Pupillen competitie regio 1-3-4
derde wedstrijd
27 juni 2015
Krommenie
Org: Lycurgus

Individuele uitslagen

jongens mini Punten 40m ver bal 600m
1 Kai Boldewijn Lycurgus 944 7.64        2.72        16.12       2:36.11    
2 Florian Meijer Trias 800 7.90        2.62        11.59       2:28.51    
3 Fedde van Oostenbrugge Lycurgus 636 8.45        2.26        11.43       2:49.89    
4 Lars van der Laan Zaanland 624 8.36        2.31        9.63        DNS        
5 Thijs Overwater Lycurgus 609 8.48        2.21        10.77       2:59.34    
6 Tijs Witte Trias 587 8.43        2.26        8.83        2:31.00    
7 Boet van Hove Trias 544 8.68        2.25        8.62        2:20.77    
8 Ferry Heeremans Suomi 509 8.60        1.92        9.59        2:41.89    
9 Sam Glorie av Castricum 505 8.55        2.25        6.14        2:40.71    
10 Brent Wehnes Lycurgus 489 9.27        2.09        11.50       2:53.64    
11 Douwe Zwikker av Castricum 361 9.89        2.10        8.62        3:29.73    
12 Jayden Klaverweide Lycurgus 175 9.82        1.12        6.22        3:23.26    
meisjes mini Punten 40m ver bal 600m
1 Zoe Hoebe Trias 934 7.84        2.75        17.50       2:24.27    
2 Tess Plantinga Lycurgus 754 8.12        2.66        10.70       2:34.44    
3 Anna Hanselaar av Castricum 704 8.18        2.41        11.20       2:36.64    
4 Malou de Gauw Zaanland 583 8.33        2.20        8.48        2:41.54    
5 Noa Stoltenberg Zaanland 462 9.09        1.98        10.04       2:54.16    
6 Ellin Binkhorst av Castricum 396 8.97        1.98        6.31        2:53.21    
7 Britt Molenaar Lycurgus 392 8.81        DNS         10.35       DNS        
8 Freya Gronloh Lycurgus 351 8.85        2.00        3.98        2:54.05    
9 Mayla Veraart Lycurgus 236 DNS         DNS         14.64       DNS        
jongens pup C Punten 40m ver bal 600m
1 Sepp Schulte av Castricum 1259 7.36        3.47        23.95       2:05.00    
2 Mats Castricum Lycurgus 1062 7.80        2.82        25.35       2:31.76    
3 Thijs Oppewal Zaanland 1004 7.55        2.99        15.50       2:12.50    
4 Bram Ruizenveld Zaanland 981 8.04        2.73        23.58       2:25.21    
5 Gijs de Vreugd Suomi 977 7.48        2.78        15.55       2:22.58    
6 Lars Dekkers Lycurgus 964 7.70        2.77        17.49       2:14.95    
7 Stijn Kooij Lycurgus 925 7.58        2.72        14.27       2:20.81    
8 Mika Zonneveld av Castricum 897 7.84        2.78        14.75       2:33.92    
9 Skip Blok Trias 829 7.96        2.75        12.30       2:28.68    
10 Seppe Kinsbergen Zaanland 799 8.14        2.41        16.46       2:41.69    
11 Teis Braspenning Zaanland 734 7.86        2.53        8.81        2:35.80    
12 Stijn Rijkenberg Zaanland 681 8.29        2.49        10.13       2:27.71    
13 Maro Duin Lycurgus 670 8.43        2.19        13.95       2:58.79    
14 Bas Appelman Trias 622 8.49        2.31        10.51       2:45.48    
15 Luka Bloemendal Lycurgus 611 8.42        2.46        8.05        2:53.58    
16 Daniël Steenmeijer Lycurgus 608 8.82        2.36        11.78       DNF        
17 Jitse de Leu Lycurgus 548 8.76        2.26        9.28        2:38.54    
18 Jannick van Velzen av Castricum 547 8.79        1.93        12.91       3:02.66    
meisjes pup C Punten 40m ver bal 600m
1 Sanne Loomans Lycurgus 1236 7.26        3.23        24.34       2:15.84    
2 Julie Rupprecht Lycurgus 953 7.79        2.89        16.29       2:19.37    
3 Britt Karel Trias 946 7.39        2.61        14.66       2:38.53    
4 Babette Bosse Lycurgus 942 7.64        3.01        12.54       2:22.24    
