Pupillen competitie regio 1-3-4
derde wedstrijd
27 juni 2015
Grootebroek
Org: SAV

Individuele uitslagen

Jongens mini punten 40m ver bal 600m plaats
1 Tijn Hoffer SAV 1038 7.42 3.07 15.03 2.36.61 5
2 Zeb Tesselaar Hera 874 7.72 2.67 13.4 2.22.16 1
3 Nick Tesselaar Hera 820 8.02 2.49 15.51 2.26.64 3
4 Sven de Groot sav 768 8.04 2.53 12.12 2.43.12 6
5 Tom Kivits Noordkop 722 8.23 2.22 14.87 2.25.49 2
6 Menno Krumperman Hera 661 8.27 2.57 8.22 2.34.18 4
7 Gillion van der Bosch SAV 660 8.47 2.58 9.54 2.54.05 8
8 Kees Kruijer Nova 587 8.42 2.23 9.06 2.58.77 10
9 Keano Guijt Hollandia 558 8.81 2.09 11.93 2.57.74 9
10 Sven de Haas SAV 500 9,00 2.26 8.56 3.10.30 13
11 MennoBrandt SAV 464 9.37 1.95 12.28 2.50.17 7
12 Ties Overtoom Hera 393 9.23 1.9 8.36
13 Wobbe Bleeker Nova 318 9.24 1.74 6.54 3.02.43 12
meisjes mini punten 40m ver bal 600m plaats
1 Maartje Tuil Hollandia 888 7,69 2,77 12,75 2,55,37 9
2 Lieke Bijl Noordkop 819 7,94 2,89 10,15 2,29,00 2
3 Pink Groot Noordkop 744 7,87 2,43 10,38 2,32,40 3
4 Rhyona van Velsen Noordkop 695 8,20 2,53 9,68 2,51,87 7
5 Emma Le Blansch SAV 677 8,06 2,35 9,41 2,36,64 4
6 Sophie de Haas SAV 659 8,41 2,49 8,93 2,40,74 5
7 Tessa Zomers Nova 656 8,33 2,38 10,27 3,00,32 11
8 Rosalie ten Bruggencate Hera 636 8,07 2,05 10,47 2,25,02 1
9 Frederique Bleeker Nova 552 9,00 1,95 14,68 2,59,67 10
10 Jill Struijs SAV 470 9,20 1,94 11,58 2,55,14 8
11 Gwen Hoekstra SAV 456 8,81 1,88 9,55 2,50,59 6
12 Evy van Diepen SAV 367 9,23 1,95 6,76 3,025,64 12
13 Anouk Zwagemaker SAV 301 9,69 1,72 9,30 3,16,98 13
14 Luna Quartel Noordkop 189 10,07 1,70 5,60
jongens pup C punten 40m ver bal 600m plaats
1 Kian Sanches Hera 1216 7,27 3,22 23,10 2,27,91 2
2 Jessy Struijs SAV 1109 7,82 3,10 24,82 2,46,25 5
3 Ruben Verschoor Nova 968 8,27 2,80 24,36 2,51,40 8
4 Tijn Touwen Noordkop 942 7,89 2,70 19,25 2,49,72 7
5 Daan Wijnker Hollandia 921 7,67 2,88 13,13 2,22,92 1
6 Maarten Gijsbers Wieringermeer 910 8,09 2,79 18,16 2,33,04 3
7 Jelle van Langen Hera 897 8,09 2,84 16,67
8 Kyan van der Wiele Hera 785 7,80 2,77 9,15 2,33,98 4
9 Nathan van der Meulen Hera 758 8,23 2,57 12,89 2,47,65 6
10 Luuk Muizelaar Tas 82 782 8,25 2,51 13,37 3,12,80 9
11 Adne Vermaire Hera 681 8,75 2,31 16,07
12 Dion Harlaar SAV 38 11,55 1,60 2,19 3,31,27 10
meisjes pup C punten 40m ver bal 600m plaats
1 Chelsea Striet Noordkop 1117 7.34 2.92 21.25 2.21.00 4
2 Meike de Moel Nova 1103 7.44 3.05 19.81 2.15.71 2
3 Carice van Delft Hollandia 898 7.37 2.72 10.46 2.22.38 5
