Pupillen competitie regio 1-3-4
eerste wedstrijd
11 april 2015
Santpoort
Org: Suomi

Tijdens de wedstrijd werd er ET gebruikt.
Voor de puntentelling werd echter de puntentelling voor handtijden gebruikt.
Dat is in deze versie gecorrigeerd

Individuele uitslagen

jongens mini meerk 40 meter verspringen balwerpen 600 m plts
1 Kai Boldewijn  Lycurgus 908 7,93 370 2,66 250 17,95 288 3.05.43 5
2 Thijs Overwater  Lycurgus 715 8,32 306 2,48 214 12,25 195 3.01.17 4
3 Fedde van Oostenbrugge  Lycurgus 533 8,90 221 2,10 138 11,10 174 2.50.72 2
4 Tarik Errachidi AAC 427 8,80 235 0 12,10 192 2.38.93 1
5 Ferry Heeremans Suomi 360 9,35 162 1,48 14 11,65 184 2.52.85 3
6 Brent Wehnes  Lycurgus 349 9,49 145 1,98 114 7,10 90 3.07.73 6
meisjes mini meerk 40 meter verspringen balwerpen 600 m plts
1 Tess Plantinga  Lycurgus 747 8,29 310 2,44 206 14,35 231 2.38.93 1
2 Mayla Veraart  Lycurgus 591 8,45 286 2,10 138 10,75 167 2.46.58 2
3 Britt Molenaar  Lycurgus 469 8,76 240 2,12 142 7,00 87 2.58.71 3
4 Lisa Mars  Lycurgus 183 10,56 29 1,76 70 6,85 84 3.18.08 4
Guusje Overbeeke  Lycurgus 0 0 0 0
Jongens pup C meerk 40 meter verspringen balwerpen 600 m plts
1 Duuk van schelven kav Holland 1018 7,68 414 2,91 300 19,06 304 2.29.53 3
2 Levi Ravelli kav Holland 993 7,43 462 2,91 300 14,31 231 2.43.77 8
3 Mats Castricum  Lycurgus 971 7,85 384 2,88 294 18,32 293 2.39.31 6
4 Giosué vollaard kav Holland 909 7,81 391 2,76 270 15,35 248 2.23.34 1
5 Gijs de Vreugd Suomi 854 7,77 398 2,66 250 12,85 206 2.35.84 5
6 Teun Kloosterman Suomi 842 7,78 396 2,81 280 10,67 166 2.30.80 4
7 Teun van Leeuwen kav Holland 740 8,12 338 2,70 258 9,56 144 2.41.86 7
8 Lars Dekkers  Lycurgus 737 7,90 375 2,39 196 10,70 166 2.23.51 2
9 Daniel Steenmeijer  Lycurgus 655 8,57 268 2,37 192 12,23 195 3.12.69 14
10 Luka Bloemendal  Lycurgus 617 8,91 219 2,51 220 11,30 178 3.07.97 12
11 Redouan Lasfar AAC 597 9,16 186 2,39 196 13,41 215 2.57.73 10
12 Maro Duin  Lycurgus 598 8,43 289 2,47 212 7,39 97 3.08.76 13
13 Maxwell Bommel kav Holland 558 8,78 237 2,49 216 7,77 105 3.05.71 11
14 Jitse de Leu  Lycurgus 533 8,77 239 2,28 174 8,44 120 2.51.33 9
15 Jan Kanters kav Holland 367 9,35 162 1,94 106 7,49 99 3.12.84 15
Dylan Maas  Lycurgus 0 0 0 0
Roy Phaff  Lycurgus 0 0 0 0
Amal Errachidi AAC 0 0 0 0
David van den Berge AAC 0 0 0 0
Petran van Dijk  kav Holland 0 0 0 0
Koen Beimers,  kav Holland 0 0 0 0
Meisjes pup C meerk 40 meter verspringen balwerpen 600 m plts
1 Sanne Loomans  Lycurgus 1123 7,08 534 3,29 376 13,25 213 2.28.61 2
2 Anniek van Wees kav Holland 865 7,73 405 2,84 286 11,10 174 2.21.89 1
3 Julie Rupprecht  Lycurgus 805 7,85 384 2,83 284 9,22 137 2.30.63 3
4 Kiamy Jonker  Lycurgus 793 7,93 370 2,73 264 10,35 159 2.44.81 4
