Pupillen competitie regio 1-3-4
9 juni 2012
Den Helder
Org: Noordkop

meisjes mini vereniging 40m ver bal ptn
1 Isa van der Veen Hera 8.17 2.57 10.09 716
2 Marit Schoemaker ARO 88 8.09 2.29 10.71 685
3 Daphne Stoop Hylas 8.17 2.48 8.56 667
4 Sophie Groot Hera 8.19 2.39 8.70 648
5 Jazz-Lynn Mulder Noordkop 8.41 2.08 12.27 621
6 Jasmijn Kool Nova 8.64 2.14 8.47 524
7 Kim Donker DOKEV 9.07 2.12 9.12 475
8 Yindi van der Helm Hera 9.09 1.90 9.68 439
9 Anna Punselie Noordkop 9.02 2.09 6.87 425
10 Shirley van der Mee Noordkop 9.51 1.98 8.05 368
11 Dunja de Koning Hera 9.49 1.92 6.55 323
12 Imke Geenen Hera 9.40 1.81 236
13 Evy Beentjes DOKEV 11.65 1.78 5.11 113
14 Jente van de Berg Nova 11.19 1.66 5.88 110
15 Senna Kroon DOKEV 11.54 1.35 6.81 83
Meisjes pupillen C vereniging 40m ver bal ptn
1 Selina Mulder Noordkop 7.52 2.75 23.76 1080
2 Femke Wabeke Nova 7.59 3.07 17.76 1048
3 Maudy Stoop Hylas 8.11 2.77 14.28 841
4 Donna Steenvoorden DOKEV 8.54 2.64 13.15 729
5 Jane Heidweiller DOKEV 8.74 2.62 14.02 711
6 Lara Conijn DOKEV 8.70 2.30 13.61 646
7 Myrthe Vredeveld Noordkop 8.20 2.45 7.53 633
8 Silke Hoekstra av Wieringermeer 8.85 2.30 13.86 629
9 Nienke Oosterveer Hylas 8.92 2.44 12.28 620
10 Wieke van Groeningen DOKEV 9.00 2.23 9.87 521
11 Marit Bisdonk Noordkop 9.78 2.31 11.09 465
Meisjes pupillen B vereniging 40m ver bal ptn
1 Kess Androg Noordkop 7.38 3.00 21.68 1131
2 Noah Verduin TAS 82 8.13 3.02 25.17 1044
3 Esther Keizer Hera 7.86 2.93 11.13 860
4 Jade Glas TAS 82 7.88 2.86 10.97 839
5 Rianne Montsma av Wieringermeer 7.81 2.88 9.89 835
6 Nina Kruijer Hylas 7.61 2.55 10.57 819
7 Veronique Bruin av Wieringermeer 8.03 2.29 15.33 776
8 Zena Stegeman Noordkop 8.08 2.49 13.29 773
9 Marly Butcher TAS 82 8.17 2.75 10.00 750
10 Maaike Mathlener Hera 8.40 2.56 11.51 704
11 Ellie Thomas TAS 82 8.42 2.39 13.08 696
12 Myrthe van Walsum Hera 8.30 2.30 10.67 653
13 Sofie Oden Noordkop 8.57 2.50 9.82 635
14 Jette Moerman Hera 8.48 2.29 10.49 619
15 Liz Beentjes DOKEV 9.47 2.19 16.69 573
16 Ilse de Jong av Wieringermeer 8.80 2.28 9.01 541
17 Iris Platte DOKEV 8.84 2.29 9.11 539
18 Fransien Rooyakkers DOKEV 9.35 2.20 12.77 524
19 Janou Pronk Noordkop 8.62 2.09 8.35 514
20 Rianne Tuithof Noordkop 10.24 2.29 11.52 420
Meisjes pupillen A.1e vereniging 60m hoog bal ptn
1 Mirre Gielen TAS 82 9.78 1.15 19.36 1273
2 Tosca van der Flier Hera 9.96 1.10 21.69 1241
3 Lysanne Zaal Hera 10.69 1.10 14.68 1032
4 Robin van der Veen Hera 10.20 1.00 11.68 975
5 Irene Baars Noordkop 11.29 1.00 20.51 969
6 Romy Kwast DOKEV 11.36 1.05 18.19 964
7 Lisa Church Nova 11.03 1.10 13.13 962
8 Cindy ten Have Noordkop 10.97 1.10 12.67 960
9 Rosa Kuin Hera 10.98 1.05 13.15 931
10 Noa de Moel TAS 82 10.70 0.95 14.95 924
11 Isis Jansen Hylas 11.17 1.00 15.07 902
12 Eva Bakker Hera 11.12 1.00 12.45 864
13 Luna Bakker Hera 11.06 1.00 11.45 853
14 Gwen Feenstra Hera 10.89 0.95 12.03 849
15 Nora Verweij Hylas 11.06 0.90 11.81 787
