Pupillen competitie regio 1-3-4
Finale wedstrijd
15 september 2012
Castricum
Org: av Castricum


meisjes pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Isabel vd Berg Startbaan 1121 7.11 527 2.93 304 18.07 290
2 Daphne Stoop Hylas 910 7.57 435 2.88 294 11.49 181
3 Isa van der Veen Hera 898 7.58 433 2.56 230 14.60 235
4 Nikki Ravelli kav Holland 877 7.57 435 2.75 268 11.10 174
5 Alisha v Paridon Dokev 876 7.37 474 2.76 270 8.98 132
6 Sofie Groot Hera 846 7.76 400 2.93 304 9.47 142
7 Isa Baardse Hollandia 806 7.89 377 2.70 258 10.95 171
8 Jazz-Lynn Mulder Noordkop 782 8.32 306 2.30 178 18.65 298
9 Zira Ambrosino AV 23 753 8.66 255 2.54 226 16.93 272
10 Marit Schoemaker ARO 88 730 7.95 366 2.42 202 10.49 162
11 Myrthe Ursem Lycurgus 715 8.20 325 2.45 208 11.54 182
12 Jackie Nederveen Hollandia 650 8.57 268 2.37 192 11.96 190
13 Kelly Kiessenberg NEA Volhard 619 8.49 280 2.10 138 12.58 201
14 Jolie Pepping Lycurgus 604 8.60 263 2.40 198 9.54 143
15 Femke Haverkort Lycurgus 599 8.49 280 2.24 166 10.04 153
16 Shirley vd Mee Noordkop 590 9.01 206 2.31 180 12.78 204
17 Yindi vd Helm Hera 565 8.70 249 2.35 188 8.83 128
18 Lois Wielage AKU 545 8.87 225 2.15 148 10.98 172
19 Anna Schuurman AKU 496 8.86 226 2.03 124 9.68 146
20 Nathalie Hofstee AKU 486 8.65 256 1.95 108 8.51 122
21 Dunja de Koning Hera 474 9.06 199 2.25 168 7.84 107
22 Tania Willemse DEM 473 9.26 173 2.00 118 11.55 182
23 Isa Schram DEM 463 8.95 214 2.29 176 6.40 73
24 Esmeralda vd Berg DEM 460 8.99 209 2.18 154 7.43 97
25 Kim Donker Dokev 455 8.71 247 2.04 126 6.78 82
26 Keira Mulder NEA Volhard 407 9.42 154 1.91 100 10.03 153
27 Imke Geenen Hera 403 8.90 221 1.80 78 7.70 104
28 Rianne Kooij DEM 362 9.17 185 1.95 108 6.24 69
29 Esmee Hogeveen AKU 348 9.84 105 1.86 90 10.03 153
30 Evy Beentjes Dokev 252 10.46 39 1.81 80 9.04 133
31 Mila Wolf NEA Volhard 239 10.52 33 1.68 54 9.97 152
32 Liselot v Ooijen Lycurgus 213 9.87 101 1.75 68 5.29 44
33 Laura Babucci NEA Volhard 176 10.33 52 1.78 74 5.51 50
34 Senna Kroon Dokev 171 10.50 35 1.68 54 6.78 82
35 Silke Worp NEA Volhard 46 11.00 1 1.63 44 3.56 1
                        meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Selina Mulder Noordkop 1351 7.13 523 3.21 360 32.08 468
2 Bente Madderom Trias        1335 6.87 581 3.56 430 20.48 324
3 Lara Smits Noordkop 1279 7.45 458 3.41 400 28.01 421
4 Dayna Foe-A-Man Hollandia 1099 7.46 456 2.85 288 22.75 355
5 Sanna vd Griend Hollandia 1096 7.47 454 3.11 340 18.94 302
6 Zorah Ward AAC 1080 7.14 521 3.28 374 11.72 185
7 Eva Hoogewerf kav Holland  1051 7.35 478 2.95 308 16.45 265
8 Femke Wabeke Nova         1046 7.63 423 3.08 334 18.04 289
9 Sophie van Ekeris kav Holland  1033 7.33 482 2.78 274 17.23 277
10 Tinka van Zantvlie kav Holland  1010 7.74 403 2.84 286 20.24 321
11 Mathilda Lamers AAC 1002 7.63 423 2.63 244 21.27 335
