Pupillen competitie regio 1-3-4
derde wedstrijd
27 juni 2015
Edam
Org: av Edam

Individuele uitslagen

jongens mini totaal 40 meter verspringen balwerpen 600 meter
1 Tom Verheij Phanos 945 8.02 354 2.81 280 19.56 311 2.28,13 271
2 Taygel Bolsman Phanos 892 7.95 366 2.68 254 16.91 272 2.22,25 316
3 Eljahro Philisen Feniks 859 7.71 409 2.68 254 12.29 196 2.37,28 208
4 Denzel Jones Lunda Feniks 833 8.24 318 2.61 240 17.07 275 2.41,53 182
5 Mykah Blanker Feniks 831 8.09 343 2.82 282 12.88 206 2.28,76 267
6 Tijn Zwerver Startbaan 775 8.08 344 2.56 230 12.59 201 2.26,42 284
7 Tim van den Berg Startbaan 768 8.35 301 2.53 224 15.05 243 2.37,21 209
8 Lemuel Williams Feniks 726 9.03 203 2.66 250 16.95 273 3.04,33 59
9 Tarik Errachidi AAC 672 8.44 287 2.22 162 13.87 223 2.28,68 267
10 Safouan Lahri AAC 653 9.18 184 2.10 138 20.98 331 2.38,81 199
11 Jonah Kuipers Phanos 639 9.15 188 2.32 182 16.69 269 2.37,81 205
12 Duncan   Lionarons Startbaan 608 8.85 228 2.17 152 14.18 228 2.49,16 137
13 Jorrit Duijsens Startbaan 475 9.44 151 2.10 138 11.73 186 3.00,66 76
14 Ewan Jansen Phanos 419 9.38 159 2.15 148 8.06 112 3.12,70 21
15 Jarit Kershof Startbaan 418 8.98 210 1.82 82 8.73 126 2.48,18 142
16 Simon Copper av Monnickendam 337 9.74 116 2.01 120 7.58 101 3.11,12 28
17 Ivan Bas av Monnickendam 289 10.35 50 2.21 160 6.64 79 3.30,66 1
meisjes mini totaal 40 meter verspringen balwerpen 600 meter
1 Faye van Asselen Startbaan 793 8.42 290 2.78 274 14.19 229 2.35,13 223
2 Celine Bollen Feniks 769 8.07 346 2.67 252 10.96 171 2.29,53 261
3 Saar Koper Phanos 711 8.49 280 2.54 226 12.83 205 2.30,62 254
4 Zenzi Groenhart Feniks 684 8.35 301 2.55 228 10.13 155 2.43,64 169
5 Jeanette Jadama Phanos 683 8.37 298 2.55 228 10.21 157 2.36,74 212
6 Edi Rooks Startbaan 625 8.51 277 2.64 246 7.65 102 2.47,88 144
7 Aicha Trawally Feniks 608 8.64 257 2.50 218 9.06 133 2.53,44 113
8 Guusje de Graaf Phanos 601 8.60 263 2.41 200 9.31 138 2.38,06 203
9 Mint van Wees Startbaan 416 9.25 175 2.17 152 7.05 89 2.45,93 155
10 Roos Koedijk Phanos 407 8.92 218 1.79 76 8.12 113 2.49,88 133
11 Nynke Alofsen Startbaan 393 9.28 171 2.11 140 6.76 82
12 Ede den Engelse Phanos 362 9.53 140 2.18 154 6.21 68 2.45,73 156
13 Falisha Heijm av Monnickendam 310 9.78 111 2.05 128 6.32 71 3.13,12 19
jongens pup C totaal 40 meter verspringen balwerpen 600 meter
1 Chivano Pocorni Phanos 1573 6.88 578 4.13 544 30.62 451 2.05,48 467
2 Daeshawn King Feniks 1220 7.20 508 3.29 376 21.31 336 2.36,59 213
