Pupillen competitie 2015, regio 1-3-4
Eindstand Individueel klassement



Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

meisjes pup A.2 11 april. 6 juni. 27 juni. totaal
1 Chris Philipsen Hera 1593 1617 1617 3234
2 Isa Kolle Noordkop 1606 1619 1423 3225
3 Lara Smits Noordkop 1595 1620 1576 3215
4 Bente Madderom Trias 1449 1641 1543 3184
5 Selina Mulder Noordkop 1541 0 1563 3104
6 Eline Brouwer DEM 1449 1647 0 3096
7 Babs Koeman av Haarlem 1375 1533 1522 3055
8 Eva Hoogewerf kav Holland 1432 1592 1455 3047
9 Esther  Klok Phanos 1513 1473 1478 2991
10 Rochelle Negenman kav Holland 1390 1571 0 2961
11 Loes Winter Lycurgus 1490 1456 1437 2946
12 Danique Schram DEM 1439 1497 1329 2936
13 Miro  Vlasman Phanos 1373 1373 1517 2890
14 Sophie van Ekeris kav Holland 1461 1416 1410 2877
15 Anouk Gouwenberg TAS 82 1459 1415 0 2874
16 Maudy Stoop Hylas 1405 0 1468 2873
17 Antonia  Benevento Phanos 1324 1498 1372 2870
18 Anouk van der Kuur AAC 1365 1483 1383 2866
19 Josephine Jense Phanos 1329 1464 1393 2857
20 Sharona de Winter Hylas 1399 1458 1258 2857
21 Tessa van Herp Lycurgus 1405 1443 1354 2848
22 Sanna van de Griend Hollandia 1325 1410 1349 2759
23 Esmee Rossenaar av Edam 1283 1392 1359 2751
24 Chloe van Philips Trias 1398 1350 1291 2748
25 Zoe Lammertink DEM 1352 1392 1325 2744
26 Mare Walta DEM 1353 1384 0 2737
27 Silke de Haas DEM 1273 1415 1310 2725
28 Djurelva Williams Atos 1359 1360 1303 2719
29 Mathilde Way av Castricum 1437 1220 1279 2716
30 Lisa Renkema DEM 1091 1431 1251 2682
31 Lois Lessing av Haarlemmermeer 1220 1452 1229 2681
32 Liyanne Molenaar Suomi 1206 1316 1340 2656
33 Sade Tuininga Lycurgus 1273 1377 1278 2655
34 Nikki van Tienderen av Haarlemmermeer 1311 1335 1222 2646
35 Romee van Dam  Startbaan 1277 1360 1241 2637
36 Femke Wabeke NOVA 1290 1341 1261 2631
37 Lynn vd Meij DEM 1259 1367 1236 2626
38 Emma Eggenkamp Startbaan 1308 1312 1215 2620
39 Pipp Pauzenga av Castricum 1322 1265 1294 2616
40 Jona Kuijt AV 23 1175 1303 1312 2615
41 Melissa Steenbakker Atos 1250 1358 0 2608
42 Danila Blokzijl  Lycurgus 1309 0 1280 2589
43 Renee de Hon AAC 1015 1362 1220 2582
44 Bente van Lindert AV 23 1118 1289 1278 2567
45 Kyra Laan Hollandia 1235 1185 1321 2556
46 Mali Onyeike AV 23 1064 1281 1273 2554
47 Siena Maij Zaanland 1124 1245 1302 2547
48 Mette Borsboom kav Holland 1186 1274 1251 2525
49 Noelle Visser av Haarlemmermeer 1178 1245 1264 2509
50 Esmee Nebbeling Trias 0 1365 1141 2506
51 Mayra Balm Suomi 1239 1262 1207 2501
52 Madelon van Eck Startbaan 1167 1316 1174 2490
53 Denise Essemiah Feniks 1153 1296 1180 2476