5 Babette Bosse  Lycurgus 717 8,25 317 2,73 264 9,20 136 2.49.26 7
6 Fanny Weisz av Haarlem 689 8,21 323 2,37 192 11,10 174 2.49.02 6
7 Anouk Smit kav Holland 678 8,08 344 2,45 208 8,74 126 2.48.20 5
8 Jasmeet Ram AAC 615 8,08 344 2,34 186 6,89 85 3.20.21 13
9 Mireille Ketel  Lycurgus 607 8,24 318 2,30 178 8,01 111 3.03.06 9
10 Irina Schuster  Lycurgus 514 8,65 256 2,35 188 6,30 70 3.11.76 11
11 Mylène Hagnauer  Lycurgus 515 8,52 275 2,14 146 7,30 94
12 Yenthe Boll  Lycurgus 469 8,94 215 2,08 134 8,45 120 3.01.52 8
13 Tara Salentijn  Lycurgus 439 9,22 179 2,13 144 8,25 116 3.15.63 12
14 Madelief Rave AAC 428 9,13 190 2,16 150 7,02 88
15 Luna Kemna de la Iglesia  Lycurgus 339 8,92 218 1,62 42 6,67 79 3.04.04 10
Tara Boers  Lycurgus 219 8,91 219 0 0
jongens pup B meerk 40 meter verspringen balwerpen 1000 m plts
1 Sven van Gelderen  Lycurgus 1386 6,67 628 3,52 422 21,34 336 4.09.00 1
2 Salvador Exposito Bosma  Lycurgus 1181 7,41 466 3,07 332 24,95 383 4.16.75 2
3 Mike Reurings  Lycurgus 1178 7,38 472 3,11 340 23,63 366 4.27.13 9
4 Jannes Boon  Lycurgus 1106 7,46 456 2,98 314 21,31 336 4.18.50 3
5 Luuk Wolthers Suomi 1084 7,48 452 3,01 320 19,60 312 4.20.77 6
6 Tyrone Lak  Lycurgus 1070 7,63 423 2,95 308 21,57 339 4.37.71 15
7 Tom Knapen kav Holland 1009 7,80 392 2,86 290 20,70 327 4.19.20 4
8 Niek Veenboer  Lycurgus 978 7,43 462 2,56 230 17,80 286 4.52.42 18
9 Kevin van Maarschalkerwaard  Lycurgus 974 7,68 414 2,93 304 15,85 256 4.20.61 5
10 Luke Jonker  Lycurgus 963 7,90 375 2,62 242 22,09 346 5.23.85 25
11 Timo Koenen  Lycurgus 927 7,81 391 2,71 260 17,15 276 4.35.20 12
12 Teunis Pieters AAC 918 7,93 370 2,61 240 19,30 308 4.25.64 8
13 Hugo Gabel kav Holland 913 7,75 401 2,72 262 15,50 250 4.32.07 11
14 Ivar Molenaar Suomi 910 7,72 407 2,59 236 16,55 267 4.22.74 7
15 Tjeerd Molenaar  Lycurgus 906 8,06 348 2,58 234 20,50 324 4.35.77 13
16 Pepijn de Rooij av Haarlem 883 8,16 331 2,87 292 16,15 260 4.31.71 10
17 Sam Wickenhagen  Lycurgus 870 8,02 354 2,87 292 13,90 224 5.07.48 22
18 Jamie Mentink kav Holland 868 7,79 394 2,58 234 14,90 240 4.37.10 14
19 Rick de Haan Suomi 847 8,14 334 2,57 232 17,50 281 5.53.00 27
20 Luke Schermerhorn  Lycurgus 829 7,90 375 2,76 270 11,64 184 4.53.72 19
21 Mert Dogan  Lycurgus 797 7,99 359 2,35 188 15,47 250 5.15.64 24
22 Max Swagerman  Lycurgus 756 8,36 299 2,46 210 15,30 247 5.04.07 21
23 Tijmen van der Laan  Lycurgus 739 8,11 339 2,21 160 14,86 240 4.38.00 16
24 David Bouwens Suomi 731 8,32 306 2,34 186 14,82 239 4.50.96 17
25 Koen Bouwmeester  Lycurgus 704 8,52 275 2,17 152 17,23 277
26 Juliën Janssen kav Holland 703 8,52 275 2,38 194 14,50 234 5.09.89 23
27 Jasper Blommesteijn  Lycurgus 692 7,78 396 2,16 150 9,66 146 5.25.77 26
