Pupillen competitie regio 1-3-4
Finale wedstrijd
14 september 2013
Edam
Org: av Edam


Meisjes Pup mini Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen
1 Daphne Stoop Hylas 1119 7.51 446 3.27 372 18.86 301
2 Lana Broers Hera 1078 7.71 409 3.14 346 20.36 323
3 Leone de Graaf DEM 944 7.60 429 2.65 248 16.60 267
4 Madalynn de Jong SAV 853 7.92 371 2.62 242 14.89 240
5 Madelief van der Meulen kav Holland 851 8.16 331 2.66 250 16.76 270
6 Nigella Negenman kav Holland 785 7.88 378 2.77 272 9.14 135
7 Milou van den Berg Startbaan 763 8.05 349 2.42 202 13.22 212
8 Leyla de Boer av Monnickendam 723 8.01 356 2.70 258 7.92 109
9 Faye Oomen Lycurgus 716 8.03 353 2.40 198 10.64 165
10 Lieke van de Griend Hollandia 711 8.45 286 2.71 260 10.62 165
11 Disha Oedai Hollandia 692 8.71 247 2.52 222 13.87 223
12 Jinte Braas SAV 679 8.33 304 2.50 218 10.25 157
13 Kim Donker DOKEV 674 8.56 269 2.41 200 12.81 205
14 NoŤlle Veraart Lycurgus 668 8.34 303 2.46 210 10.14 155
15 Isa Schram DEM 666 8.84 229 2.77 272 10.64 165
16 Lente Spitzen Lycurgus 658 8.46 284 2.27 172 12.67 202
17 Elles Knook SAV 655 8.43 289 2.50 218 9.77 148
18 Nikki Lagrand DEM 640 8.42 290 2.52 222 8.81 128
19 Cato van der Meulen kav Holland 628 8.69 250 2.46 210 10.82 168
20 Marit Brand Hylas 586 8.27 314 2.15 148 8.61 124
21 Fiene Rosendaal DEM 562 8.83 230 2.64 246 6.94 86
22 Dunja Bas av Monnickendam 555 8.76 240 2.55 228 6.99 87
23 Kyra Bonte av Monnickendam 554 8.65 256 2.40 198 7.55 100
24 Rianne Kooij DEM 546 8.85 228 2.30 178 9.40 140
25 Dieuwertje van Dijk DOKEV 531 8.35 301 2.20 158 6.38 72
26 Lindsey van der Plas Lycurgus 529 9.03 203 2.25 168 10.28 158
27 Feline Boissevain kav Holland 516 8.86 226 2.37 192 7.47 98
28 Milou Duinhoven Hollandia 476 9.07 198 2.28 174 7.73 104
29 Eline Zwagemaker SAV 463 9.25 175 2.25 168 8.42 120
30 Demi van der Woude Hollandia 392 9.09 195 1.86 90 7.85 107
31 Sofie Jonker av Monnickendam 292 9.79 110 1.65 48 9.09 134
32 Evy Beentjes DOKEV 221 10.52 33 1.73 64 8.62 124
33 Senna Kroon DOKEV 177 10.26 59 1.51 20 7.45 98
34 Nora Bos Lycurgus 158 0.00 0 10.30 158
35 Olivia Gerecsey av Monnickendam 0 0.00 0
Meisjes Pup C Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen
1 Debora van Langen SAV 1195 7.07 536 3.23 364 18.44 295
2 Isabel van den Berg Startbaan 1174 7.10 529 3.20 358 17.91 287
3 Alisha van Paridon DOKEV 1036 7.42 464 3.04 326 15.27 246
4 Nikki Ravelli kav Holland 1025 7.36 476 3.12 342 12.92 207
5 Laura Croux Trias 998 7.50 448 3.42 402 9.79 148
6 Sofie Groot Hera 990 7.48 452 3.07 332 12.88 206
7 Nika Kloosterman Trias 968 7.73 405 3.17 352 13.15 211
8 Katie Donoghue kav Holland 961 7.97 363 2.87 292 19.17 306
9 Resa Witte Trias 942 7.91 373 3.05 328 14.95 241
10 Silje Bader NOVA 917 7.91 373 2.78 274 16.79 270
11 Bente Tuil Hollandia 912 7.81 391 2.82 282 14.84 239
12 Zira Ambrosino AV 23 900 7.91 373 2.79 276 15.57 251
13 Yvana Pol DEM 896 7.82 389 2.48 214 18.31 293
13 Isa van der Veen Hera 896 7.81 391 2.95 308 12.37 197