12 Lara Vens AAC 1000 7.47 454 2.82 282 16.41 264
13 Rochelle Negenman kav Holland  960 7.81 391 2.84 286 17.62 283
14 Lianka Wit Hollandia 959 7.58 433 2.98 314 13.21 212
15 Noa Koning kav Holland  958 7.87 380 2.46 210 23.77 368
16 Jaimy de Boer av Edam 952 7.93 370 3.10 338 15.14 244
17 Faye Suurmond av Edam 947 7.71 409 2.70 258 17.44 280
18 Danila Blokzijl Lycurgus 945 7.62 425 2.89 296 13.93 224
19 Romy Leenstra NEA Volhard  896 7.92 371 2.65 248 17.23 277
20 Liv de Haas Zaanland 874 7.79 394 2.80 278 12.64 202
21 Zoe Keasberry Lycurgus 868 7.95 366 2.67 252 15.50 250
22 Siena Maij Zaanland 848 7.78 396 2.61 240 13.19 212
23 Myrthe Vredeveld Noordkop 837 7.74 403 2.61 240 12.17 194
24 Kyra Laan Hollandia 797 8.12 338 2.63 244 13.38 215
25 Silvie Berkhout Lycurgus 789 7.64 422 2.63 244 8.56 123
26 Kim Vogt AAC 788 8.31 307 2.33 184 18.56 297
27 Caitlin Wals av Edam 766 8.07 346 2.38 194 14.03 226
28 Tessa van Herp Lycurgus 729 8.37 298 2.56 230 12.57 201
29 Rosa Alcaide Romer av Edam 724 8.41 292 2.51 220 13.23 212
30 Anna Jebose AAC 719 8.23 320 2.31 180 13.62 219
31 Valerie Hagnauer Lycurgus 695 8.34 303 2.35 188 12.73 204
32 Sarah Schouten NEA Volhard  623 8.50 278 2.46 210 9.16 135
33 Marit Bisdonk Noordkop 611 8.96 213 2.10 138 16.12 260
34 Cynthia de Haas Zaanland 587 8.44 287 2.06 130 10.90 170
35 Samira v Rookhuize NEA Volhard  513 9.11 193 2.03 124 12.28 196
36 Anouk Sier av Edam 511 8.72 246 1.96 110 10.14 155
37 Lotte Haak Zaanland 497 8.92 218 1.96 110 10.84 169
38 Gwenn Romkes Zaanland 449 9.20 181 2.14 146 8.51 122
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Meike Kruijer  Nova         1452 6.72 616 3.73 464 5.47 372
2 Charlotte Emanuel  Feniks       1378 6.75 609 3.45 408 5.30 361
3 Laura v Langen  SAV 1372 6.91 571 3.57 432 5.42 369
4 Jessamy Roubos  Zaanland 1337 7.31 486 3.52 422 6.38 429
5 Thyra Terwey  NEA Volhard  1311 6.78 601 3.51 420 4.28 290
6 Lieke Gerritsen  Hollandia 1295 7.14 521 3.59 436 4.96 338
6 Laura Wilde  NEA Volhard  1295 7.04 542 3.58 434 4.68 319
8 Livia Rosenthal  Suomi        1294 6.91 571 3.52 422 4.43 301
9 Rosaly Zomerdijk  NEA Volhard  1281 6.89 576 3.53 424 4.15 281
10 Floor Algera  kav Holland  1273 7.05 540 3.54 426 4.51 307
11 Marit Bout  NEA Volhard  1253 6.98 556 3.42 402 4.34 295
12 Sharon Tol  av Edam 1243 7.43 462 3.33 384 5.85 397
13 Ella Mosselman  SAV 1241 7.14 521 3.52 422 4.38 298
14 Bo vd Aar  DEM 1238 7.14 521 3.48 414 4.46 303
15 Noa Zand  Lycurgus 1221 7.11 527 3.39 396 4.38 298
16 Alba Sanna  DEM 1192 7.28 492 3.22 362 4.95 338
17 Julia Jongejeugd  NEA Volhard  1164 7.60 429 3.15 348 5.70 387
18 Fee Mok  SAV 1112 7.31 486 3.18 354 4.03 272
19 Lisanne Groot  av Edam 1077 7.72 407 3.17 352 4.66 318
20 Lisa Brantenaar  Lycurgus 1064 7.83 387 2.86 290 5.69 387
21 Marit vd Kamp  DEM 1063 7.64 422 3.30 378 3.92 263
22 Sanne de Wit  av Edam 1051 7.49 450 2.93 304 4.37 297
