Pupillen competitie regio 1-3-4
12 april 2014
Uithoorn
Org: AKU

Meerkamp

Jongens mini 40 m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Daeshawn King Feniks 6,9 521 2,62 242 15,46 249 1012 2,45.6
2 Timo Lammerts AV 23 7,5 403 2,58 234 18,37 294 931 2,51.3
3 Rutger van Brakel AV 23 7,3 440 2,38 194 12,34 197 831 2,18.1
4 Robin den Engelse AV 23 8,2 287 2,22 162 11,42 180 629 2,31.9
5 Midas van Zanten AV 23 8,3 272 1,86 90 14,39 232 594 3,01.5
6 Tijn Haarman AKU 8,8 202 2,08 134 15,42 249 585 2,37.1
7 Axel van Brakel AV 23 8,1 303 2,05 128 9,47 142 573 2,28.5
8 Ruben Voorhorst AKU 8,2 287 2,05 128 10,08 154 569 dns
9 Sjeng Ketelaar AV 23 8,9 189 2,36 190 11,75 186 565 2,46.7
10 Finne Heijmerink AV 23 8,8 202 2,01 120 7,52 100 422 3,02.8
11 Fabian Hovinga AV 23 9,0 176 1,86 90 9,91 151 417 dns
12 Son Bram van der Burg AV 23 8,8 202 1,40 0 12,59 201 401 dns
13 Lars Wiedijk AKU 10,3 31 1,32 0 8,60 124 137 3,06.5
Meisjes mini 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Racheeja Uiterloo Feniks 7,9 334 2,38 194 10,43 161 689 dns
2 Rosara Cooman Feniks 7,5 403 2,23 164 7,99 110 677 2,36.5
3 Mette Gordon AV 23 8,1 303 2,33 184 8,58 123 610 2,54.5
4 Noa Marijn Heijmerink AV 23 8,0 318 2,08 134 4,39 18 470 2,18.4
5 Amber de Waal AKU 9,5 116 1,55 28 6,88 84 228 3,18.2
Jongens pup C 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Bart Blokdijk AV 23 6,8 542 3,20 358 17,91 287 1187 2,11.0
2 Jorai Verboom av Haarlemmermeer 7,2 460 3,03 324 22,38 350 1134 2,21.6
3 Mick van Schaffelaar AV 23 7,1 480 2,55 228 19,14 305 1013 2,17.3
4 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 7,6 385 2,65 248 21,91 344 977 2,26.8
5 Marnix Molenaar AV 23 7,6 385 3,09 336 13,54 218 939 2,21.5
6 Joris v Santen av Haarlemmermeer 7,5 403 2,57 232 18,07 290 925 2,34.6
7 Gillis Krol AV 23 7,5 403 2,87 292 12,52 200 895 2,26.9
8 Sam Hermans AV 23 7,4 422 2,32 182 17,75 285 889 2,30.6
9 Noah Kerkhoff AV 23 7,5 403 2,93 304 10,91 170 877 2,22.5
10 Ivo Sjenitzer AV 23 8,0 318 2,68 254 15,64 252 824 2,32.7
11 Kevin Letschert AKU 7,8 351 2,43 204 15,02 242 797 2,48.4
12 Noah Vreede Feniks 7,5 403 2,53 224 9,82 149 776 2,39.0
13 Peter Idema AKU 8,3 272 2,49 216 14,86 240 728 2,39.3
14 Jelte Carlier AV 23 7,7 368 2,20 158 12,60 201 727 2,35.8
15 Ali Berk AV 23 9,0 176 2,53 224 16,51 266 666 2,23.5
16 Bram Verdegaal AV 23 7,9 334 2,17 152 10,92 170 656 3,01.8
17 Robbin Gunther AKU 9,2 151 2,48 214 9,96 152 517 3,01.0
18 Micas Vegter AV 23 7,7 368 0,00 -282 8,22 115 201 dns
Meisjes pup C  40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Sasha van Twillert AV 23 7,2 460 2,96 310 24,32 375 1145 2,35.1