54 Sanne Munford kav Holland 1219 1242 1230 2472
55 Mare Bodecker Phanos 1073 1255 1215 2470
56 Maria  Kuipers Phanos 1390 1071 1017 2461
57 Esther Wolff Zaanland 1057 1290 1169 2459
58 Anne Vilain SAV 0 1264 1175 2439
59 Karin de Waart av Monnickendam 1200 1232 1139 2432
60 Eva Lucassen Startbaan 1166 1264 1156 2430
61 Amélie de Wit AV 23 0 1209 1215 2424
62 Silvie  Berkhout Lycurgus 1161 1257 1064 2418
63 Esmée  Roelants Phanos 943 1253 1156 2409
64 Arwen de Wit NEA Volharding 1086 1239 1166 2405
65 Lara Vens AAC 1225 1171 999 2396
66 Anouk Kempkes AAC 1233 1160 1097 2393
67 Miapra Shepherd Feniks 0 1265 1123 2388
68 Megan van der Vlis Noordkop 1137 1250 1097 2387
69 Sharissa de Leng SAV 1191 0 1191 2382
70 Veerle Vermaire Hera 1173 1193 1070 2366
71 Charlotte Eijsvogels Startbaan 1078 1191 1172 2363
72 Romy Leenstra NEA Volharding 1165 1195 1092 2360
73 Zegna Meijers AV 23 1048 1162 1187 2349
74 Mirre Overtoom Atos 1160 1132 1185 2345
75 Vera Steding Lycurgus 1085 1195 1150 2345
76 Lotte van de Zwaag AKU 1096 1183 1151 2334
77 Charlie  Verbeek Phanos 1030 1210 1121 2331
78 Felicia Gilliad Startbaan 1086 1245 1058 2331
79 Caitlin Wals av Edam 1131 1195 953 2326
80 Selena Morauw Waterland 0 1166 1139 2305
81 Anna vd Kamp DEM 1091 1213 0 2304
82 Kaylee Gielen Noordkop 1118 1182 949 2300
83 Bernou van Dam av Castricum 1125 1174 1102 2299
84 Eline Steggink av Haarlemmermeer 982 1174 1123 2297
85 Valérie Hagnauer Lycurgus 1060 1229 0 2289
86 Sanne Kooij Lycurgus 1142 1142 831 2284
87 Marloes Buijs Startbaan 1140 1141 0 2281
88 Liv de Haas Zaanland 1052 0 1203 2255
89 Faye Traube AAC 1219 0 1032 2251
90 Julia Kleijn DEM 1169 0 1073 2242
91 Jill Pique Lycurgus 0 1161 1063 2224
92 Anika ten Wolde kav Holland 1044 0 1173 2217
93 Cathy Zijlstra Hylas 0 1155 1062 2217
94 Eva Massee av Edam 1074 1138 1073 2212
95 Sophie Gutker NOVA 1134 1063 954 2197
96 Jetske Zuurbier Trias 1079 1105 998 2184
97 Roos Beunder av Haarlemmermeer 1059 1123 0 2182
98 Rakis Derra Atos 1044 1132 0 2176
99 Anne Kooijman AKU 0 1156 994 2150
100 Tara Koomen SAV 1084 1063 1055 2147
101 Aida Jonson AV 23 967 1087 1032 2119
102 Cindy Smit Hera 0 1114 1003 2117
103 Iris Grit AV 23 0 1022 1081 2103
104 Natalie van Mil kav Holland 1162 0 930 2092
105 Faja Lalleman av Haarlemmermeer 1017 1068 0 2085
106 Femke v Stipthout av Haarlemmermeer 1056 0 1029 2085
107 Julia van Lil AV 23 1074 0 1008 2082
108 Loes Drillenburg av Castricum 1026 1049 993 2075
109 Evy van Spanjer AKU 1000 1059 936 2059
110 Lucie Moraal Feniks 1011 0 1039 2050
111 Nora van Diepen Hollandia 0 1084 961 2045
112 Estella Verwiel Lycurgus 1004 1028 998 2032