23 Merel Schilder  av Edam 1039 7.83 387 3.02 322 4.83 330
24 Britt Nederveen  Hollandia 1025 7.66 418 3.12 342 3.94 265
25 Nadia Lensen  Lycurgus 1008 7.79 394 3.06 330 4.20 284
26 Sarah Koper  Zaanland 994 7.36 476 2.91 300 3.35 218
27 Dieuwke Domsdorf  Hollandia 983 7.80 392 3.05 328 3.91 263
28 Lourdes Vos  kav Holland  974 7.62 425 2.81 280 4.00 269
29 Donna Bosscha  kav Holland  973 7.80 392 2.95 308 4.05 273
30 Nina Koerts  Hollandia 937 8.03 353 2.74 266 4.66 318
31 Sara vd Geest  DEM 932 7.73 405 2.86 290 3.59 237
32 Suzanne Boissevain  kav Holland  918 7.56 437 2.93 304 2.88 177
33 Pien Frederiks  SAV 916 7.88 378 2.87 292 3.70 246
34 Femke Guit  av Edam 899 8.17 330 2.51 220 5.12 349
35 Jill Brantenaar  Lycurgus 889 8.29 310 2.56 230 5.11 349
36 Floortje Steen  kav Holland  885 7.87 380 2.92 302 3.17 203
37 Lotte Merkus  Zaanland 876 7.75 401 3.00 318 2.66 157
38 Mirte Janssen  DEM 857 7.97 363 2.86 290 3.18 204
39 Isa van Galen  Zaanland 798 8.06 348 2.61 240 3.25 210
40 Danielle vd Akker  Zaanland 696 8.35 301 2.32 182 3.29 213
41 Jinke vd Lageweg  Lycurgus 673 8.69 250 2.34 186 3.59 237
meisjes pup A.1
1 Afra Jiya Atos 1594 8.79 690 3.98 514 25.50 390
2 Tosca vd Flier Hera 1535 9.31 592 4.28 574 23.82 369
3 Kaya de Graaf av Edam 1368 9.42 573 3.77 472 20.36 323
4 Mirre Gielen TAS 82       1291 9.69 527 3.57 432 21.06 332
5 Yvonne vd Eeckhout Suomi        1273 9.79 511 3.62 442 20.18 320
6 Nienke Madderom Trias 1272 9.30 594 3.80 478 12.52 200
7 Mara Cotterink Lycurgus 1242 9.79 511 3.65 448 17.63 283
8 Frederique Kox Lycurgus 1239 9.64 535 3.71 460 15.10 244
9 Sarah van Ekeris kav Holland  1228 9.80 509 3.45 408 19.52 311
10 Britt Rodenburg Lycurgus 1224 10.02 475 3.61 440 19.38 309
11 Yael Prenger AV 23 1219 9.89 495 3.35 388 21.37 336
12 Lysanne Zaal Hera 1210 9.71 524 3.55 428 15.97 258
13 Lisette Doodeman Nova         1195 9.74 519 3.71 460 13.47 216
14 Denise Overweel AV 23 1193 9.87 498 3.79 476 13.63 219
15 Nikki Taag kav Holland  1189 9.89 495 3.54 426 16.65 268
16 Deborah Leguit DEM 1166 10.12 460 3.51 420 17.85 286
17 Roos Molenaar av Edam 1164 9.84 503 3.45 408 15.71 253
18 Fay  Witte kav Holland  1159 9.95 486 3.63 444 14.23 229
19 Roos Doorson Atos 1118 9.88 497 3.19 356 16.43 265
20 Jip de Waard Trias 1113 10.50 405 3.35 388 20.16 320
21 Willeke Vink av Edam 1112 10.30 433 3.28 374 19.10 305
22 Tessa de Jong av Edam 1111 11.09 327 3.24 366 27.79 418
23 Ezinwa Geoffrey Atos 1096 10.03 473 3.24 366 15.96 257
24 Iris Croux Trias 1087 9.85 501 3.29 376 13.09 210
25 Lieke ten Wolde AV 23 1084 10.23 443 3.28 374 16.58 267
26 Robin vd Veen Hera 1070 9.98 481 3.15 348 14.96 241
27 Benthe Mulder kav Holland  1063 10.69 379 3.22 362 20.31 322
28 Pleun Heerschop kav Holland  1050 10.37 423 3.33 384 15.08 243
29 Pleuni Burgering Trias 1028 10.23 443 3.07 332 15.69 253
