Pupillen competitie regio 1-3-4
Finale wedstrijd
19 september 2015
Warmenhuizen
Org: NOVA

Estafette
Ploegenstanden
Foto's

Gecorrigeerde Individuele uitslagen

Bij de JPA.2 zijn enkele sprinttijden gewijzigd.
De eindstand is daardoor ook aangepast

Meisjes Pupil A2 60m Hoog Kogel Ptn
1 Lara Smits Noordkop 9,77 1,35 9,91 1731
2 Isa Kollé Noordkop 9,28 1,20 9,99 1708
3 Eline Brouwer DEM 9,47 1,30 6,77 1578
4 Selina Mulder Noordkop 9,64 1,20 8,49 1571
5 Loes Winter Lycurgus 9,46 1,30 6,34 1555
6 Bente Madderom Trias 9,10 1,15 7,11 1554
7 Danique Schram DEM 9,83 1,30 7,14 1541
8 Chris Philipsen Hera 9,43 1,15 7,79 1533
9 Josephine Jense Phanos 9,43 1,15 6,96 1486
10 Miro Vlasman Phanos 9,18 1,10 6,78 1484
11 Esther Klok Phanos 9,77 1,15 7,59 1465
12 Chloé van Philips Trias 9,57 1,20 5,86 1433
12 Rochelle Negenman kav Holland 9,61 1,15 6,58 1433
14 Tessa van Herp Lycurgus 10,24 1,30 6,23 1424
15 Danila Blokzijl Lycurgus 10,17 1,25 6,61 1421
16 Babs Koeman av Haarlem 9,47 1,10 6,48 1415
17 Sophie van Ekeris kav Holland 9,92 1,10 7,41 1395
18 Lynn van der Meij DEM 9,74 1,15 6,02 1378
19 Zoe Lammertink DEM 9,72 1,10 6,33 1364
20 Nikki van Tienderen av Haarlemmermeer 9,83 1,10 6,53 1359
21 Esmee Nebbeling Trias 9,90 1,10 6,40 1340
22 Loïs Lessing av Haarlemmermeer 9,62 1,10 5,61 1336
23 Aniek van Schie av Haarlemmermeer 11,01 1,25 6,78 1316
24 Mali Onyeike AV 1923 9,96 1,20 5,01 1315
25 Maria Kuipers Phanos 10,25 1,20 5,62 1312
26 Jona Kuijt AV 1923 10,06 1,10 6,22 1305
27 Silke de Haas DEM 10,09 1,00 7,24 1285
28 Sanne Munford kav Holland 9,84 1,10 5,09 1266
29 Noelle Visser av Haarlemmermeer 10,08 1,15 4,90 1252
30 Jetske Zuurbier Trias 10,70 1,10 6,66 1239
31 Vera Steding Lycurgus 10,12 1,05 5,58 1218
32 Silvie Berkhout Lycurgus 10,03 1,10 4,80 1216
33 Amélie de Wit AV 1923 9,92 1,10 4,52 1214
34 Bente van Lindert AV 1923 10,73 1,05 6,53 1190
35 Natalie van Mil kav Holland 10,75 1,10 5,87 1185
36 Zegna Meijers AV 1923 10,30 1,05 5,42 1181
37 Kaylee Gielen Noordkop 10,79 1,10 5,77 1174
38 Mare Bödecker Phanos 10,03 1,00 5,06 1160
39 Megan van der Vlis Noordkop 10,99 1,10 5,42 1125
40 Robin Langedijk Trias 11,23 1,05 6,41 1120
Meisjes Pupil A1 60m Bal Ver Ptn
1 Isabel van den Berg Startbaan 8,90 23,62 4,45 1642
2 Debora van Langen SAV 9,28 23,74 4,10 1503
3 Jamy van Bree av Haarlemmermeer 9,38 24,41 3,94 1463
4 Laura Croux Trias 9,22 18,66 3,96 1416