113 Jane Heidweiler DOKEV 0 1049 970 2019
114 Sarah Schouten NEA Volharding 1001 1001 982 2002
115 Fleur Warmerdam AKU 999 992 0 1991
116 Tess Maijer Lycurgus 1069 916 876 1985
117 Maud Berghuis Hollandia 889 1029 920 1949
118 Bella Barboza Solorzano Lycurgus 737 1041 904 1945
119 Julia Verberne AAC 0 1007 911 1918
120 Tess Bouwens Trias 0 1013 905 1918
121 Eva Wit Zaanland 0 1000 915 1915
122 Maud Koper Phanos 0 1023 822 1845
123 Nadine van Straaten Hylas 914 0 881 1795
124 Emma van Heusden Atos 0 925 863 1788
125 Veerle Barink AV 23 870 895 0 1765
126 Norma Gouweleeuw av Castricum 0 840 869 1709
127 Lynn Schutz av Castricum 873 823 797 1696
128 Hanna van Maanen AV 23 767 916 0 1683
129 Eline Mevius Atos 836 839 0 1675
130 Anouk Sier av Edam 787 845 0 1632
131 Shanti Heijm av Monnickendam 840 0 769 1609
132 Melanie Haijtsma Startbaan 812 757 0 1569
133 Gwenn Romkes Zaanland 697 773 701 1474
134 Nora Wennekes Zaanland 0 817 651 1468
135 Carlijn Breure Phanos 0 0 1455 1455
136 Babs Goudsblom NOVA 700 721 0 1421
137 Isabeau Meijer av Castricum 646 742 676 1418
138 Aniek v Schie av Haarlemmermeer 0 1393 0 1393
139 Silke Hoedemaeker Zaanland 0 1374 0 1374
140 Charlotte van de Voort Atos 810 522 0 1332
141 Lonneke Rekelhof AKU 624 696 598 1320
142 Lianka Wit Hollandia 0 1315 0 1315
143 Merel van Maasdam  Lycurgus 1293 0 0 1293
144 Samira van Rookhuizen NEA Volharding 414 610 648 1258
145 Amy Pots Suomi 0 1229 0 1229
146 Lovis Hutter AV 23 274 948 0 1222
147 Aniek van Schie av Haarlemmermeer 0 0 1218 1218
148 Krisje van Dongen Phanos 1205 0 0 1205
149 Puck Emmer Lycurgus 0 455 739 1194
150 Dominique Oudhoff Hylas 0 1159 0 1159
151 Kaylani Swier Startbaan 0 1107 0 1107
152 Annemia van Diepen SAV 0 0 1092 1092
153 Ashley Luchtman AKU 1087 0 0 1087
154 Norah Kelders av Castricum 0 1068 0 1068
155 Michelle Jansen Feniks 0 1062 0 1062
156 Veerle Beijering av Castricum 1040 0 0 1040
157 Maartje Lont av Wieringermeer 0 1027 0 1027
158 Jasmijn Overweel AAC 0 1003 0 1003
159 Tess vd Linden DEM 973 0 0 973
160 Bobby mac Mootry av Castricum 958 0 0 958
161 Femke IJpelaan Trias 0 951 0 951
162 Mirjam Meyer av Wieringermeer 919 0 0 919
163 Anna Huizinga SAV 0 910 0 910
164 Sofie Bruintjes Lycurgus 0 0 909 909
165 Lotte Faas NEA Volharding 0 0 874 874
166 Lisa van Kuijeren Hollandia 834 0 0 834
167 Jasmijn Bakker av Monnickendam 0 0 822 822
168 Mariska Bosma SAV 0 0 776 776
169 Phoenix Stutterheim Phanos 0 684 0 684
170 Nikola Stelma Suomi 666 0 0 666
171 Famke Nijssen av Castricum 0 283 0 283

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.07.2015