Pupillen competitie regio 1-3-4
tweede wedstrijd
28 mei 2016
Edam
Org: av Edam

Estafette
Ploegenstanden

Meerkamp

jongens pup A.2 Totaal 60 Meter Kogelstoten Verspringen 1000 Meter
1 Levy Folmer Hylas 1551 9.36 583 6.42 432 4.09 536 3.26,94
2 Skip Lemstra Trias 1534 9.57 547 6.81 455 4.07 532 4.01,64
3 Gijs Molenaars Trias 1504 9.73 521 7.06 469 3.98 514 3.35,16
4 Jan Runderkamp av Edam 1492 9.95 486 8.06 524 3.82 482 3.40,65
4 Bo Kraijnbrink Hollandia 1492 9.19 613 5.58 379 3.91 500 3.46,55
6 Robin Nannes NOVA 1490 9.38 580 6.39 430 3.81 480 3.52,62
7 Julian Allis Trias 1483 9.70 526 7.52 495 3.72 462 3.55,83
8 Pekka van der Zwan Trias 1457 9.62 539 6.60 442 3.79 476
9 Sicco Deurloo Hollandia 1437 9.77 514 6.55 439 3.83 484 3.41,15
10 Lucas Knetemann Hollandia 1404 9.89 495 6.34 427 3.82 482 4.02,91
11 Rik Grapendaal Hylas 1392 10.04 472 7.39 488 3.57 432
12 Gijs van der Kolk Trias 1389 9.59 544 5.39 367 3.80 478 3.19,94
13 Marijn Dijkstra Hylas 1370 10.04 472 6.23 420 3.80 478 3.38,02
14 Christiaan Rozendaal NOVA 1363 10.01 476 6.28 423 3.73 464
15 Maik van Diepen Hollandia 1347 9.35 585 4.93 336 3.54 426 4.00,40
16 Sil van den Berg NOVA 1338 9.85 501 5.33 363 3.78 474 4.03,14
17 Finn van Driel av Edam 1259 10.39 420 6.12 413 3.54 426 3.38,41
18 Kilian Guijt Hollandia 1234 10.23 443 5.79 393 3.40 398 4.40,24
19 Thomas Carrillo Trias 1204 10.10 463 4.80 327 3.48 414 3.59,73
20 Sil Bakker Hollandia 1089 10.75 371 4.95 338 3.31 380
21 Douwe Raat av Monnickendam 1075 10.74 372 4.42 301 3.42 402 4.17,52
22 Jelte de By Hylas 772 11.10 326 3.96 266 2.31 180 4.28,09
23 Noah Knol Trias 666 12.52 169 3.68 245 2.67 252 4.37,48
jongens pup A.1 Totaal 60 Meter Hoogspringen Balwerpen 1000 Meter
1 Aaron Ponne SAV 1340 9.56 549 1.10 416 24.32 375 3.25,89
2 Senna Giling Hollandia 1332 9.59 544 1.10 416 24.05 372 4.28,16
3 Jordi Klanker Hylas 1299 10.08 466 1.10 416 27.72 417 3.51,92
4 Arun van Hassel Hylas 1295 9.43 571 1.15 452 16.93 272 4.02,79
5 Daan Groot NOVA 1263 10.05 470 1.10 416 24.41 377 4.21,96
6 Thomas Wolfert Hylas 1261 9.76 516 1.00 342 26.53 403 4.20,63
7 Jochem van Warmerdam SAV 1216 9.77 514 1.05 379 20.36 323 3.37,48
8 Mick van den Boom Hollandia 1208 10.06 469 1.05 379 23.16 360
9 Daniel Balder Trias 1199 10.22 445 1.10 416 21.47 338 3.49,32
10 Youri Bakker Hylas 1170 10.45 412 1.10 416 21.78 342
11 Vasco Mosselman SAV 1129 10.41 417 1.05 379 21.15 333 3.25,55
12 Ral d Mattos Waterland 1104 10.79 366 1.00 342 25.98 396
13 Jurre Hoffer SAV 1097 10.27 438 1.15 452 12.90 207
14 Anton Groot Hollandia 1047 10.41 417 0.95 306 20.46 324 3.54,96
15 Jan Meester Trias 1020 11.37 293 1.10 416 19.55 311 3.59,93