5 Luna Meijer NEA-Volharding 9,24 14,46 4,11 1377
6 Iris Kramer Trias 9,83 19,73 3,98 1333
7 Nikki Ravelli kav Holland 9,98 25,12 3,67 1319
8 Yvana Pol DEM 9,66 20,76 3,62 1302
9 Alicia Manu Feniks 9,96 22,90 3,64 1287
10 Jade Linthorst AKU 10,13 24,58 3,65 1285
11 Nika Kloosterman Trias 9,66 18,61 3,67 1282
12 Roos Jaegers av Haarlemmermeer 10,04 22,11 3,62 1260
13 Ebony Levis Feniks 9,55 18,93 3,23 1216
14 Saskia Mens kav Holland 10,04 18,17 3,63 1207
15 Bente Tuil Hollandia 9,86 17,82 3,47 1198
15 Silje Bader NOVA 10,17 19,35 3,60 1198
17 Jasmijn Raes Phanos 9,81 13,48 3,71 1185
18 Meike de Boer kav Holland 10,30 17,28 3,63 1155
18 Renske de Boer Hollandia 10,08 16,81 3,50 1155
20 Nena Schuijt DEM 9,81 13,87 3,43 1135
20 Anne Palenstijn DEM 9,89 13,19 3,55 1135
22 Maite Mandaat Phanos 10,62 21,39 3,45 1133
23 Tamaya Kostovic AV 1923 10,24 20,26 3,20 1121
24 Isa Landsaat DEM 10,60 21,00 3,36 1112
25 Charlotte Meurs NEA-Volharding 11,01 22,36 3,45 1095
26 Ieke Snel kav Holland 10,42 18,12 3,35 1094
27 April Tempel AV 1923 10,16 13,85 3,47 1089
28 Lindsay Helstone NEA-Volharding 10,17 15,09 3,31 1075
29 Fiep Adrichem Trias 10,27 11,79 3,62 1067
29 Veerle van der Wal AV 1923 10,62 20,24 3,20 1067
31 Resa Witte Trias 10,50 16,32 3,40 1066
32 Isa Baardse Hollandia 10,62 16,31 3,47 1063
33 Mijntje Marees NEA-Volharding 10,47 14,73 3,40 1045
34 Ileana Meijer NEA-Volharding 10,61 14,17 3,44 1024
35 Gijs van der Wild Feniks 10,53 15,53 3,26 1022
36 Marijne Repelaer van Driel Phanos 10,65 17,83 3,10 1008
37 Jackie Nederveen Hollandia 10,54 12,85 3,37 997
38 Zira Ambrosino AV 1923 11,19 22,12 3,05 990
39 Aimée Abel Feniks 10,42 14,37 3,11 988
40 Fenne van der Kleij kav Holland 10,95 19,36 3,05 981
41 Jet Commandeur DEM 10,92 15,50 3,14 945
42 Mirna Breberina Phanos 10,84 15,67 2,96 922
43 Carlotta Baan Phanos 11,16 16,26 3,11 920
44 Lianne Dinkelaar AV 1923 10,31 13,86 2,70 913
45 Nina Karbet NOVA 10,98 12,38 3,00 856
46 Meie van der Klei Hollandia 11,15 11,17 3,06 825
47 Ellen Bollen Feniks 11,08 12,14 dns 521
Meisjes Pupil B 40m Kogel Ver Ptn
1 Lana Broers Hera 6,82 5,56 3,75 1438
2 Nigella Negenman kav Holland 6,89 5,30 3,62 1379
3 Jeslyn Doran NEA-Volharding 6,85 5,00 3,47 1338
4 Lizzy Lieverst DEM 7,02 5,46 3,46 1329
5 Madelief van der Meulen kav Holland 7,14 5,69 3,37 1300
6 Eva Bijl AV 1923 7,07 5,34 3,32 1282
7 Sacha van Twillert AV 1923 7,41 5,98 3,41 1271
8 Milou van den Berg Startbaan 7,01 4,83 3,29 1255