15 Roos Nederbragt kav Holland 894 7.73 405 2.80 278 13.15 211
16 Isa Baardse Hollandia 890 7.92 371 2.88 294 13.96 225
17 Meike de Boer kav Holland 874 7.96 365 2.74 266 15.07 243
18 Eva Benning DEM 838 8.17 330 2.78 274 14.49 234
19 Fiep Adrichem Trias 803 8.15 333 2.91 300 10.90 170
20 Veerle van der Wal AV 23 792 8.40 293 2.63 244 15.79 255
21 Lynn Hartog Hollandia 783 8.37 298 2.64 246 14.80 239
22 Lianne Dinkelaar AV 23 760 8.00 358 2.50 218 11.63 184
23 Nikola Christoffels AV 23 737 8.44 287 2.60 238 13.19 212
24 Rosalie van Leeuwen SAV 729 8.00 358 2.45 208 10.52 163
25 Floortje Moltzer kav Holland 728 8.20 325 2.56 230 11.05 173
26 Nynke Kooij Lycurgus 716 8.39 295 2.52 222 12.50 199
27 Anne Palensrijn DEM 670 8.11 339 2.46 210 8.50 121
28 Jacky Nederveen Hollandia 659 8.64 257 2.51 220 11.54 182
28 Jolie Pepping Lycurgus 659 8.38 296 2.23 164 12.47 199
30 Femke Haverkort Lycurgus 637 8.56 269 2.21 160 13.00 208
31 Myrthe Ursem Lycurgus 609 8.74 243 2.05 128 14.76 238
32 Yindi van der Helm Hera 602 8.78 237 2.25 168 12.36 197
33 Tania Willemse DEM 594 8.63 259 2.04 126 13.06 209
34 Mara van der Pol AV 23 590 8.48 281 2.38 194 8.22 115
35 Bloem Essen SAV 565 8.66 255 2.13 144 10.70 166
36 Liselot van Ooijen Lycurgus 551 8.10 341 2.05 128 6.76 82
37 Renske de Boer Hollandia 545 9.58 134 2.66 250 10.41 161
38 Yvette Dekker SAV 391 9.43 152 2.03 124 8.20 115
39 Micky Noordeloos SAV 329 9.85 103 2.13 144 6.78 82
40 Imke Geenen Hera 328 9.29 170 1.70 58 7.55 100
41 Esmeralda vd Berg DEM 315 9.21 180 9.14 135
Meisjes Pup B Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Kogelstoten
1 Lara Smits Noordkop 1307 7.28 492 3.46 410 5.99 405
2 Selina Mulder Noordkop 1236 7.32 484 3.30 378 5.49 374
3 Djurelva Kammeron Atos 1201 7.17 515 3.04 326 5.28 360
4 Anouk van der Kuur AAC 1181 7.22 504 3.59 436 3.63 241
5 Eva Hoogewerf kav Holland 1149 7.29 490 3.15 348 4.57 311
6 Mathilda Lamers AAC 1144 7.32 484 3.09 336 4.75 324
7 Eline Brouwer DEM 1124 7.36 476 3.16 350 4.38 298
8 Faye Suurmond av Edam 1122 7.51 446 3.18 354 4.72 322
9 Sophie van Ekeris kav Holland 1105 7.50 448 3.06 330 4.80 327
10 Silke de Haas DEM 1097 7.46 456 3.08 334 4.51 307
11 Kyra Laan Hollandia 1093 7.60 429 3.34 386 4.11 278
12 Sanna van de Griend Hollandia 1089 7.85 384 3.31 380 4.77 325
13 Renee de Hon AAC 1079 7.70 411 3.17 352 4.64 316
14 Miro Vlasman Phanos 1074 7.18 512 2.77 272 4.28 290
15 Lianka Wit Hollandia 1019 7.85 384 3.18 354 4.16 281
16 Maudy Stoop Hylas 1015 8.28 312 3.37 392 4.56 311
17 Zoe Lammertink DEM 1009 7.58 433 2.82 282 4.33 294
18 Antonia Benevento Phanos 1004 7.65 420 2.93 304 4.14 280
19 Danila Blokzijl Lycurgus 1001 7.78 396 2.81 280 4.76 325
20 Anna vd Kamp DEM 998 8.17 330 3.01 320 5.10 348
21 Lara Vens AAC 997 8.09 343 3.18 354 4.41 300
22 Danique Schram DEM 993 7.98 361 3.07 332 4.41 300
23 Jaimy de Boer av Edam 992 7.74 403 3.04 326 3.91 263
24 Vera Steding Lycurgus 981 7.71 409 2.97 312 3.88 260
24 Anouk Kempkes AAC 981 7.74 403 3.03 324 3.80 254