16 Stan Bakker Trias 884 10.69 379 0.95 306 12.47 199 4.04,58
17 Esmal Ahmad Hollandia 542 11.98 224 0.70 122 12.29 196 4.35,13
18 Raphael Deiana Hylas 379 13.72 61 0.70 122 12.32 196
jongens pup B Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 1000 Meter
1 Tim Posthuma de Boer Hylas 1480 6.81 594 3.94 506 24.72 380 3.59,16
2 Hidde Hoekstra Trias 1357 7.00 551 3.51 420 25.15 386 3.57,63
3 Jessy Struijs SAV 1219 7.62 425 3.30 378 27.63 416 4.55,52
4 Joeri Appelo SAV 1178 7.28 492 2.87 292 25.83 394 4.03,82
5 Ivan Deugd Trias 1164 7.34 480 3.24 366 20.06 318
6 Sennen Has Hylas 1147 7.23 502 3.13 344 18.85 301 4.19,75
7 Max Preijer SAV 1146 7.27 494 3.28 374 17.32 278 3.52,25
8 Eric Juckers SAV 1030 7.28 492 2.95 308 14.27 230 3.52,89
9 Kian Leek Hylas 1016 7.61 427 3.24 366 13.88 223
10 Jesse Joosten av Edam 938 7.71 409 2.55 228 18.83 301 4.14,95
11 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 932 7.77 398 2.77 272 16.24 262 3.59,96
12 Jelte Sier av Edam 915 8.01 356 2.73 264 18.45 295 4.48,81
13 Gauthier Brier Hollandia 900 8.15 333 2.74 266 18.88 301 4.35,46
14 Ronny Braan av Edam 894 7.37 474 2.46 210 13.08 210 4.32,70
15 Mats Kruijer Hylas 854 7.88 378 2.78 274 12.63 202 4.38,09
16 Sven Heida av Edam 853 7.93 370 2.74 266 13.53 217 4.26,39
17 Bas Appelman Trias 821 7.99 359 2.75 268 12.22 194 4.39,84
18 Milan Dupon Hollandia 622 8.60 263 2.21 160 12.48 199 5.59,87
19 Duncan Pels av Edam 472 8.71 247 2.01 120 7.76 105 5.03,18
jongens pup C Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 600 Meter
1 Sven Mulder Hylas 1091 7.75 401 25.61 392 2.90 298 2.24,48
2 Florian Meijer Trias 1089 7.25 498 12.70 203 3.35 388 2.20,51
3 Martijn van der Meijden Hylas 985 7.73 405 20.75 328 2.67 252 2.40,33
4 Tijs Witte Trias 973 7.44 460 13.37 215 2.90 298 2.15,70
5 Hidde de Jager Hollandia 949 7.99 359 17.72 284 2.94 306 2.30,43
6 Boet van Hove Trias 934 7.64 422 12.77 204 2.95 308 2.14,83
7 Pepijn van der Meijden Hylas 772 8.36 299 16.17 261 2.47 212 2.29,22
8 Menno Brandt SAV 750 8.46 284 16.11 260 2.44 206 2.53,59
9 Luca Has Hylas 747 7.85 384 12.25 195 2.25 168 2.43,28
10 Oscar den Hengst Hylas 740 8.06 348 12.43 198 2.38 194 2.28,02
11 Ivar Klos Hylas 660 8.84 229 15.70 253 2.30 178 2.34,77
12 Joey Korver Hollandia 651 8.40 293 11.41 180 2.30 178 2.31,26
13 Jens Elsensohn Trias 600 8.45 286 8.82 128 2.34 186 2.29,41
14 Wobbe Bleeker NOVA 351 9.14 189 6.27 70 1.87 92 3.08,74
15 Ivan Bas av Monnickendam 309 9.47 148 8.68 125 1.59 36
jongens mini Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Nick Perez Mutsaers Hollandia 914 7.74 403 2.65 248 16.29 263 2.12,91
2 Sven de Haas SAV 842 8.23 320 2.72 262 16.14 260 2.31,14