30 Iris vd Meer Lycurgus 1021 10.44 413 3.02 322 17.84 286
31 Dana Dullemond AV 23 1011 10.52 402 3.13 344 16.45 265
32 Mila Kneefel DEM 1000 10.28 436 3.07 332 14.37 232
33 Gwen Feenstra Hera 985 10.45 412 3.19 356 13.48 217
34 Rosa Kuin Hera 958 10.65 384 2.90 298 17.17 276
35 Nadia Willemse DEM 954 10.56 397 2.97 312 15.17 245
36 Yvonne Schokker av Edam 953 10.60 391 2.80 278 17.72 284
37 Tess van Onna AV 23 928 10.98 341 2.82 282 19.10 305
38 Ramona de Boer DEM 885 10.89 352 2.94 306 14.12 227
39 Yoelle Schade v We DEM 880 11.38 292 2.92 302 17.83 286
40 Kee van Gerwen Atos 856 10.85 358 2.93 304 12.21 194
41 Manchahat Singh Atos 775 11.06 331 2.59 236 13.00 208
meisjes pup A.2              totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Shaquata King Feniks       1827 8.64 720 1.35 599 7.75 508
2 Liset Kolkman av Edam 1675 9.39 578 1.30 562 8.26 535
3 Anouk Schot av Edam 1652 9.35 585 1.35 599 7.05 468
4 Simone Winter Lycurgus 1612 9.56 549 1.30 562 7.63 501
5 Inez Bouwen Lycurgus 1603 9.44 569 1.25 526 7.76 508
6 Marie Visser Startbaan 1578 9.49 561 1.30 562 6.81 455
7 Iris Glas TAS 82       1552 10.05 470 1.35 599 7.30 483
8 Merel van Herp Lycurgus 1526 9.60 542 1.25 526 6.86 458
9 Ismay Bohr Feniks       1513 9.34 587 1.25 526 5.90 400
10 Sienna Klous Lycurgus 1488 9.57 547 1.15 452 7.42 489
11 Noor Hendriks Startbaan 1479 9.88 497 1.20 489 7.49 493
12 Nina Vens AAC 1474 9.69 527 1.20 489 6.86 458
13 Tess Keppel Dokev 1466 10.20 448 1.25 526 7.47 492
14 Mirte Jansen Dokev 1460 10.12 460 1.25 526 7.14 474
15 Nika vd Meer AAC 1456 9.38 580 1.20 489 5.69 387
16 Frouke Beukema Noordkop 1446 9.85 501 1.20 489 6.84 456
17 Noortje Herrijgers Hera 1431 9.72 522 1.20 489 6.23 420
17 Emma Kant Lycurgus 1431 9.82 506 1.20 489 6.49 436
19 Amy Bakker SAV 1398 9.77 514 1.10 416 7.04 468
20 Willeke Stuijt av Edam 1386 10.18 451 1.05 379 8.66 556
21 Rosa Westra AAC 1379 9.43 571 1.10 416 5.78 392
22 Linde v Heffen AAC 1373 9.64 535 1.10 416 6.26 422
23 Noah Suurmond av Edam 1356 9.80 509 1.15 452 5.83 395
24 Sharita Oor av Edam 1341 10.35 426 1.15 452 6.96 463
25 Nina van Diepen Hera 1333 9.42 573 1.00 342 6.20 418
26 Anniska Sinnige SAV 1330 10.42 416 1.10 416 7.58 498
27 Bente Heilig SAV 1324 10.07 467 1.20 489 5.40 368
28 Merel de Bruin Dokev 1319 9.96 484 1.15 452 5.63 383
29 Merel Gerritse Startbaan 1268 10.20 448 1.10 416 5.97 404
30 Luna Braas SAV 1261 9.90 494 1.10 416 5.14 351
31 Quilenne ten Haaf Noordkop 1254 10.12 460 1.15 452 5.01 342
31 Vere Tavenier Hera 1254 10.22 445 1.10 416 5.80 393
33 Megan de Ruiter Startbaan 1244 9.76 516 1.05 379 5.12 349
34 Liz Soliman Noordkop 1195 10.91 350 1.05 379 7.00 466
35 Wiek Groot Noordkop 1188 10.24 442 1.00 342 5.97 404
36 Leonie Keppel Hera 1106 10.84 359 1.05 379 5.41 368
37 Mandy Platte Dokev 1099 10.67 382 1.10 416 4.42 301