5 Denisha Wortel Trias 922 7.79        2.97        13.44       2:28.37    
6 Kiamy Jonker Lycurgus 897 7.95        2.81        15.56       2:29.06    
7 Luna Maij Zaanland 875 7.76        3.00        10.23       2:37.06    
8 Felien de Zinger Trias 862 7.74        2.66        13.02       2:39.10    
9 Guusje de Groot Zaanland 851 7.73        2.77        11.09       2:29.77    
10 Mireille Ketel Lycurgus 823 8.02        2.53        15.16       2:42.69    
11 Bibi Lemstra Trias 820 7.74        2.63        11.05       2:25.49    
12 Jasmien van der Kolk Trias 767 8.22        2.65        12.36       2:22.28    
13 Flore Borghesi Cipriani Lycurgus 660 8.19        2.49        8.35        2:41.06    
14 Irina Schuster Lycurgus 579 8.42        2.05        10.43       2:48.17    
15 Luna Kemna de la Iglesia Lycurgus 546 8.67        2.13        9.82        2:49.56    
15 Jip van der Voorn Zaanland 546 8.87        2.27        9.81        2:55.77    
17 Amber Deijkers Zaanland 489 8.51        2.27        5.14        2:45.36    
jongens pup B Punten 40m hoog kogel 1000m
1 Jelmer Gauw Zaanland 1331 7.15        1.20        4.73        3:42.87    
2 Dante Staneke Zaanland 1299 6.87        1.05        4.97        4:32.39    
3 Tyrone Lak Lycurgus 1295 7.32        1.05        6.42        4:12.84    
4 Sven van Gelderen Lycurgus 1215 6.96        1.00        4.59        3:47.39    
5 Salvador Exposito Bosmaa Lycurgus 1193 7.31        1.00        5.35        3:52.31    
6 Daniel Balder Trias 1159 7.37        1.00        5.03        3:51.05    
7 Odin Gijzemijter Lycurgus 1086 7.38        0.95        4.53        4:34.78    
8 Kees Zweedijk av Castricum 1076 7.42        0.95        4.49        DNS        
9 Tim van Pel Lycurgus 1069 7.27        0.85        5.03        4:23.76    
10 Liam Hoevers av Castricum 1055 7.50        0.95        4.42        4:30.33    
11 Jannes Boon Lycurgus 1020 7.24        0.85        4.25        3:58.11    
12 Jan Meester Trias 1016 8.08        1.00        4.84        4:00.26    
13 Luuk Wolthers Suomi 1008 7.29        0.90        3.74        4:03.09    
14 Mike Reurings Lycurgus 997 7.27        0.85        4.02        3:54.34    
15 Joeke Kavsek av Castricum 978 7.63        0.85        4.73        DNS        
16 Ivar Molenaar Suomi 974 7.41        0.85        4.09        4:18.83    
17 Sam Wickenhagen Lycurgus 970 7.80        0.90        4.54        4:35.94    
18 Jop Dirkson Lycurgus 949 7.99        0.95        4.20        4:34.09    
19 Kevin v Maarschalkerwaard Lycurgus 940 7.57        0.85        4.05        4:05.50    
20 Jilles Steenstra Lycurgus 914 8.12        0.90        4.51        4:47.33    
20 Rick de Haan Suomi 914 8.02        0.90        4.29        DNS        
22 Jasper Blommesteijn Lycurgus 913 7.54        0.90        3.19        4:50.00    
23 Max Swagerman Lycurgus 898 8.14        0.95        3.85        5:27.29    
24 Tjeerd Molenaar Lycurgus 896 8.33        0.95        4.22        4:20.03    
25 Mert Dogan Lycurgus 879 7.82        0.90        3.39        4:38.90    
26 David Bouwens Suomi 866 8.30        0.90        4.25        4:25.06    
27 Timo Koenen Lycurgus 863 7.88        0.85        3.79        4:25.85    
28 Rens Denneman av Castricum 855 8.34        0.85        4.70        4:37.34    
29 Tijmen van der Laan Lycurgus 810 8.41        0.95        3.28        4:12.95    
30 Tijs Lieffering Lycurgus 796 8.14        0.85        3.50        4:21.94    
31 Koen Bouwmeester Lycurgus 707 8.60        0.75        4.21        4:49.24    