3 Miquel Babeliowsky Phanos 1191 7.25 498 3.32 382 19.54 311
4 Osa Johnson Feniks 1124 7.50 448 3.36 390 17.84 286 2.18,20 349
5 Mikolaj LaManna Jerzak Phanos 1115 7.74 403 3.00 318 25.80 394
6 Sil Kowalczyk Feniks 1046 7.60 429 3.09 336 17.47 281 2.25,52 291
7 Senna Gerritsen Startbaan 1012 7.67 416 3.16 350 15.23 246 2.55,19 104
8 Florian Hasse Startbaan 1000 7.76 400 2.91 300 18.76 300 2.24,90 296
9 Bo de Buisonje Startbaan 964 8.05 349 2.97 312 19.00 303 2.29,55 261
10 Niek Pistora av Edam 961 7.98 361 3.01 320 17.40 280 2.25,27 293
11 David Langenhuizen Feniks 924 8.29 310 2.94 306 19.32 308 2.38,74 199
12 David van den Berge AAC 904 8.34 303 2.75 268 21.15 333 2.31,70 246
13 Niels van Bergen Startbaan 817 8.30 309 2.75 268 14.88 240 2.19,74 337
14 Jesse Joosten av Edam 809 8.37 298 2.69 256 15.78 255 2.39,43 195
15 Teunis Koot Startbaan 800 8.33 304 2.53 224 16.88 272 2.42,26 177
16 Bjorn Post Startbaan 671 8.53 274 2.73 264 9.03 133 2.33,20 236
17 Simon Broady Phanos 650 8.79 236 2.20 158 15.87 256 2.49,64 134
18 Juri Botic Startbaan 632 8.61 262 2.52 222 9.79 148 2.54,20 109
19 Ruben Bakker Startbaan 626 8.95 214 2.50 218 12.20 194 2.39,23 196
20 Sam van de Hoek Startbaan 470 9.40 156 2.00 118 12.30 196 3.04,06 60
meisjes pup C totaal 40 meter verspringen balwerpen 600 meter
1 Rosa Matthijssen Phanos 1128 7.38 472 3.22 362 18.36 294
2 Veronique Veldhuis Feniks 1122 7.40 468 3.11 340 19.73 314
3 Racheeja Uiterloo Feniks 1058 7.38 472 2.75 268 20.06 318 2.47,54 146
4 Emilia Neumann Startbaan 1029 7.30 488 2.99 316 13.99 225 2.15,68 371
5 Rosara Cooman Feniks 992 7.51 446 2.81 280 16.48 266 2.32,97 237
6 Hannah den Breejen Startbaan 943 7.58 433 2.94 306 12.75 204 2.19,94 335
7 Lana Jansen Phanos 939 7.78 396 2.86 290 15.69 253 2.41,94 179
8 Paz Meijssen av Monnickendam 916 7.74 403 2.97 312 12.57 201 2.44,41 164
9 Tara Vlieger Feniks 891 7.88 378 2.70 258 15.83 255 2.47,12 148
10 Nina van Asselen Startbaan 872 7.84 385 2.64 246 14.93 241 2.23,11 309
11 Senna Helstone Feniks 871 7.67 416 2.63 244 13.18 211 2.42,67 175
12 Ella Braun Phanos 851 7.97 363 2.73 264 13.94 224 2.39,01 197
13 Shannah Chalmers Startbaan 809 8.15 333 2.69 256 13.68 220 2.27,47 276
14 Amy Ashe Startbaan 770 7.99 359 2.66 250 10.45 161 2.33,55 233
15 Lisa van den Esschert Feniks 768 8.05 349 2.50 218 12.59 201 2.46,24 153
16 Zephaniah Williams Feniks 741 8.12 338 2.30 178 13.98 225 2.29,18 264
17 Chavelle Sno Startbaan 715 7.99 359 2.24 166 11.97 190 2.43,69 168