9 Jinte Braas SAV 7,05 4,43 3,40 1239
10 Leone de Graaf DEM 7,40 5,94 3,22 1232
11 Esmee Meering AKU 7,39 5,47 3,29 1218
12 Tahnee Bijnoe Phanos 6,98 4,80 3,01 1203
13 Cato van der Meulen kav Holland 7,62 4,88 3,53 1182
14 Naomi van Berkel AKU 7,52 5,66 3,17 1181
15 Elles Knook SAV 7,35 5,11 3,16 1177
16 Fenna Schneider AKU 7,25 4,49 3,19 1160
17 Sophie le Blansch SAV 7,45 4,34 3,33 1137
18 Disha Oedai Hollandia 7,34 5,12 2,90 1127
19 Nora van Seventer Phanos 7,65 5,24 3,11 1117
20 Luna Wit kav Holland 7,43 4,13 3,26 1111
21 Lieke van de Griend Hollandia 7,61 5,29 2,99 1104
22 Feline Boissevain kav Holland 7,38 4,18 3,14 1101
23 Britt Bregman SAV 7,53 4,72 3,03 1088
24 Nikki Lagrand DEM 7,54 4,73 3,03 1087
25 Isa Schram DEM 7,70 4,39 3,28 1083
26 Isis Wilhelm AV 1923 7,63 4,85 3,01 1074
27 Kaitlijn Coffey-van Dongeren SAV 7,66 4,45 3,08 1055
28 Nikki de Smit Hollandia 7,47 3,72 3,16 1052
29 Nina Croockewit Phanos 7,51 4,36 2,93 1046
30 Christianne Koenraad Startbaan 7,88 4,51 3,01 1005
31 Elise Bolech Startbaan 7,73 4,29 2,91 996
32 Fanny den Uyl Startbaan 7,74 4,01 3,02 995
32 Pam de Kruif AV 1923 7,67 4,40 2,81 995
34 Sophie Roos Hollandia 7,40 3,35 2,93 990
35 Filia Kaffatos AKU 7,74 4,27 2,89 989
36 Simone Roos Startbaan 7,57 3,16 3,12 979
37 Anouk den Haan AKU 7,69 3,47 3,10 978
38 Rianne Kooij DEM 8,01 3,97 3,14 969
39 Pomme van Wees AV 1923 7,47 3,16 2,87 948
40 Janna den Engelse Phanos 7,68 3,21 2,67 872
41 Cecilia Kuipers Phanos 8,30 3,97 2,73 840
42 Lizzie Hoogland Hollandia 8,39 4,06 2,54 795
Meisjes Pupil C 40m Bal Ver Ptn
1 Sanne Loomans Lycurgus 7,15 21,89 3,24 1229
2 Fiene Rosendaal DEM 7,09 17,80 3,39 1214
3 Veronique Veldhuis Feniks 7,32 23,53 3,17 1201
4 Racheeja Uiterloo Feniks 7,26 24,01 3,05 1195
5 Sienna Smit DEM 7,17 15,88 3,34 1157
6 Chelsea Striet Noordkop 7,32 17,47 3,22 1127
7 Meike de Moel NOVA 7,57 20,94 3,20 1124
8 Julie Rupprecht Lycurgus 7,55 18,46 3,17 1085
9 Rosa Matthijssen Phanos 7,36 16,35 3,13 1083
10 Rosara Cooman Feniks 7,24 15,80 3,04 1081
11 Britt Karel Trias 7,41 16,93 3,10 1076
12 Britt de Graaf DEM 7,40 17,61 2,97 1063
13 Emilia Neumann Startbaan 7,26 13,20 3,01 1028
14 Lotte Huisman Hylas 8,05 19,03 3,12 995
15 Sarah van Exel Hylas 7,58 15,82 2,87 980
16 Kiamy Jonker Lycurgus 7,88 19,57 2,80 967
17 Babette Bosse Lycurgus 7,90 16,66 3,02 965
18 Hannah den Breejen Startbaan 7,63 15,44 2,87 964