32 Cephas Rouwhorst Lycurgus 703 8.69        0.80        3.84        5:24.99    
meisjes pup B Punten 40m hoog kogel 1000m
1 Babbette Ketel Lycurgus 1156 7.43        1.05        4.62        4:29.43    
2 Noelle Veraart Lycurgus 1087 7.31        1.00        3.86        3:56.51    
3 Floor Bakker Zaanland 1038 7.91        1.00        4.73        4:19.94    
4 Puck Schipper Zaanland 1028 7.65        1.00        3.96        4:15.78    
5 Lente Spitzen Lycurgus 984 7.67        0.90        4.40        5:06.92    
6 Suzanne Otto Zaanland 975 7.40        0.95        3.15        DNS        
7 Mila de Bruin Lycurgus 926 7.79        0.95        3.45        4:37.61    
8 Catelijne Wijnen Suomi 917 7.52        0.90        3.19        4:15.09    
9 Myrthe Kruijthoff Zaanland 914 8.21        1.00        3.74        4:49.03    
10 Floor Nelissen Suomi 912 7.87        0.95        3.45        4:20.53    
11 Deirdre Groot av Castricum 904 7.64        0.90        3.29        4:27.54    
12 India Rozemeijer Zaanland 871 7.91        0.90        3.48        DNS        
13 Lucia Blokzijl Lycurgus 851 7.79        0.85        3.43        4:35.71    
14 Evy van Dee Lycurgus 833 7.68        0.85        2.99        3:59.22    
15 Lindsey van der Plas Lycurgus 832 8.09        0.90        3.38        4:54.21    
16 Pleun Boon Lycurgus 797 8.01        0.85        3.24        DNS        
17 Iris Kleverlaan av Castricum 700 7.79        0.75        2.55        4:09.56    
18 Zoe van der Slik Suomi 674 8.35        0.85        2.49        DNS        
19 Erzsi Diehl Lycurgus 635 8.39        0.75        2.92        DNS        
20 Esmee Beentjes Lycurgus 610 9.15        0.80        3.45        4:53.83    
21 Leonie Deumers Lycurgus 520 8.57        0.60        3.17        DNS        
jongens pup A.1 Punten 60m ver kogel 1000m
1 Zack Rot Lycurgus 1491 9.61        4.00        6.45        3:50.37    
2 Gijs Smolenaars Trias 1456 9.76        3.87        6.69        3:26.03    
3 Joris Cotterink Lycurgus 1403 10.10       3.81        6.91        3:46.75    
4 Pim Leibbrand Zaanland 1399 10.39       3.82        7.56        4:04.08    
5 Skip Lemstra Trias 1364 9.89        3.71        6.05        4:03.42    
6 Julian Allis Trias 1309 9.87        3.58        5.54        3:51.68    
7 Gijs van der Kolk Trias 1300 9.74        3.52        5.26        3:35.46    
8 Roy Deijkers Zaanland 1287 10.29       3.57        6.23        3:44.44    
9 Leon Heijman Zaanland 1268 10.18       3.47        5.99        3:40.98    
10 Thor Hakon Koopman Zaanland 1242 10.01       3.52        5.04        4:10.10    
11 Finn Castricum Lycurgus 1238 10.43       3.70        5.36        3:46.05    
12 Sil Westenbrink Lycurgus 1235 10.03       3.32        5.59        3:40.04    
13 Keane Raalte Suomi 1183 10.12       3.18        5.42        3:52.81    
14 Miguel Kemna de la Iglesia Lycurgus 1179 10.32       3.14        5.95        4:15.69    
15 Jip de Vreugd Suomi 1167 10.68       3.26        6.18        3:47.93    
16 Senna Kracht Lycurgus 1135 10.80       3.39        5.51        DNS        
17 Jonne Roos Lycurgus 1109 10.67       3.26        5.24        3:51.43    
18 Shawn Dokter Lycurgus 1075 11.00       3.23        5.48        DNS        
19 Ravy de Jong Lycurgus 1046 10.28       2.88        4.63        4:29.62    
20 Gijs Valkhoff Lycurgus 1039 11.08       3.03        5.69        4:51.39    
21 Danny Kruidenberg av Castricum 1002 10.92       2.92        5.15        4:44.97    
22 Joey van der Plas Lycurgus 962 11.51       3.12        5.04        4:34.85    
23 Jeroen Havik Lycurgus 948 11.39       2.85        5.44        DNS        