38 Amber vd Putten Hera 1086 9.72 522 0.85 232 4.86 332
39 Anna Roelofs Suomi        1082 1.25 526 8.66 556
40 Maayke Beukema Noordkop 1052 10.68 380 0.95 306 5.38 366
41 Demi Alders Dokev 990 10.93 347 0.95 306 4.94 337
42 Leonie Braakman SAV 874 11.41 288 0.95 306 4.14 280
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jairo Himpers AV 23 1226 7.49 450 3.19 356 27.90 420
2 Isaac Mensah Feniks 1128 6.99 553 3.01 320 15.81 255
3 Dyé Malick Dahlber Feniks 1060 7.47 454 2.92 302 19.05 304
4 Joris Cotterink Lycurgus 1056 7.81 391 3.09 336 20.83 329
5 Zack Rot Lycurgus 973 7.72 407 2.74 266 18.75 300
6 Milan Dias Gago NEA Volhard   946 8.18 328 2.68 254 23.42 364
7 Jan Runderkamp av Edam 912 8.19 326 2.51 220 23.56 366
8 Timo Middelveen Lycurgus 907 8.00 358 2.46 210 21.53 339
9 Finn van Driel av Edam 902 8.32 306 2.70 258 21.49 338
10 Fawzi Nait Aicha NEA Volhard   901 7.64 422 2.74 266 13.26 213
11 Aiden Richard AKU 862 8.61 262 2.57 232 23.73 368
12 Rik Grapendaal Hylas         858 8.53 274 2.66 250 21.20 334
13 Jelle Groen NEA Volhard   857 7.83 387 2.77 272 12.42 198
14 Chivano Pocorni Feniks 852 7.83 387 2.81 280 11.72 185
15 Jasper Boelhouwer AV 23 847 7.84 385 2.45 208 15.77 254
16 Boris Borgmann DEM 844 8.21 323 2.53 224 18.56 297
17 Sam vd Aar DEM 788 8.34 303 2.57 232 15.69 253
18 Chrtis vd Meij DEM 785 7.75 401 2.65 248 9.19 136
19 Vasco Overes AKU 774 8.21 323 2.42 202 15.46 249
20 Jamie Veenis Lycurgus 750 8.80 235 2.24 166 22.33 349
21 Stefan de Waal AKU 741 8.48 281 2.67 252 12.97 208
22 Shawn Dokter Lycurgus 722 8.43 289 2.50 218 13.39 215
23 Pepijn Gordon AV 23 710 8.75 242 2.56 230 14.78 238
24 Jurelison Hunt Feniks 668 8.22 322 2.46 210 9.20 136
25 Felix Reuvekamp AKU 632 9.02 205 2.40 198 14.23 229
26 Samuel Weidegebrie Feniks 592 8.90 221 2.46 210 10.44 161
27 Stijn Uijttenbooga NEA Volhard   588 8.50 278 2.33 184 8.70 126
28 Mick van Schaffela AV 23 587 8.69 250 2.19 156 11.46 181
29 Stijn Wilbrink DEM 563 8.96 213 2.14 146 12.76 204
30 Bram Braak DEM 493 9.05 201 2.11 140 9.99 152
31 Rens de Vries NEA Volhard   372 9.81 108 1.67 52 13.23 212
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Ike Schepers AV 23 1370 7.35 478 3.52 422 32.28 470
2 Dennis Schaap DEM 1366 7.14 521 3.50 418 28.57 427
3 Jur Bakker av Edam 1301 6.79 599 3.34 386 19.90 316
4 Max Joaquín Fernan kav Holland  1286 7.02 547 3.39 396 21.83 343
5 Art Antipin AV 23 1231 7.34 480 3.26 370 24.77 381
6 Jelle Muller Lycurgus 1227 7.41 466 3.22 362 26.17 399
7 Eyoel Hiensch Phanos 1197 7.32 484 3.42 402 19.54 311
8 Mirco Gramsma NEA Volhard  1164 7.56 437 3.14 346 24.74 381
9 Bart Hoogmoed Lycurgus 1162 7.26 496 3.26 370 18.47 296
10 Ysan Put Hylas 1158 7.48 452 2.85 288 27.73 418
11 Stan Tool SAV          1133 7.67 416 2.84 286 28.83 431
12 Emiel Joosten av Edam 1130 7.07 536 2.93 304 18.13 290
13 Luuk Kooij DEM 1129 7.52 444 3.24 366 20.12 319
