Pupillen competitie regio 1-3-4
eerste wedstrijd
11 april 2015
Warmenhuizen
Org: NOVA


Individuele Uitslagen

Jongens Mini pup 40 meter Balwerpen Verspringen Totaal
1 Sven  Mulder Hylas 8,1 303 16,38 264 2,56 230 797
2 Tijn  Hoffer SAV 8,7 215 12,58 201 3,04 326 742
3 Zeb  Tesselaar Hera 7,6 385 7,85 107 2,52 222 714
4 Mees  Huisman Hylas 8,3 272 12,65 202 2,36 190 664
5 Niels  Meijer Hera 8,3 272 7,58 101 2,53 224 597
6 Kees  Kruijer NOVA 8,4 257 5,95 61 2,43 204 522
7 Arco  Vlaar NOVA 8,9 189 9,58 144 2,35 188 521
8 Jaron de Weert Noordkop 8,7 215 9,72 147 1,93 104 466
9 Liam van Hassel Hylas 7,9 334 - 0 - 0 334
10 Wobbe  Bleeker NOVA 10,9 0 7,43 97 1,85 88 185
Meisjes Mini pup 40 meter Balwerpen Verspringen Totaal
1 Pink  Groot Noordkop 7,9 334 6,93 86 2,37 192 612
2 Emma le Blansch SAV 8,0 318 8,22 115 2,30 178 611
3 Tessa  Zomers NOVA 8,9 189 7,83 107 2,37 192 488
4 Frederique  Bleeker NOVA 9,1 163 10,13 155 2,00 118 436
5 Rosalie ten Bruggencate Hera 8,5 243 7,18 92 1,86 90 425
6 Luna  Quartel Noordkop 9,9 72 8,07 112 1,54 26 210
7 Anouck  Zwagemaker SAV 9,9 72 3,63 0 1,52 22 94
Jongens pup C 40 meter Balwerpen Verspringen Totaal
1 Tim  Posthuma de Boer Hylas 6,7 565 23,20 361 3,81 480 1406
2 Kian  Sanches Hera 7,2 460 18,05 289 3,15 348 1097
3 Sennen  Has Hylas 7,5 403 17,69 284 3,06 330 1017
4 Ruben  Verschoor NOVA 7,6 385 21,74 341 2,72 262 988
5 Olivier  Kleine Koerkamp Hylas 7,7 368 15,73 254 2,59 236 858
6 Adne  Vermaire Hera 8,2 287 16,22 261 2,49 216 764
7 Luuk  Muizelaar TAS 82 8,2 287 15,04 243 2,23 164 694
8 Nathan van der Meulen Hera 8,6 229 8,41 119 2,39 196 544
9 Sven  Duin NOVA DNS 0 11,05 173 2,42 202 375
10 Steff van Sluis av Wieringermeer 8,2 287 - 0 - 0 287
Meisjes pup C 40 meter Balwerpen Verspringen Totaal
1 Meike de Moel NOVA 7,2 460 13,74 221 2,99 316 997
2 Chelsea  Striet Noordkop 7,4 422 14,40 232 2,83 284 938
3 Sarah van Exel Hylas 7,3 440 12,47 199 2,63 244 883
4 Lotte  Huisman Hylas 7,8 351 13,09 210 2,57 232 793
5 Lotte  Happe Hera 7,9 334 8,32 117 2,74 266 717
6 Lynne  Bijwaard Hylas 8,3 272 10,80 168 2,37 192 632
7 Freya  Voors Hylas 8,2 287 8,64 124 2,42 202 613
8 Melissa van Velzen SAV 8,3 272 7,80 106 2,12 142 520
9 Marieke  Vermaat av Wieringermeer 8,8 202 9,67 146 2,14 146 494
10 Julia  Schut Hera 8,8 202 7,79 106 2,28 174 482
11 Charlize Helena  Eg Hylas 8,9 189 7,19 92 2,38 194 475