18 Maura van Voornveld AAC 692 8.13 336 2.54 226 8.90 130 2.56,69 96
19 Eleanor Musil Phanos 668 8.33 304 2.48 214 9.90 150 2.28,95 265
20 Loda Veeneman Startbaan 603 8.51 277 2.20 158 10.82 168 2.50,01 132
21 Madelief Rave AAC 585 8.91 219 2.16 150 13.46 216 3.04,27 59
22 Olivia Musil Phanos 583 9.11 193 2.53 224 10.70 166 2.47,42 147
23 Raphalee Kesser Feniks 571 8.45 286 2.35 188 7.42 97 3.01,53 72
24 Katie Zwarthoed av Edam 547 8.63 259 2.37 192 7.37 96 2.53,57 113
25 Amal Errachidi AAC 531 8.90 221 2.08 134 11.23 176 2.46,76 150
26 Imke Duijsens Startbaan 437 9.30 168 2.14 146 8.57 123 3.06,87 47
27 Aiko Bouman Feniks 81 0.00 0 6.73 81
jongens pup B totaal 40 meter hoogspringen kogelstoten 1000 meter
1 Titus Nartey Feniks 1250 7.35 478 1.15 452 4.69 320 4.49,77 217
2 Tristan Tjon-A-Kon Feniks 1222 6.99 553 1.05 379 4.27 290 4.19,87 327
3 Daniel Lunsingh Scheurleer Phanos 1171 7.26 496 1.00 342 4.88 333 4.10,01 369
4 Ids Kok Phanos 1149 7.52 444 1.00 342 5.32 363 3.57,65 426
5 Raul d Mattos Waterland 1145 7.62 425 1.00 342 5.56 378 4.10,02 369
6 Willem Hammink Phanos 1140 7.42 464 1.00 342 4.89 334 3.57,88 425
7 Emil de Graaf Phanos 1137 7.06 538 0.95 306 4.31 293 4.00,55 412
8 Mees Bakema Phanos 1123 7.56 437 1.00 342 5.04 344
9 Maxime Elissen Startbaan 1104 7.03 545 0.85 232 4.80 327 4.09,17 372
10 Eelco Korstjens Startbaan 1103 7.80 392 1.05 379 4.86 332 4.13,23 355
11 Noah Vreede Feniks 1099 7.38 472 1.00 342 4.21 285 4.04,27 395
12 Jorn Pistora av Edam 1071 7.58 433 0.95 306 4.86 332 4.00,95 410
13 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 1058 7.74 403 1.00 342 4.60 313 4.14,36 350
14 Jesse Teijsse Startbaan 1018 7.42 464 0.90 269 4.21 285 3.46,70 482
15 Daan Eggenkamp Startbaan 1010 7.16 517 0.80 196 4.37 297 3.41,36 512
16 Sven Rijnten Startbaan 960 7.74 403 1.00 342 3.31 215 4.25,03 306
17 Sem Amelink Startbaan 947 7.69 412 0.85 232 4.45 303 4.31,08 283
18 Friso Koedijk Phanos 938 7.77 398 0.95 306 3.55 234 4.07,83 378
19 Teunis Pieters AAC 839 8.16 331 0.80 196 4.58 312 4.40,42 248
20 Henrik v.d. Akker AAC 794 8.15 333 0.90 269 3.05 192 4.28,15 294
meisjes pup B totaal 40 meter hoogspringen kogelstoten 1000 meter
1 Milou van den Berg Startbaan 1278 7.02 547 1.10 416 4.62 315 4.22,30 317
2 Tahnee Bijnoe Phanos 1227 7.03 545 1.05 379 4.45 303 4.36,46 263
3 Nora van Seventer Phanos 1132 7.48 452 1.05 379 4.43 301 4.11,96 360
4 Tess Verwer av Monnickendam 1092 7.14 521 1.00 342 3.49 229 4.13,06 355
5 Delany Levis Feniks 1089 7.48 452 0.95 306 4.85 331