26 Silvie Berkhout Lycurgus 976 7.73 405 2.95 308 3.91 263
27 Krisje van Dongen Phanos 952 7.51 446 2.69 256 3.75 250
28 Tessa van Herp Lycurgus 946 7.90 375 2.88 294 4.10 277
29 Rochelle Negenman kav Holland 937 7.57 435 2.45 208 4.33 294
30 Myrthe Vredeveld Noordkop 932 8.04 351 2.85 288 4.31 293
31 Maria Kuipers Phanos 924 7.61 427 2.68 254 3.66 243
32 Eva Massee av Edam 902 7.65 420 2.50 218 3.93 264
33 Mette Borsboom kav Holland 888 7.88 378 2.58 234 4.08 276
34 Natalie van Mil kav Holland 823 8.29 310 2.69 256 3.84 257
35 Sanne Kooij av Lycurgus 808 8.40 293 2.36 190 4.76 325
36 Nora van Diepen Hollandia 778 8.11 339 2.68 254 2.97 185
37 Caitlin Wals av Edam 768 8.53 274 2.29 176 4.67 318
38 Anouk Sier av Edam 724 8.55 271 2.43 204 3.74 249
39 Kaylee Gielen Noordkop 706 8.37 298 2.53 224 2.95 184
40 Marit Bisdonk Noordkop 670 8.92 218 2.36 190 3.90 262
41 Dayna Foe-A-Man Hollandia 0 0.00 0 0.00 0
41 Pippa Broekhuizen Phanos 0 0.00 0 0.00 0
Meisjes Pup A1 Vereniging Totaal 60 Meter Verspringen Balwerpen
1 Charlotte Emanuel Feniks 1340 9.84 503 3.60 438 26.24 399
2 Thyra Terwey NEA-Volharding 1326 9.75 517 3.62 442 23.70 367
3 Jessamy Roubos Zaanland 1322 9.72 522 3.79 476 20.45 324
4 Laura van Langen SAV 1302 9.83 505 3.66 450 22.15 347
5 Meike Kruijer NOVA 1291 9.98 481 3.67 452 22.99 358
6 Livia Rosenthal Suomi 1270 9.55 550 3.63 444 17.16 276
7 Julia Jongejeugd NEA-Volharding 1206 10.73 373 3.40 398 29.17 435
8 Rosaly Zomerdijk NEA-Volharding 1179 10.02 475 3.41 400 19.05 304
9 Laura Wilde NEA-Volharding 1140 10.16 454 3.58 434 15.59 252
10 Lisanne Groot av Edam 1119 10.08 466 3.10 338 19.85 315
11 Femke Guit av Edam 1108 11.03 335 3.27 372 26.38 401
12 Simone Schouws Phanos 1086 10.50 405 3.35 388 18.29 293
13 Bo vd Aar DEM 1079 10.43 415 3.56 430 14.49 234
14 Alba Sanna DEM 1065 10.68 380 3.31 380 19.12 305
15 Jill van Tilborg AV 23 1049 10.58 394 3.10 338 19.95 317
16 Noa Zand av Lycurgus 1046 10.60 391 3.34 386 16.69 269
17 Britt Nederveen Hollandia 979 10.91 350 3.21 360 16.73 269
18 Esther de Cock Hollandia 967 10.63 387 3.02 322 16.01 258
19 Veerle Verbeek Phanos 946 10.76 369 3.18 354 13.86 223
20 Fee Mok SAV 926 11.20 313 3.21 360 15.71 253
21 Jana van de Wal AV 23 919 10.63 387 3.14 346 11.73 186
22 Amy Groot AV 23 911 10.94 346 2.99 316 15.45 249
22 Madeleine Schroor Phanos 911 10.70 377 3.05 328 12.86 206
24 Cristina Battifoglia Phanos 904 10.76 369 3.18 354 11.50 181
24 Marit Bout av NEA-Volharding 904 11.10 326 3.16 350 14.15 228
26 Pien Frederiks SAV 902 10.64 386 3.11 340 11.24 176
27 Nadia Lensen Lycurgus 901 11.28 304 3.02 322 17.08 275
28 Merel Schilder av Edam 895 11.60 266 2.91 300 20.84 329
29 Dieuwke Domsdorf Hollandia 883 11.05 332 2.87 292 16.06 259
30 Dagmar Salomons Lycurgus 845 11.11 324 3.21 360 10.41 161
31 Sara vd Geest DEM 821 11.28 304 3.05 328 11.90 189
32 Maaike Sandstra SAV 820 12.35 186 3.26 370 16.39 264
33 Mirte Janssen DEM 769 11.78 246 2.97 312 13.13 211
34 Lisa Brantenaar Lycurgus 743 11.98 224 2.78 274 15.20 245
