Pupillen competitie regio 1-3-4
eerste wedstrijd
11 april 2015
Beverwijk
Org: DEM

Estafette
Ploegenstanden
Foto's

Individuele uitslagen

jongens mini meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Sam v Ooijen DEM 884 8,09 343 2,67 252 18,06 289 2,51,50
2 Stef Rosendaal DEM 819 8,25 317 2,64 246 15,90 256 2,42,92
3 Jay van Wanrooij NEA Volharding 790 7,89 377 2,45 208 12,84 205
4 Florian Meijer Trias 754 7,73 405 2,51 220 8,86 129 2,36,64
5 Kas Commandeur DEM 681 8,20 325 2,55 228 8,82 128 2,44,99
6 Yoeri Lammers DEM 666 8,17 330 2,34 186 9,87 150 2,32,95
7 Wouter Janssen DEM 641 8,62 260 2,25 168 13,25 213 2,56,61
8 Tijs Witte Trias 575 8,37 298 2,00 118 10,34 159 2,38,21
9 Maurits Nibbering NEA Volharding 557 8,86 226 2,03 124 12,95 207 2,57,43
10 Hugo Kuil DEM 536 8,22 322 2,11 140 6,44 74 2,58,69
11 Boet van Hove Trias 508 8,59 265 1,80 78 10,65 165 2,41,54
12 Sam Glorie av Castricum 358 9,29 170 1,60 38 9,88 150 2,45,98
13 Douwe Zwikker av Castricum 315 9,99 88 1,84 86 9,44 141 3,14,81
meisjes mini meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Zoe Hoebe Trias 830 7,92 371 2,53 224 14,57 235 2,39,64
2 Khyra v Schooten DEM 825 7,75 401 2,73 264 10,39 160 2,44,94
3 Anne Kuijer DEM 590 8,35 301 2,14 146 9,52 143 2,55,25
2 Maartje Bravenhoff Zaanland 472 8,89 222 2,16 150 7,56 100 3,04,20
3 Malou de Gauw Zaanland 423 9,09 195 2,06 130 7,45 98 2,54,41
4 Anna Hanselaar av Castricum 416 9,14 189 1,82 82 9,62 145 3,10,27
Jongens pup C meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Sepp Schulte av Castricum 1173 7,53 442 3,27 372 23,07 359 2,17,37
2 Mostafa Al-Bayati NEA Volharding 1169 7,20 508 2,91 300 23,20 361 2,24,36
3 Tijl Oostendorp DEM 904 7,53 442 2,49 216 15,25 246 2,24,39
4 Chris de Jong NEA Volharding 879 7,77 398 2,69 256 13,99 225 2,42,98
5 Thijs Opperwal Zaanland 853 7,93 370 2,83 284 12,50 199 2,24,12
6 Seppe Kinsbergen Zaanland 835 8,09 343 2,47 212 17,45 280
7 Robin Siegers NEA Volharding 834 7,73 405 2,50 218 13,16 211 2,23,88
8 Gijs Baneman DEM 805 8,53 274 2,45 208 20,41 323 2,34,14
9 Thijmen Dijkman NEA Volharding 801 7,80 392 2,65 248 10,44 161 2,42,48
10 Mika Zonneveld av Castricum 801 8,07 346 2,50 218 14,67 237 2,40,85
11 Tim Brinkhof NEA Volharding 795 8,02 354 2,49 216 13,97 225 2,59,09
12 Mik Commandeur DEM 780 7,81 391 2,58 234 10,15 155 2,36,16
13 Wouter Betjes DEM 759 8,25 317 2,30 178 16,37 264 2,44,70
14 Teis Braspenning Zaanland 747 8,18 328 2,42 202 13,53 217 2,45,05
15 Moreno Arntz Trias 744 8,39 295 2,17 152 18,54 297 3,08,04
16 Wisse Beijering av Castricum 730 8,56 269 2,33 184 17,25 277 3,09,00
17 Rowan de Wit NEA Volharding 728 8,54 272 2,30 178 17,29 278 2,36,65
18 Sil Winkelaar DEM 669 8,65 256 2,40 198 13,39 215 2,52,83
19 Tom Veldt NEA Volharding 631 8,49 280 2,32 182 10,84 169 3,02,78
20 Alex de Best DEM 626 8,25 317 2,55 228 6,74 81 2,38,12
21 Felix Tjeertes NEA Volharding 618 8,20 325 2,10 138 10,15 155 2,49,14