28 Tijs Lieffering  Lycurgus 679 8,42 290 2,38 194 12,27 195 4.58.49 20
29 Jelmer Land  Lycurgus 645 8,91 219 2,42 202 13,93 224
Sem van Heijningen  Lycurgus 0 0 0
Cephas Rouwhorst  Lycurgus 0 0 0 0
Teun Claassen kav Holland 0 0 0 0
Tijmen Dijksterhuis kav Holland 0 0 0 0
Benjamin van der Hurk kav Holland 0 0 0
Bart Houtkamp kav Holland 0 0 0 0
Sil de Ruiter kav Holland 0 0 0 0
meisjes pup B meerk 40 meter verspringen balwerpen 1000 m plts
1 Madelief van der Meulen kav Holland 1187 7,19 510 3,27 372 19,10 305 4.50.11
2 Nigella Negenman kav Holland 1073 7,20 508 2,90 298 16,55 267 4.18.78
3 Feline Boissevain kav Holland 1009 7,33 482 3,05 328 12,45 199 4.55.02
4 Noèlle Veraart  Lycurgus 942 7,11 527 2,79 276 9,33 139 4.11.67 1
5 Luna Wit kav Holland 939 7,40 468 2,87 292 11,40 179 4.21.75
6 Babbette Ketel  Lycurgus 884 7,71 409 2,68 254 13,74 221 5.05.60 12
7 Catelijne Wijnen Suomi 852 7,69 412 2,80 278 10,50 162 4.39.47 5
8 Liala Hafid AAC 792 7,85 384 2,91 300 7,90 108
9 Evy van Dee  Lycurgus 792 7,42 464 2,72 262 6,15 66 4.17.39 2
10 Cato van der Meulen kav Holland 788 7,67 416 2,45 208 10,60 164 4.53.81
11 Veerle Bosma Suomi 773 8,12 338 2,57 232 12,70 203 4.31.92 3
12 Floor Nelissen Suomi 762 7,79 394 2,62 242 8,70 126 4.33.55 4
13 Linde Nijssen Suomi 748 8,08 344 2,74 266 9,30 138 5.00.99 9
14 Siwa Teesing av Haarlem 728 7,80 392 2,35 188 9,80 148 5.06.90 13
15 Pleun Boon  Lycurgus 723 7,97 363 2,42 202 10,26 158 4.52.80 7
16 Lucia Blokzijl  Lycurgus 711 7,82 389 2,36 190 8,98 132
17 Lindsey van der Plas  Lycurgus 696 8,20 325 2,50 218 10,03 153 4.51.48 6
18 Fiene Drenth Suomi 631 8,05 349 2,42 202 6,70 80 5.03.26 10
19 Danielle Laanbroek kav Holland 585 8,42 290 2,33 184 8,05 111 5.15.10
20 Katja Eilander AAC 571 8,43 289 2,21 160 8,55 122 4.59.35 8
21 Perna Levison av Haarlem 526 8,66 255 2,46 210 5,95 61 5.03.83 11
22 Lonneke Berkhout  Lycurgus 511 8,35 301 2,15 148 5,99 62
23 Esmee Beentjes  Lycurgus 404 9,13 190 1,88 94 8,45 120 5.28.77 15
24 Erzsi Diehl  Lycurgus 392 9,19 182 2,58 234 3,07 -24 5.23.06 14
25 Rosalie Swart  Lycurgus 339 8,99 209 1,92 102 4,74 28 5.39.94 16
Léonie Deumers  Lycurgus 0 0 0 0
Chantal Kramer  Lycurgus 0 0 0 0
Charlotte Recourt kav Holland 0 0 0 0
jongens pup A.1 meerk 60 meter verspringen kogelstoten 1000 m plts
1 Zack Rot  Lycurgus 1373 9,55 550 3,59 436 5,70 387 3.59.23 4
2 Joris Cotterink  Lycurgus 1341 10,00 478 3,60 438 6,31 425 4.06.83 8
3 Derk Hoefman av Haarlem 1255 9,62 539 3,25 368 5,10 348 3.41.67 1
4 Tymo Bouman av Haarlem 1250 9,91 492 3,32 382 5,52 376 4.41.98 27
5 Sil Westenbrink  Lycurgus 1154 10,18 451 3,14 346 5,24 357 3.56.61 3
6 Noah Oling kav Holland 1143 10,20 448 3,12 342 5,18 353 4.21.09 15
7 Senna Kracht  Lycurgus 1134 10,49 406 3,29 376 5,16 352 4.39.24 24
