` Pupillen competitie Pupillen competitie regio 1-3-4
tweede wedstrijd
6 juni 2015
Amsterdam
Org: AV 23

Individuele uitslagen

Jongens mini 40m ver bal ptn
1 Reinier van Oostveen AV 23 6.7 2.98 13.21 1091
2 Mykah Blanker Feniks 7.8 2.75 17.58 901
3 Joris Mantel AV 23 7.1 2.90 8.04 889
4 Salim Salmani AV 23 8.2 2.40 14.39 717
5 Yarran Rippl AV 23 8.1 2.65 10.55 714
6 Denzel Jones Lunda Feniks 8.5 2.49 15.27 705
7 Lemuel Williams Feniks 8.5 2.38 14.41 669
8 Gijs Koper AV 23 8.5 2.18 11.97 587
9 Joep Herrebrugh AV 23 8.5 2.41 8.53 565
10 Pepijn Meijer AV 23 8.2 2.14 8.97 564
11 Ayman Kwyasse AV 23 8.8 2.28 10.92 546
12 Keano Guijt Hollandia 8.6 2.04 9.73 502
13 Mauro Ternede AV 23 8.9 2.35 1.82 377
14 Abel ter Stroot AV 23 9.0 1.88 7.59 371
meisjes mini 40m ver bal ptn
1 Maud de Jong AV 23 7.0 2.90 13.77 1020
2 Céline Bollen Feniks 7.6 2.70 10.92 813
3 Maartje Tuil Hollandia 7.5 2.56 8.41 752
4 Ivy Olieberg AV 23 8.3 2.54 9.26 635
5 Zenzi Groenhart Feniks 8.5 2.34 11.60 612
6 Nura van Harmelen Feniks 8.0 2.13 7.61 564
7 Kim Smit Feniks 8.5 2.42 8.30 562
8 Osato Johnson Feniks 8.5 1.62 7.33 380
9 Lieke Pfeffer AV 23 10.1 1.86 5.67 195
jongens pup C 40m ver bal ptn
1 Daeshawn King Feniks 6.9 3.12 23.53 1228
2 Timo Lammerts AV 23 7.4 3.07 29.72 1195
3 Patrick Hees AV 23 7.7 2.90 33.84 1153
4 Robin den Engelse AV 23 7.3 2.94 25.06 1131
5 Osa Johnson Feniks 7.4 3.19 20.19 1098
6 Sil Kowalczyk Feniks 7.4 3.02 16.52 1010
7 Fabio Valle AV 23 7.3 2.99 14.15 984
8 Ezra ter Stroot AV 23 7.7 2.88 18.97 965
9 Sjeng Ketelaar AV 23 7.5 2.87 15.86 951
10 Hugo Bellaart AV 23 7.7 2.77 17.25 917
11 Benjamin Allick AV 23 7.6 2.83 14.45 902
12 Hidde Bos AV 23 7.5 2.72 13.96 890
13 Midas van Zanten AV 23 7.9 2.76 17.17 880
14 Linus Mastoras AV 23 8.0 2.74 11.88 772
15 Gauthier Brieër Hollandia 8.0 2.19 13.05 683
16 Finne Heijmerink AV 23 8.2 2.66 8.16 651
17 Iver van Strijen AV 23 8.6 2.30 13.49 624
18 Daivid Langenhuizen Feniks DNS DNS DNS 0
meisjes pup C 40m ver bal ptn
1 Veronique Veldhuis Feniks 7.1 3.00 16.53 1064
2 Rosara Cooman Feniks 7.2 2.72 16.87 994
3 Racheeja Uiterloo Feniks 7.3 2.60 18.84 979
4 Jill Hoeve Hollandia 7.3 2.61 14.05 906
5 Nehissa Hendriks AV 23 7.3 2.93 8.83 872
6 Senna Helstone Feniks 7.5 2.75 12.23 866
7 Liz van Leijen Hollandia 7.6 2.39 12.61 782
8 Kaitlyn Groot AV 23 7.8 2.51 12.90 778
9 Tara Vlieger Feniks 7.8 2.50 12.81 774
10 Esmeé Gooijers Hollandia 7.8 2.66 10.32 760
11 Lisa van den Esschert Feniks 8.2 2.31 10.72 634
12 Bunna Ensel AV 23 8.7 2.33 14.19 628
13 Zephaniah Williams Feniks 8.0 2.14 10.16 620
14 Antonia Oosters AV 23 8.3 2.45 8.27 596
15 Noa Heijmerink AV 23 8.5 2.44 8.61 573