4 Jill Hoeve Hollandia 890 7.63 2.74 12.58 2.19.24 3
5 Lotte Happe Hera 836 8.00 2.64 14.4 2.26.10 6
6 Liz van Leijen Hollandia 816 7.75 2.35 14.1 2.43.79 9
7 Esmée Gooijers Hollandia 797 7.75 2.53 10.99 2.14.30 1
8 Melissa van Velzen SAV 757 8.1 2.62 11.1
9 Anna Vast Nova 694 8.26 2.48 10.78 2.44.58 10
10 Keltum Tomasouw Noordkop 652 8.54 2.26 13.1
11 Fenna de Koning Hollandia 643 8.83 2.22 15.54 2.45.63 13
12 Limsie van Schie Hera 592 8.63 2.25 10.65 2.45.63 12
13 Nadia Breed Noordkop 578 8.04 1.76 10.05 2.43.03 8
14 Ella Klumpenhouwer SAV 567 8.71 2.14 11.13 2.42.35 7
15 FennaVisser Hera 541 8.56 2.3 7.29 2.45.25 11
jongens pup B punten 40m hoog kogel 1000m plaats
1 Senna Giling Hollandia 1248 7,13 1,10 4,54 3,57,56 5
2 Jochem van Warmerdam sav 1209 7,02 1,00 4,69 3,38,76 2
3 Aaron Ponne SAV 1191 6,94 0,85 5,81 3,28,96 1
4 Pol Gombault Noordkop 1150 7,41 1,00 5,01 4,29,51 10
5 Mathieu Bouwman Hollandia 1141 7,21 1,05 3,83 4,42,35 12
6 Daan Groot Nova 1134 7,12 0,95 4,50 4,03,28 6
7 Vasco Mosselman SAV 1131 7,51 1,00 5,03 3,40,85 3
8 Andy Gielen Noordkop 1051 7,80 1,10 3,66 4,59,8 15
9 Anton Groot Hollandia 1012 7,50 0,95 3,85 3,51,28 4
10 Gino Prins Noordkop 1003 7,86 0,95 4,62 4,41,59 11
11 Mike Schipper Hera 985 7,26 0,85 3,84 4,08,65 7
12 Crijn Beerse Dokev 927 8,27 0,95 4,51 4,49,39 14
13 Teun Bontekoe Hollandia 885 8,03 0,90 3,92 4,09,58 8
14 Jurre Hoffer SAV 857 7,35 1,05 dns
15 Bram Steur sav 851 8,25 0,90 3,94 4,20,36 9
16 Esmaël Ahmad Hollandia 637 8,66 0,80 2,98 4,47,64 13
meisjes pup B punten 40m hoog kogel 1000m plaats
1 Lana Broers Hera 1409 6,68 1,10 5,41 3,42,42 1
3 Marjolein Montsma Wieringermeer 1294 7,21 1,10 5,46 4,44,42 14
8 Elles Knook SAV 1184 7,32 1,05 4,71 3,52,49 2
4 Sophie le Blansch SAV 1132 7,31 1,00 4,47 3,56,52 4
9 Simone Enkhuizen Wieringermeer 1089 7,71 1,05 4,42 5,13,52 19
7 Dieuwertje van Dijk Dokev 1084 7,43 1,05 3,66 4,28,13 10
13 Sophie Roos Hollandia 1074 7,16 1,00 3,32 4,02,09 6
11 Jinte Braas SAV 1069 7,24 1,00 3,46 3,53,58 3
22 Kaitlyn Coffey-van Dongeren SAV 1068 7,54 1,00 4,22 3,59,98 5
6 Malin Schouten Hera 1065 7,64 1,00 4,42
20 Britt Bregman SAV 1062 7,54 0,95 4,63 4,13,26 8
14 Lieke van der Griend Hollandia 1050 7,57 0,90 5,07
16 Disha Oedai Hollandia 1029 7,55 0,95 4,21 4,06,90 7
2 Nikki de Smit Hollandia 1009 7,47 1,00 3,29 4,38,98 12
23 Jamie Harderwijk Hera 1000 7,64 1,00 3,57
19 Lizzie Hoogland Hollandia 929 7,79 0,90 3,95 4,42,72 13
24 Senna Jonkmans Tas"82 876 7,49 0,85 3,07