22 Bas Appelman Trias 585 8,85 228 2,00 118 14,84 239 3,07,34
23 Jelle Rol NEA Volharding 546 9,11 193 2,24 166 11,82 187 2,49,24
24 Stijn Rijkenberg Zaanland 533 9,17 185 2,26 170 11,35 178 3,03,52
25 Hidde Hoekstra Trias 496 0 2,51 220 17,16 276 2,21,95
26 Ivan Nillesen NEA Volharding 447 8,79 236 1,88 94 8,28 117 2,55,20
Meisjes pup C meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Fiene Rosendaal DEM 1010 7,44 460 3,08 334 13,45 216 2,21,04
2 Britt de Graaf DEM 963 7,57 435 2,72 262 16,50 266 2,25,92
3 Sienna Smit DEM 914 7,67 416 2,98 314 11,65 184 3,04,26
4 Britt Karel Trias 912 7,82 389 3,00 318 12,83 205 2,49,34
5 Sanoe Penha av Castricum 866 7,79 394 2,65 248 13,90 224 2,26,68
6 Jasmien van der Kolk Trias 753 8,30 309 2,60 238 12,88 206 2,27,33
7 Eva v Waveren hogervorst av Castricum 709 7,89 377 2,42 202 8,92 130 2,46,01
8 Bibi Lemstra Trias 699 8,06 348 2,62 242 7,93 109 2,38,31
9 Guusje de Groot Zaanland 693 8,14 334 2,57 232 8,78 127 2,50,90
10 Luna Blaauw DEM 654 7,98 361 2,38 194 7,51 99
11 Sanne Rodenburg Trias 637 8,23 320 2,47 212 7,74 105 2,56,96
12 Nanet de Vries av Castricum 637 8,62 260 2,43 204 11,07 173 3,15,79
13 Felien de Zinger Trias 615 8,25 317 2,11 140 10,30 158 3,04,46
14 Amber Deijkers Zaanland 542 8,29 310 2,16 150 6,76 82 2,53,02
15 Jip Voorn Zaanland 405 9,00 207 1,98 114 6,88 84 3,03,59
  Tijdens het uitlezen van de tijden van de volgende serie, woei de tent van de ET kapot, en kwam er een plons water op
de apparatuur terecht, De tijden zijn daardoor niet opgeslagen, en dus niet meer te achterhalen.
jongens pup B meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 1000 m
1 Boris Borgmann DEM 1257 7,08 534 3,00 318 26,68 405 8
2 Sam vd Aar DEM 1154 7,53 442 2,87 292 27,90 420
3 Ilias Toutziarakis DEM 1149 7,19 510 2,88 294 22,02 345
4 Vanya Lubbers DEM 1101 7,03 545 2,88 294 16,23 262 12
5 Casper van der Putte NEA Volharding 1099 7,90 375 3,04 326 26,15 398 15
6 Syp Luitwieler DEM 1098 7,31 486 2,88 294 20,02 318
7 Dante Staneke Zaanland 1086 7,28 492 3,01 320 17,05 274 11
8 Ronan Molenaar DEM 1042 7,64 422 2,47 212 26,95 408
9 Jibbe Boonacker DEM 1035 7,46 456 2,92 302 17,24 277
10 Stijn Wilbrink DEM 1034 7,61 427 2,87 292 19,84 315 7
11 Jelmer de Gauw Zaanland 1031 7,44 460 2,98 314 15,92 257 2
12 Milan Lammers DEM 1026 7,61 427 2,86 290 19,39 309 9
13 Daniel Balder Trias 1025 7,55 438 2,78 274 19,68 313 4
14 Luca Westen DEM 1024 7,75 401 2,88 294 20,86 329 1
15 Bram Braak DEM 1015 7,55 438 2,75 268 19,37 309 5
16 Sybren Kleijn DEM 943 7,56 437 2,86 290 13,42 216
17 Mauro Rodrigus NEA Volharding 940 7,88 378 2,71 260 18,91 302 14
18 Mike Kooijman NEA Volharding 904 7,73 405 2,49 216 17,62 283
19 Jan Meester Trias 873 8,34 303 2,62 242 20,72 328 3
20 Thijs Roermond Zaanland 868 8,05 349 2,60 238 17,52 281 6
21 Kees Zweedijk av Castricum 851 7,91 373 2,47 212 16,53 266
22 Rens Denneman av Castricum 808 8,39 295 2,36 190 20,36 323 16
23 Tibor Nooijen Zaanland 794 7,88 378 2,53 224 12,07 192 13