12 Limsie van Schie Hera 9,0 176 8,51 122 2,04 126 424
13 Fenna  Visser Hera 9,2 151 7,28 94 2,27 172 417
14 Anna  Vast NOVA 9,2 151 6,31 71 2,08 134 356
Jongens pup B 40 meter Balwerpen Verspringen Totaal
1 Jochem van Warmerdam SAV 6,7 565 18,18 291 3,40 398 1254
2 Daan  Groot NOVA 6,8 542 21,02 332 3,27 372 1246
3 Milan  Leek DOKEV 7,0 500 25,32 388 3,16 350 1238
4 Thomas  Wolfert Hylas 6,7 565 17,95 288 3,27 372 1225
5 Jordi  Klanker Hylas 6,8 542 19,89 316 3,13 344 1202
6 Arun van Hassel Hylas 6,7 565 17,07 275 3,07 332 1172
7 Arne  Reenders Noordkop 7,3 440 17,17 276 3,12 342 1058
8 Pol  Gombault Noordkop 7,1 480 15,14 244 3,03 324 1048
8 Vasco  Mosselman SAV 7,4 422 16,74 270 3,19 356 1048
10 Aaron  Ponne SAV 7,0 500 17,29 278 2,72 262 1040
11 Jurre  Hoffer SAV 7,0 500 9,85 149 2,97 312 961
12 Andy  Gielen Noordkop 7,4 422 13,57 218 2,91 300 940
13 Bram  Steur SAV 7,7 368 15,51 250 2,86 290 908
14 Gino  Prins Noordkop 8,0 318 15,23 246 2,70 258 822
15 Crijn  Beerse DOKEV 8,4 257 9,47 142 2,49 216 615
16 Nick  Vlaar NOVA 8,9 189 8,76 127 2,87 292 608
Meisjes pup B 40 meter Balwerpen Verspringen Totaal
1 Daphne  Stoop Hylas 6,7 565 23,05 359 3,78 474 1398
2 Lana  Broers Hera 6,5 611 19,76 314 3,68 454 1379
3 Jinte  Braas SAV 6,9 521 11,88 188 3,29 376 1085
4 Kim  Donker DOKEV 7,0 500 11,49 181 3,20 358 1039
5 Sophie le Blansch SAV 7,2 460 15,78 255 2,93 304 1019
6 Marjolein  Montsma av Wieringermeer 7,1 480 8,85 129 3,05 328 937
7 Elles  Knook SAV 7,2 460 10,04 153 2,98 314 927
8 Marit  Brand Hylas 7,0 500 8,98 132 2,88 294 926
9 Emma  Kraakman Hylas 7,1 480 8,37 119 2,94 306 905
10 Dieuwertje van Dijk DOKEV 7,1 480 9,10 134 2,84 286 900
11 Kaitlijn  Coffey-van Dongeren SAV 7,5 403 13,46 216 2,69 256 875
12 Malin  Schouten Hera 7,5 403 11,63 184 2,74 266 853
13 Simone van Enkhuizen av Wieringermeer 7,6 385 9,43 141 3,03 324 850
13 Britt  Bregman SAV 7,6 385 13,99 225 2,61 240 850
15 Senna  Jonkmans TAS 82 7,3 440 9,42 141 2,57 232 813
16 Libby  Gardener Hylas 7,7 368 11,62 184 2,62 242 794
17 Imme v.d. Kerkhof av Texel 8,5 243 9,00 132 3,38 394 769
18 Danique van den Berg Hylas 7,7 368 8,08 112 2,80 278 758
19 Eline  Zwagemaker SAV 8,1 303 14,16 228 2,48 214 745
20 Megan  Kruijer Noordkop 8,3 272 9,28 138 2,63 244 654
21 Chiméne  Ooms av Wieringermeer 8,5 243 9,10 134 2,44 206 583
22 Lizz de Vries av Wieringermeer 8,8 202 10,09 154 2,25 168 524