21 Liz de Vries Wieringermeer 872 8,31 0,85 4,88 5,41,26 20
5 Eline Zwagemaker SAV 862 8,17 0,90 3,10 4,52,93 16
18 Chiméne Ooms Wieringermeer 818 8,43 0,85 4,37 4,30,66 11
10 Megan Kruijer Noordkop 788 8,33 0,90 3,32 5,01,98 18
12 Imme van de Kerkhof Texel 763 7,95 0,85 2,74 4,27,40 9
15 Kim Soesbergen Wieringermeer 751 8,36 0,85 3,37 4,47,32 15
17 Anna Prins Wieringermeer 738 8,35 0,85 3,20 4,53,89 17
jongens pup A.1 punten 60m ver kogel 1000m plaats
1 Quincy Koeten Wieringermeer 1514 9,56 3,85 7,20 3,47,99 4
2 Sem Perez Mutsaers Hollandia 1479 9,14 3,79 5,59 3,31,77 1
3 Bo Kraijnbrink Hollandia 1387 9,49 3,61 5,68 3,35,28 2
4 Lennart Boogaard Hera 1384 9,69 3,68 5,95
5 Robin Nannes Nova 1345 9,42 3,73 4,52 4,08,40 7
6 Sil van den Berg Nova 1236 10,24 3,35 6,00 4,13,5 8
7 Ingmar Visser Wieringermeer 1202 9,81 2,93 5,74 4,34,69 11
8 Lucas Kneteman Hollandia 1179 10,03 2,00 6,04
9 Stijn de Jong Hera 1175 10,17 3,03 5,88
10 Christiaan Roozendaal Nova 1137 10,43 3,24 5,22
11 Thijs ten Bruggencate Hera 1113 10,50 3,30 4,84 3,49,99 5
12 Jesse Stoop Nova 1103 10,31 3,13 4,79 3,43,17 3
13 Cas van der Veen Dokev 1039 10,80 3,13 4,85 3,56,26 6
14 Killian Guijt Hollandia 999 10,46 3,03 3,94 4,36,00 12
15 Sil Bakker Hollandia 938 11,15 3,04 4,30 4,15,12 10
16 Bink Faas Hera 871 11,42 2,88 4,47 4,14,23 9
17 Joost Diekema Wieringermeer 682 12,04 2,38 4,01 4,48,75 14
18 Thijmen Gijsbers Wieringermeer 656 12,31 2,43 3,90 4,45,67 13
meisjes pup A.1 punten 60m ver kogel 1000m plaats
1 Debora van Langen SAV 1621 9,26 4,12 7,21 3,39,99 1
2 Bente Tuil Hollandia 1357 9,77 3,78 5,42 3,57,03 3
3 Silje Bader Nova 1290 9,80 3,54 5,20 3,55,61 2
4 Marit Schoemaker Aro '88 1206 10,67 3,83 4,98 4,39,87 12
5 Isa Baardse Hollandia 1203 10,26 3,44 5,25 4,14,48 6
6 Lotte Ploeger Tas'82 1191 10,14 3,34 5,10 3,57,16 4
7 Esmé Box Hera 1148 10,35 3,67 4,01
8 Jackie Nederveen Hollandia 1104 10,59 3,30 4,90 4,15,60 7
9 Jazz-Lynn Mulder Noordkop 1085 10,68 2,97 5,78
10 Meike Noordeloos SAV 1051 10,38 2,94 4,73 4,11,14 5
11 Jasmijn Kooij Nova 1032 11,48 3,54 4,78 5,17,34 18
12 Lynn Hartog Hollandia 1017 10,64 2,98 4,65 4,46,17 15
13 Meie van der Klei Hollandia 975 11,07 3,24 4,14 4,24,47 8
14 Ilse Langedijk Nova 960 10,71 2,97 4,04 4,26,39 9
15 Floor Veeken SAV 884 11,26 2,90 4,14 4,37,27 11
16 Eva van der Klei Hollandia 866 11,69 3,08 4,09 4,30,29 10
17 Hedy Pronk Nova 852 11,37 2,81 4,12
18 Danique de Koning Hollandia 803 11,66 2,82 3,46 4,41,80 13