8 Max Engelsman kav Holland 1097 10,60 391 3,10 338 5,40 368 4.39.72 25
9 Finn Castricum  Lycurgus 1089 10,38 422 3,20 358 4,54 309 4.03.19 6
10 Jonne Roos  Lycurgus 1057 10,73 373 2,95 308 5,53 376 4.10.06 9
11 Gijs van Oostenbrugge  Lycurgus 1048 10,32 430 3,19 356 3,90 262 4.15.70 12
12 Jip de Vreugd Suomi 1013 10,65 384 2,64 246 5,63 383 4.02.21 5
13 Berend Hauwert AAC 1012 10,39 420 2,92 302 4,28 290 4.11.35 10
14 Robin Kriek  Lycurgus 1007 10,74 372 2,62 242 5,79 393 4.53.98 34
15 Sven Koolmoes av Haarlem 998 10,59 392 2,78 274 4,86 332 4.29.14 20
16 Jeroen Havik  Lycurgus 996 11,03 335 2,95 308 5,18 353 4.48.21 30
17 Shawn Dokter  Lycurgus 991 10,76 369 3,10 338 4,19 284 4.47.60 29
18 Stefan Severijnen AAC 957 10,88 354 2,70 258 5,05 345 4.53.88 33
19 Bjorn Boll  Lycurgus 936 10,46 410 2,93 304 3,40 222 4.28.82 19
20 Ravy de Jong  Lycurgus 931 10,47 409 2,69 256 3,95 266 4.31.25 21
21 Joey van der Plas  Lycurgus 925 11,34 296 2,85 288 5,00 341 5.10.63 36
22 Taeke Verbree AAC 912 10,90 351 2,75 268 4,32 293 4.37.56 23
23 Jort van Wees kav Holland 915 10,21 446 2,69 256 3,29 213 3.42.01 2
24 Sepp Vonk Suomi 913 10,41 417 2,55 228 3,98 268 4.06.62 7
25 Jarno Enthoven av Haarlem 882 11,76 248 2,60 238 5,84 396 4.19.51 14
26 Rutger van de Laar kav Holland 877 10,56 397 2,58 234 3,70 246 4.15.43 11
27 Ismaël Kajdouh AAC 867 10,94 346 2,65 248 4,05 273 4.17.84 13
28 Miguel Kemna de la Iglesia  Lycurgus 827 11,18 316 2,40 198 4,59 313 4.46.43 28
29 Niel Verweij AAC 826 11,28 304 2,64 246 4,09 276 4.24.21 17
30 Sietse Zwart kav Holland 805 11,24 308 2,75 268 3,48 229 4.23.73 16
31 Siebe Hennis Suomi 765 11,26 306 2,50 218 3,63 241 4.40.56 26
32 Ole de Jong kav Holland 719 12,02 220 2,50 218 4,16 281 4.32.68 22
33 Fahim van Tielen AAC 701 11,61 265 2,42 202 3,55 234 5.03.19 35
34 Quim Kousemaker Suomi 652 12,77 145 2,49 216 4,29 291 4.25.33 18
35 Kristian Verwoerd  Lycurgus 649 11,72 253 2,35 188 3,23 208 4.49.90 32
36 Twan Heuft  Lycurgus 645 12,24 197 2,00 118 4,84 330 5.37.00 37
37 Matthijs Bosse  Lycurgus 644 11,66 259 2,33 184 3,15 201 6.05.48 38
38 Rabie Lasfar AAC 642 11,99 223 1,86 90 4,82 329 4.48.48 31
39 Jurre Fonck Suomi 471 0 2,64 246 3,43 225
Julian Bik kav Holland 0 0 0 0
Beer Elstgeest kav Holland 0 0 0 0
Roan Bulten kav Holland 0
meisjes pup A1 meerk 60 meter verspringen kogelstoten 1000 m plts
1 Nikki Ravelli kav Holland 1377 9,39 578 3,51 420 5,58 379 4.32.98 4
2 Meike de Boer kav Holland 1177 10,30 433 3,38 394 5,13 350
3 Dominique Barens Suomi 1116 10,21 446 3,20 358 4,58 312 4.40.71 7
4 Noa van Langen  Lycurgus 998 10,90 351 2,87 292 5,20 355 4.31.45 3
5 Britt Baggerman  Lycurgus 957 10,46 410 2,66 250 4,37 297 4.42.79 9
