Pupillen competitie 2012
Individueel klassement


Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden
jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

jongens pup A.2 12 mei 9 juni 30 juni totaal
1 Dre Pinas DEM 1647 1823 1606 3470
2 Sven Buijs AAC 1704 0 1755 3459
3 Stan Nijhuis Trias 1660 1728 1706 3434
4 Raoul van de Laar Nea Volharding 1637 1687 1688 3375
5 Ezra Verboom  av Haarlemmermeer 1659 1618 1518 3277
6 Amin Lopez AV 23 0 1641 1634 3275
7 Jasper Oskam AV 23 1586 1664 1544 3250
8 Johan van den Hogen  av Edam 1614 1622 1597 3236
9 Djoao Lobles Noordkop 1611 1522 1571 3182
10 Jort Tiessen Noordkop 0 1560 1616 3176
11 Gijs Hopman Trias 1547 1573 1353 3120
12 Stef Sablerolle AV 23 1594 1514 398 3108
13 Benjamin van Gastelen  AKU 1548 1559 1421 3107
14 Jeremy van der Mee Noordkop 0 1531 1518 3049
15 Roel Wilde Nea Volharding 1311 1465 1563 3028
16 Fabian Pusceddu Atos 1492 0 1534 3026
17 Djurandy Kammeron Atos 1461 1461 1547 3008
18 Marijn Goezinne Lycurgus 1374 1545 1458 3003
19 Ammaar Landburg  AAC 1365 1444 1472 2916
20 Jesse Buhrs  av Edam 1442 1469 1437 2911
21 Levi van Diest Lycurgus 1480 1422 1347 2902
22 Chevano Goodet Feniks 0 1372 1519 2891
23 Kevin van Hout Dokev 1512 1361 0 2873
24 Bas Steding Lycurgus 1425 1435 1431 2866
25 Harm Steehouwer kav Holland 1491 1373 1233 2864
26 Joost van Deudekom Lycurgus 1403 1446 1372 2849
27 Luuk Veldman Hylas 1410 1432 1390 2842
28 Mats Beentjes DEM 1305 1435 1404 2839
29 Scott van Tilburg  Startbaan 1277 1483 1342 2825
30 Carlito Welink  AKU 1381 1410 1413 2823
31 Daan Woldring AV 23 1428 1395 1346 2823
32 Lars van Driel  av Edam 1370 1278 1430 2800
33 Mark Dekker Hylas 1446 1352 1312 2798
34 Joel Slager Feniks 0 1381 1400 2781
35 Max Guit  av Edam 1405 1365 1376 2781
36 Duncan Steenbakker Lycurgus 1318 1332 1448 2780
37 Dylan Langeveld DEM 1428 1334 1180 2762
38 Assamau'al Saidi Rabah  Startbaan 1354 1379 0 2733
39 Marijn Sluis Suomi 1347 1371 1175 2718
40 Thomas Mol Lycurgus 1329 1373 1196 2702
41 Sem Gombault Noordkop 1454 1231 1243 2697
42 Falko Krischel Hollandia 1283 1317 1375 2692
43 Jan van Rijswijk Phanos 1326 0 1365 2691
44 Kick de Ruig AV 23 0 1437 1243 2680
45 Thimo Henraat Feniks 1370 1310 1294 2680
46 Stan Huiting Trias 1363 1307 1249 2670
47 Mischa Kockmann  AAC 1319 1342 1289 2661
48 Niels de Ruiter AV 23 1289 1371 0 2660
49 Lucas Schram av Castricum 0 1318 1326 2644
50 Sem Groot Trias 0 1288 1344 2632
51 Thom Holt kav Holland 1200 1328 1295 2623
52 Twan Bosschaart Trias 1349 1266 1214 2615
53 Joran Kalkwiek  Startbaan 1341 1268 1260 2609
54 Kasper Vrolijk av Castricum 845 1325 1275 2600
55 Jan Zoon av Castricum 1317 1265 1185 2582
56 Matthijs van de Lageweg Lycurgus 1277 1300 1234 2577
57 Youri Dekker Nova 1287 1277 1120 2564
58 Nick Alders DEM 1205 0 1342 2547
59 Kick van Leeuwen Dokev 1297 1245 0 2542
60 Ids Hengstmangers kav Holland 0 1277 1255 2532
61 Maarten Schouten Hylas 1225 1151 1294 2519
62 Sam Visser Nea Volharding 1267 1106 1246 2513
63 Lars Janssen DEM 1262 1175 1237 2499
64 Viggo Overes  AKU 1139 1276 1222 2498
65 Luuk Meesters kav Holland 1227 1251 1049 2478
66 Martijn Dijkhuizen Hylas 1197 0 1280 2477
67 Jarno Gilissen Lycurgus 1200 0 1269 2469
68 Melvin Smit Zaanland 1219 1249 750 2468
69 Jeppe de Jager Lycurgus 1195 1267 1004 2462
70 Lars Tijmstra Hollandia 1273 1181 1179 2454
71 Torben van Kolfschoten AV 23 1290 1163 0 2453
72 Sven de Graaf Lycurgus 1248 1202 1125 2450
73 Jip Thijssen kav Holland 1194 0 1241 2435
74 Mitchell Kampert Noordkop 1295 1092 1117 2412
75 Hein Pieters  AAC 1097 1261 1138 2399