24 Jesse Oud NEA Volharding 784 7,99 359 2,91 300 8,69 125
25 Angelo Russo DEM 647 8,78 237 2,16 150 16,15 260
26 Liam Hoevers av Castricum 617 8,57 268 2,33 184 10,65 165 10
27 Ton Wörmann av Castricum 485 9,13 190 2,03 124 10,96 171
28 Lars Streuer DEM 358 9,20 181 1,73 64 8,10 113 17
  Vanaf hier zijn de tijden op de 1000 m handmatig opgenomen
meisjes pup B meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 1000 m
1 Lizzy Lieverst DEM 1225 7,20 508 3,34 386 20,94 331
2 Leone de Graaf DEM 1194 7,28 492 3,31 380 20,29 322 4,47,6
3 Isa Schram DEM 1006 7,59 431 3,15 348 14,11 227 4,15,6
4 Nikki Lagrand DEM 979 7,66 418 3,03 324 14,71 237 4,41,8
5 Dominique Beentjes DEM 957 7,67 416 2,87 292 15,45 249 4,38,3
6 Kajsa Gosewinkel Zaanland 955 7,58 433 2,64 246 17,16 276 5,13,3
7 Brenda de Vos NEA Volharding 952 7,48 452 2,66 250 15,48 250 4,50,5
8 Rianne Kooij DEM 942 7,97 363 2,91 300 17,33 279 5,03,7
9 Floor Bakker Zaanland 890 7,66 418 2,75 268 12,73 204
10 Puck Schipper Zaanland 855 8,00 358 2,84 286 13,16 211
11 Jasmijn Admiraal av Castricum 850 8,01 356 2,63 244 15,52 250
12 Norrel van Engel Zaanland 844 7,82 389 2,72 262 12,14 193 5,08,4
13 Nienke Mast NEA Volharding 836 7,61 427 2,49 216 12,13 193 4,34,8
14 Suzanne Otto Zaanland 828 7,87 380 2,81 280 10,81 168 4,43,9
15 Nicole Splinter NEA Volharding 811 8,28 312 2,62 242 15,93 257 5,24,2
16 Jente Potma DEM 789 7,99 359 2,77 272 10,28 158
17 Linn Kalschoven DEM 777 8,03 353 2,38 194 14,28 230
18 Myrte Kruijthoff Zaanland 775 8,14 334 2,70 258 11,59 183 5,10,2
19 Laura Babucci NEA Volharding 715 8,32 306 2,62 242 10,73 167 4,44,1
20 Iris Kleverlaan av Castricum 714 8,12 338 2,47 212 10,57 164 4,26,7
21 Eveline Krom DEM 682 8,37 298 2,36 190 12,22 194
22 Bo de Wilde av Castricum 676 8,45 286 2,36 190 12,52 200 4,24,1
23 Bente Montezinos-Mul av Castricum 668 8,36 299 2,38 194 11,18 175 4,53,2
24 Anne Koerhuis DEM 638 8,65 256 2,58 234 9,78 148 5,07,6
25 Elsa Braspenning Zaanland 623 8,20 325 2,57 232 6,14 66 5,28,9
26 Dania Klaver av Castricum 525 8,57 268 2,19 156 7,58 101 4,53,4
27 India Rozemeijer Zaanland 454 8,01 356 0 7,45 98
jongens pup A.1 meerk 60 m pnt ver pnt kogel pnt 1000 m
1 Gijs Smolenaars Trias 1334 10,09 464 3,64 446 6,30 424 3,37,9
2 Skip Lemstra Trias 1304 10,05 470 3,53 424 6,07 410 4,12,2
3 Gijs van der Kolk Trias 1292 9,55 550 3,47 412 4,84 330 3,51,8
4 Damian Paap DEM 1281 9,80 509 3,62 442 4,84 330 5,04,8
5 Kris Linsen DEM 1253 9,88 497 3,53 424 4,87 332
6 Julian Allis Trias 1228 9,86 500 3,45 408 4,70 320 4,13,8
7 Yarno Dijkman NEA Volharding 1205 10,15 455 3,37 392 5,25 358 4,31,0
8 Koen Rosendaal DEM 1134 10,32 430 2,99 316 5,71 388 4,23,1
9 Morris Marcus DEM 1132 10,10 463 2,84 286 5,64 383 4,14,4
10 Daan Ranzijn DEM 1126 11,12 323 3,41 400 5,96 403 4,26,9
11 Thor Hakon Koopman Zaanland 1124 10,06 469 3,23 364 4,29 291 4,35,6
12 Leon Heijman Zaanland 1113 10,48 408 3,10 338 5,39 367 3,53,3