14 Wesley Steenbakker Lycurgus 1108 7.76 400 3.10 338 23.88 370
15 Adriaan Fornerod kav Holland  1104 7.54 440 3.13 344 20.18 320
16 Tim Tel av Edam 1093 7.29 490 3.11 340 16.34 263
17 Mauro Drenth Phanos 1091 7.80 392 2.90 298 26.37 401
18 Tobias Janssens DEM 1084 7.57 435 3.19 356 18.28 293
19 Menno v Berkum Hollandia    1076 7.59 431 3.16 350 18.42 295
20 Mika Baro Hylas 1072 7.96 365 2.96 310 26.04 397
21 Jesse Looren de Jo Lycurgus 1069 7.71 409 3.16 350 19.49 310
22 Thomas Fructus AV 23 1064 7.77 398 3.16 350 19.91 316
23 Lucas v Schaffelaa AV 23 1062 7.68 414 3.17 352 18.50 296
24 Vince Everts kav Holland  1052 7.80 392 3.00 318 21.79 342
25 Yohannes Hiensch Phanos 1040 7.33 482 3.03 324 14.53 234
26 Gilles van Arkel AV 23 1031 7.61 427 3.10 338 16.51 266
27 Boaz van Dijk kav Holland  1021 7.45 458 2.97 312 15.55 251
28 Ioann Lobles Noordkop 1004 7.67 416 3.03 324 16.38 264
29 Thom Schoorl Lycurgus 1003 7.61 427 2.86 290 17.83 286
30 Leandro Ouwehand av Edam 1001 7.58 433 2.88 294 17.00 274
31 Robin Mol Monnickenda  999 7.68 414 2.82 282 18.96 303
32 Yannick  Vollaard kav Holland  997 7.62 425 3.13 344 14.16 228
33 Sahid Haddache DEM 961 7.87 380 2.54 226 22.76 355
34 Jelmer Tiessen Noordkop 941 7.89 377 2.68 254 19.44 310
35 Marius Lakmaker Phanos 936 7.65 420 2.81 280 14.62 236
36 Alexander Stultjen Phanos 913 7.66 418 2.62 242 15.69 253
37 Ravi Raadgers Noordkop 908 8.12 338 2.74 266 19.06 304
38 Koen Postuma de Bo Hylas 881 7.99 359 2.80 278 15.12 244
39 Robin Rens Noordkop 877 7.75 401 2.58 234 15.00 242
40 Koen Lith DEM 860 7.78 396 2.88 294 10.89 170
41 Shane Baars Noordkop 857 8.36 299 2.65 248 19.47 310
42 Lucas Vos Hylas 693 8.98 210 2.43 204 17.35 279
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Jeff Tesselaar Hera         1542 6.60 645 3.89 496 5.92 401
2 Collin Geugjes NEA Volhard  1517 7.00 551 3.94 506 6.91 460
3 Luca van Diepen Hera         1435 6.71 618 3.66 450 5.39 367
4 Quierez Kuiper Hollandia    1410 6.73 613 3.55 428 5.42 369
5 Brent  Schavemaker Suomi 1403 6.64 635 3.43 404 5.34 364
6 Seb Wals Lycurgus 1389 6.98 556 3.46 410 6.27 423
7 Joshua Bisseker AV 23 1351 6.87 581 3.41 400 5.43 370
8 Kalle Veldhuisen av Castricu  1349 6.94 565 3.37 392 5.77 392
9 Sebastiaan Bonte Lycurgus 1339 7.43 462 3.21 360 7.93 517
10 Sidate Seck Feniks 1329 6.83 590 3.36 390 5.11 349
11 Thierno Bah Feniks 1319 7.05 540 3.52 422 5.23 357
12 Hidde Mollee kav Holland  1314 6.99 553 3.45 408 5.17 353
13 Seb van  Schelven kav Holland  1310 7.10 529 3.42 402 5.57 379
14 Mike van Sleeuwen Suomi 1292 6.93 567 3.27 372 5.17 353
15 Milan ten Hacken Suomi 1279 6.92 569 3.42 402 4.52 308
16 Tobias Vrolijk av Castricu  1255 6.96 560 3.25 368 4.80 327
17 Tobias van Belle AV 23 1248 7.02 547 3.17 352 5.12 349
18 Wouter Bracke kav Holland  1217 7.44 460 3.37 392 5.36 365