35 Eva Langman Phanos 737 11.60 266 2.70 258 13.28 213
36 Emma Lans Lycurgus 719 11.48 280 2.57 232 12.90 207
37 Naomi Butter av Edam 715 10.81 363 2.23 164 11.87 188
38 Ella Mosselman SAV 517 0.00 0 3.01 320 12.38 197
39 Oxana Maas Hollandia 256 15.39 1 1.92 102 10.01 153
40 Marit vd Kamp DEM 0 0.00 0 0.00 0
40 Nunzia Bos AV 23 0 0.00 0
40 Mischa Pier AV 23 0 0.00 0 0.00 0
Meisjes Pup A2 Vereniging Totaal 60 Meter Hoogspringen Kogelstoten
1 Afra Jiya Atos 1737 8.95 658 1.30 562 7.93 517
2 Naomi Verhoef av Aalsmeer 1511 9.51 557 1.20 489 6.99 465
3 Britt Rodenburg Lycurgus 1469 9.81 508 1.20 489 7.11 472
4 Tosca van der Flier Lycurgus 1466 9.83 505 1.20 489 7.11 472
5 Mara Cotterink Lycurgus 1462 9.73 521 1.20 489 6.77 452
6 Fay Witte kav Holland 1440 10.28 436 1.35 599 5.99 405
7 Robina Negenman kav Holland 1438 10.18 451 1.20 489 7.58 498
8 Caya de Graaf av Edam 1394 9.75 517 1.20 489 5.71 388
8 FabiŽnne MŁller Lycurgus 1394 9.96 484 1.10 416 7.50 494
10 Mirre Gielen TAS 82 1379 10.08 466 1.15 452 6.92 461
11 Yvonne van den Eeckhout Suomi 1360 10.12 460 1.15 452 6.70 448
12 Frederique Kox Lycurgus 1352 9.50 559 1.00 342 6.75 451
13 Hannah van Leeuwen Phanos 1351 9.75 517 1.10 416 6.19 418
14 Sarah van Ekeris kav Holland 1332 10.15 455 1.15 452 6.31 425
15 Yvonne Schokker av Edam 1308 10.31 432 1.10 416 6.90 460
16 Mila Kneefel DEM 1296 10.25 441 1.05 379 7.18 476
17 Nikki Taag kav Holland 1283 10.22 445 1.15 452 5.68 386
18 Nadia Willemse DEM 1281 10.08 466 1.05 379 6.49 436
19 Ramona de Boer DEM 1266 10.33 429 1.15 452 5.67 385
20 Yael Prenger AV 23 1263 10.45 412 1.10 416 6.48 435
21 NoŽly Baan Phanos 1249 10.40 419 1.15 452 5.56 378
22 Deborah Leguit DEM 1245 10.34 427 1.15 452 5.37 366
23 Pleun Heerschop kav Holland 1230 10.45 412 1.10 416 5.93 402
24 Iris Croux Trias 1225 10.36 425 1.15 452 5.10 348
25 Jip de Waard Trias 1215 10.96 343 1.10 416 6.83 456
26 Tessa de Jong av Edam 1194 11.54 273 1.15 452 7.06 469
27 Ezinwa Geoffrey Atos 1183 10.35 426 1.00 342 6.15 415
28 Fiena Blitz Phanos 1164 9.90 494 0.95 306 5.34 364
29 Lisa Genet Trias 1163 10.42 416 1.05 379 5.41 368
30 Annika Klooster Phanos 1162 11.36 294 1.15 452 6.17 416
31 Loraine Linger Atos 1148 10.29 435 1.00 342 5.45 371
32 Emmelie Klooster Phanos 1131 11.36 294 1.10 416 6.25 421
33 Dana Dullemond AV 23 1110 10.61 390 1.00 342 5.56 378
34 Lieke ten Wolde AV 23 1107 10.72 375 1.00 342 5.74 390
35 Willeke Vink av Edam 1081 11.06 331 1.10 416 4.89 334
35 Manon Verdonck av Edam 1081 10.89 352 1.10 416 4.59 313
37 Manchahat Singh Atos 1080 11.51 276 0.95 306 7.57 498
38 Pleuni Burgering Trias 1079 11.05 332 1.05 379 5.41 368
39 Kee van Gerwen Atos 1007 11.28 304 0.95 306 5.86 397
40 Yoelle Schade van Westrum DEM 961 13.11 114 1.20 489 5.25 358
41 Denise Overweel AV 23 459 0.00 0 6.89 459
42 Tess van Onna AV 23 413 0.00 0 6.11 413
Jongens Pup mini Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen
1 Chivano Pocorni Feniks 1160 7.35 478 19.60 312 3.26 370
2 Ryan van de Pavert Phanos 1094 7.54 440 21.65 340 2.98 314