76 David Horst  Phanos 1282 1116 994 2398
77 Melle Bosgraaf Lycurgus 1152 1231 0 2383
78 Gregory 't Hoen  av Aalsmeer 0 1205 1171 2376
79 Kees de Vries Hylas 0 1059 1308 2367
80 Wesley van Maas de Bie av Haarlemmermeer 1209 0 1156 2365
81 Jarno de Vries Nea Volharding 1158 1068 1180 2338
82 Dave Schoemaker ARO 88 0 1123 1205 2328
83 Max van Harten NEA Volharding 1199 0 1124 2323
84 Pieter Karel SAV 1024 1077 1243 2320
85 Wessel Aertssen Lycurgus 1198 1114 0 2312
86 Sam Wever Nova 1123 1084 1146 2269
87 Tim de Haan SAV 1157 1108 1100 2265
88 Aldo Pantano  AAC 1164 1086 1046 2250
89 Sjoerd Polder  AKU 1117 1113 1000 2230
90 Ralph Wielart  av Haarlemmermeer 1103 1117 1099 2220
91 Silver Brink Hollandia 1107 1111 1049 2218
92 Tom Hoogeboom Nova 995 0 1206 2201
93 Raphael Winkel kav Holland 0 1177 1009 2186
94 Issa Alhassan Feniks 1039 1142 907 2181
95 Björn Bloemendaal Nea Volharding 988 1072 1104 2176
96 Jeroen de Haan  AAC 0 1071 1100 2171
97 Joost Keizer Hera 1104 1045 1066 2170
98 Marijn Houdijk  AKU 1109 1053 985 2162
99 Veron Baving Feniks 0 1086 1076 2162
100 Mika Zwart Nea Volharding 1040 1114 1047 2161
101 Arjan de Haan  AAC 0 1065 1067 2132
102 Tom van der Velden av Castricum 1104 935 1025 2129
103 Aron Zeeman av Texel 1140 0 987 2127
104 Ludo Madarasz  AAC 0 1054 1033 2087
105 Luuk Nijssen Hylas 990 917 1095 2085
106 Olaf Vreeman AV 23 1069 996 0 2065
107 Shai Walhain AV 23 1000 0 1058 2058
108 Timo Schotten Hylas 1091 966 959 2057
109 Luc Borst  av Haarlemmermeer 0 1083 970 2053
110 Mees Naber DEM 0 1025 1017 2042
111 Jerrijn Mandjes Hera 1072 0 926 1998
112 David Smits Feniks 1047 950 879 1997
113 Raoul Lensen Lycurgus 0 985 975 1960
114 Jelle Zuidema  Startbaan 1023 934 0 1957
115 Loek Timmer SAV 1005 938 277 1943
116 Thomas Wijkstra Nea Volharding 917 1005 878 1922
117 Johan van Weert Lycurgus 1019 0 899 1918
118 Kees Augustijn  AAC 0 986 912 1898
119 Stein  Fransen  Waterland 896 0 999 1895
120 Luuk Michels Nea Volharding 0 815 1078 1893
121 Koen Dijk Lycurgus 921 933 796 1854
122 Jasper Vlaar Hollandia 929 901 914 1843
123 Arne de Joong Hylas 944 870 0 1814
124 Dion Molter  Startbaan 0 791 1001 1792
125 Lucas Rib  AAC 855 865 822 1720
126 Noah den Ronden Lycurgus 847 0 837 1684
127 Marco Schouten Hollandia 787 850 683 1637
128 Byron Wissink  AAC 0 838 796 1634
129 Melle Peer Noordkop 835 789 752 1624
130 Renger Borsboom kav Holland 0 834 778 1612
131 Jan Kalverdijk Hera 0 0 1573 1573
132 Ketharan Balasupramaniam Dokev 781 745 0 1526
133 Simen Polman DEM 1478 0 0 1478
134 Wesley Scheur av Wieringermeer 765 708 643 1473
135 Daan Wagenaar AV 23 0 1453 0 1453
136 Bas Bierman Suomi 1310 0 0 1310
137 Jamal ter Steeg Feniks 0 0 1310 1310
138 Liam van Paassen Startbaan 1298 0 0 1298
139 Martijn Bakker Trias 0 0 1294 1294
140 Jasper Spiering av Haarlemmermeer 1211 0 0 1211
141 Niels de Ruiter AV 23 0 0 1185 1185
142 Jasper Spiering av Haarlemmermeer 0 0 1184 1184
143 Erwin Sijm SAV 1182 0 0 1182
144 Karel Gerlings AV 23 1176 0 0 1176
145 Douwe Boonstoppel Phanos 1164 0 0 1164
146 Thomas Bakker DEM 0 1138 0 1138
147 Dries Braun Phanos 0 0 1110 1110
148 Milan Schouten Hollandia 0 1071 0 1071
149 Teun Swagerman SAV 1018 0 0 1018
150 Hidde Stoffels  AAC 0 994 0 994
151 Wester Zaal  Phanos 0 973 0 973
152 Sjoerd van der Sel kav Holland 0 0 944 944
153 Sam Wetzels AV 23 0 863 0 863
154 Chris Schermer kav Holland 239 595 266 861
155 Wil Mok SAV 839 0 0 839
156 Liam Steenbergen AKU 742 0 0 742
157 Nemo Groenendijk Phanos 684 0 0 684
158 Riaz Moekmoedshek Feniks 0 481 0 481

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.07.2012