16 Marie Boonstra AV 23 8.4 2.30 9.24 572
17 Lisette Vermeer AV 23 8.3 2.17 8.59 547
18 Tess Boers AV 23 8.2 2.18 7.06 530
19 Fenna de Koning Hollandia 9.1 2.13 13.10 517
20 Merlin Scheltema Hollandia 8.7 2.15 9.60 507
21 Fréderique Bulthuis AV 23 8.9 2.29 9.21 501
22 Raphalee Kesser Feniks 7.9 1.76 6.06 468
23 Dalina Wit Hollandia DNS DNS DNS 0
24 Janna van der Sloot Waterland DNS DNS DNS 0
25 Jade Foppes AV 23 DNS DNS DNS 0
jongens pup B 40m ver bal ptn
1 Bart Blokdijk AV 23 6.7 3.62 22.93 1364
2 Raul d'Mattos Waterland 7.2 3.08 30.23 1241
3 Marnix Molenaar AV 23 6.9 3.58 15.73 1209
4 Mick van Schaffelaar AV 23 7.2 3.11 20.95 1131
5 Tristan Tjon-A-Kon Feniks 7.1 2.78 19.60 1066
6 Mathieu Bouwman Hollandia 6.8 2.69 15.37 1046
7 Jelte Carlier AV 23 7.0 2.93 14.36 1035
8 Senna Giling Hollandia 7.2 3.25 12.06 1020
9 Anton Groot Hollandia 7.3 2.84 16.96 999
10 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 7.7 2.69 22.51 976
11 Tiko Neuhaus AV 23 7.6 2.76 17.89 942
12 Bram Verdegaal AV 23 7.6 2.88 15.43 928
13 Teun Bontekoe Hollandia 7.6 2.68 17.36 918
14 Ivo Sjenitzer AV 23 7.8 2.63 19.27 902
15 Kees de Waal AV 23 7.4 2.81 11.62 886
16 Esmaël Ahmad Hollandia 8.2 3.37 12.33 875
17 Temsgen Kifle AV 23 7.8 2.44 17.41 837
18 Jelmer Bruggeman AV 23 8.2 2.46 11.88 685
19 Manolo Scheers AV 23 DNS DNS DNS 0
20 Bouwe Boers AV 23 DNS DNS DNS 0
21 Noah Vreede Feniks DNS DNS DNS 0
meisjes pup B 40m ver bal ptn
1 Sasha van Twillert AV 23 7.2 3.52 20.13 1201
2 Eva Bijl AV 23 7.0 3.45 15.87 1164
3 Lieke van de Griend Hollandia 7.4 3.19 16.58 1045
4 Vere de Bruijn AV 23 7.3 3.02 16.97 1035
5 Disha Oedai Hollandia 7.2 2.94 16.16 1027
6 Isis Wilhelm AV 23 7.3 3.07 15.25 1018
7 Sophie Roos Hollandia 7.2 3.10 13.03 1007
8 Nikki de Smit Hollandia 7.3 3.01 13.62 979
9 Pomme van Wees AV 23 7.4 3.06 10.39 912
10 India Plomp Hollandia 7.2 2.74 11.54 908
11 Jamila Seddoug Feniks 7.8 2.97 11.01 835
12 Khiara Singodikromo Feniks 8.0 2.75 15.24 832
13 Joy Kuiper Waterland 8.0 2.75 14.77 824
14 Lizzie Hoogland Hollandia 8.0 2.93 10.87 791
15 Kyra Bonte av Monnickendam 7.5 2.49 10.78 787
16 Dunja Bas av Monnickendam 7.7 2.61 10.18 764
17 Delany Levis Feniks 7.9 2.16 16.58 751
18 Pam de Kruif AV 23 7.8 2.42 11.66 737
19 Sela van Waveren av Monnickendam 8.1 2.60 10.04 694
20 Shalea Sarucco Feniks 8.4 2.51 12.49 676
21 Ine Meijnen AV 23 8.3 2.48 11.62 670
22 Zoë Couwenberg Waterland 8.1 2.36 10.42 654
23 Sofie Jonker av Monnickendam 8.5 2.23 8.64 531
24 Fela Proper AV 23 8.8 2.12 8.66 469
25 Lale Berk AV 23 8.8 2.14 7.88 456
26 Desiree Domfeh Feniks DNS DNS DNS 0
27 Belle van der Putten AV 23 DNS DNS DNS 0