19 Lana Jansen Phanos 7,54 13,94 2,82 946
20 Jill Hoeve Hollandia 7,73 13,55 2,97 935
21 Luna Blaauw DEM 7,51 13,21 2,77 930
22 Carice van Delft Hollandia 7,39 8,77 2,91 897
23 Liz van Leijen Hollandia 7,81 12,49 2,83 874
24 Ella Braun Phanos 7,81 14,90 2,60 869
25 Senna Helstone Feniks 7,93 11,71 2,92 857
26 Nina Asselen Startbaan 8,06 15,10 2,72 854
27 Jasmien van der Kolk Trias 8,04 12,73 2,80 833
28 Tara Vlieger Feniks 8,00 15,59 2,52 832
29 Felien de Zinger Trias 7,80 13,43 2,46 818
30 Shannah Chalmers Startbaan 8,08 14,35 2,58 809
31 Amy Ashe Startbaan 7,95 13,25 2,53 803
32 Eleanor Musil Phanos 8,24 13,89 2,65 790
33 Mireille Ketel Lycurgus 7,94 13,53 2,42 787
33 Juliette Repelaer van Driel Phanos 8,20 12,98 2,68 787
35 Bibi Lemstra Trias 8,02 10,41 2,65 763
36 Lisa Sevenhuijsen Hylas 8,31 11,06 2,58 714
37 Lisa Molenaar DEM 8,15 9,33 2,53 696
37 Esmee Gooijers Hollandia 8,50 12,73 2,48 696
39 Sanne Rodenburg Trias 8,24 8,53 2,55 668
40 Fenna de Koning Hollandia 9,02 14,90 2,37 637
41 Charlize Helena Eg Hylas 9,80 11,15 2,38 478
Meisjes Pupil Mini 40m Bal Ver Ptn
1 Khyra van Schooten DEM 7,80 15,59 2,97 956
2 Maud de Jong AV 1923 7,42 11,87 2,69 908
3 Fay Asselen Startbaan 7,93 17,75 2,65 903
4 Zoë Hoebe Trias 7,85 16,31 2,59 883
5 Celine Bollen Feniks 7,66 11,74 2,75 872
6 Jeannette Jadama Phanos 7,71 14,94 2,46 860
7 Ivy Olieberg AV 1923 7,94 14,48 2,64 847
8 Emma le Blansch SAV 7,87 12,41 2,72 840
9 Lieke Bijl Noordkop 7,86 9,71 2,85 817
10 Maartje Tuil Hollandia 7,80 11,15 2,62 809
11 Anne Kuijer DEM 7,97 13,05 2,45 780
12 Mayla Veraart Lycurgus 7,96 15,97 2,15 771
13 Rhyona v Velsen Noordkop 8,34 14,54 2,55 765
14 Saar Koper Phanos 8,19 14,41 2,44 764
15 Sophie de Haas SAV 7,95 9,64 2,46 721
16 Pink Groot Noordkop 8,15 10,00 2,38 679
17 Guusje de Graaf Phanos 8,48 12,63 2,35 671
18 Aukje Magielsen Noordkop 8,47 10,46 2,30 623
19 Luna Lieverst DEM 8,75 15,00 2,08 618
20 Zenzi Groenhart Feniks 8,53 8,60 2,36 588
21 Britt Molenaar Lycurgus 8,63 10,70 2,16 575
22 Osatu Johnson Feniks 8,47 11,24 1,94 565
23 Aicha Trawally Feniks 8,40 10,33 1,97 564
24 Gwen Hoekstra SAV 8,69 9,82 2,21 559
25 Nikki van Praag Startbaan 8,77 6,91 2,34 510
26 Anouk Portegies Zwart Lycurgus 8,59 8,42 1,87 477
27 Jill Struijs SAV 9,40 10,50 2,03 442
28 Mint van Wees Startbaan 9,25 9,12 2,05 438
29 Roos Koedijk Phanos 8,68 6,86 1,89 432
30 Mila te Pas DEM 9,12 7,28 2,00 403
31 Freya Gronloh Lycurgus 8,88 3,92 2,18 381