13 Pim Leibbrand Zaanland 1108 10,60 391 3,10 338 5,58 379 4,07,5
14 Dylan v Ling DEM 1087 10,84 359 2,89 296 6,43 432
15 Hessel de Vries av Castricum 1068 10,29 435 2,89 296 4,94 337 4,04,0
16 Roy Deijkers Zaanland 1067 10,56 397 2,75 268 5,93 402 4,10,3
17 Enzo Hagen NEA Volharding 1056 11,05 332 3,00 318 6,00 406 4,20,8
18 Stef Alders DEM 1021 11,09 327 2,82 282 6,10 412
19 Simon Veldhuis DEM 952 11,26 306 2,72 262 5,65 384 4,40,1
20 Max Luttikhuizen Zaanland 928 11,11 324 2,85 288 4,64 316 5,00,1
21 Thomas Bruins av Castricum 921 10,92 349 2,54 226 5,07 346 4,12,9
22 Thomas Carrillo Moreno av Castricum 884 11,04 333 2,77 272 4,13 279 4,20,7
23 Bas Bekebrede NEA Volharding 863 12,15 206 2,84 286 5,45 371 5,40,3
24 Rens Kraakman DEM 807 11,27 305 2,47 212 4,27 290
25 Senna vd Stoep DEM 758 11,44 285 2,53 224 3,73 249
26 Danny Kruidenberg av Castricum 757 13,24 102 3,09 336 4,68 319
27 Noah Knol Trias 532 13,14 111 2,42 202 3,36 219 5,24,9
meisjes pup A1 meerk 60 m pnt ver pnt kogel pnt 1000 m
1 Laura Croux Trias 1361 9,55 550 3,69 456 5,20 355 4,16,9
2 Yvana Pol DEM 1310 9,72 522 3,25 368 6,22 420 4,33,1
3 Luna Meijer NEA Volharding 1297 9,49 561 3,58 434 4,44 302
4 Iris Kramer Trias 1260 9,69 527 3,56 430 4,46 303 4,20,4
5 Resa Witte Trias 1229 9,99 480 3,40 398 5,14 351 4,39,9
6 Nika Kloosterman Trias 1197 10,01 476 3,31 380 5,00 341 4,12,4
7 Franka Holland av Castricum 1169 10,01 476 3,33 384 4,54 309 4,01,1
8 Jara de Groot Trias 1141 10,03 473 2,98 314 5,19 354 4,00,9
9 Nena Schuijt DEM 1111 9,58 545 2,70 258 4,52 308 4,16,8
10 Fiep Adrichem Trias 1047 10,30 433 3,04 326 4,25 288 4,38,9
11 Annetaatske Palenstijn DEM 1039 10,21 446 3,03 324 4,00 269 4,14,0
12 Lindsay Helstone NEA Volharding 1031 10,45 412 2,95 308 4,57 311 4,38,1
13 Isa Landsaat DEM 1003 10,85 358 3,04 326 4,68 319 4,49,4
14 Mijntje Marrees NEA Volharding 979 10,67 382 2,89 296 4,43 301 4,03,3
15 Charlotte Meurs NEA Volharding 966 11,06 331 3,07 332 4,45 303 4,22,6
16 Ileana Meijer NEA Volharding 923 10,91 350 2,81 280 4,31 293 4,29,2
17 Jet Commandeur DEM 899 11,23 310 2,92 302 4,23 287 4,23,4
18 Tania Willemse DEM 826 11,13 322 2,64 246 3,85 258
19 Roxy Mijzen NEA Volharding 722 11,67 258 2,25 168 4,36 296 5,09,5
20 Tessa Veldhuys DEM 719 11,49 279 2,59 236 3,18 204
21 Luteijn Kampstra Trias 701 11,72 253 2,40 198 3,75 250 5,01,3
22 Marits Koning Trias 676 12,08 213 2,50 218 3,69 245 5,00,5
23 Warwara vd Horst DEM 654 11,92 231 2,54 226 3,10 197 4,46,1
24 Annika Vletter NEA Volharding 614 12,13 208 2,21 160 3,70 246
25 Keira Mulder NEA Volharding 612 12,38 183 2,20 158 4,02 271 5,28,5
26 Lindsey Fenger DEM 602 11,94 228 2,34 186 3,00 188 4,47,8
jongens pup A2 meerk 60 m pnt hoog pnt kogel pnt 1000 m
1 Zansi Kooper Zaanland 1537 9,55 550 1,20 489 7,57 498 4,00,3
2 Art Antipin av Castricum 1467 9,61 540 1,20 489 6,53 438
3 Tobias Janssens DEM 1465 9,44 569 1,10 416 7,25 480 4,23,9
4 Merlijn de Zinger Trias 1401 9,97 483 1,10 416 7,64 502 4,50,9