2 Naomi van Berkel AKU 7,4 422 2,88 294 15,56 251 967 2,49.7
3 Eva Bijl AV 23 7,4 422 3,12 342 11,82 187 951 2,43.0
4 Vere de Bruijn AV 23 7,4 422 2,60 238 17,75 285 945 2,31.4
5 Delany Levis Feniks 7,6 385 2,87 292 16,65 268 945 2,59.3
6 Rose Bink AV 23 7,5 403 2,92 302 14,56 235 940 2,34.7
7 Janneke de Kemp Feniks 7,3 440 2,83 284 12,49 199 923 2,21.3
8 Fenna Schneider AKU 7,7 368 2,68 254 13,52 217 839 2,35.6
9 Isis Wilhelm AV 23 8,1 303 2,58 234 13,97 225 762 2,40.6
10 Belle van der Putten AV 23 7,8 351 2,68 254 9,35 139 744 2,41.7
11 Aiméé Coumans AKU 8,4 257 2,65 248 13,34 214 719 dns
12 Rixt Witkam AV 23 7,9 334 2,72 262 8,30 117 713 2,46.5
13 Hannah Hulsman av Haarlemmermeer 8,3 272 2,71 260 11,42 180 712 2,46.1
14 Juliette Steen AV 23 8,2 287 2,54 226 10,80 168 681 2,46.4
15 Merit Buijks AKU 8,8 202 2,51 220 14,61 236 658 3,29.9
16 Lala Berk AV 23 0,0 0 2,18 154 7,03 88 242 2,54.8
17 Filia Kaffatos AKU 8,7 215 0,00 0 0,00 0 215 0
Jongens pup B 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 1.000 m
1 Melgio Nortan AV 23 6,5 611 3,65 448 29,37 437 1496 4,13.2
2 Isaac Mensah Feniks 6,3 660 3,52 422 23,00 358 1440 3,50.8
3 Luuk Haarman AKU 6,7 565 3,37 392 23,45 364 1321 4,07.1
4 Jasper Boelhouwer AV 23 6,8 542 3,09 336 21,72 341 1219 4,31.8
5 Monne Sutorius AV 23 6,9 521 3,04 326 15,14 244 1091 3,59.5
6 Aiden Richard AKU 7,5 403 2,66 250 29,30 436 1089 4,20.4
7 Berend van der Putten AV 23 7,1 480 2,87 292 18,86 301 1073 4,47.3
8 Stefan de Waal AKU 7,4 422 2,69 256 22,85 356 1034 4,07.7
9 Vasco Overes AKU 7,3 440 2,67 252 20,52 325 1017 4,20.6
10 Milan Meijs AKU 7,2 460 3,08 334 13,34 214 1008 4,14.5
11 Maurick Weijs AKU 7,2 460 2,60 238 18,88 301 999 4,15.2
12 Pepijn Gordon AV 23 7,8 351 2,72 262 22,39 350 963 4,42.4
13 Felix Reuvekamp AKU 7,9 334 2,68 254 21,65 340 928 4,30.2
14 Gabriel van de Weijer AV 23 7,6 385 2,89 296 15,07 243 924 4,12.1
15 Ivo Andringa av Haarlemmermeer 7,8 351 2,79 276 17,12 275 902 4,19.8
16 Trausti Q Stirling AV 23 7,3 440 2,66 250 12,99 208 898 4,38.8
17 Kees Theunissen AV 23 7,3 440 2,91 300 10,15 155 895 4,30.7
18 Joep Visser AV 23 7,9 334 2,72 262 16,07 259 855 4,27.7
19 Yuri Oude Brunink AV 23 8,0 318 2,66 250 17,79 285 853 4,41.1
20 Kik Peters AKU 7,9 334 2,37 192 20,51 325 851 4,35.6
21 Daan van Leeuwen AV 23 9,5 116 3,07 332 26,45 402 850 4,19.1
22 Giovanni Emanuel Feniks 7,9 334 2,60 238 16,04 259 831 4,52.7
23 Taeke Roukema AV 23 8,1 303 2,51 220 12,89 206 729 4,50.6
24 David Paas AV 23 7,6 385 2,50 218 7,61 102 705 4,08.5