6 Nina Croockewit Phanos 1054 7.53 442 1.00 342 4.01 270 4.49,20 219
7 Elise Bolech Startbaan 973 7.75 401 1.00 342 3.50 230 4.11,02 364
8 Janna den Engelse Phanos 909 7.68 414 0.90 269 3.45 226 4.52,99 206
9 Aurelia Leertouwer av Edam 891 7.88 378 0.90 269 3.67 244 4.31,08 283
10 Cecilia Kuipers Phanos 864 8.50 278 0.95 306 4.14 280 4.33,75 273
10 Nina Helmigh av Monnickendam 864 7.43 462 0.80 196 3.21 206 4.59,33 186
12 Kyra Bonte av Monnickendam 861 7.57 435 0.85 232 3.07 194 4.32,88 276
13 Dunja Bas av Monnickendam 856 8.01 356 0.90 269 3.51 231 4.57,61 191
14 Desiree Domfeh Feniks 837 7.65 420 0.80 196 3.39 221 4.28,57 292
15 Zoe Couwenberg Waterland 836 8.12 338 0.90 269 3.49 229 4.27,13 298
16 Sela van Waveren av Monnickendam 829 8.28 312 0.95 306 3.27 211 4.53,72 204
17 Khiara Singodikromo Feniks 825 8.06 348 0.85 232 3.68 245 5.21,48 122
18 Veerle Cool Waterland 776 8.33 304 0.85 232 3.62 240 4.47,86 223
19 Rosan de Jong AAC 760 7.67 416 0.80 196 2.56 148 4.43,84 237
20 Jamila Seddoug Feniks 739 8.04 351 0.80 196 3.04 192 5.22,70 119
21 Shalea Sarucco Feniks 724 8.65 256 0.80 196 4.03 272 4.56,77 194
22 Simone Roos Startbaan 701 8.41 292 0.85 232 2.88 177 5.11,61 150
23 Sofie Jonker av Monnickendam 651 8.81 233 0.80 196 3.40 222 5.30,96 98
jongens pup A.1 totaal 60 meter verspringen kogelstioten 1000 meter
1 Isaac Mensah Feniks 1609 9.34 587 3.95 508 7.87 514 3.41,09 513
2 Jael Blanker Feniks 1533 9.58 545 4.06 530 6.86 458
3 Mees Beukenhorst Phanos 1465 9.56 549 3.95 508 6.03 408 4.00,58 412
4 Malick Dahlberg Phanos 1443 9.65 534 4.00 518 5.76 391 3.54,52 442
5 Max van Zelst av Edam 1330 10.10 463 3.63 444 6.27 423 4.06,27 385
6 Umed Taniwal Feniks 1303 9.95 486 3.53 424 5.80 393 4.27,75 295
7 Jan Runderkamp av Edam 1267 10.80 364 3.33 384 7.97 519 3.59,38 418
8 Isaiah Sweeb Phanos 1226 10.01 476 3.50 418 4.87 332 4.21,24 321
9 Casper Ceton Phanos 1220 10.47 409 3.40 398 6.12 413 4.00,57 412
10 Diede van Bergen Startbaan 1187 10.45 412 3.56 430 5.06 345 3.41,82 509
11 Lev ter Haar Phanos 1179 10.30 433 3.45 408 4.96 338 4.21,41 320
12 Tamar Praaning Phanos 1157 10.66 383 3.39 396 5.56 378 4.22,12 317
13 Kamil Plate Phanos 1146 10.53 401 3.31 380 5.35 365 4.22,18 317
14 Jediael Williams Feniks 1145 11.01 337 3.29 376 6.43 432 4.21,60 320
15 Yvo Zwijnenburg Startbaan 1084 10.81 363 3.31 380 5.00 341 3.58,15 424
16 Costya van der Horst Phanos 1065 11.12 323 3.23 364 5.55 378 4.22,93 314