3 Sam vd Aar DEM 1058 7.97 363 25.55 391 2.93 304
4 Boris Borgmann DEM 972 7.85 384 21.06 332 2.69 256
5 Fawzi Nait Aicha NEA-Volharding 969 7.65 420 16.06 259 2.86 290
6 Sven van Gelderen Lycurgus 934 7.74 403 14.93 241 2.86 290
7 Tim Posthuma de Boer Hylas 906 7.85 384 15.15 244 2.80 278
8 Vasco Mosselman SAV 873 8.17 330 16.95 273 2.76 270
9 Willem Hammink Phanos 863 8.46 284 21.52 339 2.61 240
10 Noah Vreede Feniks 862 7.95 366 15.37 248 2.65 248
10 Daan Groot NOVA 862 8.00 358 12.64 202 2.92 302
12 Syp Luitwieler DEM 833 8.12 338 14.12 227 2.75 268
13 Bart Blokdijk AV 23 810 8.08 344 15.87 256 2.46 210
14 Daan Eggenkamp Startbaan 803 8.05 349 14.06 226 2.55 228
14 Jochem van Warmerdam SAV 803 8.24 318 15.66 253 2.57 232
16 Daeshawn King Feniks 802 7.72 407 13.60 219 2.29 176
17 Mick van Schaffelaar AV 23 788 8.19 326 15.10 244 2.50 218
18 Raķl D Mattos Waterland 771 8.63 259 17.54 282 2.56 230
19 Timo van der Meulen NEA-Volharding 767 8.25 317 14.16 228 2.52 222
20 Gilles Krol AV 23 752 8.34 303 13.76 221 2.55 228
20 Milan Leek DOKEV 752 8.66 255 19.42 309 2.35 188
22 Bram Braak DEM 687 8.88 224 19.67 313 2.16 150
23 Tijl Oostendorp DEM 589 8.67 253 11.09 174 2.22 162
24 Micas Vegter AV 23 581 8.73 245 8.80 128 2.45 208
25 Marnix Molenaar AV 23 576 8.49 280 8.63 124 2.27 172
26 Sem Amelink Startbaan 548 8.60 263 11.25 177 1.95 108
27 Bram Steur SAV 533 9.52 142 13.48 217 2.28 174
28 Stijn Lustenhouwer Startbaan 505 8.98 210 8.87 129 2.24 166
29 Wessel Groen NEA-Volharding 497 9.13 190 10.02 153 2.18 154
30 Miguel Babeliowsky Phanos 483 8.61 262 10.23 157 1.73 64
31 Tim Brinkhof NEA-Volharding 474 9.50 144 13.10 210 2.01 120
32 Mykah Blanker Feniks 418 9.33 165 8.47 121 2.07 132
33 Dyano Sarucco Feniks 371 9.37 160 10.02 153 1.70 58
34 Otto Boermans Phanos 312 9.86 102 11.03 172 1.60 38
35 Sam Purmer Startbaan 286 9.54 139 9.70 146 1.38 1
36 Cas Huizinga SAV 259 10.15 71 7.38 96 1.87 92
37 Jonah Kuipers Phanos 198 10.33 52 8.61 124 1.52 22
38 Mike Kooijman NEA-Volharding 152 0.00 0 9.97 152 0.00 0
39 Jens Borcheld Hylas 0 0.00 0
Jongens Pup C Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen
1 Isaac Mensah Feniks 1302 6.74 611 3.18 354 21.43 337
2 Dyť-Malick Dahlberg Feniks 1296 7.07 536 3.60 438 20.30 322
3 Jael Blanker Feniks 1271 7.03 545 3.61 440 17.81 286
4 Levy Folmer Hylas 1211 7.36 476 3.35 388 22.16 347
5 Jelle Groen NEA-Volharding 1154 7.44 460 3.30 378 19.89 316
6 Milan Dias Gago NEA-Volharding 1144 7.85 384 3.00 318 29.78 442
7 Julien van Lochem Hollandia 1135 7.66 418 3.16 350 23.69 367
8 Chris vd Meij DEM 1082 7.51 446 2.99 316 20.17 320
9 Kayo Dussenbroek Hylas 1080 7.50 448 3.28 374 15.97 258
10 Rik Grapendaal Hylas 1013 7.99 359 2.97 312 21.80 342
11 Jan Runderkamp av Edam 1009 7.97 363 2.94 306 21.64 340
12 Joris Cotterink Lycurgus 993 7.90 375 3.19 356 16.26 262
13 Marijn Dijkstra Hylas 958 7.84 385 2.95 308 16.45 265
14 Robin Nannes NOVA 951 7.60 429 2.72 262 16.13 260