24 Sepp Vonk Suomi 925 10.90       2.84        4.25        3:55.40    
25 Vincent Oostermeyer Zaanland 896 11.08       2.87        4.09        3:56.74    
26 Matthijs Bosse Lycurgus 884 11.49       2.87        4.60        4:50.60    
27 Fico van Beek Suomi 870 11.20       2.97        3.68        DNF        
28 Kristian Verwoerd Lycurgus 795 11.56       2.54        4.39        4:41.60    
29 Robin Kriek Lycurgus 769 11.22       2.57        3.45        4:19.50    
30 Twan Heuft Lycurgus 747 12.87       2.43        6.04        DNS        
31 Noah Knol Trias 533 13.16       2.43        3.38        4:44.36    
meisjes pup A.1 Punten 60m ver kogel 1000m
1 Laura Croux Trias 1446 9.14        3.89        4.80        4:01.79    
2 Iris Kramer Trias 1323 9.60        3.51        5.29        DNS        
3 Nika Kloosterman Trias 1308 9.80        3.63        5.21        4:00.09    
4 Franke Holland av Castricum 1218 10.02       3.51        4.73        3:52.58    
5 Resa Witte Trias 1197 10.12       3.31        5.24        4:28.77    
6 Fiep Adrichem Trias 1154 10.24       3.31        4.86        4:18.45    
7 Dominique Barens Suomi 1144 10.05       3.16        4.75        4:24.05    
8 Noa van Langen Lycurgus 1109 10.71       3.58        4.40        4:09.54    
9 Pien Bakker Zaanland 1083 10.55       3.06        5.21        4:09.34    
10 Femke Haverkort Lycurgus 953 10.69       2.90        4.08        DNS        
11 Britt Baggerman Lycurgus 949 10.55       2.76        4.16        4:29.03    
12 Nynke Kooij Lycurgus 933 11.06       3.09        3.95        4:06.57    
13 Suus Kuijper Lycurgus 931 10.29       2.13        5.16        DNS        
14 Jolie Pepping Lycurgus 919 11.28       2.87        4.74        DNS        
15 Sara de Leeuw Lycurgus 877 10.94       2.42        4.82        DNF        
16 Marije van der Giesen Suomi 866 11.57       2.81        4.63        4:38.35    
17 Isabel Visser Lycurgus 850 11.29       3.05        3.37        4:46.60    
18 Nina Jansma Lycurgus 812 11.97       2.63        5.02        DNS        
19 Senna van Diest Lycurgus 804 11.18       2.89        3.04        DNF        
20 Leonie Bouwman Suomi 786 11.63       2.68        3.99        4:41.42    
21 Marits Koning Trias 681 12.06       2.47        3.79        4:47.50    
jongens pup A.2 Punten 60m ver bal 1000m
1 Art Antipin av Castricum 1644 9.25        4.28        32.00       3:39.05    
2 Jelle Müller Lycurgus 1558 9.62        4.07        33.81       3:52.47    
3 Bart Hoogmoed Lycurgus 1487 9.17        3.78        26.00       3:30.04    
4 Jesse Looren de Jong Lycurgus 1441 9.79        3.90        28.95       3:38.79    
5 Huib Schong Trias 1422 9.33        3.78        23.12       DNS        
6 Xavier Rijs Lycurgus 1415 9.48        3.97        21.72       4:14.14    
7 Kenan Yah'aphowr Suomi 1398 10.41       3.51        40.98       4:00.20    
8 Ruben v Amersfoort av Castricum 1397 9.65        3.90        23.49       3:59.01    
9 Sven Tesselaar Suomi 1383 9.92        3.84        26.85       3:39.92    
10 Ot van der Wolf Lycurgus 1356 9.83        3.64        26.70       DNF        
11 Max Rosenthal Suomi 1340 9.43        3.50        22.47       DNS        
12 Luuk Hoogland Trias 1307 9.33        3.67        16.56       DNS        
13 Wesley Steenbakker Lycurgus 1278 10.48       3.58        29.26       3:40.81    
14 Koen de Jong Suomi 1259 10.12       3.63        22.76       4:28.46    
15 Junoir Raalte Suomi 1214 10.73       3.34        30.92       4:03.47    
16 Thom Schoorl Lycurgus 1186 10.23       3.46        21.13       3:47.99    