25 Joell Spier AV 23 8,2 287 2,60 238 10,22 157 682 4,50.1
26 Nathan Tax AV 23 8,2 287 2,24 166 12,95 207 660 5,07.6
27 Riemer Kerkstra AV 23 8,2 287 2,47 212 8,57 123 622 4,42.8
28 Darec Dernison AKU 8,0 318 2,18 154 9,45 141 613 4,34.6
29 Dyé-Malick Dahlberg Feniks 7,6 385 0,00 0 0,00 0 385 0
Meisjes pup B 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 1.000m
1 Ebony Levis Feniks 6,5 611 3,06 330 18,07 290 1231 4,40.9
2 Merle Broex AV 23 6,9 521 3,02 322 18,27 293 1136 3,53.2
3 Noor van Weerdenburg AV 23 6,8 542 2,79 276 18,57 297 1115 4,13.0
4 Ella Boakye Feniks 6,9 521 2,87 292 17,10 275 1088 4,01.9
5 Lianne Dinkelaar AV 23 6,8 542 3,08 334 10,33 159 1035 4,21.9
6 Tamaya Kostovic AV 23 7,0 500 2,79 276 12,71 203 979 4,36.7
7 Charlotte Nicole AV 23 7,0 500 2,93 304 10,61 164 968 4,18.8
8 Lois Wielage AKU 7,0 500 2,65 248 13,31 214 962 4,37.4
9 Rebecca Hulsman av Haarlemmermeer 7,3 440 2,81 280 13,25 213 933 5,04.3
10 Aimée Abel Feniks 7,5 403 2,48 214 16,80 270 887 4,47.0
11 Zira Ambrosino AV 23 7,7 368 2,63 244 14,32 231 843 dns
12 Mara van der Pol AV 23 7,7 368 2,58 234 14,23 229 831 dns
13 Veerle van der Wal AV 23 7,4 422 2,15 148 15,28 247 817 4,23.8
14 Nikola Christoffels AV 23 7,6 385 2,58 234 10,92 170 789 4,16.6
15 Nathalie Hofstee AKU 7,6 385 2,35 188 13,25 213 786 4,27.2
16 Ellen Bollen Feniks 7,4 422 1,98 114 11,64 184 720 5,01.2
17 Mila Kooijman AKU 8,1 303 2,15 148 13,49 217 668 5,20.0
18 Anna Schuurman AKU 8,4 257 2,18 154 10,47 162 573 5,25.0
Jongens pup A1 60m pnt VER pnt kogel pnt Totaal 1.000m
1 Gilles van Arkel AV 23 9,4 535 3,48 414 5,16 352 1301 3,54.5
2 Timo v Ruiten av Haarlemmermeer 9,2 569 3,05 328 5,85 397 1294 dns
3 Lucas van Schaffelaar AV 23 10,0 442 3,38 394 6,05 409 1245 3,39.7
4 Robin Buijks AKU 9,9 457 3,60 438 5,12 349 1244 dnf
5 Mante Ignacio AV 23 9,3 552 3,19 356 4,52 308 1216 dns
6 Anders Haringsma AV 23 9,5 519 3,33 384 4,52 308 1211 3,56.2
7 Youri Pol AKU 9,9 457 3,39 396 4,88 333 1186 4,36.2
8 Abbe Engers AV 23 10,3 399 3,17 352 5,71 388 1139 4,04.0
9 Boris Aerts AV 23 9,6 503 3,06 330 4,34 295 1128 3,49.5
10 Rutger Boxman av Haarlemmermeer 9,9 457 3,09 336 4,73 323 1116 4,30.5
11 Maas Gijzen av Haarlemmermeer 9,5 519 2,85 288 4,20 284 1091 4,16.6
12 Dymas Vreede Feniks 10,1 427 3,00 318 4,98 340 1085 4,00.4
13 Derk Pranger AKU 9,9 457 3,20 358 3,95 266 1081 4,20.1
14 Thomas Fructus AV 23 9,9 457 3,08 334 4,00 269 1060 4,01.2
15 Wouter Voorn AKU 10,5 372 3,22 362 4,06 274 1008 4,19.2
16 Gijs Crommelin AV 23 10,4 386 2,96 310 4,50 306 1002 4,21.2
17 Tom Oosterhuis AV 23 10,0 442 3,13 344 3,27 211 997 4,13.8
