Pupillen competitie 2014, poule 1-3-4
Eindstand Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini


  jongens pup A2   12 april. 17 mei. 14 juni. totaal
1 Carildo Linger Feniks 1815 1748 1639 3563
2 Jeff Tesselaar Hera 1770 1746 1748 3518
3 Collin Geugjes NEA Volharding 1812 1692 0 3504
4 Merlijn Bosman  SAV 1720 1717 1650 3437
5 Quieroz Kuiper  Hollandia 1570 1695 1707 3402
6 Seb Wals Lycurgus 1707 1682 1620 3389
7 Kalle Veldhuijsen Lycurgus 1600 1728 1571 3328
8 Yaïr van Harmelen Feniks 1657 1578 1667 3324
9 Luca van Diepen Hylas 1651 1597 0 3248
10 Juriaan Ròsingh kav Holland 1482 1579 1572 3151
11 Dave Boamah Feniks 1502 1633 1442 3135
12 Wouter Konijn Lycurgus 1546 1585 1545 3131
13 Brent Schavemaker Suomi 1597 0 1504 3101
14 Sebastiaan Bonte Lycurgus 1554 1547 1466 3101
15 Tobias van Belle AV 23 0 1627 1471 3098
16 Sidate Seck Feniks 1532 1564 1463 3096
17 Rick van der Veen  Zaanland 1547 1537 1467 3084
18 Thomas Jellema NEA Volharding 1533 1544 1493 3077
19 Sem Oussoren AV 23 1325 1543 1457 3000
20 Sam Cremers kav Holland 0 1490 1483 2973
21 Milan ten Hacken Suomi 1439 1510 1453 2963
22 Milan Bouwer Hera 1412 1449 1498 2947
23 Sjoerd Zegwaard AV 23 1640 1296 0 2936
24 Hidde Mollee kav Holland 1418 1516 0 2934
25 Tobias Vrolijk  av Castricum 1522 1392 1355 2914
26 Brian Glas  SAV 1424 1473 0 2897
27 Julian Jonkmans AV 23 1421 1469 1213 2890
28 Ole van Tiel Trias 1448 1441 1439 2889
29 Mike van Sleeuwen Suomi 1449 1437 1328 2886
30 Erik Rivera Feniks 1409 1436 1439 2875
31 Koen Grapendaal Hylas 1379 1476 1398 2874
32 Noah Vonsee AKU 1420 1440 0 2860
33 Luc van Uxem av Haarlemmermeer 1339 1515 0 2854
34 Yannick Jong SAV 1410 0 1425 2835
35 Wouter Bracke kav Holland 0 1414 1418 2832
36 Adam Amghar Lycurgus 1175 1408 1423 2831
37 Isar Overes AKU 1480 903 1350 2830
38 Stef de Jong SAV 1314 1431 1394 2825
39 Seb van Schelven kav Holland 0 1429 1378 2807
40 Noa Struyve DEM 1295 1408 1387 2795
41 Rik Boots ARO 88 1410 1350 1270 2760
42 Fabian Smits Feniks 1405 1352 0 2757
43 Amar Wong Feniks 1398 0 1349 2747
44 Erick Könst av Haarlem 1353 1393 1225 2746
45 Tony Ulehake Suomi 1356 1384 1305 2740
46 Gijs Dekker Hylas 1184 1354 1385 2739
47 Arend Plomp Lycurgus 1290 1443 1183 2733
48 Graeme t Hoen av Aalsmeer 0 1410 1316 2726
49 Ravi Creyf AKU 1389 1337 1269 2726
50 Mark Rous Waterland 1227 1336 1386 2722
51 Bas Hoogeboom Nova 0 1376 1342 2718
52 Ramon Prins  av Wieringermeer 1321 1352 1364 2716
53 Siem Bosch av Haarlemmermeer 0 1424 1280 2704
54 Nino Feller NEA Volharding 1374 1324 1244 2698
