Pupillen competitie 2016, regio 1-3-4
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

  jongens pup A1   16 april. 28 mei. 2 juli. totaal
1 Sven van Gelderen Lycurgus 1448 1395 1532 2980
2 Bart Blokdijk AV 23 1406 1352 1505 2911
3 Tijn Jaegers av Haarlemmermeer 1410 1458 1446 2904
4 Jochem van Warmerdam SAV 1437 1216 1443 2880
5 Aaron Ponne SAV 1485 1340 1388 2873
6 Jelmer de Gauw Zaanland 1379 1384 1476 2860
6 Sam van der Aar DEM 1386 1275 1474 2860
8 Ilias Toutziarakis DEM 1473 1363 1373 2846
9 Boris Borgmann DEM 1330 1444 1379 2823
10 Senna Giling Hollandia 1389 1332 1410 2799
11 Dante Staneke Zaanland 1377 1298 1385 2762
12 Emil de Graaf Phanos 1309 1235 1443 2752
13 Arun van Hassel Hylas 1257 1295 1452 2747
14 Ids Kok Phanos 1188 1328 1349 2677
15 Salvador Exposito Bosma Lycurgus 1266 1329 1338 2667
16 Tyrone Lak Lycurgus 1288 1182 1379 2667
17 Daniel Lunsingh Scheurleer Phanos 1324 1231 1339 2663
18 Thomas Wolfert Hylas 1280 1261 1364 2644
19 Jordi Klanker Hylas 1134 1299 1319 2618
20 Willem Hammink Phanos 1224 1233 1382 2615
21 Marnix Molenaar AV 23 1225 1237 1373 2610
22 Mauro Rodrigus NEA-Volharding 1241 1133 1367 2608
23 Daan Groot NOVA 1288 1263 1293 2581
24 Jorai Verboom av Haarlemmermeer 1177 1365 1201 2566
25 Ciske Keukens av Haarlemmermeer 1226 1248 1303 2551
26 Floris van Campen kav Holland 960 1292 1253 2545
27 Mick van den Boom Hollandia 1266 1208 1267 2533
28 Gillis Krol AV 23 1239 1133 1280 2519
29 Youri Bakker Hylas 1189 1170 1311 2500
30 Julian Samuels av Aalsmeer 1262 1229 0 2491
31 Daniel Balder Trias 1188 1199 1282 2481
32 Jibbe Boonacker DEM 1225 1256 1204 2481
33 Sil de Ridder av Castricum 1201 1192 1270 2471
34 Ben Roest Feniks 1174 688 1295 2469
35 Mauro Grasso Lycurgus 1118 1239 1220 2459
36 Mike Schipper Hera 1172 0 1278 2450
37 Elf Meerman Atos 1218 1087 1229 2447
38 Sverre Zuidema DEM 0 1218 1193 2411
39 Friso Koedijk Phanos 991 1232 1178 2410
40 Luca Westen DEM 0 1175 1231 2406
41 Milan Lammers DEM 1213 1161 1192 2405
42 Mick van Schaffelaar AV 23 1186 1208 1140 2394
43 Casper van der Putte NEA-Volharding 1151 1228 1118 2379
44 Bart Houtkamp kav Holland 1066 1107 1254 2361
45 Hugo Gabel kav Holland 1031 1207 1143 2350
46 Ronan Molenaar DEM 1123 0 1227 2350
47 Raul d Mattos Waterland 1158 1104 1190 2348
48 Mike Reurings Lycurgus 1126 1209 0 2335
49 Vasco Mosselman SAV 0 1129 1201 2330
50 Jonan Haverkamp Phanos 1088 1237 0 2325
51 Tom Knapen kav Holland 1039 1102 1208 2310
52 Bram Braak DEM 1127 1179 894 2306
53 Luuk Zuurmond Phanos 919 1145 1153 2298
54 Mishko O'Connor Phanos 1093 0 1203 2296
55 Milan Leek DOKEV 1149 0 1143 2292
56 Anton Groot Hollandia 1108 1047 1181 2289
57 Jurre Hoffer SAV 1090 1097 1169 2266
58 Kevin v Maarschalkerwaard Lycurgus 1104 1067 1161 2265
59 Robbin Gunther AKU 1125 875 1123 2248
60 Odin Gijzemijter Lycurgus 0 1024 1203 2227
61 Rociano Sno Startbaan 1129 1086 0 2215
62 Pol Gombault Noordkop 1219 995 0 2214
63 Kees de Waal AV 23 959 974 1237 2211
64 Jannes Boon Lycurgus 1099 0 1098 2197
65 Vanya Lubbers DEM 0 1069 1110 2179
66 Colin Alewijnse av Aalsmeer 0 983 1175 2158
67 Tristan Koopmans NEA-Volharding 0 1052 1094 2146
68 Sam Wickenhagen Lycurgus 1122 1018 434 2140
69 Pedro Filipini Phanos 0 1091 1036 2127
70 Lars Weeber Suomi 1066 0 1039 2105
71 Rens Denneman av Castricum 1044 1002 1058 2102
72 Pim Nuijen Noordkop 0 1044 1052 2096
73 Thijs van Roermond Zaanland 1049 379 1041 2090
74 Nick Vermorken av Castricum 943 961 1117 2078
75 Ivar Molenaar Suomi 1014 0 1060 2074
76 Jilles Steenstra Lycurgus 0 978 1094 2072
77 Bas Oosterhuis AV 23 985 920 1081 2066
78 Temsgen Kifle AV 23 976 996 1066 2062