17 Pibe Baartman Phanos 1058 10.92 349 3.19 356 5.17 353 3.52,07 454
18 Finn van Driel av Edam 1040 11.49 279 3.48 414 5.08 347 3.57,68 426
19 Veron Ambaum Phanos 1034 11.38 292 3.40 398 5.04 344 4.32,60 277
20 Berend Hauwert AAC 953 11.11 324 2.93 304 4.76 325 4.18,29 333
21 Daan Runderkamp av Edam 924 11.73 251 3.02 322 5.14 351 4.10,70 366
22 Douwe Raat av Monnickendam 920 11.42 287 3.31 380 3.78 253 4.06,82 383
23 David van Schothorst Startbaan 917 11.16 318 3.05 328 4.02 271 4.14,31 350
24 Florian Overtoom Startbaan 906 11.79 245 3.00 318 5.03 343
25 Wessel Groenenberg Feniks 880 11.22 311 2.85 288 4.15 281 4.11,21 363
26 Fahim van Tielen AAC 777 11.93 229 2.80 278 4.01 270 4.28,96 291
27 Daniel Copper av Monnickendam 644 17.05 1 3.21 360 4.18 283 4.19,96 326
28 Taeke Verbree AAC 582 14.16 27 2.80 278 4.10 277 4.27,92 295
meisjes pup A.1 totaal 60 meter verspringen kogelstioten 1000 meter
1 Isabel van den Berg Startbaan 1588 9.43 571 4.01 520 7.55 497 3.55,58 436
2 Ebony Levis Feniks 1350 9.73 521 3.34 386 6.61 443 4.51,80 210
3 Jasmijn Raes Phanos 1279 9.70 526 3.51 420 4.88 333 4.15,96 343
4 Ella Boakye Feniks 1269 9.46 566 3.11 340 5.32 363 4.02,13 405
5 Maite Mandaat Phanos 1156 10.63 387 3.32 382 5.69 387 4.03,29 399
6 Aimee Abel Feniks 1089 10.72 375 3.26 370 5.04 344 4.12,79 356
7 Sophie Welp av Monnickendam 1051 10.73 373 3.35 388 4.28 290
8 Avalon Volkstedt Startbaan 1035 11.04 333 3.17 352 5.13 350
9 Jayda Essenburg Waterland 1023 10.68 380 3.07 332 4.56 311 4.22,21 317
10 Marijne Repelaer van Driel Phanos 1004 10.81 363 3.05 328 4.59 313 4.03,30 399
11 Carlotta Baan Phanos 994 11.01 337 2.90 298 5.26 359 4.22,98 314
12 Donna Morauw Waterland 986 10.50 405 2.70 258 4.74 323 3.56,84 430
13 Querien van Dort Phanos 970 10.69 379 3.48 414 2.88 177 4.04,80 392
14 Nhima Camara av Monnickendam 956 11.10 326 2.98 314 4.64 316 4.11,85 361
15 Mirna Breberina Phanos 953 10.99 340 2.85 288 4.76 325 4.37,03 261
16 Jitte Schuitemaker av Monnickendam 942 11.47 281 3.18 354 4.51 307 4.19,11 330
17 Ellen Bollen Feniks 909 11.10 326 2.90 298 4.21 285 4.55,83 197
18 Katie Fields Waterland 871 11.28 304 2.83 284 4.18 283 4.30,87 283
19 Adine Welsink AAC 867 11.23 310 3.01 320 3.58 237 4.28,43 293
20 Siri Wergius Phanos 856 11.19 315 2.77 272 4.00 269 5.06,51 164
20 Bo-may Moor AAC 856 10.79 366 3.07 332 2.67 158 4.27,14 298
22 Ayana Heijm av Monnickendam 839 11.92 231 2.60 238 5.44 370 5.13,83 143
23 Mette Lakeman AAC 836 11.45 283 2.84 286 3.97 267 4.25,77 303