5 Huib Schong Trias 1340 9,67 530 1,10 416 5,81 394 3,59,6
6 Ruben van Amersfoort av Castricum 1335 9,93 489 1,10 416 6,39 430 3,58,8
7 Luuk Kooij DEM 1322 9,98 481 1,10 416 6,31 425 4,23,3
8 Ties Arensman NEA Volharding 1276 10,41 417 1,10 416 6,61 443 4,32,4
9 Merijn Rober DEM 1229 10,15 455 1,00 342 6,42 432 4,17,0
10 Daniel Wielenga Zaanland 1225 10,73 373 1,10 416 6,50 436 4,59,3
11 Finn Kosters Trias 1153 11,13 322 1,05 379 6,77 452 4,24,2
12 Menno Gorissen av Castricum 1080 10,86 356 1,10 416 4,52 308 4,17,7
13 Casper Meulenberg DEM 1066 11,62 264 1,05 379 6,28 423 5,23,4
14 Jasper de Groot av Castricum 1053 10,84 359 1,00 342 5,16 352 4,47,1
15 Guus Streuer DEM 1033 11,08 328 1,05 379 4,78 326
16 Edgar Donkersloot av Castricum 941 11,02 336 0,95 306 4,40 299 4,19,4
17 Thijs Duinmeijer Trias 899 11,07 329 0,90 269 4,43 301 4,41,4
18 Mika van der Meijden NEA Volharding 832 10,40 419 0 6,11 413 5,16,2
19 Stef de Boer Zaanland 788 12,67 154 0,95 306 4,81 328
meisjes pup A2 meerk 60 m pnt hoog pnt kogel pnt 1000 m
1 Bente Madderom Trias 1449 9,21 610 1,10 416 6,27 423 4,07,0
2 Eline Brouwer DEM 1449 9,32 590 1,20 489 5,43 370 3,59,5
3 Danique Schram DEM 1439 9,93 489 1,25 526 6,30 424 3,50,4
4 Mathilde Way av Castricum 1437 9,90 494 1,30 562 5,60 381 4,48,2
5 Chloe van Philips Trias 1398 9,66 532 1,25 526 4,98 340 4,27,9
6 Mare Walta DEM 1353 10,27 438 1,20 489 6,33 426 4,38,9
7 Zoe Lammertink DEM 1352 9,85 501 1,15 452 5,89 399 3,57,4
8 Pipp Pauzenga av Castricum 1322 10,28 436 1,20 489 5,85 397 4,09,0
9 Silke de Haas DEM 1273 9,91 492 1,05 379 5,94 402
10 Lynn vd Meij DEM 1259 9,99 480 1,10 416 5,32 363
11 Julia Kleijn DEM 1169 10,33 429 1,05 379 5,30 361
12 Romy Leenstra NEA Volharding 1165 10,54 399 1,05 379 5,69 387
13 Bernou van Dam av Castricum 1125 10,56 397 1,05 379 5,12 349 4,37,8
14 Siena Maij Zaanland 1124 10,58 394 1,00 342 5,71 388 4,36,5
15 Anna vd Kamp DEM 1091 10,63 387 0,90 269 6,47 435
16 Lisa Renkema DEM 1091 9,87 498 0,95 306 4,23 287
17 Arwen de Wit NEA Volharding 1086 10,34 427 0,95 306 5,18 353 4,17,7
18 Jetske Zuurbier Trias 1079 11,29 302 1,10 416 5,30 361 4,00,6
19 Esther Wolff Zaanland 1057 10,20 448 0,95 306 4,45 303
20 Liv de Haas Zaanland 1052 10,47 409 0,90 269 5,50 374
21 Veerle Beijering av Castricum 1040 10,86 356 1,05 379 4,48 305 4,49,8
22 Loes Drillenburg av Castricum 1026 10,86 356 1,05 379 4,29 291 4,32,6
23 Sarah Schouten NEA Volharding 1001 11,51 276 1,00 342 5,63 383 4,50,5
24 Tess vd Linden DEM 973 11,08 328 1,00 342 4,45 303
25 Bobby mac Mootry av Castricum 958 11,56 271 1,10 416 4,02 271 4,54,7
26 Lynn Schutz av Castricum 873 11,84 239 1,05 379 3,81 255 4,55,2
27 Gwenn Romkes Zaanland 697 12,00 222 0,80 196 4,12 279 4,45,4
28 Isabeau Meijer av Castricum 646 12,86 136 0,95 306 3,19 204
29 Samira van Rookhuizen NEA Volharding 414 13,20 106 0 4,52 308

foto's
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.04.2015