3 Casper Droog SAV 621 8.55 271 2.23 164 11.74 186 2.48,53
4 Job Welink av Monnickendam 554 8.99 209 2.20 158 11.81 187 2.48,98
5 Luuk Kroonenburg Hylas 551 8.41 292 2.40 198 5.95 61
6 Dylan Kuiper Waterland 541 9.27 172 2.23 164 12.81 205 3.05,73
7 Mitchell Hoogland SAV 515 8.61 262 1.81 80 11.08 173 2.52,05
8 Robin Kothe Waterland 502 8.89 222 2.18 154 8.72 126 3.05,81
9 Fedde Stalenberg Hylas 304 9.47 148 1.44 6 9.86 150
meisjes pup A.2 Totaal 60 Meter Verspringen Kogelstoten 1000 Meter
1 Debora van Langen SAV 1765 9.12 626 4.43 604 8.26 535 3.33,28
2 Laura Croux Trias 1630 8.90 668 4.14 546 6.16 416 4.10,93
3 Iris Kramer Trias 1616 9.46 566 4.35 588 6.94 462 3.59,40
4 Nika Kloosterman Trias 1604 9.35 585 4.30 578 6.58 441 4.21,31
5 Bente Tuil Hollandia 1561 9.62 539 4.16 550 7.12 472 4.18,30
6 Damanja Reus SAV 1544 9.47 564 3.73 464 7.90 516 4.03,83
7 Resa Witte Trias 1421 9.68 529 3.91 500 5.77 392
8 Renske de Boer Hollandia 1403 9.56 549 3.89 496 5.25 358 3.39,33
9 Silje Bader NOVA 1368 10.03 473 3.81 480 6.14 415 3.44,85
10 Nina Karbet NOVA 1337 10.14 457 3.75 468 6.10 412 4.14,64
11 Isa Baardse Hollandia 1336 10.09 464 3.79 476 5.84 396 4.05,69
12 Fiep Adrichem Trias 1330 10.00 478 3.57 432 6.22 420 4.22,38
13 Jackie Nederveen Hollandia 1320 10.31 432 3.80 478 6.06 410 4.23,58
14 Abbi-Kila Schoop Hollandia 1231 10.06 469 3.58 434 4.81 328 4.04,33
15 Maaike Hiemstra Waterland 1185 10.22 445 3.41 400 4.99 340 4.20,62
16 Jayda Essenburg Waterland 1172 10.25 441 3.43 404 4.80 327 4.07,13
17 Meie van der Klei Hollandia 1154 10.37 423 3.59 436 4.34 295 3.55,40
18 Hedy Pronk NOVA 1102 10.92 349 3.35 388 5.35 365
19 Katie Fields Waterland 1089 10.62 388 3.22 362 4.97 339
20 Luteijn Kampstra Trias 1085 10.87 355 3.12 342 5.72 388 4.45,14
21 Celine Visser av Monnickendam 1075 10.77 368 3.21 360 5.09 347 4.21,18
22 Eva van der Klei Hollandia 1071 10.71 376 3.27 372 4.73 323
23 Amy de Haan Hylas 1023 10.71 376 3.46 410 3.58 237
24 Cilia Nunnink Waterland 1021 11.23 310 3.16 350 5.29 361 4.28,77
25 Lizanna Langbroek Waterland 1009 10.70 377 3.01 320 4.58 312 5.04,27
26 Ilse Langendijk NOVA 984 10.42 416 3.00 318 3.75 250 4.25,98
27 Jasmijn Kooij NOVA 949 11.50 278 2.95 308 5.33 363 4.52,23
27 Maaike Binnewijzend Hylas 949 10.88 354 3.18 354 3.64 241 4.11,79
29 Lotte Bierman Hylas 944 11.38 292 3.20 358 4.33 294 4.38,49
30 Danique de Koning Hollandia 883 11.33 298 2.82 282 4.46 303
31 Britt Rood SAV 882 11.62 264 2.76 270 5.10 348
32 Marits Koning Trias 868 11.46 282 3.01 320 3.95 266 4.34,65
33 Ayana Heijm av Monnickendam 859 11.94 228 2.60 238 5.80 393 5.34,63
34 Sam Bleichrodt Trias 820 11.96 226 2.92 302 4.30 292 4.47,51