15 Jasper Boelhouwer AV 23 930 7.76 400 2.74 266 16.40 264
16 Zack Rot Lycurgus 926 7.92 371 2.89 296 16.09 259
17 Mick Tiemessen AKU 925 8.16 331 2.62 242 22.50 352
18 Enzo Hagen NEA-Volharding 916 8.31 307 2.80 278 20.94 331
18 Maxime Poingt NOVA 916 7.94 368 2.62 242 19.20 306
20 Vasco Overes AKU 861 8.29 310 2.73 264 17.89 287
21 Maurick Weijs AKU 852 7.88 378 2.39 196 17.30 278
22 Finn Castricum Lycurgus 846 8.56 269 2.96 310 16.60 267
23 Samuel Aston Hylas 844 8.02 354 2.74 266 13.94 224
24 Daan van Leeuwen AV 23 839 8.26 315 2.70 258 16.50 266
25 Pepijn Gordon AV 23 805 8.53 274 2.57 232 18.74 299
26 Stefan de Waal AKU 793 8.64 257 2.64 246 18.08 290
27 Monne Sutorius AV 23 788 8.20 325 2.79 276 11.83 187
27 Jurelison Hunt Feniks 788 8.18 328 2.45 208 15.62 252
29 Aiden Richard AKU 770 8.77 239 2.15 148 24.94 383
30 Berend van der Putten AV 23 763 8.63 259 2.67 252 15.61 252
31 Morris Marcus DEM 762 8.42 290 2.26 170 18.92 302
32 Koen Rosendaal DEM 758 8.64 257 2.32 182 20.11 319
33 Senna Kracht Lycurgus 739 8.96 213 2.72 262 16.41 264
34 Jesse Stoop NOVA 711 8.58 266 2.45 208 14.67 237
35 Stijn Uijttenboogaard NEA-Volharding 694 8.80 235 2.59 236 13.88 223
36 Daan Ranzijn DEM 688 8.22 322 2.50 218 9.77 148
37 Jamie Veenis Lycurgus 685 10.08 78 2.44 206 26.36 401
38 Stef Alders DEM 642 8.51 277 2.13 144 13.74 221
39 Sil van de Berg NOVA 622 8.72 246 2.27 172 12.74 204
40 Aylan Sultany Feniks 600 8.58 266 2.23 164 10.90 170
41 Tristan Nijman NEA-Volharding 534 9.44 151 2.26 170 13.26 213
42 Christiaan Roozendaal NOVA 0 0.00 0
Jongens Pup B Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Kogelstoten
1 Jur Bakker av Edam 1455 6.68 625 3.89 496 4.90 334
2 Ike Schepers AV 23 1327 7.36 476 3.52 422 6.38 429
3 Jelle MŁller Lycurgus 1322 7.26 496 3.58 434 5.78 392
4 Max JoaquŪn FernŠndez kav Holland 1297 7.03 545 3.36 390 5.31 362
5 Jared Broers Hera 1295 7.26 496 3.33 384 6.15 415
6 Lars van Boeschoten Trias 1289 6.85 585 3.43 404 4.41 300
7 Bart Hoogmoed Lycurgus 1287 7.00 551 3.42 402 4.89 334
8 DaniŽl Erbe Gomez Phanos 1285 7.20 508 3.33 384 5.79 393
9 Stan Tool SAV 1284 7.30 488 3.24 366 6.39 430
10 Jip Ooteman Phanos 1244 7.47 454 3.22 362 6.36 428
11 Jeen Hammink Phanos 1243 7.31 486 3.33 384 5.48 373
12 Dennis Schaap DEM 1222 7.24 500 3.13 344 5.56 378
13 Tobias Janssens DEM 1220 7.34 480 3.44 406 4.90 334
14 Mirco Gramsma NEA-Volharding 1209 7.25 498 3.18 354 5.23 357
15 Tim Tel av Edam 1181 7.19 510 3.15 348 4.73 323
16 Emiel Joosten av Edam 1177 6.98 556 3.05 328 4.31 293
17 Luuk Kooij DEM 1176 7.39 470 3.35 388 4.67 318
18 Yohannes Hiensch Phanos 1158 7.30 488 2.95 308 5.31 362
19 EyoŽl Hiensch Phanos 1143 7.41 466 2.97 312 5.35 365
20 Jesse Looren de Jong Lycurgus 1135 7.54 440 3.06 330 5.36 365
21 Adriaan Fornerod kav Holland 1134 7.57 435 2.94 306 5.80 393
22 Ioann Lobles Noordkop 1117 7.32 484 3.11 340 4.32 293
23 Gilles van Arkel AV 23 1106 7.38 472 3.06 330 4.47 304
24 Boaz van Dijk kav Holland 1082 7.72 407 3.00 318 5.24 357