18 Thijs Klees AKU 10,3 399 3,05 328 3,62 240 967 4,35.6
19 Gijs Bakhuijsen AV 23 10,3 399 2,95 308 3,68 245 952 4,17.1
20 Maarten Noordzij av Haarlemmermeer 11,4 262 2,55 228 6,91 460 950 4,36.6
21 Quint vd Riet av Haarlemmermeer 11,3 273 2,70 258 5,58 379 910 3,55.7
22 Jan Westendorp AV 23 11,0 308 2,82 282 4,64 316 906 4,16.0
23 Daan Mulder AV 23 10,8 333 2,70 258 4,55 310 901 4,10.3
24 Florian Henneman AV 23 10,8 333 2,95 308 3,53 233 874 4,18.3
25 Bruno Minana AV 23 11,1 296 2,45 208 4,55 310 814 4,36.6
26 Nahom Efrem AV 23 10,9 321 2,68 254 3,48 229 804 4,34.4
27 Siebe Pals Feniks 12,0 197 2,68 254 4,10 277 728 5,25.7
28 Raf Hongens av Haarlemmermeer 12,0 197 2,40 198 3,20 205 600 5,47.7
Meisjes pup A1 60m pnt ver pnt kogel pnt Totaal 1.000m
1 Imogene Cleofa AV 23 9,4 535 3,58 434 3,72 248 1217 4,12.2
2 Jasmijn van Tooren AKU 9,8 472 3,22 362 5,15 351 1185 4,14.0
3 Mali Onyeike AV 23 9,8 472 3,32 382 3,86 259 1113 4,14.8
4 Ellena Kaffatos AKU 9,7 487 3,00 318 4,50 306 1111 dns
5 Jona Kuijt AV 23 10,2 413 3,21 360 4,27 290 1063 4,03.5
6 Bente van Lindert AV 23 10,1 427 3,06 330 4,01 270 1027 4,05.0
7 Aniek v Schie av Haarlemmermeer 10,6 359 2,97 312 5,02 343 1014 4,35.0
8 Zegna Meijers AV 23 10,5 372 3,14 346 3,73 249 967 4,17.0
9 Iris Grit AV 23 10,9 321 2,92 302 3,62 240 863 4,27.5
10 Millan de Jong AV 23 11,0 308 2,30 178 3,52 232 718 4,31.3
11 Juliëtte van Hout AKU 11,2 285 2,30 178 3,33 216 679 4,52.0
12 Roos van Dijk AV 23 10,9 321 2,58 234 2,29 122 677 4,55.1
13 Fleur Zonneveld AKU 11,8 218 2,45 208 3,62 240 666 5,28.2
14 Aida a.h Jonson AV 23 11,6 239 2,22 162 3,85 258 659 5,00.8
15 Lovis Hutter AV 23 11,4 262 2,36 190 3,02 190 642 5,15.8
16 Diyen Kadir AKU 11,7 228 2,20 158 3,49 229 615 4,50.3
17 Tara Sannes AV 23 12,4 157 2,35 188 3,96 266 611 4,57.3
18 Lauren Andelbeek AKU 12,5 148 2,30 178 3,92 263 589 4,30.4
19 Lonneke Rekelhof AKU 12,4 157 2,05 128 2,80 170 455 4,55.3
20 Veerle Barink AV 23 0,0 0 2,65 248 0,00 0 248 dns
Jongens pup A2 60m pnt hoog pnt kogel pnt Totaal 1.000m
1 Noah Köllmann AV 23 8,2 762 1,25 526 8,27 535 1823 3,50.6
2 Carildo Linger Feniks 8,1 784 1,20 489 8,40 542 1815 3,56.5
3 Yaïr van Harmelen Feniks 8,8 641 1,25 526 7,43 490 1657 3,51.8
4 Sjoerd Zegwaard AV 23 8,9 623 1,15 452 8,84 565 1640 dns
5 Sidate Seck Feniks 8,9 623 1,10 416 7,49 493 1532 3,58.4
6 Dave Boamah Feniks 8,8 641 1,10 416 6,64 445 1502 3,42.4
7 Isar Overes AKU 9,6 503 1,20 489 7,39 488 1480 dns
8 Julian Jonkmans AV 23 10,0 442 1,25 526 6,79 453 1421 3,39.2
9 Noah Vonsee AKU 9,1 587 1,15 452 5,60 381 1420 4,10.1