meisjes pup A.1 Totaal 60 Meter Hoogspringen Balwerpen 1000 Meter
1 Daphne Stoop Hylas 1383 9.67 530 1.10 416 29.36 437 4.18,21
2 Elles Knook SAV 1213 9.94 487 1.15 452 17.01 274 3.50,37
3 Britt Bregman SAV 1177 10.25 441 1.10 416 20.20 320 4.29,26
4 Disha Oedai Hollandia 1156 10.27 438 1.05 379 21.53 339
5 Jinte Braas SAV 1143 9.64 535 1.00 342 16.50 266 3.36,11
6 Mia Hoebe Trias 1100 9.96 484 1.05 379 14.68 237
7 Fien van Hove Trias 1096 9.85 501 1.10 416 11.40 179 4.14,56
8 Nikki de Smit Hollandia 1083 10.34 427 1.05 379 17.25 277 4.37,52
9 Emma Kraakman Hylas 1079 10.02 475 1.10 416 11.89 188 3.56,38
10 Sophie Roos Hollandia 1073 9.95 486 1.05 379 12.98 208 3.46,96
11 Sophie Le Blansch SAV 1058 10.35 426 0.90 269 23.38 363 4.03,74
12 Evi Tervoort Trias 1027 10.50 405 1.05 379 15.06 243 4.30,34
13 Kaitlyn van Dongeren SAV 1015 10.67 382 0.95 306 20.66 327 3.53,14
14 Eline Zwagemaker SAV 1005 11.10 326 1.00 342 21.43 337 4.23,20
15 Donna Vrees Trias 994 10.20 448 1.00 342 12.75 204
16 Catelijne Jansen Hylas 975 10.62 388 1.05 379 12.96 208 3.59,80
17 Marit Brand Hylas 973 10.12 460 0.95 306 12.91 207 4.08,94
18 Sela van Waveren av Monnickendam 873 11.39 290 1.05 379 12.75 204 4.40,64
19 Coco de Jong av Monnickendam 871 10.65 384 0.90 269 13.54 218 5.19,73
20 Joy Kuiper Waterland 848 11.25 307 0.90 269 16.91 272 4.15,55
21 Veerle Cool Waterland 842 11.07 329 0.90 269 15.12 244 4.19,32
22 Dunja Bas av Monnickendam 770 11.22 311 0.90 269 12.00 190 4.59,53
23 India Plomp Hollandia 702 10.11 461 14.95 241
24 Tara de Greeuw Hollandia 651 11.03 335 0.80 196 8.42 120 4.47,60
25 Kyra Bonte av Monnickendam 585 10.91 350 0.60 49 11.76 186 4.43,98
meisjes pup B Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 1000 Meter
1 Britt Karel Trias 1184 7.14 521 3.26 370 18.32 293 4.24,99
2 Sarah van Exel Hylas 1114 7.29 490 3.24 366 15.97 258 4.19,96
3 Meike de Moel NOVA 1113 7.26 496 3.10 338 17.37 279 4.18,69
4 Lisa Sevenhuijsen Hylas 1071 7.53 442 3.22 362 16.57 267 4.25,85
5 Liz Jonk av Edam 1062 7.37 474 3.04 326 16.28 262 3.54,49
6 Nina Klouwer av Edam 1041 7.67 416 2.95 308 19.95 317 4.38,42
7 Eva Heilig SAV 1040 7.27 494 3.03 324 13.82 222 4.26,79
8 Lynn van Vlaanderen av Edam 1037 7.37 474 2.85 288 17.11 275 4.15,05
9 Amber van der Woude Hollandia 1032 7.35 478 3.05 328 14.02 226 4.56,54
10 Carice van Delft Hollandia 1022 7.08 534 3.04 326 10.46 162 4.26,39
11 Jill Hoeve Hollandia 1018 7.34 480 3.11 340 12.39 198 4.29,89
12 Paz Meijssen av Monnickendam 1001 7.35 478 2.80 278 15.20 245
13 Melissa van Velzen SAV 987 7.56 437 3.10 338 13.22 212 4.01,73
14 Lotte Huisman Hylas 969 8.02 354 3.15 348 16.55 267 4.17,52