19 Evie Verschoor Dokev 732 11,59 2,61 3,44 5,00,08 16
20 Donna Quartel Noordkop 695 12,22 2,70 3,60 5,09,69 17
21 Yvette Dekker SAV 622 12,37 2,33 3,80 4,42,05 14
22 Rosanne Pijnacker Noordkop 545 12,62 2,52 2,73
jongens pup A.2 punten 60m ver bal 1000m plaats
1 Bas van Langen Hera 1561 9,11 4,03 27,04 3,54,60 6
2 Stan Tool SAV 1534 9,53 3,40 41,97 4,20,66 13
3 Dennie Banda Texel 1404 9,48 3,67 25,44
4 Ioann Lobles Noordkop 1297 9,58 3,66 18,90 3,39,90 4
5 Jelmer Tiessen Noordkop 1275 10,12 3,42 27,38 4,08,66 10
6 Niek Kollé Noordkop 1258 9,89 3,43 23,08 3,39,69 3
7 Coen van de Kerkhof Texel 1238 10,11 3,21 27,70 3,26,97 1
8 Thijm van Logchem Dokev 1220 9,78 3,41 19,25 4,16,71 12
9 Ruben Leek Dokev 1193 10,20 3,38 22,47 3,48,74 5
10 Pepijn Pieterse Hera 1177 10,43 3,28 25,29
11 Ravi Raadgers Noordkop 1162 10,29 3,26 22,90 4,29,82 15
12 Robin Wijnker Hollandia 1120 10,09 3,19 18,80 3,37,51 2
13 Roy Canstant Dokev 1084 10,95 3,10 26,39 4,25,66 14
14 Ryan Kruijer Noordkop 1054 10,30 2,81 21,72 3,54,65 7
15 Milan Tool SAV 1022 10,89 3,06 21,63
16 Lukas de Jong Hera 1003 10,73 3,12 17,96
17 Jens Bliek Hera 989 10,05 2,41 20,14 3,57,68 8
18 Joost Emmaneel Nova 968 11,37 2,82 25,72 4,12,54 11
19 Ewan van Stenis Noordkop 930 11,11 2,80 20,75 4,05,86 9
20 Koen Altena Hollandia 789 10,96 - 30,20
meisjes pup A.2 punten 60m ver bal 1000m plaats
1 Christel Philipsen Hera 1617 9,12 3,97 33,09
2 Lara Smits Noordkop 1576 9,50 4,18 31,70
3 Selina Mulder Noordkop 1563 9,51 3,87 36,34 3,49,02 2
4 Isa Kollé Noordkop 1423 9,19 3,88 19,86 4,04,46 4
5 Sanna van de Griend Hollandia 1349 9,63 3,58 24,52
6 Kyra Laan Hollandia 1321 9,74 3,59 23,56 3,57,93 3
7 Femke Wabeke Nova 1261 10,07 3,76 20,46 3,41,52 1
8 Sharissa de Leng SAV 1191 9,66 3,19 19,00 4,12,77 7
9 Anne Vilain SAV 1175 10,10 3,32 20,92 4,21,27 9
10 Meagan van der Vlis Noordkop 1097 10,49 3,33 19,29 4,15,15 8
11 Annemia van Diepen SAV 1092 9,92 3,51 11,56 4,12,57 6
12 Veerle Vermaire Hera 1070 10,47 3,18 19,28
13 Tara Koomen SAV 1055 10,28 3,40 13,73 4,04,91 5
14 Cindy Smit Hera 1003 10,76 3,31 15,75 4,31,55 11
15 Janed Heidwiller Dokev 970 10,53 3,05 14,93 4,22,73 10
16 Nora van Diepen Hollandia 961 10,38 3,05 13,13 4,43,58 12
17 Sophie Gutker Nova 954 10,79 3,13 15,13 4,51,15 14
18 Kaylee Gielen Noordkop 949 10,73 3,25 12,98 4,45,66 13
19 Maud Berghuis Hollandia 920 10,48 3,07 11,45
20 Mariska Bosma SAV 776 11,41 2,79 13,24 4,59,26 15

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 28.06.2015