55 Rutger Schim vd Loeff Phanos 1233 1388 1287 2675
56 Kay Ruiter  SAV 1308 1363 0 2671
57 Samuel Wilhelm AV 23 1350 1315 0 2665
58 Stijn van der Giesen Suomi 1295 1368 0 2663
59 Mike Wortel Trias 1248 1401 0 2649
60 Ties van Warmerdam  SAV 1320 1320 1134 2640
61 Jesper Pijnacker Noordkop 1311 1321 1190 2632
62 Mathijs van Sprang AKU 1321 1309 1203 2630
63 Jesse Terpstra av Haarlemmermeer 1304 1300 0 2604
64 Stefan van der Velden Hylas 1243 1343 1257 2600
65 Wassim Belloum Lycurgus 1260 1328 1116 2588
66 Daan Cruysheer Suomi 1324 912 1263 2587
67 Dylan Adriaansen Noordkop 1341 1244 1195 2585
68 Lucius Bout Phanos 1276 0 1292 2568
69 Ties van der Waal Atos 1266 1300 1265 2566
70 Benjamin Stijns NEA Volharding 1278 1272 1212 2550
71 Milo Schagen DEM 1205 1295 1254 2549
72 Mees Offerhaus  Hollandia 1252 1236 1294 2546
73 Jeroen Out av Haarlem 1147 1274 1271 2545
74 Jasper van de Wetering Lycurgus 1257 0 1277 2534
75 Sjoerd van Berckel Phanos 0 1244 1288 2532
76 Tom Schutterop Startbaan 1265 1266 1161 2531
77 Erik Rademakers Nova 1219 0 1305 2524
78 Stijn Scucces NEA Volharding 1215 1241 1171 2456
79 Twan Deumers Lycurgus 1168 1135 1262 2430
80 Teun van der Grinten Phanos 0 1269 1147 2416
81 Darren Bleeker  Hollandia 1221 1070 1192 2413
82 Ravi Marcus DEM 1181 1218 1140 2399
83 Nelson Balke  Zaanland 1260 1138 1064 2398
84 Stan de Koning Hera 0 1234 1162 2396
85 Raul Tophoff Trias 1208 1119 1181 2389
86 Noah Larsson Phanos 1047 1182 1200 2382
87 Olivier van den Dungen AKU 1215 1161 1047 2376
88 Petros Tsiamparlis Hera 1174 1192 1069 2366
89 Lars Brouwer Trias 996 1345 1018 2363
90 Rick Schuurman AKU 1251 1103 0 2354
91 Cas den Braber av Haarlemmermeer 1279 1064 1012 2343
92 Revalino Adang AAC 0 1177 1152 2329
93 Fedor Musil Phanos 730 1219 1102 2321
94 Tom Bloemers Suomi 1208 1111 326 2319
95 Derk Lebbink  av Wieringermeer 1237 1028 1066 2303
96 Bart de Beus av Haarlem 1130 1160 0 2290
97 Len ter Laak Phanos 1078 1085 1204 2289
98 Bernd Koggel AAC 0 1167 1066 2233
99 Jeffrey Hutten Noordkop 1129 0 1098 2227
100 Jerry Koning Trias 1187 1011 1030 2217
101 Niels Hendrix  av Castricum 1164 1048 929 2212
102 Sven Verkooy kav Holland 1085 0 1124 2209
103 Sam Bosman NEA Volharding 1072 1135 1040 2207
104 Justin Dijkstra Hylas 0 1150 1054 2204
105 Bo de Vries  av Wieringermeer 1151 1031 1000 2182
106 Mart Jacobs  av Castricum 1097 1073 983 2170
107 Quinten Reuvekamp AKU 1099 1036 367 2135
108 Lars Tervoort Trias 1053 1078 945 2131
109 Cas Molenaar  av Castricum 1158 972 876 2130
110 Kenneth Celie AKU 0 1082 1027 2109
111 Elias Bouwman Phanos 1031 990 1076 2107