28 Tess Verwer av Monnickendam DNS DNS DNS 0
29 Adriana Winklaar Feniks DNS DNS DNS 0
jongens pup A.1 60m hoog bal ptn
1 Isaäc Mensah Feniks 9.1 1.10 28.63 1431
2 Sem Perez Mutsaers Hollandia 9.0 0.95 24.07 1282
3 Bo Kraijnbrink Hollandia 9.4 1.10 12.61 1152
4 Teun Kalis AV 23 9.7 0.90 25.02 1140
5 Monne Sutorius AV 23 9.9 1.00 19.19 1105
6 Jasper Boelhouwer AV 23 10.1 1.00 20.93 1099
7 Jediael Williams Feniks 10.4 0.95 23.55 1057
8 Gabo van de Weijer AV 23 10.3 1.00 16.79 1011
9 Kilian Guuijt Hollandia 10.3 0.95 15.71 958
10 Yuri Oude Brunink AV 23 11.1 1.00 16.02 896
11 Willem Westendorp AV 23 10.8 0.95 15.85 895
12 Joey Hobrecker AV 23 10.4 0.90 14.55 890
13 Wessel Groenenberg Feniks 10.8 0.95 15.29 886
14 Giovanni Emanuel Feniks 11.2 0.90 19.55 865
15 David Kostelijk Feniks 10.4 0.90 12.81 860
16 David Vermeer AV 23 11.2 0.90 16.41 818
17 Ischa Sachs AV 23 11.0 0.90 13.49 794
18 Sil Bakker Hollandia 11.2 0.95 11.25 768
19 Douwe Raat av Monnickendam 10.9 0.85 12.08 745
20 Ebe Polman AV 23 12.0 0.90 15.09 709
21 Taeke Roukema AV 23 11.4 0.85 13.06 703
22 Kasper Verheij AV 23 11.9 0.90 11.71 661
23 Nathan Tax AV 23 12.8 0.90 14.47 622
24 Riemer Kerkstra AV 23 12.0 0.90 10.15 621
25 Ingmar Reijers AV 23 12.3 0.85 13.40 614
26 Joëll Spier AV 23 11.2 0.95 DNS 591
27 Mees van Leeuwen Feniks 12.5 0.80 15.34 591
28 Jonah Koelewijn Feniks 11.3 0.75 9.97 584
29 Milan Barink AV 23 11.0 0.90 DNS 577
30 Pepijn Gordon AV 23 DNS 0.80 DNS 196
31 Kawai van den Elzen AV 23 DNS 0.70 DNS 122
32 Berend van der Putten AV 23 DNS 0.70 DNS 122
33 Jael Blanker Feniks DNS DNS DNS 0
34 Luit van Wees AV 23 DNS DNS DNS 0
jongens pup A.2 60m ver kogel ptn
1 Mante Ignacio AV 23 9.0 4.02 7.42 1615
2 Ike Schepers AV 23 9.6 3.99 8.29 1556
3 Anders Haringsma AV 23 9.3 3.98 6.17 1482
4 Thomas Fructus AV 23 9.5 3.97 6.03 1439
5 Boris Aerts AV 23 9.4 3.75 6.01 1410
6 Lucas van Schaffelaar AV 23 9.7 3.62 6.88 1388
7 Vincent Roberts Feniks 9.8 3.63 6.11 1329
8 Taufiq Alhassan Feniks 9.7 3.24 6.54 1292
9 Dymas Vreede Feniks 9.6 3.30 5.99 1286
10 Wolf van Strijen AV 23 10.1 3.45 6.29 1259
11 Gilles van Arkel AV 23 9.8 3.31 5.81 1246
12 Jan Westendorp AV 23 10.3 3.36 6.75 1240
13 Joshua de Groot Feniks 9.9 3.44 5.14 1214
14 Colin Bank AV 23 10.3 3.33 5.66 1168
15 Primo Burgstra AV 23 10.0 3.18 5.06 1141
16 Nahom Efrem AV 23 10.2 3.27 4.88 1118
17 Koen Altena Hollandia 10.5 2.94 6.05 1087
18 Siebe Pals Feniks 11.1 3.20 5.93 1056
19 Milan van Esch Feniks DNS DNS 5.66 385
20 Ryan Lamsberg Feniks DNS DNS DNS 0
21 Rick Rous Waterland DNS DNS DNS 0
22 Abbe Engers AV 23 DNS DNS DNS 0
23 Daan Zilver Hollandia DNS DNS DNS 0
24 Dylan Hooiveld Hollandia DNS DNS DNS 0