23 Marit  Weydema av Wieringermeer 9,0 176 9,12 135 2,27 172 483
Jongens pup A1 60 meter Kogelstoten Verspringen Totaal
1 Levy  Folmer Hylas 9,0 604 5,62 382 3,87 492 1478
2 Kayo  Dussenbroek Hylas 9,4 535 6,36 428 3,66 450 1413
3 Lennart  Boogaard Hera 9,5 519 5,74 390 3,64 446 1355
4 Stijn de Jong Hera 9,7 487 5,61 381 3,44 406 1274
5 Tim de Groot Hylas 9,5 519 4,77 325 3,47 412 1256
6 Rik  Grapendaal Hylas 10,0 442 6,31 425 3,35 388 1255
7 Robin  Nannes NOVA 9,5 519 4,84 330 3,19 356 1205
8 Koen  Slijkerman Hylas 10,2 413 5,70 387 3,22 362 1162
8 Christiaan  Rozendaal NOVA 10,1 427 5,05 345 3,36 390 1162
10 Thijs ten Bruggencate Hera 10,2 413 4,05 273 3,24 366 1052
10 Sil van den Berg NOVA 10,5 372 5,65 384 2,89 296 1052
12 Cas van der Veen DOKEV 10,4 386 4,22 286 3,09 336 1008
13 Floris  Verlind Hylas 10,8 333 4,54 309 2,84 286 928
14 Teun  Hermes Hylas 11,2 285 4,26 289 2,68 254 828
15 Invajo  Peperkamp Hylas 11,1 296 2,77 168 2,90 298 762
16 Jelte de By Hylas 12,4 157 4,07 275 2,57 232 664
Meisjes pup A1 60 meter Kogelstoten Verspringen Totaal
1 Debora van Langen SAV 9,1 587 6,30 424 3,98 514 1525
2 Damanja  Reus SAV 9,2 569 6,59 442 3,70 458 1469
3 Angelique  Vermaat av Wieringermeer 10,2 413 5,14 351 3,52 422 1186
4 Esmée  Box Hera 10,0 442 4,52 308 3,22 362 1112
5 Lieke  Bouwer TAS 82 10,2 413 5,28 360 3,02 322 1095
6 Nina  Karbet NOVA 10,5 372 4,62 315 3,16 350 1037
7 Jazz-Lynn  Mulder Noordkop 10,5 372 5,38 366 2,87 292 1030
8 Marit  Schoemaker ARO 88 10,1 427 4,42 301 2,79 276 1004
9 Floortje  Reenders Noordkop 10,4 386 3,68 245 3,01 320 951
10 Lotte  Bierman Hylas 11,2 285 4,59 313 2,83 284 882
11 Ilse  Langendijk NOVA 10,9 321 4,16 281 2,65 248 850
12 Hedy  Pronk NOVA 11,0 308 3,95 266 2,77 272 846
13 Evie  Verschoor DOKEV 11,2 285 3,35 218 3,08 334 837
14 Maaike  Binnewijzend Hylas 10,8 333 3,22 207 2,80 278 818
15 Reka Sophia  Van Westbroek Hylas 11,2 285 3,72 248 2,78 274 807
16 Jasmijn  Kooij NOVA 11,6 239 4,64 316 2,56 230 785
17 Donna  Quartel Noordkop 12,0 197 3,68 245 2,42 202 644
18 Rosanne  Pijnacker Noordkop 11,9 207 2,99 187 2,21 160 554
Jongens pup A2 60 meter Kogelstoten Verspringen Totaal
1 Jelte van Es Hylas 8,8 641 7,46 492 4,24 566 1699
2 Finn  Meijer Hylas 9,0 604 6,40 430 3,85 488 1522
3 Dennie  Banda av Texel 9,3 552 5,90 400 3,58 434 1386
4 Niek  Kolle Noordkop 9,3 552 6,31 425 3,40 398 1375
5 Koen  Bos DOKEV 9,8 472 6,44 433 3,75 468 1373