112 Wietze Schollaart Hylas 0 1110 983 2093
113 Jorn de Vries AV 23 956 1117 907 2073
114 Martijn van de Laar kav Holland 963 1068 989 2057
115 David Anker Hylas 891 0 1136 2027
116 Nyles Glasbergen TAS 82 1009 1017 0 2026
117 Julian Remiens Hera 959 1013 1000 2013
118 Raphael de Wolff  Hollandia 909 962 1033 1995
119 Maxim van Duin TAS 82 0 1004 988 1992
120 Sam Dirkson Lycurgus 0 1007 978 1985
121 Falco Zeeman  Hollandia 1024 957 939 1981
122 Luca van der Nooy NEA Volharding 0 983 996 1979
123 Louwrens Louwerse Startbaan 1009 944 884 1953
124 Nout Heine Lycurgus 974 975 840 1949
125 Jelmer Sneekes  Hollandia 955 989 0 1944
126 Job Kreuger av Haarlem 979 0 957 1936
127 Timo Kramer Lycurgus 1048 0 885 1933
128 Dennis Dullemond AV 23 0 824 1107 1931
129 Christiaan Barens Suomi 962 905 885 1867
130 Silas de Moor Phanos 887 962 575 1849
131 Joris Strijder av Haarlem 986 852 0 1838
132 Martijn de Witte NEA Volharding 977 0 861 1838
133 Tijmen Veldman Startbaan 947 891 737 1838
134 Boudewijn Fornerod kav Holland 1002 0 822 1824
135 Noah Köllmann AV 23 1823 0 0 1823
136 Daan Vlotman Feniks 937 880 0 1817
137 Jort Hermanus Hylas 836 966 780 1802
138 Aike van der Lei  av Edam  0 917 884 1801
139 Jesse Huigen Noordkop 0 933 830 1763
140 Sjoerd Diekema  av Wieringermeer 782 863 863 1726
141 Daan van Dorp Hylas 0 877 785 1662
142 Mika van der Lei  av Edam 0 857 782 1639
143 Yari Koot Trias 890 0 710 1600
144 Sven Ottink Lycurgus 723 769 734 1503
145 Tom Goemans  Zaanland 0 0 1367 1367
146 Isaäc Blom AV 23 0 1290 0 1290
147 Gino Rivero Rios Feniks 0 1266 0 1266
148 Lars Berkhout Nova 0 1248 0 1248
149 Kai Onabiyi Atos 0 1225 0 1225
150 Demy River Phanos 0 0 1164 1164
151 Joost van Oers av Wieringermeer 1159 0 0 1159
152 Kasper van Rooijen AV 23 0 1152 0 1152
153 Stan Groen AV 23 0 1147 0 1147
154 Claudio Pesare AAC 0 1142 0 1142
155 Lorenzo Matruglio av Haarlemmermeer 0 1139 0 1139
156 Jayden Gumbs Hylas 1122 0 0 1122
157 Jesper Sijne AV 23 0 1121 0 1121
158 Nizar Benhamadi Atos 1086 0 0 1086
159 Jasper Jansema DEM 0 1084 0 1084
160 Floris Molenar Lycurgus 542 428 0 970
161 Jits van Kessel Trias 0 0 943 943
162 Pepijn van der Putten Lycurgus 0 940 0 940
163 Max te Slaa av Haarlem 0 939 0 939
164 Lukas Vijn Lycurgus 921 0 0 921
165 Vincent de Rooij Hylas 0 0 919 919
166 Yannick Elvers av Haarlem 918 0 0 918
167 Gilles de Goeij Atos 0 859 0 859
168 Kem Herrema Lycurgus 0 846 0 846
169 Manuel Leeuwerik AKU 755 0 0 755
170 Sake Meindersma kav Holland 693 0 0 693

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.07.2014