6 Marije van der Giesen Suomi 947 11,01 337 2,88 294 4,64 316 4.49.87 13
7 Nynke Kooij  Lycurgus 932 11,01 337 3,01 320 4,07 275 4.24.25 1
8 Sofia Errachidi AAC 911 10,77 368 2,84 286 3,84 257 4.27.58 2
9 Isabel Visser  Lycurgus 898 11,04 333 2,92 302 3,92 263 4.49.95 14
10 Jolie Pepping  Lycurgus 895 11,15 320 2,78 274 4,42 301 4.50.98 15
11 Maaike Staal kav Holland 892 10,80 364 2,67 252 4,08 276
12 Femke Haverkort  Lycurgus 874 10,92 349 2,80 278 3,71 247 4.49.30 12
13 Lotte Gabel kav Holland 872 10,61 390 2,96 310 2,82 172
14 Yara Zandstra kav Holland 866 11,32 299 2,83 284 4,18 283 4.41.77 8
15 Fenne van der Kleij kav Holland 850 10,91 350 2,83 284 3,33 216 4.47.48 11
16 Mette Lakeman AAC 851 10,85 358 2,72 262 3,51 231 4.38.69 6
17 Myrthe Ursem  Lycurgus 832 11,36 294 2,56 230 4,52 308 4.43.38 10
18 Adine Welsink AAC 826 10,90 351 2,60 238 3,58 237 4.36.38 5
19 Manar Mohammadi AAC 732 11,56 271 2,74 266 3,08 195 4.57.40 16
20 Roza Smienk AAC 733 11,35 295 2,52 222 3,33 216 5.20.90 18
21 Leonie Bouwman Suomi 636 12,01 221 2,43 204 3,27 211 5.02.17 17
Katja Eilander AAC 0 0 0 0
Nina Jansma  Lycurgus 0 0 0 0
Daniëlla van den Berge AAC 0 0 0 0
jongens pup A2 meerk 60 meter hoogspringen kogelstoten 1000 m plts
1 Bart Hoogmoed  Lycurgus 1529 9,05 639 1,15 452 6,53 438 3.44.06 1
2 Jelle Müller  Lycurgus 1410 9,74 519 1,15 452 6,55 439 4.05.79 8
3 Jesse Looren de Jong  Lycurgus 1391 9,86 500 1,25 526 5,36 365 3.49.35 2
4 Finn Damhoff av Haarlem 1385 9,73 521 1,05 379 7,34 485 4.41.25 18
5 Boaz van Dijk kav Holland 1381 9,69 527 1,05 379 7,16 475 4.05.42 7
6 Sven Tesselaar Suomi 1319 9,68 529 1,05 379 6,08 411 3.49.46 3
7 Daniel de Vries av Haarlem 1301 9,98 481 1,05 379 6,58 441
8 Xavier Rijs  Lycurgus 1268 9,82 506 1,05 379 5,63 383
9 Kenan Yah'aphowr Suomi 1251 10,14 457 0,95 306 7,40 488 4.16.10 11
10 Wesley Steenbakker  Lycurgus 1236 10,29 435 1,10 416 5,67 385 3.58.52 5
11 Thom Schoorl  Lycurgus 1236 9,81 508 1,05 379 5,12 349 3.50.85 4
12 Jeppe Mul  av Haarlem 1227 9,72 522 1,00 342 5,32 363 4.32.70 15
13 Ot van der Wolf  Lycurgus 1217 9,87 498 1,05 379 4,98 340
14 Wesley Beentjes  Lycurgus 1193 10,59 392 1,10 416 5,66 385 4.40.90 17
15 Koen de Jong Suomi 1195 10,22 445 1,05 379 5,45 371 4.47.29 20
16 Adriaan Fornerod kav Holland 1194 10,12 460 1,05 379 5,21 355 4.28.75 13
17 Daniel Sleiman kav Holland 1190 9,97 483 1,00 342 5,36 365 4.33.06 16
18 Jasper Kooter AAC 1186 10,15 455 1,05 379 5,16 352 4.11.24 9
19 Ashraf Hafid AAC 1149 10,36 425 1,05 379 5,06 345 5.28.48 23
20 Okke Rave AAC 1113 10,30 433 0,95 306 5,50 374 4.22.93 12
21 Willem van Leeuwen kav Holland 1089 10,63 387 1,05 379 4,74 323 4.03.16 6
22 Xavi Kousemaker Suomi 1051 11,31 300 0,95 306 6,65 445 4.45.90 19