25 Daniël Jansen AV 23 DNS DNS DNS 0
26 Francisco Winklaar Feniks DNS DNS DNS 0
27 Olivier Risseeuw AV 23 DNS DNS DNS 0
28 Mert Kahraman AV 23 DNS DNS DNS 0
meisjes pup A.1 60m hoog bal ptn
1 Bente Tuil Hollandia 9.5 1.30 19.69 1394
2 Ella Boakye Feniks 9.1 1.05 16.53 1232
3 Ebony Levis Feniks 9.2 1.00 18.74 1210
4 Tamaya Kostovic AV 23 10.1 1.05 26.03 1203
5 Isa Baardse Hollandia 9.9 1.05 19.51 1147
6 Renske de Boer Hollandia 9.9 1.10 14.57 1108
7 Donna Morauw Waterland 10.2 1.05 16.55 1059
8 Jayda Essenberg Waterland 10.2 1.00 18.97 1058
9 Aimée Abel Feniks 10.2 1.00 17.52 1036
10 Sophie Welp av Monnickendam 10.4 1.05 14.64 1001
11 Veerle van der Wal AV 23 10.4 0.95 18.42 987
12 Jackie Nederveen Hollandia 10.9 1.05 13.44 916
13 Maud Raven AV 23 11.0 1.00 16.25 912
14 Ellen Bollen Feniks 10.4 0.85 16.63 886
15 April Tempel AV 23 9.9 0.80 14.00 878
16 Nikola Christoffels AV 23 11.0 1.00 13.48 867
17 Zira Ambrosino AV 23 10.6 0.85 16.87 863
18 Tuana Ileri Hollandia 10.9 0.95 12.74 831
19 Jitte Schuitemaker av Monnickendam 11.3 1.00 12.57 816
20 Meie van der Klei Hollandia 11.3 0.95 14.71 816
21 Lianne Dinkelaar AV 23 10.0 0.80 10.38 798
22 Lizanna Langbroek Waterland 11.3 0.90 12.39 740
23 Nienke Smid AV 23 11.3 0.90 11.57 725
24 Celine Visser av Monnickendam 11.5 0.90 9.83 668
25 Ayana Heijm av Monnickendam 11.8 0.80 15.58 665
26 Danique de Koning Hollandia 11.3 0.80 10.74 636
27 Eva van der Klei Hollandia 11.9 0.75 9.93 517
28 Katie Fields Waterland DNS DNS DNS 0
29 Nhima Camara av Monnickendam DNS DNS DNS 0
30 Sammie Kunis Hollandia DNS DNS DNS 0
meisjes pup A.2 60m ver kogel ptn
1 Sanna van de Griend Hollandia 9.5 3.83 6.02 1410
2 Lianka Wit Hollandia 9.7 3.63 5.65 1315
3 Jona Kuijt AV 23 9.8 3.84 5.06 1303
4 Denise Essemiah Feniks 9.5 3.10 6.55 1296
5 Bente van Lindert AV 23 10.0 3.44 6.58 1289
6 Mali Onyeike AV 23 9.7 3.77 4.72 1281
7 Miapra Shepherd Feniks 9.5 3.25 5.55 1265
8 Karlijn de Waart av Monnickendam 9.9 3.30 5.85 1232
9 Amélie de Wit AV 23 9.7 3.40 4.75 1209
10 Kyra Laan Hollandia 9.8 3.27 5.00 1185
11 Selena Morauw Waterland 10.7 3.25 6.77 1166
12 Zegna Meijers AV 23 10.2 3.43 5.05 1162
13 Aida Jonson AV 23 10.5 3.11 5.51 1087
14 Nora van Diepen Hollandia 10.1 3.26 4.24 1084
15 Michelle Jansen Feniks 10.5 3.18 4.92 1062
16 Maud Berghuis Hollandia 10.3 3.14 4.19 1029
17 Iris Grit AV 23 10.8 3.22 4.80 1022
18 Lovis Hutter AV 23 10.5 2.92 4.06 948
19 Hanna van Maanen AV 23 11.1 2.88 4.78 916
20 Veerle Barink AV 23 11.1 2.97 4.23 895
21 Fee Eising Waterland DNS DNS DNS 0
22 Femke Eleveld Feniks DNS DNS DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.06.2015