32 Indy Sluijter DEM 9,18 7,09 1,71 334
33 Ede den Engelse Phanos 9,00 2,72 2,04 333
34 Anouck Zwagemaker SAV 9,92 7,62 2,01 318
35 Nynke Alofsen Startbaan 9,73 5,55 1,93 272
36 Nora Fernandez-Hasselt Startbaan 9,17 3,38 1,75 253
Jongens Pupil A2 60m Hoog Kogel Ptn
1 Dennis Schaap DEM 9,28 1,45 9,49 1877
2 Jur Bakker AV Edam 8,90 1,30 8,30 1767
3 Jeen Hammink Phanos 9,43 1,30 9,19 1716
4 Artiom Antipin AV Castricum 9,31 1,40 6,76 1685
5 Jelte van Es AV Hylas 9,22 1,30 7,86 1684
6 Jelle Muller AV Lycurgus 9,51 1,35 7,78 1665
7 Yohannes Hiensch Phanos 9,35 1,25 8,34 1650
8 Bart Hoogmoed Lycurgus 9,42 1,30 7,73 1641
9 Franklyn Nwanaforo Phanos 9,22 1,25 7,56 1631
10 Mick Baldew Phanos 10,06 1,25 10,10 1622
11 Mante Ignacio AV 1923 9,27 1,20 7,57 1586
12 Tobias Janssens DEM 9,31 1,20 7,45 1572
13 Emiel Joosten av Edam 9,45 1,25 6,69 1541
14 Xavier Rijs Lycurgus 9,32 1,20 6,76 1531
15 Lucas van Schaffelaar AV 1923 9,96 1,25 7,87 1524
16 Joël Mondria Atos 9,45 1,15 7,16 1494
17 Eyoël Hiensch Phanos 9,73 1,20 7,15 1484
18 Ike Schepers AV 1923 10,25 1,20 8,44 1474
19 Jesse Looren de Jong Lycurgus 10,09 1,35 6,00 1469
20 Ruben van Amersfoort av Castricum 9,88 1,15 7,84 1461
21 Leandro Ouwehand av Edam 10,15 1,20 7,47 1436
22 Boris Aerts AV 1923 9,34 1,10 6,32 1429
23 Finn Meijer Hylas 9,92 1,20 6,43 1411
24 Cas Kruize Hylas 10,19 1,15 7,47 1393
25 Anders Haringma AV 1923 9,94 1,15 6,59 1381
26 Mika Baro Hylas 10,32 1,15 6,53 1320
27 Wesley Beentjes Lycurgus 10,68 1,20 6,71 1318
28 Luuk Kooij DEM 10,23 1,10 6,59 1301
29 Jort Lorinc DEM 10,40 1,15 6,38 1300
30 Merijn Rober DEM 10,12 1,10 5,85 1273
31 Mink de Jager Atos 10,28 1,05 5,54 1192
32 Jasper de Groot av Castricum 10,96 1,05 5,82 1117
33 Menno Gorissen av Castricum 10,98 1,10 4,88 1090
34 Edgar Donkersloot av Castricum 10,35 0,85 4,87 990
35 Alessio Rimedia Atos dnf 1,20 6,30 913
36 Sander Buikman av Edam 10,79 dns 6,36 794
37 Koen Posthuma de Boer Hylas dns dns 5,87 398
Jongens Pupil A1 60m Bal Ver Ptn
1 Isaac Mensah Feniks 9,02 30,80 3,96 1608
2 Jael Blanker Feniks 9,23 26,83 3,97 1525
3 Malick Dahlberg Phanos 9,27 24,74 4,01 1500
4 Gijs Smolenaars Trias 9,73 27,86 4,03 1464
5 Quincy Koeten av Wieringermeer 9,57 27,26 3,91 1459
5 Luuk Haarman AKU 9,55 27,56 3,88 1459
7 Levy Folmer Hylas 9,59 27,28 3,91 1456
8 Joris Cotterink Lycurgus 9,86 26,99 3,93 1413
9 Zack Rot Lycurgus 9,45 20,36 3,97 1402