23 Thomas Wals  Lycurgus 1054 10,02 475 0,80 196 5,63 383 4.30.60 14
24 Tristan Vlodrop AAC 1039 10,84 359 0,95 306 5,50 374 4.15.51 10
25 Olivier Dam  Lycurgus 1005 10,86 356 1,00 342 4,51 307
26 Sid van Houten kav Holland 987 10,60 391 0,95 306 4,28 290
27 Tigo van der Werf  Lycurgus 965 11,31 300 1,00 342 4,73 323 5.05.58 22
28 Irmin Flach kav Holland 910 11,43 286 0,95 306 4,67 318
29 Jonathan Winkel kav Holland 864 11,71 254 0,90 269 5,00 341 4.54.18 21
30 Noah Hartog av Haarlem 854 11,49 279 0,90 269 4,49 306
31 Mathijs Gebe kav Holland 708 11,92 231 0,80 196 4,15 281
32 Christiaan Zandstra kav Holland 366 0 0 5,38 366
Sebastiaan van Bruggen Suomi 0 0 0 0
Rocco Streuper  Lycurgus 0 0 0 0
Timo Claassen kav Holland 0 0 0 0
meisjes pup A2 meerk 60 meter hoogspringen kogelstoten 1000 m plts
1 Loes Winter Lycurgus 1490 9,42 573 1,20 489 6,36 428
2 Sophie van Ekeris kav Holland 1461 9,64 535 1,15 452 7,14 474 4.18.94 7
3 Eva Hoogewerf kav Holland 1432 9,58 545 1,15 452 6,48 435
4 Tessa van Herp  Lycurgus 1405 9,91 492 1,25 526 5,70 387 3.40.27 1
5 Rochelle Negenman kav Holland 1390 9,47 564 1,10 416 6,06 410 4.22.65 9
6 Babs Koeman av Haarlem 1375 9,14 623 1,05 379 5,48 373 3.44.50 2
7 Anouk van der Kuur AAC 1365 9,30 594 1,10 416 5,20 355
8 Danila Blokzijl  Lycurgus 1309 9,98 481 1,15 452 5,52 376
9 Merel van Maasdam  Lycurgus 1293 9,50 559 1,05 379 5,20 355
10 Sade Tuininga  Lycurgus 1273 9,94 487 1,15 452 4,90 334
11 Anouk Kempkes AAC 1233 10,11 461 1,05 379 5,80 393 4.00.12 4
12 Mayra Balm Suomi 1239 9,16 619 1,05 379 3,63 241 3.55.09 3
13 Lara Vens AAC 1225 10,35 426 1,10 416 5,63 383 4.15.53 6
14 Faye Traube AAC 1219 10,62 388 1,05 379 6,77 452 4.09.11 5
15 Sanne Munford kav Holland 1219 9,68 529 1,00 342 5,10 348 4.41.57 13
16 Liyanne Molenaar Suomi 1206 9,88 497 1,15 452 3,84 257 5.08.43 17
17 Mette Borsboom kav Holland 1186 10,19 449 1,05 379 5,25 358 4.42.93 14
18 Natalie van Mil kav Holland 1162 10,70 377 1,10 416 5,42 369 4.39.21 12
19 Silvie Berkhout  Lycurgus 1161 10,02 475 1,00 342 5,04 344
20 Sanne Kooij  Lycurgus 1142 11,40 289 1,10 416 6,51 437 5.26.93 18
21 Vera Steding  Lycurgus 1085 10,20 448 0,90 269 5,40 368
22 Tess Maijer  Lycurgus 1069 11,20 313 1,15 452 4,47 304 4.21.93 8
23 Valérie Hagnauer  Lycurgus 1060 10,25 441 1,00 342 4,10 277
24 Anika ten Wolde kav Holland 1044 10,21 446 0,95 306 4,30 292 4.51.71 15
25 Renee de Hon AAC 1015 9,70 526 1,20 489 0 4.23.06 10
26 Estella Verwiel  Lycurgus 1004 10,90 351 1,05 379 4,06 274 4.24.49 11
27 Bella Barboza Solorzano  Lycurgus 737 11,63 263 0,85 232 3,65 242
28 Nikola Stelma Suomi 666 12,07 214 0,80 196 3,83 256 4.56.93 16
Pascalle Janssen kav Holland 0 0 0 0

foto's
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.04.2015