24 Sofia Errachidi AAC 825 11.45 283 2.87 292 3.75 250 4.37,40 259
25 Daniella van den Berge AAC 815 11.52 275 3.01 320 3.37 220 4.12,92 356
26 Celine Visser av Monnickendam 814 11.64 262 2.68 254 4.39 298 4.29,24 289
27 Mirre van Seventer Phanos 811 12.09 212 2.76 270 4.82 329 4.35,20 267
28 Lizanna Langbroek Waterland 802 11.19 315 2.60 238 3.74 249 5.18,04 132
29 Tess Sta van Uitert av Edam 713 12.47 174 2.61 240 4.40 299 5.45,43 63
30 Tessa Heijbroek Phanos 676 11.98 224 2.68 254 3.12 198 4.37,46 259
31 Roza Smienk AAC 604 12.21 200 2.36 190 3.30 214
32 Roos Langendoen Phanos 389 13.78 57 2.27 172 2.69 160 5.39,58 76
33 Manar Mohammadi AAC 90 13.38 90
jongens pup A.2 totaal 60 meter verspringen balwerpen 1000 meter
1 Jur Bakker av Edam 1648 9.12 626 4.49 616 26.74 406 3.56,33 433
2 Yohannes Hiensch Phanos 1534 9.45 567 4.12 542 28.32 425 3.21,79 633
3 Eyoel Hiensch Phanos 1532 9.59 544 4.07 532 31.01 456 3.21,82 633
4 Franklyn Nwanaforo Phanos 1519 9.37 581 4.21 560 24.50 378 3.35,84 544
5 Jeen Hammink Phanos 1513 9.76 516 4.22 562 29.17 435 3.26,44 602
6 Sander Buikman av Edam 1484 9.90 494 3.89 496 34.50 494 4.09,67 370
7 Daniel Erbe Gomez Phanos 1465 9.57 547 3.83 484 29.12 434 3.47,02 481
8 Emiel Joosten av Edam 1451 9.57 547 4.06 530 24.19 374 3.46,27 485
9 Mick Baldew Phanos 1434 9.78 513 3.86 490 28.88 431 3.44,94 492
10 Jaedan Chalmers Startbaan 1420 9.88 497 3.81 480 29.92 443 3.46,45 484
11 Anthon Croockewit Phanos 1389 9.96 484 4.00 518 25.20 387 3.24,42 616
12 Vincent Roberts Feniks 1383 10.27 438 3.77 472 32.59 473 3.49,31 469
13 Kim Alofsen Startbaan 1319 10.39 420 3.89 496 26.49 403 3.48,11 475
14 Misja Bean Phanos 1313 10.61 390 3.89 496 28.54 427 4.30,11 286
15 Dymas Vreede Feniks 1253 9.95 486 3.41 400 23.68 367 4.01,51 408
16 Otto Plasmeijer Phanos 1224 10.14 457 3.67 452 19.82 315 4.37,78 258
17 Alptegin Demez AAC 1214 9.93 489 3.40 398 20.70 327 3.59,60 417
18 Pepijn Klinkert Startbaan 1186 10.39 420 3.61 440 20.64 326 4.19,88 327
19 Taufiq Alhassan Feniks 1173 10.18 451 3.33 384 21.45 338
20 Joshua de Groot Feniks 1164 10.36 425 3.65 448 18.19 291 4.16,83 339
21 Leandro Ouwehand av Edam 1130 10.60 391 3.52 422 19.95 317 4.24,10 310
22 Jasper Kooter AAC 1126 10.37 423 3.44 406 18.55 297 4.02,11 405
23 Jonas Skolnik Phanos 1089 10.21 446 3.56 430 13.29 213
24 Siebe Pals Feniks 1080 11.44 285 3.40 398 26.07 397 4.38,71 255
25 Okke Rave AAC 1033 10.82 362 3.11 340 21.00 331 4.57,64 191