6 Ioann  Lobles Noordkop 9,1 587 5,73 389 3,20 358 1334
7 Cas  Kruize Hylas 9,7 487 6,69 448 3,16 350 1285
8 Mika  Baro Hylas 10,2 413 6,32 426 3,43 404 1243
9 Tom  Donker DOKEV 10,3 399 5,33 363 3,65 448 1210
10 Bas van Langerak av Wieringermeer 9,6 503 5,56 378 3,02 322 1203
11 Steef  Broesder Hylas 10,1 427 6,23 420 3,17 352 1199
12 Ravi  Raadgers Noordkop 9,9 457 6,00 406 3,06 330 1193
13 Coen van de Kerkhof av Texel 9,8 472 4,86 332 3,28 374 1178
14 Ruben  Leek DOKEV 10,1 427 5,44 370 3,17 352 1149
15 Thijm van Logchem DOKEV 9,7 487 4,55 310 3,10 338 1135
16 Jack  Witte Noordkop 9,9 457 4,96 338 3,07 332 1127
17 Pepijn  Pieterse Hera 10,8 333 6,43 432 2,78 274 1039
18 Jesper  Smit TAS 82 10,3 399 4,44 302 2,97 312 1013
19 Joost  Emmaneel NOVA 10,7 346 5,33 363 2,88 294 1003
20 Ryan  Kruijer Noordkop 10,2 413 4,01 270 2,93 304 987
21 Roy  Constant DOKEV 10,8 333 4,89 334 2,95 308 975
22 Twan  Steur SAV 10,8 333 5,07 346 2,85 288 967
23 Sil  Grijpstra av Wieringermeer 11,0 308 5,30 361 2,74 266 935
24 Joep  Nijssen Hylas 10,7 346 4,68 319 2,69 256 921
25 Jari  Terra DOKEV 11,0 308 5,12 349 2,65 248 905
26 Ewan van Stenis Noordkop 10,9 321 5,05 345 2,51 220 886
27 Kian van Hoogwaarden av Wieringermeer 13,1 93 4,24 287 2,30 178 558
28 Lukas de Jong Hera DNS 0 5,01 342 - 0 342
Meisjes pup A2 60 meter Kogelstoten Verspringen Totaal
1 Isa  Kolle Noordkop 9,1 587 9,51 599 3,51 420 1606
2 Lara  Smits Noordkop 9,5 519 8,75 560 3,99 516 1595
3 Christel  Philipsen Hera 8,9 623 7,46 492 3,80 478 1593
4 Selina  Mulder Noordkop 9,4 535 8,05 524 3,82 482 1541
5 Anouk  Gouwenberg TAS 82 9,1 587 6,13 414 3,70 458 1459
6 Maudy  Stoop Hylas 9,6 503 6,70 448 3,68 454 1405
7 Sharona de Winter Hylas 9,4 535 7,11 472 3,37 392 1399
8 Femke  Wabeke NOVA 9,6 503 5,26 359 3,55 428 1290
9 Sharissa de Leng SAV 9,6 503 4,64 316 3,27 372 1191
10 Veerle  Vermaire Hera 10,4 386 6,72 449 3,10 338 1173
11 Megan van der Vlis Noordkop 10,2 413 5,46 372 3,17 352 1137
12 Sophie  Gutker NOVA 10,1 427 5,57 379 3,05 328 1134
13 Kaylee  Gielen Noordkop 10,4 386 5,34 364 3,25 368 1118
14 Tara  Koomen SAV 9,8 472 3,72 248 3,23 364 1084
15 Mirjam  Meyer av Wieringermeer 10,8 333 4,81 328 2,70 258 919
16 Nadine van Straaten Hylas 11,1 296 4,95 338 2,81 280 914
17 Babs  Goudsblom NOVA 12,0 197 3,63 241 2,72 262 700

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.04.2015