16 Suzanne de Wit Noordkop 12.01 0.95 14.88 767
17 Mireille Ligthart Nova 11.33 0.95 10.20 760
18 Sarah Stoop Nova 11.17 0.80 11.76 699
19 Britt van de Berg Nova 12.13 0.90 11.84 665
20 Keet Kroon DOKEV 11.99 0.85 9.73 602
21 Mabel Borst Hylas 12.93 0.85 14.37 594
22 Tess Kroon DOKEV 12.36 0.90 8.89 584
23 Maaike de Groot DOKEV 11.86 0.80 9.59 577
24 Chloe Schekkerman Hylas 13.36 0.85 11.95 514
Meisjes pupillen A.2e vereniging 60m ver kogel ptn
1 Julia Krajenbrink Hylas 9.77 3.68 6.09 1380
2 Iris Glas TAS 82 10.09 3.63 6.60 1350
3 Noortje Herrijgers Hera 9.82 3.42 6.27 1331
4 Nina van Diepen Hera 9.89 3.52 6.07 1327
5 Tess Keppel DOKEV 10.35 3.47 6.44 1271
6 Frouke Beukema Noordkop 10.26 3.12 7.41 1270
7 Maayke Beukema Noordkop 10.24 3.44 5.90 1248
8 Mirte Jansen DOKEV 10.54 3.43 6.62 1246
9 Amber van der Putten Hera 10.16 3.13 5.12 1147
10 Amanda Jansen TAS 82 10.43 3.26 5.17 1138
11 Vere Tavenier Hera 10.42 3.23 5.13 1130
12 Jasmijn Baptist av Texel 10.15 3.16 4.62 1120
13 Quilènne ten Haaf Noordkop 10.47 3.05 5.26 1096
14 Milou de Ruiter av Texel 10.77 2.99 6.00 1090
15 Britt Honig Hylas 10.66 3.13 5.24 1084
16 Floor Huisman av Texel 10.89 2.92 5.86 1051
17 Liz Soliman Noordkop 11.20 2.98 6.28 1050
18 Marieke Witte av Texel 10.24 2.88 4.55 1046
19 Noa Brunt Hylas 10.67 3.04 4.56 1019
20 Julia Knot Hera 10.41 3.03 4.06 1015
21 Vivienne Jansen TAS 82 10.99 2.88 4.92 970
22 Mandy Platte DOKEV 11.03 3.07 4.13 946
23 Demi Alders DOKEV 11.21 2.62 4.70 874
24 Leonie Keppel Hera 11.66 2.68 5.03 856
25 Lisa Kaptein DOKEV 12.38 2.61 5.06 768
26 Jaimy Meyer av Wieringermeer 11.99 2.41 4.96 761
27 Minke van den Brink TAS 82 11.82 2.56 3.94 736
28 Jill Heidweiller DOKEV 11.97 2.47 3.60 675
29 Amber van den Hoff av Wieringermeer 12.45 2.14 3.64 563
jongens mini vereniging 40m ver bal ptn
1 Rik Grapendaal Hylas 8.49 2.57 18.95 814
2 Jibbe Gielen TAS 82 9.36 2.07 15.85 549
3 Quincy Koeten av Wieringermeer 8.79 2.21 9.96 548
4 Milan Leek DOKEV 9.28 2.02 14.00 518
5 Thijs Hoefman Hylas 9.22 1.99 3.99 301
Jongens pupillen C vereniging 40m ver bal ptn
1 Jared Broers Hera 7.54 2.74 21.74 1047
2 Jelmer Tiessen Noordkop 7.97 2.87 17.96 943
3 Ysan Put Hylas 7.99 2.65 20.85 936
4 Luc van Ruler Noordkop 7.87 2.57 17.06 886
5 Koen Bos DOKEV 8.09 2.44 18.02 838
6 Mika Baro Hylas 8.58 2.44 23.02 831
7 Lukas de Jong Hera 8.10 2.54 14.76 805
8 Tijn Zeeman av Texel 8.08 2.19 15.81 755
9 Ioann Lobles Noordkop 8.16 2.35 13.70 739
10 Koen Postuma de Boer Hylas 7.88 2.33 11.23 738
11 Ian Visser Noordkop 8.57 2.38 15.26 708
12 Ravi Raadgers Noordkop 8.37 2.54 10.90 694
13 Bono van der Ploeg DOKEV 8.45 2.37 13.21 690
14 Shane Baars Noordkop 8.67 2.43 13.82 679
15 Ruben Leek DOKEV 8.87 2.49 14.44 674
16 Maarten Plagmeijer Noordkop 8.64 2.31 14.49 671
17 Tom van der Plas DOKEV 8.56 2.53 11.07 666
18 Lucas Vos Hylas 9.24 2.39 17.44 652
19 Bram Bak Noordkop 8.57 2.33 11.61 635
20 Ewan van Stenis Noordkop 9.08 2.42 13.58 617