17 Daniel Wielenga Zaanland 1173 10.42       3.29        24.73       4:22.53    
18 Wesley Beentjes Lycurgus 1142 10.65       3.42        22.81       DNS        
19 Finn Kosters Trias 1075 10.93       3.21        23.73       DNS        
20 Bendt Koelink Trias 1021 10.80       3.43        15.69       3:59.98    
21 Jasper de Groot av Castricum 1011 10.98       3.12        20.75       4:22.37    
22 Menno Gorissen av Castricum 944 10.87       2.95        17.47       3:53.67    
23 Tigo van der Werf Lycurgus 931 11.65       2.95        23.33       DNS        
24 Olivier Dam Lycurgus 899 10.83       2.82        15.95       4:17.49    
25 Edgar Donkersloot av Castricum 821 10.87       2.81        11.74       4:15.44    
26 Merijn Klut av Castricum 746 11.97       2.86        14.32       5:00.61    
27 Youri van der Linden av Castricum 546 13.17       2.43        14.52       4:40.96    
meisjes pup A.2 Punten 60m ver bal 1000m
1 Bente Madderom Trias 1543 8.92        3.99        23.36       3:46.52    
2 Loes Winter Lycurgus 1437 9.34        3.86        23.16       3:49.00    
3 Tessa van Herp Lycurgus 1354 9.95        3.84        24.86       3:21.43    
4 Liyanne Molenaar Suomi 1340 9.54        3.62        22.07       4:27.79    
5 Siena Maij Zaanland 1302 9.96        3.75        22.37       4:16.09    
6 Pipp Pauzenga av Castricum 1294 10.42       3.36        33.96       3:54.03    
7 Chloe van Philips Trias 1291 9.55        3.69        17.73       4:02.66    
8 Danila Blokzijl Lycurgus 1280 10.01       3.66        22.65       4:24.41    
9 Mathilde  Way av Castricum 1279 9.93        3.53        23.56       4:20.00    
10 Sade Tuininga Lycurgus 1278 9.47        3.61        17.03       DNS        
11 Mayra Balm Suomi 1207 9.62        3.63        13.89       3:49.23    
12 Liv de Haas Zaanland 1203 10.22       3.62        19.86       DNS        
13 Esther Wolf Zaanland 1169 9.80        3.59        13.94       4:26.82    
14 Vera Steding Lycurgus 1150 10.09       3.39        18.12       DNS        
15 Esmee Nebbeling Trias 1141 9.71        3.40        13.63       4:08.79    
16 Bernou van Dam av Castricum 1102 10.24       3.45        15.59       4:20.09    
17 Silvie  Berkhout Lycurgus 1064 10.00       3.16        14.61       DNS        
18 Jill Pique Lycurgus 1063 10.36       3.35        15.51       4:33.58    
19 Estella Verwiel Lycurgus 998 10.53       3.12        15.83       DNS        
19 Jetske Zuurbier Trias 998 11.33       3.21        21.65       3:50.96    
21 Loes Drillenburg av Castricum 993 10.45       3.42        11.37       4:20.74    
22 Eva Wit Zaanland 915 10.91       2.84        17.35       DNS        
23 Sofie Bruintjes Lycurgus 909 11.05       2.90        17.33       4:39.20    
24 Tess Bouwens Trias 905 10.47       2.82        13.30       4:17.95    
25 Bella Barboza Solorzano Lycurgus 904 10.61       3.00        12.28       DNS        
26 Tess Maijer Lycurgus 876 10.94       2.80        15.59       4:16.34    
27 Norma Gouweleeuw av Castricum 869 11.08       3.14        12.23       4:50.49    
28 Sanne Kooij Lycurgus 831 11.41       2.72        17.47       5:10.31    
29 Lynn Schutz av Castricum 797 11.35       2.94        12.30       4:22.63    
30 Puck Emmer Lycurgus 739 11.35       2.85        10.20       5:04.63    
31 Gwenn Romkes Zaanland 701 11.63       2.83        10.09       4:42.32    
32 Isabeau Meijer av Castricum 676 12.30       2.77        13.25       DNS        
33 Nora Wennekes Zaanland 651 11.76       2.82        8.50        DNS        

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 29.06.2015