26 Ezequiel Bolsman Phanos 943 10.73 373 3.16 350 13.70 220 3.51,78 456
27 Joep Molenaar Startbaan 881 11.29 302 3.31 380 12.49 199 4.35,25 267
28 Tristan Vlodrop AAC 878 11.09 327 3.08 334 13.52 217 4.01,52 408
meisjes pup A.2 totaal 60 meter verspringen balwerpen 1000 meter
1 Miro Vlasman Phanos 1517 9.24 604 4.00 518 25.91 395 3.39,49 523
2 Esther Klok Phanos 1478 9.61 540 3.86 490 30.37 448 4.23,29 313
3 Carlijn Breure Phanos 1455 9.87 498 3.95 508 30.39 449
4 Josephine Jense Phanos 1393 9.44 569 3.67 452 24.07 372 3.46,42 484
5 Anouk van der Kuur AAC 1383 9.66 532 4.03 524 20.71 327 3.50,01 465
6 Antonia Benevento Phanos 1372 9.73 521 4.12 542 19.39 309 4.14,58 349
7 Esmee Rossenaar av Edam 1359 10.00 478 3.66 450 28.86 431 3.44,31 496
8 Romee van Dam Startbaan 1241 9.89 495 3.65 448 18.63 298
9 Renee de Hon AAC 1220 10.07 467 4.08 534 13.64 219 4.03,23 399
10 Emma Eggenkamp Startbaan 1215 10.06 469 3.65 448 18.62 298 3.44,96 492
10 Mare Bodecker Phanos 1215 10.08 466 3.56 430 20.14 319
12 Denise Essemiah Feniks 1180 10.03 473 3.37 392 19.84 315
13 Madelon van Eck Startbaan 1174 10.06 469 3.62 442 16.32 263 4.32,13 279
14 Charlotte Eijsvogels Startbaan 1172 9.94 487 3.69 456 14.22 229 4.34,75 269
15 Eva Lucassen Startbaan 1156 10.52 402 3.54 426 20.72 328 4.05,98 387
15 Esmee Roelants Phanos 1156 10.43 415 3.63 444 18.59 297 4.07,08 382
17 Selena Morauw Waterland 1139 10.85 358 3.37 392 25.36 389
17 Karlijn de Waart av Monnickendam 1139 10.46 410 3.34 386 21.86 343 4.07,47 380
19 Miapra Shepherd Feniks 1123 10.10 463 3.31 380 17.41 280 3.50,79 461
20 Charlie Verbeek Phanos 1121 10.07 467 3.49 416 14.78 238 4.12,31 359
21 Anouk Kempkes AAC 1097 10.44 413 3.48 414 16.78 270 3.40,16 519
22 Eva Massee av Edam 1073 10.67 382 3.35 388 18.97 303 4.33,77 272
23 Felicia Gilliad Startbaan 1058 10.32 430 3.51 420 12.97 208 4.12,65 357
24 Lucie Moraal Feniks 1039 11.09 327 3.35 388 20.44 324 4.44,80 233
25 Faye Traube AAC 1032 11.23 310 3.18 354 23.71 368 4.03,94 396
26 Maria Kuipers Phanos 1017 10.51 403 3.20 358 15.87 256
27 Lara Vens AAC 999 10.97 342 3.48 414 15.05 243 4.12,36 358
28 Caitlin Wals av Edam 953 10.80 364 2.91 300 18.00 289 4.49,78 217
29 Julia Verberne AAC 911 10.86 356 3.10 338 13.50 217
30 Maud Koper Phanos 822 11.09 327 3.10 338 10.25 157 4.22,80 315
30 Jasmijn Bakker av Monnickendam 822 11.04 333 3.01 320 10.84 169 4.35,48 266
32 Shanti Heijm av Monnickendam 769 11.55 272 2.94 306 12.04 191

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 28.06.2015