10 Sem Perez Mutsaers Hollandia 9,49 22,90 3,79 1394
11 Kris Linsen DEM 9,60 24,59 3,73 1385
12 Lennart Boogaard Hera 10,00 25,08 3,82 1345
13 Teun Kalis AV 1923 9,82 24,47 3,64 1329
14 Tim de Groot Hylas 9,76 24,30 3,57 1323
15 Umed Taniwal Feniks 9,84 24,13 3,64 1322
16 Damian Paap DEM 9,59 18,24 3,81 1316
17 Mees Beukenhorst Phanos 9,46 17,21 3,76 1313
18 Robin Nannes NOVA 9,54 19,03 3,66 1306
19 Kayo Dussenbroek Hylas 10,27 26,74 3,56 1274
20 Gijs van der Kolk Trias 9,92 21,60 3,57 1262
21 Julian Allis Trias 9,81 18,85 3,59 1245
22 Jasper Boelhouwer AV 1923 10,13 24,30 3,40 1231
23 Isaiah Sweeb Phanos 9,78 19,67 3,43 1230
24 Skip Lemstra Trias 9,94 16,59 3,78 1228
25 Koen Rosendaal DEM 10,47 24,23 3,57 1215
26 Finn Castricum Lycurgus 10,28 23,79 3,44 1211
27 Timon Kalogeris Atos 10,34 25,77 3,32 1203
28 Marijn Dijkstra Hylas 10,29 24,14 3,38 1202
29 Lev ter Haar Phanos 9,61 12,39 3,67 1190
30 Sil Westenbrink Lycurgus 10,15 21,65 3,36 1185
31 Rik Grapendaal Hylas 10,49 25,15 3,37 1184
32 Monne Sutorius AV 1923 10,15 20,35 3,41 1177
33 Jesse Stoop NOVA 10,82 28,19 3,36 1175
34 Morris Marcus DEM 10,15 27,26 2,86 1157
35 Christiaan Roozendaal NOVA 10,83 24,20 3,43 1138
36 Jamal Geoffrey Atos 10,26 23,36 3,04 1128
37 Senna Kracht Lycurgus 11,00 26,27 3,19 1094
38 Daan Ranzijn DEM 10,33 16,49 3,39 1091
39 Gabo van de Weijer AV 1923 10,69 16,51 3,43 1049
40 Teun van Winkel Atos 10,83 20,17 3,23 1044
41 Pepijn Gordon AV 1923 11,75 28,05 3,15 1018
42 Wessel Groenenberg Feniks 10,94 17,25 2,95 931
43 Ivar Gras Atos 11,78 18,98 3,14 895
44 Djenné van Druenen Atos 10,85 12,96 2,83 850
45 Hidde Vlotman Feniks 11,51 15,14 2,63 764
46 Noah Knol Trias 12,62 12,27 2,37 546
Jongens Pupil B 40m Kogel Ver Ptn
1 Bart Blokdijk AV 1923 6,61 5,52 3,90 1517
2 Sven van Gelderen Lycurgus 6,84 5,69 3,76 1444
3 Sam van der Aar DEM 7,16 7,38 3,60 1442
4 Tijn Jaegers av Haarlemmermeer 6,85 5,50 3,76 1429
5 Boris Borgmann DEM 7,10 6,44 3,34 1348
6 Marnix Molenaar AV 1923 6,98 5,22 3,56 1342
7 Llias Toutziarakis DEM 7,07 5,47 3,57 1340
8 Jochem van Warmerdam SAV 7,23 5,49 3,70 1334
9 Thomas Wolfert Hylas 7,13 5,33 3,63 1330
10 Jelmer de Gauw Zaanland 7,13 5,46 3,58 1329
11 Jesse Teysse Startbaan 7,00 5,05 3,57 1328
12 Daniel Lunsingh Scheurleer Phanos 7,00 5,19 3,21 1265
13 Youri Bakker Hylas 7,21 4,75 3,56 1260
14 Emil de Graaf Phanos 7,07 4,34 3,54 1257
15 Arun van Hassel Hylas 7,05 4,44 3,48 1256