25 Merlijn de Zinger Trias 1070 7.89 377 2.91 300 5.80 393
26 Christiaan Zandstra kav Holland 1065 7.79 394 3.03 324 5.09 347
27 Lucas van Schaffelaar AV 23 1046 7.66 418 3.10 338 4.28 290
28 Thijmen Kratzschmar DEM 1033 7.56 437 3.13 344 3.77 252
29 Ravi Raadgers Noordkop 1031 7.84 385 2.99 316 4.84 330
30 Huib Schong Trias 1009 7.72 407 2.92 302 4.41 300
31 Wesley Steenbakker Lycurgus 1004 7.94 368 2.99 316 4.70 320
32 Robin Rens Noordkop 938 7.90 375 2.60 238 4.77 325
33 Shane Baars Noordkop 935 8.08 344 2.72 262 4.82 329
34 Leandro Ouwehand av Edam 933 7.59 431 2.46 210 4.30 292
35 Thomas Fructus AV 23 926 7.88 378 2.91 300 3.72 248
36 Yannick Vollaard kav Holland 919 8.05 349 2.89 296 4.06 274
37 Jort Lorinc DEM 903 8.07 346 2.73 264 4.31 293
38 Wesley Beentjes Lycurgus 874 8.31 307 2.65 248 4.68 319
39 Finn KŲsters Trias 820 8.52 275 2.51 220 4.77 325
40 Ryan Kruijer Noordkop 819 8.22 322 2.97 312 2.97 185
41 Jip van Buitenen Trias 642 8.79 236 2.39 196 3.25 210
42 Farid El Ouardiji av Edam 599 9.38 159 2.00 118 4.72 322
43 Boris Aerts AV 23 350 0.00 0 3.16 350
Jongens Pup A1 Vereniging Totaal 60 Meter Verspringen Balwerpen
1 Quiťroz Kuiper Hollandia 1610 9.28 597 3.96 510 35.34 503
2 Jeff Tesselaar av Hera 1600 9.46 566 4.21 560 32.63 474
3 Merlijn Bosman SAV 1537 9.54 552 3.95 508 32.96 477
4 Seb Wals Lycurgus 1515 9.78 513 3.91 500 35.20 502
5 Noah Kollmann AV 23 1513 9.20 612 3.80 478 28.22 423
6 Collin Geugjes NEA-Volharding 1485 9.64 535 4.07 532 27.81 418
7 YaÔr van Harmelen Feniks 1450 9.36 583 3.56 430 29.39 437
8 Sem Oussoren AV 23 1392 9.53 554 3.65 448 25.45 390
9 Sebastiaan Bonte Lycurgus 1360 10.36 425 3.51 420 36.48 515
10 Seb van Schelven kav Holland 1353 10.10 463 3.63 444 30.17 446
10 Kalle Veldhuisen av Castricum 1353 9.87 498 3.52 422 29.05 433
12 Thierno Bah Feniks 1346 9.75 517 3.33 384 30.09 445
13 Dave Boamah Feniks 1325 9.67 530 3.41 400 25.85 395
14 Wouter Konijn Lycurgus 1323 9.87 498 3.66 450 24.27 375
15 Hidde Mollee kav Holland 1322 10.36 425 3.71 460 29.35 437
16 Sam Cremers kav Holland 1312 10.15 455 3.69 456 26.34 401
17 Sidate Seck Feniks 1310 9.68 529 3.63 444 21.38 337
18 Tobias van Belle AV 23 1304 10.08 466 3.54 426 27.29 412
19 Juriaan RŲsingh kav Holland 1286 9.94 487 3.57 432 23.69 367
19 Wouter Bracke kav Holland 1286 10.21 446 3.53 424 27.60 416
21 Milan ten Hacken Suomi 1269 9.75 517 3.61 440 19.63 312
22 Brent Schavemaker Suomi 1248 9.64 535 3.16 350 23.39 363
23 Tobias Vrolijk av Castricum 1229 10.29 435 3.43 404 25.51 390
24 Samuel Wilhelm AV 23 1197 10.14 457 3.46 410 20.88 330
25 Jasper van de Wetering Lycurgus 1194 10.36 425 3.42 402 23.70 367
26 Mike van Sleeuwen Suomi 1171 10.02 475 3.43 404 18.23 292
27 Tony Ulehake Suomi 1165 9.72 522 2.96 310 21.13 333
28 Nino Feller NEA-Volharding 1152 10.23 443 3.39 396 19.70 313
29 Julian Jonkmans AV 23 1126 10.79 366 3.40 398 23.31 362
30 Brian Glas SAV 1105 10.74 372 3.38 394 21.58 339
31 Fabian Smits Feniks 1097 10.15 455 3.21 360 17.58 282
32 Tom Bloemers Suomi 1038 10.94 346 3.07 332 23.13 360