79 Jan Meester Trias 997 1020 1041 2061
80 Sven Rijnten Startbaan 1003 0 1051 2054
81 Jermain Rothuizen Lycurgus 870 985 1065 2050
82 Jop Dirkson Lycurgus 0 1078 967 2045
83 Ryan Eelman av Haarlem 0 982 1063 2045
84 Bouwe Boers AV 23 1068 954 0 2022
85 Jasper Blommesteijn Lycurgus 979 879 1026 2005
86 Tjeerd Molenaar Lycurgus 984 967 1017 2001
87 Andy Gielen Noordkop 915 0 1081 1996
88 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 913 1068 647 1981
89 Luca Renaud AKU 957 1019 917 1976
90 Bram Verdegaal AV 23 1009 957 766 1966
91 Pepijn de Vries Phanos 893 663 1070 1963
92 Rick Haan Suomi 1027 918 932 1959
93 Liam Hoevers av Castricum 980 887 959 1939
94 Manolo Scheers AV 23 1030 888 891 1921
95 Timo Koenen Lycurgus 594 859 1039 1898
96 David Bouwens Suomi 928 886 969 1897
97 Wilhelm Burger AKU 0 919 976 1895
98 Casper Hoekstra AV 23 890 1002 0 1892
99 Lu´s Pfeffer AV 23 845 887 1002 1889
100 Aryan Bonela Feniks 783 0 1092 1875
101 Pablo da Graša Atos 953 907 0 1860
102 Teunis Pieters AAC 895 902 943 1845
103 Peter Idema AKU 949 843 890 1839
104 Tycho van Hoorn Zaanland 0 875 960 1835
105 Rodrigo Smit Lycurgus 0 898 924 1822
106 Tijmen van der Laan Lycurgus 906 0 900 1806
107 Joey Jonkhart Lycurgus 0 882 899 1781
108 Julien Janssen kav Holland 715 832 945 1777
109 Cas van Dort av Haarlemmermeer 848 773 927 1775
110 Job Alderden av Aalsmeer 875 899 0 1774
111 Tijmen Steggink av Haarlemmermeer 750 0 983 1733
112 Luke Schermerhorn Lycurgus 929 787 0 1716
113 Henrik van den Akker AAC 838 826 853 1691
114 Bram Kraan av Haarlemmermeer 659 677 973 1650
115 Thijme Maas Lycurgus 0 722 890 1612
116 Crijn Beerse DOKEV 788 0 804 1592
117 Teun Dufais Atos 847 728 0 1575
118 Tijs Lieffering Lycurgus 717 850 0 1567
119 Jack Kloosterboer Phanos 739 722 808 1547
120 Max Swagerman Lycurgus 735 0 808 1543
121 Lars Streuer DEM 672 0 842 1514
122 Flint Jansen kav Holland 711 772 0 1483
123 Robby de Vries av Haarlemmermeer 0 670 804 1474
124 EsmaŰl Ahmad Hollandia 625 542 760 1385
125 Jamie Mentink kav Holland 797 569 334 1366
126 Tibor Nooijen Zaanland 1016 306 231 1322
127 Sven Dekker Atos 0 579 696 1275
128 Eelco Korstjens Startbaan 0 0 1265 1265
129 Timo van Walsum Hera 694 570 0 1264
130 Tristan Tjon-A-Kon Feniks 1241 0 0 1241
131 Jefta van der Feen AAC 0 0 1236 1236
132 Titus Nattey Feniks 1218 0 0 1218
133 Luuk Wolthers Suomi 0 0 1208 1208
134 Mike Admiraal Hera 606 500 596 1202
135 Daan Eggenkamp Phanos 0 1140 0 1140
136 Zepp Diercks Startbaan 0 1115 0 1115
137 Jesse Teijsse Phanos 0 1112 0 1112
138 Jelte Carlier AV 23 0 1090 0 1090
139 Albarae Amenchar AAC 0 0 1072 1072
140 Mishko O Connor Phanos 0 1017 0 1017
141 Boris Bax Phanos 0 1016 0 1016
142 Igor Hijlkema av Haarlem 1004 0 0 1004
143 Boas Ignacio Phanos 0 996 0 996
144 Sammy Neeter Phanos 989 0 0 989
145 Wouter van Dijk AAC 0 984 0 984
146 Taeke Peters av Haarlem 0 0 967 967
147 Raphael Deiana Hylas 0 379 552 931
148 Raiyan Nait-Rrami Atos 446 479 0 925
149 Reece Clark Phanos 0 909 0 909
150 Gino Prins Noordkop 898 0 0 898
151 Stan Bakker Trias 0 884 0 884
152 Mika Santana Mendez NOVA 0 0 858 858
153 Ymte van den Eijnden AV 23 282 576 0 858
154 Kevin Letschert AKU 0 839 0 839
155 Bas Kok Noordkop 827 0 0 827
156 Storm Everts Phanos 0 765 0 765
157 Donny de Haan Lycurgus 754 0 0 754
158 Jesper Pluut DEM 0 0 747 747
159 Jesse Hoekstra Feniks 726 0 0 726
160 Matias Bentinck Startbaan 0 701 0 701
161 Jasper van Heusden Atos 0 694 0 694
162 Benjamin van den Hurk kav Holland 656 0 0 656
163 Isaak Goncalves Fernandes Phanos 0 474 0 474
164 Abdennour el Maddahi Feniks 238 0 0 238

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.07.2016