16 Tyrone Lak Lycurgus 7,40 6,70 3,09 1252
17 Salvador Exposito Bosma Lycurgus 7,34 5,19 3,45 1242
18 Mike Reurings Lycurgus 7,30 5,28 3,36 1238
19 Dante Staneke Zaanland 7,11 4,56 3,40 1236
20 Fawzi Nait Aicha NEA-Volharding 7,15 4,52 3,45 1235
21 Daan Groot NOVA 7,18 4,84 3,36 1232
22 Ids Kok Phanos 7,54 5,64 3,41 1223
23 Mees Bakema Phanos 7,45 5,29 3,42 1221
24 Mick van Schaffelaar AV 1923 7,45 5,58 3,26 1207
25 Willem Hammink Phanos 7,51 5,23 3,40 1201
26 Maxim Elissen Startbaan 7,17 5,01 3,12 1199
27 Gillis Krol AV 1923 7,32 5,08 3,23 1195
28 Jorai Verboom av Haarlemmermeer 7,41 5,33 3,22 1191
29 Aaron Ponne SAV 7,25 5,13 2,97 1160
30 Eelco Korstjens Startbaan 7,76 5,36 3,32 1147
31 Jordi Klanker Hylas 7,19 4,88 2,90 1141
32 Mauro Rodrigus NEA-Volharding 7,80 5,94 3,07 1126
33 Daan Eggenkamp Startbaan 7,19 3,74 3,23 1123
34 Jurre Hoffer SAV 7,51 3,96 3,38 1106
35 Sven Rijnten Startbaan 7,28 3,61 3,25 1099
36 Jannes Boon Lycurgus 7,47 4,51 3,08 1095
37 Casper van der Putte NEA-Volharding 7,88 5,41 3,09 1082
38 Vanya Lubbers DEM 7,19 3,59 2,99 1063
39 Ivo Sjenitzer AV 1923 7,95 4,38 3,14 1010
40 Bram Steur SAV 7,97 4,65 2,86 970
41 Mike Kooijman NEA-Volharding 8,07 3,68 2,84 877
42 Syp Luitwieler DEM dns 4,97 dns 339
Jongens Pupil C 40m Bal Ver Ptn
1 Chivano Pocorni Phanos 6,52 34,52 3,93 1663
2 Tim Posthuma de Boer Hylas 7,22 30,27 3,70 1409
3 Maurits Groeneveld kav Holland 7,27 27,86 3,64 1359
4 Sepp Schulte av Castricum 7,50 27,03 3,77 1329
5 Levi Ravelli kav Holland 7,05 26,84 3,30 1325
6 Daeshawn King Feniks 7,05 24,60 3,35 1307
7 Miquel Babeliowsky Phanos 7,07 22,66 3,48 1304
8 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 7,00 23,44 3,29 1291
9 Timo Lammerts AV 1923 7,56 32,55 3,10 1248
10 Kian Sanches Hera 7,38 25,18 3,27 1230
11 Albert Manu Feniks 7,34 26,38 3,08 1215
12 Patrick Hees AV 1923 7,95 34,25 3,13 1201
13 Mikolaj La Manna Jerzak Phanos 7,64 27,67 3,02 1161
14 Robin den Engelse AV 1923 7,83 27,02 3,04 1122
15 Fabio Valle AV 1923 7,35 18,49 3,06 1104
16 Sil Kowalczyk Feniks 7,58 21,67 3,04 1100
17 Tijl Oostendorp DEM 7,52 19,46 3,06 1084
18 Wouter Betjes DEM 7,81 24,09 2,97 1075
19 Mik Commandeur DEM 7,67 19,68 3,09 1065
20 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 7,40 14,40 3,11 1040
21 Sennen Has Hylas 7,63 18,13 2,99 1029
22 Chris de Jong NEA-Volharding 7,74 17,98 2,94 997
23 Ezra ter Stroot AV 1923 7,73 17,22 2,98 996