19 Julian Jonkmans AV 23 1197 7.44 460 3.35 388 5.12 349
20 Milan Bouwen  Hera         1195 7.52 444 3.15 348 5.95 403
21 Amar Wong Feniks 1188 7.09 532 3.06 330 4.78 326
22 Jasper vd Wetering Lycurgus 1162 7.10 529 3.08 334 4.40 299
23 Sam Cremers kav Holland  1154 7.14 521 3.10 338 4.34 295
24 Yannick Jong SAV 1151 7.43 462 3.06 330 5.27 359
25 Fabian Smits Feniks 1146 7.05 540 3.08 334 4.03 272
26 Brian Glas SAV 1118 7.40 468 2.97 312 4.96 338
27 Kay Ruiter SAV 1114 7.18 512 2.93 304 4.39 298
28 Bart ter Steege Feniks 1106 7.53 442 3.01 320 5.04 344
29 Ivar Schuijt av Castricu  1103 7.33 482 3.05 328 4.32 293
30 Tony  Ulehake Suomi 1101 7.07 536 2.62 242 4.74 323
31 Wassim Beloum Lycurgus 1049 7.93 370 3.03 324 5.21 355
32 Tom  Bloemers Suomi 1018 7.85 384 2.88 294 4.99 340
33 Lars de Haan SAV 1011 7.62 425 3.04 326 3.87 260
34 Stan de Koning Hera         978 7.54 440 2.86 290 3.72 248
35 Nout Heine Lycurgus 920 7.79 394 2.88 294 3.52 232
36 Cas Molenaar av Castricu  918 7.94 368 2.73 264 4.22 286
37 Martijn van de Laa kav Holland  877 7.98 361 2.70 258 3.85 258
 
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Marnix Kolkman av Edam 1758 8.72 704 4.36 590 31.78 464
2 Tomas Plokhotniuk Atos         1694 9.23 606 4.26 570 36.77 518
3 Jelle Schaap DEM 1686 9.00 649 4.28 574 31.70 463
4 Job Geerds AV 23 1673 8.83 682 4.25 568 28.23 423
5 Harm Janssens DEM 1645 9.02 645 4.39 596 26.65 404
6 Toju Egbe Haarlemmerm  1610 8.98 653 4.00 518 29.58 439
7 David Hoogewerf kav Holland  1546 9.52 555 4.20 558 29.06 433
8 Jeroen van het Hof NEA Volhard  1454 10.14 457 3.98 514 33.48 483
9 Thijs Haanappel Trias 1452 9.87 498 3.98 514 29.61 440
10 Wouter Schrama kav Holland  1412 10.01 476 3.70 458 33.00 478
11 Diede Mieras AV 23 1396 9.71 524 3.54 426 30.20 446
12 Jens Oosterink Trias 1395 9.62 539 3.78 474 24.83 382
13 Jelle Hooijberg av Edam 1387 9.38 580 3.81 480 20.70 327
14 Jochem van Dijk Dokev 1375 9.78 513 3.81 480 24.82 382
15 Rowan Tuinstra DEM 1371 10.00 478 3.59 436 31.16 457
16 Luka Bakrac AV 23 1368 10.26 439 3.66 450 33.11 479
17 Enzo Meerstra Hollandia 1367 9.81 508 3.45 408 30.64 451
18 Tijmen Jansen Dokev 1366 9.72 522 3.77 472 24.05 372
19 Jelmer de Graaf kav Holland  1362 9.94 487 3.70 458 27.71 417
20 Noah Baltus Hollandia 1325 9.71 524 3.85 488 19.70 313
21 Jimi vdksen Dokev 1306 10.15 455 3.69 456 25.88 395
22 Sijvert Commandeur Trias 1303 10.23 443 3.73 464 25.94 396
23 Daan Lunding AV 23 1301 9.37 581 3.63 444 17.17 276
24 Quinn Vlak av Edam 1254 9.74 519 3.14 346 25.42 389
25 Piet v Vuuren DEM 1227 9.91 492 3.45 408 20.68 327
26 Mees Tuijn DEM 1209 9.80 509 3.35 388 19.61 312
27 Casper Peterse Trias 1203 10.27 438 3.33 384 24.73 381
28 Quinten van Delft Hollandia 1187 10.12 460 3.41 400 20.70 327
29 Bink Haakman Hollandia 1185 11.04 333 3.34 386 31.94 466
30 Tijn Verkerk Hollandia 1161 10.32 430 3.38 394 21.43 337
