072 1175 2247
93 Thijs ten Bruggencate Hera 1115 1130 1113 2245
94 Joey van der Plas Lycurgus 1087 1146 1094 2240
95 Kik Peters AKU 1046 1110 1118 2228
96 Shawn Dokter Lycurgus 0 1096 1132 2228
97 Pepijn Gordon AV 23 491 1185 1041 2226
98 Olav Ewaldt AAC 1012 1150 1064 2214
99 Taeke Verbree AAC 1022 1122 1080 2202
100 Thomas de Jong DEM 1099 1101 1065 2200
101 Max Könst av Haarlemmermeer 1071 1099 717 2170
102 Roan Heeg AAC 0 1132 1036 2168
103 Jeroen Havik Lycurgus 992 1145 999 2144
104 Florian Overtoom Startbaan 759 1063 1063 2126
105 Jarno Enthoven av Haarlem 1096 1021 1028 2124
106 Ischa Sachs AV 23 942 1027 1079 2106
107 Sil Bakker Hollandia 1002 1089 946 2091
108 Taeke Roukema AV 23 595 1097 994 2091
109 Ivo Andringa av Haarlemmermeer 1013 1069 947 2082
110 David van Schothorst Startbaan 1121 0 958 2079
111 Stijn Lustenhouwer Startbaan 977 1099 0 2076
112 Julian Bik kav Holland 796 1272 0 2068
113 Dylan van Ling DEM 1069 995 997 2066
114 Giovanni Emauel Feniks 952 1110 0 2062
115 Douwe Raat av Monnickendam 968 1075 983 2058
116 Yvo Zwijnenburg Startbaan 776 1268 0 2044
117 Cas van der Veen DOKEV 979 1064 0 2043
118 Djenné van Druenen Atos 966 715 1063 2029
119 Yuri Oude Brunink AV 23 982 1045 0 2027
120 Ole de Jong kav Holland 926 1032 988 2020
121 Finn Schuirink Phanos 0 1044 974 2018
122 Anwar Lahri AAC 933 1062 835 1995
123 Rutger van de Laar kav Holland 927 1052 0 1979
124 Teun van Winkel Atos 1189 784 0 1973
125 Bink Faas Hera 958 976 990 1966
126 Riemer Kerkstra AV 23 941 989 912 1930
127 Wessel Groenenberg Feniks 945 964 0 1909
128 Joost Diekema av Wieringermeer 1019 870 773 1889
129 Matthijs Bosse Lycurgus 902 921 943 1864
130 Jesse Stoop NOVA 760 0 1101 1861
131 Ivar Gras Atos 0 956 893 1849
132 Robin Kriek Lycurgus 0 972 873 1845
133 Fahim van Tielen AAC 913 298 891 1804
134 Benjamin Witts AAC 0 937 841 1778
135 Bela Federer kav Holland 864 911 717 1775
136 Ebe Polman AV 23 822 0 766 1588
137 Kasper Verheij AV 23 744 0 841 1585
138 Diede van Bergen Startbaan 687 896 347 1583
139 Jelte de By Hylas 0 772 796 1568
140 Luc Garrigoux Phanos 644 0 874 1518
141 Tim van Roon Phanos 0 1361 0 1361
142 Thijmen Gijsbers av Wieringermeer 800 529 0 1329
143 Zeno Klous Trias 0 0 1256 1256
144 Senna Kracht Lycurgus 0 1222 0 1222
145 Costya van der Horst Phanos 0 1214 0 1214
146 Stefan de Waal AKU 1212 0 0 1212
147 Toon Pilet Phanos 0 1196 0 1196
148 Noah Knol Trias 428 666 528 1194
149 Berend van der  Putten AV 23 1156 0 0 1156
150 Igor Wuts Phanos 0 1145 0 1145
151 Bart Boon AV 23 0 1138 0 1138
152 Lucas Koopmans Zaanland 0 0 1137 1137
153 Wouter Huisman TAS `82 525 606 0 1131
154 Loris Pesare AAC 0 1081 0 1081
155 Rijk van den Berg Startbaan 1077 0 0 1077
156 Stef Alders DEM 0 0 1070 1070
157 Jurre Fonck Suomi 0 1058 0 1058
158 Taeke Mulder Phanos 0 0 1040 1040
159 Milan Barink AV 23 0 0 1032 1032
160 Ismail Kajdouh AAC 0 0 1013 1013
161 Yoeri de Boer NEA-Volharding 0 998 0 998
162 Kasper Schoemaker av Haarlem 0 975 0 975
163 Morris Rietmann Lycurgus 0 0 972 972
164 Bram Apeldoorn kav Holland 400 528 437 965
165 Youri Konings Zaanland 939 0 0 939
166 Joey SchmeltzJoey  Atos 933 0 0 933
167 David Vermeer AV 23 0 891 0 891
168 Hugo Borstlap ARO `88 0 0 869 869
169 Jim Baltus NEA-Volharding 0 609 252 861
170 Sem van Eijndhoven av Haarlemmermeer 845 0 0 845
171 Berend Veldthuis Noordkop 834 0 0 834
172 Koen Slijkerman Hylas 0 0 834 834
173 Vincent Oostermeyer Zaanland 833 0 0 833
174 Alexander Krol Phanos 0 826 0 826
175 Jonah Koelewijn Feniks 0 796 0 796
176 Ean van de Ven Hollandia 771 0 0 771
177 Hidde Vlotman Feniks 766 0 0 766
178 Mitchell Broere Feniks 758 0 0 758
179 Luit van Wees AV 23 0 0 734 734
180 Mees van Leeuwen Feniks 723 0 0 723
181 Pepijn Vlotman Feniks 690 0 0 690
182 Zuko Vermeire Phanos 0 578 0 578
183 Wieger Tolsma Trias 491 0 0 491
184 Sietse Zwart kav Holland 314 0 0 314

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.07.2016