24 Giosé Vollaard kav Holland 7,79 18,34 2,85 976
25 Gijs Baneman DEM 7,99 21,42 2,80 974
26 Luc Jordan Phanos 7,94 25,48 2,46 968
27 Caelis de Wit Phanos 7,76 15,30 2,89 943
28 Kyan van der Wiele Hera 8,09 18,87 2,88 938
29 Rowan de Wit NEA-Volharding 8,11 22,62 2,61 932
30 Teun van Leeuwen kav Holland 8,01 16,87 2,70 886
31 Sil Winkelaar DEM 7,99 18,08 2,45 857
32 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 7,96 14,68 2,48 816
33 Jelle van Langen Hera 8,19 16,29 2,53 813
34 Nathan van der Meulen Hera 8,11 12,84 2,50 762
35 Adne Vermaire Hera 8,47 17,04 2,10 695
36 Osa Johnson Feniks dns 20,53 2,97 637
Jongens Pupil Mini 40m Bal Ver Ptn
1 Joris Mantel AV 1923 7,21 16,85 3,39 1173
2 Sam van Ooijen DEM 7,68 21,74 3,12 1097
3 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 7,64 21,49 2,99 1076
4 Eljahro Philipsen Feniks 7,52 17,77 2,99 1045
5 Tijn Hoffer SAV 7,53 17,61 2,72 987
6 Taygel Bolsman Phanos 7,74 18,58 2,83 984
7 Denzel Jone Lunda Feniks 7,74 15,71 3,00 974
8 Wouter Janssen DEM 8,00 18,12 2,81 928
8 Menno Krumperman Hera 8,15 20,84 2,74 928
10 Kai Boldewijn Lycurgus 7,89 16,27 2,75 907
11 Hugo Kuil DEM 7,87 12,56 3,02 903
12 Mykah Blanker Feniks 7,82 15,87 2,68 899
13 Iloy Buffing Startbaan 7,94 16,79 2,66 888
14 Stef Rosendaal DEM 7,92 14,97 2,78 887
15 Reinier van Oostveen AV 1923 7,76 12,00 2,82 872
16 Sven Mulder Hylas 8,40 20,81 2,65 870
17 Liam van Hassel Hylas 8,23 15,18 2,92 867
18 Kas Commandeur DEM 8,26 15,60 2,82 849
19 Mees Huisman Hylas 8,43 19,56 2,65 848
20 Yarran Rippl AV 1923 8,16 16,60 2,65 846
21 Zeb Tesselaar Hera 7,84 13,21 2,64 843
22 Tijn Zwerver Startbaan 7,93 12,64 2,69 828
23 Tim van den Berg Startbaan 8,11 15,17 2,40 782
23 Niels Meijer Hera 8,28 13,00 2,72 782
25 Meraldo Pinas Feniks 8,08 13,33 2,50 776
26 Salim Salmani AV 1923 8,28 12,20 2,57 738
27 Nick Tesselaar Hera 8,32 12,02 2,57 729
28 Matthijs Janson Hylas 8,46 12,64 2,46 696
29 Buck Diercks Startbaan 8,73 15,08 2,40 686
30 Yair de Jong Feniks 8,63 11,63 2,46 653
30 Thijs Overwater Lycurgus 8,24 8,75 2,45 653
32 Fedde van Oostenbrugge Lycurgus 8,65 11,99 2,32 628
33 Abel ter Stroot AV 1923 8,82 12,76 2,15 584
34 Brent Wehnes Lycurgus 9,01 11,73 2,13 536
35 Jorrit Duijsens Startbaan 9,35 10,97 2,13 477
36 Ties Overtoom Hera 9,34 7,83 2,18 424
37 Jayden Klaverweide Lycurgus 9,94 8,87 1,33 222

foto's
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 29.09.2015