33 Lars de Haan SAV 988 10.90 351 3.04 326 19.55 311
34 Stijn Scucces NEA-Volharding 981 10.96 343 3.09 336 18.90 302
35 Ties van Warmerdam SAV 976 10.84 359 2.98 314 19.00 303
36 Jasper Zijlstra Lycurgus 960 10.67 382 3.23 364 13.31 214
37 Benjamin Stijns NEA-Volharding 861 11.16 318 2.97 312 14.31 231
38 Niels Hendrix av Castricum 755 10.82 362 2.47 212 11.47 181
39 Cas Molenaar av Castricum 723 12.08 213 2.30 178 21.01 332
40 Luca van de Nooij NEA-Volharding 722 11.50 278 2.67 252 12.11 192
41 Yannick Jong SAV 334 0.00 0 3.08 334
Jongens Pup A2 Vereniging Totaal 60 Meter Hoogspringen Kogelstoten
1 Marnix Kolkman av Edam 1959 8.74 700 1.45 682 9.08 577
2 Harm Janssens DEM 1825 9.08 634 1.40 641 8.54 550
3 Jelle Schaap DEM 1733 9.18 615 1.35 599 7.97 519
4 Dano van Mierlo Phanos 1698 9.15 621 1.30 562 7.89 515
5 Jeroen van het Hof NEA-Volharding 1616 9.97 483 1.35 599 8.25 534
6 Job Geerds AV 23 1601 9.19 613 1.25 526 6.93 462
7 Enzo Meerstra Hollandia 1567 9.46 566 1.15 452 8.52 549
8 David Hoogewerf kav Holland 1564 9.87 498 1.35 599 7.02 467
9 Diede Mieras AV 23 1536 9.66 532 1.15 452 8.59 552
10 Tristan Sneekes Hollandia 1525 9.83 505 1.30 562 6.87 458
11 Luka Bakrac AV 23 1465 10.02 475 1.20 489 7.63 501
12 Mika Brouwer DOKEV 1463 9.47 564 1.20 489 6.06 410
13 Bram Fenne AV 23 1458 9.91 492 1.20 489 7.20 477
13 Jens Oostenrink Trias 1458 9.58 545 1.20 489 6.29 424
15 Benjamin van Altena Phanos 1452 9.52 555 1.15 452 6.65 445
16 Tijmen Jansen DOKEV 1449 9.52 555 1.05 379 7.89 515
17 Sam Reukers av Edam 1441 10.24 442 1.25 526 7.13 473
18 Jelle Hooijberg av Edam 1423 9.46 566 1.10 416 6.58 441
19 Rowan Tuinstra DEM 1383 10.06 469 1.10 416 7.58 498
20 Jochem van Dijk DOKEV 1377 10.06 469 1.15 452 6.84 456
21 Sijvert Commandeur Trias 1371 9.95 486 1.20 489 5.84 396
22 Casper Peterse Trias 1348 10.13 458 1.10 416 7.15 474
23 Quinn Vlak av Edam 1347 9.63 537 1.05 379 6.41 431
24 Jelmer de Graaf kav Holland 1334 9.93 489 1.10 416 6.38 429
25 Daan Lunding AV 23 1323 9.81 508 1.10 416 5.88 399
26 Noah Baltus Hollandia 1318 9.82 506 1.15 452 5.28 360
27 Job Zandberg DEM 1315 10.11 461 1.15 452 5.94 402
28 Joep van der Laarse Trias 1295 10.21 446 1.05 379 7.08 470
29 Shaffai Oedai Hollandia 1284 10.17 452 1.20 489 5.02 343
30 Mees Tuijn DEM 1275 9.68 529 1.10 416 4.83 330
31 Jelmer van der Kamp Trias 1264 10.01 476 1.00 342 6.67 446
32 Quinten van Delft Hollandia 1252 9.64 535 1.05 379 4.95 338
33 Tenko van der Kuip Phanos 1229 10.42 416 1.15 452 5.29 361
34 Christopher van Altena Phanos 1212 10.56 397 1.15 452 5.32 363
35 Lex van Honschoten kav Holland 1183 10.43 415 1.05 379 5.73 389
36 Max Kummer kav Holland 1103 10.54 399 1.10 416 4.25 288
37 Tijmen Hoek kav Holland 1088 10.75 371 1.00 342 5.51 375
38 Daan Schurink av Edam 1068 11.07 329 1.00 342 5.86 397
39 Tomas Plokhotniuk Atos 472 0.00 0 0.00 0 7.12 472
40 Jimi van Derksen DOKEV 0 0.00 0
40 Dimitri Nuijens Phanos 0 0.00 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.09.2013