15 Ilse Veerman av Edam 968 7.89 377 2.90 298 18.27 293 4.33,12
16 Inoa Vader Hollandia 950 7.39 470 2.88 294 11.76 186 4.33,31
17 Jasmine van der Kolk Trias 928 7.59 431 2.71 260 14.68 237 3.54,18
18 Lynn van Iersel Hollandia 927 7.77 398 2.85 288 14.95 241 4.31,15
19 Lynne Bijwaard Hylas 921 7.70 411 3.06 330 11.41 180
20 Bibi Lemstra Trias 910 7.68 414 3.00 318 11.33 178
21 Esme Gooijers Hollandia 901 7.79 394 2.86 290 13.50 217 3.57,19
22 Naomi Bekker Hylas 862 7.95 366 2.63 244 15.59 252 4.51,58
23 Anna Vast NOVA 789 7.88 378 2.65 248 10.52 163 4.40,93
24 Ella Klumpenhouwer SAV 782 8.05 349 2.59 236 12.35 197 4.32,16
25 Charlize Eg Hylas 760 8.48 281 2.72 262 13.53 217 5.22,20
26 Fenna de Koning Hollandia 753 8.47 283 2.37 192 17.32 278
27 Sia Westphal Trias 702 8.30 309 2.61 240 10.02 153 5.05,19
28 Katie Zwarthoed av Edam 654 8.19 326 2.39 196 9.00 132 5.11,92
29 Sara Groot NOVA 515 9.13 190 2.35 188 9.22 137 5.43,92
meisjes pup C Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 600 Meter
1 Maartje Tuil Hollandia 1195 7.10 529 17.01 274 3.37 392 2.26,06
2 Micky Kraakman Hylas 1171 7.09 532 20.24 321 3.00 318 2.29,64
3 Marieke Lakenman SAV 996 7.36 476 14.42 232 2.85 288 2.42,55
4 Evie Lub SAV 932 8.00 358 18.75 300 2.78 274 2.36,43
5 Naomi Zirschky SAV 859 7.95 366 10.75 167 3.04 326 2.20,35
6 Gwen Hoekstra SAV 758 8.00 358 9.39 140 2.71 260 2.29,70
7 Suzanne Bakker Hollandia 705 8.26 315 11.00 172 2.50 218 2.57,83
8 Fiene Jonk av Edam 697 8.07 346 7.84 107 2.63 244 2.38,82
9 Ilse Bosschieter Waterland 691 8.13 336 10.44 161 2.38 194 2.38,61
10 Floortje Brand Hylas 625 8.35 301 10.37 160 2.23 164 2.49,25
11 Tessa Zomers NOVA 623 8.45 286 8.66 125 2.47 212 2.44,47
12 Bregt Hopman NOVA 599 8.65 256 10.76 167 2.29 176 2.48,18
13 Eva Ahmad Hollandia 538 8.58 266 7.79 106 2.24 166 2.54,15
14 Fien Denneman Hylas 527 8.52 275 6.79 82 2.26 170 2.54,48
15 Fiene Schippers NOVA 505 8.43 289 6.94 86 2.06 130
16 Frederique Bleeker NOVA 486 8.77 239 9.95 151 1.89 96 3.06,85
meisjes mini Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Emma Le Blansch SAV 973 7.47 454 2.86 290 14.24 229 2.27,87
2 Sophie de Haas SAV 908 7.62 425 2.83 284 12.45 199 2.20,22
3 Femke Hidding Hylas 750 7.83 387 2.37 192 10.96 171 2.40,50
4 Femke van Velzen SAV 728 7.98 361 2.36 190 11.28 177 2.33,35
5 Jill Struijs SAV 634 8.77 239 2.27 172 13.88 223 2.48,21
6 Pippa Emmelot Waterland 572 8.62 260 2.24 166 9.67 146 2.59,77
7 Jill Koning av Edam 543 8.57 268 2.16 150 8.66 125 2.56,27
8 Anouk Zwagemaker SAV 518 8.97 211 2.09 136 10.97 171 2.57,22
9 Damy Reints av Edam 491 9.30 168 2.23 164 10.34 159 3.14,40

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 29.05.2016