21 Mike Geel av Wieringermeer 8.61 2.14 12.49 607
22 Wouter Groeneweg av Wieringermeer 8.91 2.40 11.97 607
23 Tom Donker DOKEV 8.93 2.24 13.56 601
24 Lars Laufenberg Noordkop 9.69 2.02 10.02 397
25 Jens Bliek Hera 2.23 9.57 308
Jongens pupillen B vereniging 40m ver bal ptn
1 Jeff Tesselaar Hera 7.11 3.51 27.34 1360
2 Luca van Diepen Hera 7.23 3.03 26.37 1227
3 Koen Grapendaal Hylas 7.48 3.17 25.09 1189
4 Skip Bakker Noordkop 7.55 3.14 25.52 1175
5 Quinn Visser Hylas 7.43 3.17 21.63 1154
6 Milan Bouwer Hera 7.66 2.94 27.20 1135
7 gijs Dekker Hylas 7.37 3.02 19.89 1112
8 Dylan Adriaansen Noordkop 7.92 2.61 24.27 986
9 Eric Rademakers Nova 7.71 2.90 17.03 981
10 Stan de Koning Hera 7.68 2.82 13.28 909
11 Wesley Kuut av Wieringermeer 8.22 2.65 10.18 726
12 Thijs Bruin Noordkop 8.91 2.12 11.64 545
13 Max Coevert Hera 0
Jongens pupillen A.1e vereniging 60m hoog bal ptn
1 Jochem van Dijk DOKEV 9.80 1.15 26.31 1361
2 Tijmen Jansen DOKEV 9.78 1.05 24.64 1271
3 Gideon Möhringer Hera 10.07 1.10 21.58 1222
4 Romello Christiaan Hera 9.98 1.00 25.17 1209
5 Nils Rabbeljee DOKEV 10.75 1.15 21.25 1158
6 Karsten de Roo Hylas 10.27 1.05 20.86 1146
7 Ties van 't Riet Hylas 10.92 1.15 18.88 1102
8 Ben Aston Hylas 10.56 1.05 16.81 1047
9 Mart Kikkert av Texel 10.76 1.05 17.15 1024
10 Amanuel Hensen Hera 10.32 1.00 15.63 1024
11 Tim Buschman DOKEV 10.36 0.90 19.46 1004
12 Jens Hierck Hera 11.33 1.05 19.74 991
13 Jelle Wittink Hylas 11.04 1.00 18.14 966
14 Tobi Oluwatobi Obakin Hylas 10.40 0.95 14.28 955
15 Koen Looman Hera 10.73 0.90 16.63 910
16 Kevin Steenbakkers Noordkop 10.02 0.85 9.49 849
17 Bart Sommer Hylas 10.82 0.80 12.84 763
18 Bram de Jong av Wieringermeer 12.66 0.95 18.75 761
19 Mick Oudeman Hera 11.91 1.00 11.45 754
20 Jesse Visser av Texel 11.49 0.90 11.53 730
21 Matthijs Kool Hylas 11.70 0.90 7.20 616
22 Thijs Visser av Texel 11.84 0.80 7.98 545
Jongens pupillen A.2e vereniging 60m ver kogel ptn
1 Jort Tiessen Noordkop 9.34 3.82 7.45 1560
2 Jeremy van der Mee Noordkop 9.75 3.96 7.69 1531
3 Djoao Lobles Noordkop 9.67 3.95 7.32 1522
4 Luuk Veldman Hylas 9.90 3.82 6.84 1432
5 Kevin van Hout DOKEV 9.94 3.29 7.58 1361
6 Mark Dekker Hylas 9.78 3.68 5.67 1352
7 Youri Dekker Nova 10.30 3.57 6.10 1277
8 Kick van Leeuwen DOKEV 10.25 3.39 6.03 1245
9 Sem Gombault Noordkop 10.66 3.18 7.50 1231
10 Maarten Schouten Hylas 10.41 3.14 5.72 1151
11 Dave Schoemaker ARO 88 11.02 3.11 6.68 1123
12 Mitchell Kampert Noordkop 11.06 3.18 6.02 1092
13 Sam Wever Nova 10.71 3.05 5.59 1084
14 Kees de Vries Hylas 11.52 3.23 6.22 1059
15 Joost Keizer Hera 10.49 2.92 4.94 1045
16 Timo Schotten Hylas 11.27 3.01 5.00 966
17 Luuk Nijssen Hylas 11.15 2.84 4.57 917
18 Arne de Joong Hylas 11.83 2.84 5.04 870
19 Melle Peer Noordkop 11.23 2.71 3.36 789
20 Ketharan Balasupramaniam DOKEV 12.65 2.54 5.32 745
21 Wesley Scheur av Wieringermeer 12.42 2.57 4.37 708

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 09.06.2012