10 Erik Rivera Feniks 9,6 503 1,10 416 7,43 490 1409 dns
11 Fabian Smits Feniks 9,0 604 1,00 342 6,88 459 1405 4,42.3
12 Amar Wong Feniks 9,5 519 1,10 416 6,96 463 1398 4,42.8
13 Ravi Creyf AKU 9,6 503 1,20 489 5,85 397 1389 4,57.8
14 Samuel Wilhelm AV 23 9,5 519 1,10 416 6,15 415 1350 4,06.3
15 Luc v Uxem av Haarlemmermeer 9,3 552 0,95 306 7,27 481 1339 3,48.3
16 Sem Oussoren AV 23 9,6 503 1,00 342 7,26 480 1325 dns
17 Mathijs van Sprang AKU 10,0 442 1,10 416 6,96 463 1321 dns
18 Jesse Terpstra av Haarlemmermeer 9,8 472 1,10 416 6,17 416 1304 3,51.8
19 Cas den Braber av Haarlemmermeer 9,7 487 1,10 416 5,52 376 1279 3,44.5
20 Rick Schuurman AKU 9,7 487 1,05 379 5,67 385 1251 4,33.1
21 Olivier van den Dungen AKU 10,5 372 1,10 416 6,34 427 1215 4,35.9
22 Quinten Reuvekamp AKU 10,8 333 1,05 379 5,69 387 1099 4,07.7
23 Jorn de Vries AV 23 10,4 386 0,85 232 4,95 338 956 3,57.3
24 Daan Vlotman Feniks 11,2 285 0,90 269 5,64 383 937 4,30.3
25 Manuel Leeuwerik AKU 11,2 285 0,75 159 4,57 311 755 4,40.9
Meisjes pup A2 60m pnt hoog pnt kogel pnt Totaal 1.000m
1 Charlotte Emanuel Feniks 9,0 604 1,25 526 7,13 473 1603 4,35.2
2 Sindy de Bruijn AKU 9,2 569 1,25 526 6,21 419 1514 4,11.5
3 Nunzia Bos AV 23 8,8 641 1,10 416 5,93 402 1459 4,22.8
4 Milou Kaestner av Haarlemmermeer 9,4 535 1,10 416 6,97 464 1415 3,59.3
5 Maya How Feniks 9,3 552 1,20 489 5,06 345 1386 4,42.7
6 Ilse Hogeveen av Haarlemmermeer 9,1 587 1,10 416 5,26 359 1362 dns
7 Lola Nat AV 23 9,2 569 1,10 416 4,98 340 1325 dns
8 Rosie Schotvanger av Haarlemmermeer 9,9 457 1,15 452 5,82 395 1304 4,26.7
9 Jill Cooman Feniks 9,5 519 1,20 489 4,24 287 1295 4,19.9
10 Amy Groot AV 23 9,7 487 1,10 416 4,31 293 1196 3,51.4
11 Mischa Pier AV 23 9,7 487 1,15 452 3,82 256 1195 3,51.4
12 Jana van de Wal AV 23 9,7 487 1,05 379 4,67 318 1184 dns
13 Bezawit Kifle AV 23 10,5 372 1,00 342 6,20 418 1132 3,59.9
14 Xia-Yan Roessingh AV 23 10,0 442 0,95 306 4,88 333 1081 dns
15 Jill van Tilborg AV 23 10,4 386 1,10 416 3,64 241 1043 4,15.2
16 Nadine van Westrenen AKU 11,0 308 1,05 379 5,00 341 1028 4,55.4
17 Olga Mommersteeg AV 23 10,3 399 0,90 269 4,26 289 957 3,46.4
18 Virlyn Walker Feniks 10,0 442 0,85 232 4,00 269 943 5,15.5
19 Julia Boeyen av Haarlemmermeer 11,2 285 1,00 342 3,98 268 895 4,48.4
20 Milla Louwris Feniks 11,0 308 0,90 269 4,29 291 868 4,48.8
21 Sien Saadat AKU 10,8 333 0,90 269 3,47 228 830 4,41.3
22 Lieke Fieggen AKU 12,1 187 0,95 306 4,22 286 779 5,29.8
23 Sanna Oostveen AV 23 0,0 0 1,15 452 0,00 0 452 dns
24 Mees Vegter AV 23 9,7 487 0,00 0 4,19 284 771 dns

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.04.2014