31 Yousri Nait Aicha NEA Volhard  1158 10.50 405 3.37 392 23.23 361
32 Richie v Handenhov NEA Volhard  1118 10.01 476 3.28 374 16.62 268
33 Sam Reukers av Edam 1101 10.24 442 3.16 350 19.41 309
34 Wietze Kuyl Trias 1076 10.50 405 3.15 348 20.37 323
35 Justus Geuzebroek kav Holland  1028 10.20 448 3.08 334 15.26 246
36 Daan Schurink av Edam 971 11.17 317 2.98 314 21.66 340
37 Cody Bakker NEA Volhard  844 11.62 264 2.75 268 19.64 312
38 Timothy Mulder NEA Volhard  715 10.75 371 3.13 344
39 Nils Rabbeljee Dokev 337 21.44 337
jongens pup A2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Stan Nijhuis Trias 1907 8.99 651 1.45 682 9.01 574
2 Dre Pinas DEM 1736 9.31 592 1.30 562 9.17 582
3 Sven Buijs AAC 1725 8.85 678 1.20 489 8.71 558
4 Raoul vd Laar NEA Volhard  1715 9.00 649 1.30 562 7.69 504
5 Jeremy vd Mee Noordkop 1691 9.28 597 1.35 599 7.52 495
6 Djoao Lobles Noordkop 1608 9.28 597 1.30 562 6.72 449
7 Jort Tiessen Noordkop 1595 9.46 566 1.25 526 7.67 503
8 Johan vd Hogen av Edam 1580 9.51 557 1.20 489 8.24 534
9 Stef Seblerolle AV 23 1569 9.83 505 1.25 526 8.31 538
10 Jesse Buhrs av Edam 1542 10.04 472 1.20 489 9.15 581
11 Duncan Steenbakker Lycurgus 1534 10.09 464 1.30 562 7.76 508
12 Ezra Verboom Haarlemmerm  1532 9.19 613 1.10 416 7.66 503
13 Max Guit av Edam 1530 9.99 480 1.30 562 7.39 488
14 Ammaar Landburg AAC 1514 9.07 636 1.10 416 6.93 462
15 Roel Wilde NEA Volhard  1484 9.41 574 1.15 452 6.86 458
16 Mischa Kockmann AAC 1471 9.87 498 1.20 489 7.32 484
17 Levi Diest Lycurgus 1460 9.78 513 1.20 489 6.87 458
18 Kick de Ruig AV 23 1458 9.70 526 1.15 452 7.26 480
19 Dylan Langeveld DEM 1453 10.62 388 1.30 562 7.67 503
20 Mats Beentjes DEM 1444 9.85 501 1.20 489 6.80 454
21 Gijs Hopman Trias 1443 9.62 539 1.10 416 7.39 488
22 Joost v Deudekom Lycurgus 1439 9.89 495 1.10 416 8.13 528
23 Sem Gombault Noordkop 1437 10.28 436 1.15 452 8.53 549
24 Lars van Driel av Edam 1421 10.46 410 1.30 562 6.72 449
25 Daan Woldering AV 23 1417 9.50 559 1.10 416 6.60 442
26 Stan Huiting Trias 1403 10.31 432 1.25 526 6.64 445
27 Marijn Goezinne Lycurgus 1371 9.54 552 1.15 452 5.39 367
28 Aldo Pantano AAC 1366 9.94 487 1.15 452 6.34 427
29 Lars Janssen DEM 1315 10.45 412 1.25 526 5.54 377
29 Twan Bosschaart Trias 1315 10.23 443 1.10 416 6.83 456
31 Hein Pieters AAC 1289 9.71 524 0.95 306 6.88 459
32 Mitchell Kampert Noordkop 1277 10.67 382 1.15 452 6.61 443
33 Matthijs vd Lagewe Lycurgus 1263 10.08 466 1.05 379 6.20 418
34 Max van Harten NEA Volhard  1248 10.44 413 1.15 452 5.63 383
35 Sem Groot Trias 1236 10.13 458 1.00 342 6.50 436
36 Nick Alders DEM 1200 10.35 426 1.00 342 6.42 432
37 Bjorn Bloemendaal NEA Volhard  1185 10.56 397 1.15 452 4.92 336
38 Amin Lopez AV 23 1076 9.33 588 7.40 488
39 Jarno de Vries NEA Volhard  1053 10.35 426 0.95 306 4.71 321

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.09.2012